Skocz do zawartości

Tatum vs KD czyli Eastern Conference Round 1: (2) Boston Celtics - (7) Brooklyn Nets


LAF

Boston Celtics - Brooklyn Nets  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Boston Celtics - Brooklyn Nets

    • 4 : 0
      4
    • 4 : 1
      1
    • 4 : 2
      11
    • 4 : 3
      11
    • 0: 4
      0
    • 1 : 4
      1
    • 2 : 4
      12
    • 3 : 4
      7


Rekomendowane odpowiedzi

A ja głupi rozważałem opcje wymiany Smarta za Simmonsa. Ni zmienia to faktu, że całe forum uważało mnie za totalnie oklejonego od rzeczywistości.

Celtics gra z 76ers? Zasadniczo mile wspominam PO przeciwko Filadelfii, szczególnie confetti gamę😁

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Reikai napisał:

A taka była beczka z @january jak mówił Ingram> Simmons. Teraz, to bardziej Ingram>>>>>>>> Jerebko>>>>>>> Simmons.

Najmìększy z najmiększych.

Dokładnie w tym topicu masz też beczkę czy ogólnie pocisk po LAFie, że ośmielił się uważać KD i Tatuma na tym samym poziomie (podczas gdy reszta uważało, że KD dużo lepszy).

edit: dla jasności nie chodziło mi stircte o Ciebie, chociaż chyba też w tym gronie byłes.

Ogólnie chodzi o to, żeby może pozwalać ludziom mieć więcej własnych opinii.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

LAFie, że ośmielił się uważać KD i Tatuma na tym samym poziomie (podczas gdy reszta uważało, że KD dużo lepszy).

Zamień Tatum do Nets, a KD do Celtics i wtedy pogadajmy. KD już pisałem - trudno od niego cudów oczekiwać w obecnej sytuacji, a Tatum ma bardzo komfortowa sytuację... 

5 godzin temu, Reikai napisał:

była beczka z @january jak mówił Ingram> Simmons

January to chyba mocniej na DLO się skupiał, choć oczywiście o Ingramie też pisał (pomijam beClown bo to inne forum 😂). Natomiast Ingram over Simmons to często ja pisałem i to w temacie 76ers co było wtedy "bardzo niepopularne" i wręcz miano "trolla" mi przypisywano :) Ba ja przytaczałem nawet jego rozwój czy potencjał do liczb Giannisa czy Duranta, to wtedy w ogóle... a dziś w pierwszych PO gra jak z nut!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dannygd napisał:

Zamień Tatum do Nets, a KD do Celtics i wtedy pogadajmy. KD już pisałem - trudno od niego cudów oczekiwać w obecnej sytuacji, a Tatum ma bardzo komfortowa sytuację... 

January to chyba mocniej na DLO się skupiał, choć oczywiście o Ingramie też pisał (pomijam beClown bo to inne forum 😂). Natomiast Ingram over Simmons to często ja pisałem i to w temacie 76ers co było wtedy "bardzo niepopularne" i wręcz miano "trolla" mi przypisywano :) Ba ja przytaczałem nawet jego rozwój czy potencjał do liczb Giannisa czy Duranta, to wtedy w ogóle... a dziś w pierwszych PO gra jak z nut!

Yup, tez wspominałem o Giannisie i Durancie, wtedy chyba Przemek Orliński królował w bece z tego i wychwalaniu Porzinginsa.

 

No offence, każdy wali kartoflami, po prostu z Ingrama była beka x100 bo FANI LAKERS ZNOWU WYCHWALAJA SWOICH L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dannygd napisał:

Zamień Tatum do Nets, a KD do Celtics i wtedy pogadajmy. KD już pisałem - trudno od niego cudów oczekiwać w obecnej sytuacji, a Tatum ma bardzo komfortowa sytuację...

No ale czy stosujesz takie same kryteria do wszystkiego w co wierzysz, innych graczy czy trenerów? Tez sobie wyobrazasz, co by się stało po zamianie miejscami?

Tu też tylko podkreślę, że LAF nie uważał zdaje się Tatuma za lepszego od KD, a za ten sam poziom.

Na realgm już jada po KD, a imo jest trochę w slumpie.

Moim zdaniem, najbardziej niedoceniany aspekt wszystkiego, zdarzenia losowe decydują, że rok temu KD w PO wygląda jak najlepszy gracz ligi, a w tych dość przeciętnie (ale tez miał okreś w tym sezonie że wymiatał aż miło, a Tatum miał moment że ceglił nie ziemsko)

9 minut temu, dannygd napisał:

January to chyba mocniej na DLO się skupiał

no ale tu chyba też miał trochę racji, bo wielu go traktowało jako cancera, a jednak gra całkiem nieźle.

9 minut temu, dannygd napisał:

(pomijam beClown bo to inne forum 😂)

Props za goat nazwę :)

9 minut temu, dannygd napisał:

Ingram

No kolo wymiata niesamowicie, w wygranym meczu z Suns w 4kwarcie miał jakąś sekwencję, ze napierdalał jakieś fadewaye za trzy czy z rogu boiska like its nothing.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Yup, tez wspominałem o Giannisie i Durancie, wtedy chyba Przemek Orliński królował w bece z tego i wychwalaniu Porzinginsa.

 

No offence, każdy wali kartoflami, po prostu z Ingrama była beka x100 bo FANI LAKERS ZNOWU WYCHWALAJA SWOICH L.

Po fanach Lakers wszyscy inni wtedy cisnęli, że ośmielili się pochwalić młodzież i napisać, że dany młodziak ma potencjał, pamiętam jakiegoś fan Sixers, dapunk czy coś takiego który latał i rzucał jakimis statsami, że w LAL to sam szrot, Ingram c***owy, Ben Simmons przyszłością tej ligi.

