Skocz do zawartości

Tatum vs KD czyli Eastern Conference Round 1: (2) Boston Celtics - (7) Brooklyn Nets


LAF

Boston Celtics - Brooklyn Nets  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Boston Celtics - Brooklyn Nets

    • 4 : 0
      4
    • 4 : 1
      1
    • 4 : 2
      11
    • 4 : 3
      11
    • 0: 4
      0
    • 1 : 4
      1
    • 2 : 4
      12
    • 3 : 4
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, dannygd napisał:

Trochę się wygłupiles z tą "analizą" - zapomniałeś o Covid i 72 meczach? :)

No wbiłem po prostu na bball ref zapomniałem rzeczywiście 

Ale jest masa innych przykładów

Curry Klay ostatnie 3 lata ile meczy opuszczonych Draymond?

No sorry Ronnie wiele razy się z tobą zgadzam ale nie masz racji.

Kawhi George ostatnie 3 lata barki oba kolano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mecz 

Tatum świetny w obronie trochę zniknął w końcówce ale wtedy Brown pociągnął 

Ciekawe jak bedzie dalej z gwizdaniem bo Durant był masakrowany w tym meczu podczas kozłowania ręce na biodrach obrońców bez piłki nie mógł wyjść po zasłonie a odkąd złamał nogę to wiadomo że przestał mijać kogokolwiek

Ciekawie ciekawie szykuje się all timerska seria

Kyrie był fenomenalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Underdog z Irvingiem i Durantem?

Mam nadzieję, że się podobało. Cieszcie się póki możecie bo jeszcze tylko 3 takie mecze zobaczycie (wiem, że nie ale trochę się ponapinam)

1 godzinę temu, Kubbas napisał:

Ta seria się rozbije o to czy sędziowie pozwolą Bostonowi całą serię tak faulować

Bez przesady, Irving 2 razy łokciem w twarz uderzył i nie dostał faulu (też bym mu nie dał) ja tam lubię jak jest trochę walki niż jak widzę na parkiet cipeuszy typu Embiid czy Harden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ptak napisał:

ja tam lubię jak jest trochę walki niż jak widzę na parkiet cipeuszy

Jak sędziowie tak samo traktują pierwsze opcje obu drużyn to jest OK ale jeśli to wygląda tak jak dzisiaj to już jest mniej OK. Ciekawe jak wyglądałby mecz, gdyby netsi mogli pozwolić sobie na takie bronienie Tatuma jak Boston mógł dzisiaj bronić KD.

Edytowane przez Kepler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jeśli planem Bostonu na ofensywa mają być akcje po 2-3 sekundy gdzie Smart albo Brown biegną całe boisko i się wbijają pod kosz to nie wróże powodzenia. Dziś prawie przez to przegrali wygrany mecz. Przez 6 minut 4 kwarty zrobili 4 punkty bo się Nets zorietnowali i szybciej wracali do obrony.. Finalnie wygrali bo mają jednak lepsy zespół. Lepszych obrońców a w Brooklynie to jeden Bruce Brown czasem poborni i Claxton jeśli akurat Jaylen czy Smart bezmyślnie biegną w kontrze na niego..

Boston ma wszystkie argumenty po swojej stronie ale czasem w ataku grali jak kurczaki bez głowy. Biegać biegać biegać a moze czasem się uda. Szkoda ,ze Simmons nie może wrócić wcześniej bo wtedy dał by solidną obronę na Tatumie a tak to Nets nie mają kim go bronić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ptak napisał:

Underdog z Irvingiem i Durantem?

Mam nadzieję, że się podobało. Cieszcie się póki możecie bo jeszcze tylko 3 takie mecze zobaczycie (wiem, że nie ale trochę się ponapinam)

Bez przesady, Irving 2 razy łokciem w twarz uderzył i nie dostał faulu (też bym mu nie dał) ja tam lubię jak jest trochę walki niż jak widzę na parkiet cipeuszy typu Embiid czy Harden

Tez lubie mi się ta koszykówka podobała 

Ale przepisy są inne takie są fakty, nie można kłaść rąk na ballhandlera cały mecz

Irving łapał piłkę a Brown ja chciał przechwycić Irving nic nikomu nie zrobił w tej akcji a na pewno nie uderzył :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Wrocilem wlasnie z TD Garden i chyba nie moglem trafic lepiej na pierwszy ever mecz w play offs.

Obejrze sobie pozniej ten mecz w tv i pewnie na niektore rzeczy spojrze inaczej ale na razie obserwacje z trybun:

1. Defensywa Celtics jest swietna. Dawno nie widzialem takiej ilosci przechwytow/wymuszonych strat na superstarze jak dzis na Durancie. Trzeba trzymac kciuki za awans bo od kolejnej rundy, z Robem w skladzie, ta maszyna bedzie jeszcze mocniejsza.

2. Big Al jest wielkim filarem tej druzyny. Nie sledzilem blizej jego wczesniejszej kariery wiec zastanawiam sie czy teraz jest bardzo daleko od swojego primeu? Swietny zawodnik.

4. Osobiste - cos zlego sie dzialo na poczatku ale na szczescie nie zabraklo tego jednego punkcika na koncu. JB przestrzelil chyba 3 wolne , Tatum 2 lub 3 w 1q. Na szczescie niespodziewanie Durant tez sie pomylil na koncu ten jeden raz (o Claxtonie nie wspominam bo on raczej ma slaby % in general).

5. Tatum widzi/czuje cos w co my jeszcze do konca chyba nie wierzymy. On widzi Finaly/Mistrzostwo i gra na adekwatnym poziomie. Fantastycznie sie oglada ta jego pewnosc siebie i ciagle polepszany decision making.

6. Kyrie czerpie sily z nienawisci tlumu. Zaczal trafiac te swoje trojki zaraz po tym gdy nagminne zaczela byc spiewana piesn „Kyrie sucks!”. Takich zawodnikow lepiej nie nakrecac i zostawic w spokoju.

7. Przy -5 i tych 40 kilku sekundach caly czas mocno wierzylem w zwyciestwo. Taki komfort daje posiadanie mocnej defensywy. Madrosc Celtow objawila sie tez przez brak odpalania trojek. Wydaje mi sie ze wiekszosc druzyn NBA w takiej sytuacji decydowala by sie wlasnie na takie rozwiazanie zamiast systematycznego +2 i grania obrony.

8. A na koniec kilka slow o Dragiciu - w trudnych chwilach to on ciagnal Netsow i pozwalal im utrzymywac lub skracac dystans. Mam nadzieje ze w kolejnych meczach Udoka znajdzie na niego sposob bo jak nie to bedzie krecil sie w okolicach xfactora tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.