Ostatecznie okazało się, że to jednak nie z fanów Lakers należało się śmiać, bo ile losy tej drużyny ze względu na Davisa i Lebrona potoczyły się tak, że nie obserwujemy rozwoju tych prospectow w barwach Lakers to jednak Ingram został allstarem (nie tylko z nazwy) Ball jest zajebistym obrońca i topowym rolesem, Randle pokazał, że ma duży potencjał tylko głowa do końca nie dojeżdża, Clarkson topowy 6th Man, LNJ fajny roles, nawet ten Kuzma okazuje się solidnym graczem. Może DAR był trochę przeszacowany, ale u niego też problemem zawsze była glowa, jak sobie poukładał trochę to spokojnie za dobrą 3 opcje może robić. 

Większosc uważała młodzież Lakers za szrot, a okazuje się że praktycznie każdy, nawet wybrani z dalszymi numerami robią fajne kariery. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2022 o 10:58, RonnieArtestics napisał:

sorry Kubbas wiesz ze cie lubie ale tak smiesznie to wyszlo ze nie moglem sie powstrzymac :D


laf pyta czy przeprosisz tatuma? :P

bo wg mnie caly ten sezon regularny widac bylo ze wskoczyl na najwyzsza polke w lidze. wchodzi nowe pokolenie w NBA i tatum mowi wyraznie w tej serii: czas lebrona i duranta dobiegł konca. 
 

no i mam swoją mala satysfakcje w tym, ze trąbiłem cały sezon o tym ze nets są po prostu przecietni, i to się po prostu sprawdziło. 

to nie był przypadek że mieli bilans 44-38, srs +0,8, i bilans 21-30 z teamami z play-in i play offs. juz w grudniu o tym trabilem, ze nic nie wygrali  z nikim dobrym.
Z taka obrona sie nie da byc w gronie contenderów, a u buków oni byli wśród top5 kandydatów caly czas, a w pewnym momencie nawet w top3. Ten tekst że Simmons wróci i Nets biorą wschód zapamiętałem jakoś najbardziej. 

 

 

No Tatum zmasakrował Duranta ale bądźmy szczerzy aż takiej masakracji to się nikt nie spodziewał 

No i Simmons niestety nie wrócił i nie wróci 

Pewnie mieliście rację dużo Bostonu w tym RS nie oglądałem przyznaje się a od kiedy wojna wybuchła to w ogóle nie oglądałem meczy aż do play in

Z tym czasem Lebrona konczacym się bym się nie spieszył 

Durant ma jeden problem który mu wytykam od lat, nie wchodzi w żaden sposób na kosz w ważnych meczach poza transition, odkąd złamał stopę w OKC w Golden miał więcej spacingu i też bardzo mało wchodził 

Zobaczcie jak go kryją w tej serii leżą na nim dosłownie przy każdym contescie, przecież każdy inny topowy skrzydłowy by wchodził 

Ba jestem pewien że Lebron by wchodził, Lebron się jeszcze nie kończy bo nadal ma te same atuty co kiedyś na niższym poziomie ale dalej je ma, ogólnie w tych po widać jak ważni są superstarzy którzy potrafią wejść i przynajmniej dotknąć pomalowanego żeby wymusić kick out

Tatum jest kozunem należą mu się przeprosiny

A jeszcze jedno nie zapominajcie nadal ze to była bardzo bliska seria

G1 game winner

G2 Nets mieli pełna kontrolę nad meczem i plus 15 chyba

G3 oglądałem na imprezie najebany także będę oglądał jeszcze raz juz mam ściągnięty

Seria sprowadziła się do paru possessions przy 2 równych drużynach

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej w tych chudych latach fani lakers mimo słabych wyników mocno propagowali KAŻDEGO kto założył złota koszulkę. Tu nie chodzi o jednego czy dwóch typu Randle czy DAR ale o każde nazwisko. I ten mocno przestrzelony obraz swoich graczy potęgowały dosyć liczne propozycje wymian gdzie za szrot wyciągano coraz to większe nazwiska. Faktem jest natomiast spora ilość nazwisk które rozwinęły się po odejściu z lakers co może sugerować dosyć dobry sztab do draftu i mizerny sztab trenerów od rozwoju w tym przede wszystkim rzutowego speca.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ignazz napisał:

To raczej w tych chudych latach fani lakers mimo słabych wyników mocno propagowali KAŻDEGO kto założył złota koszulkę. Tu nie chodzi o jednego czy dwóch typu Randle czy DAR ale o każde nazwisko. I ten mocno przestrzelony obraz swoich graczy potęgowały dosyć liczne propozycje wymian gdzie za szrot wyciągano coraz to większe nazwiska. Faktem jest natomiast spora ilość nazwisk które rozwinęły się po odejściu z lakers co może sugerować dosyć dobry sztab do draftu i mizerny sztab trenerów od rozwoju w tym przede wszystkim rzutowego speca.  

To takie dziwne, że zawodnik wygląda lepiej w 3, 4 sezonie niż w 1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam przejebane znowu muszę bronić Simmonsa xd

Gość ma rozpierdolony dysk w plecach i wiadome to było już podczas trejdu, jakby wracał po rekonstrukcji ACL to by nie było tej dyskusji

Jest po prostu kontuzjowany tak jak Murray który nie gra

Skąd tu wnioski że jest de softest? Bo ma problem z dyskiem w plecach?

50 minut temu, LAF napisał:

W imieniu Tatuma podziękował ; ] 

Jeszcze jedno co do Tatuma nie ma tu jak w Bucks mistrzowskich wysyłania Tuckerow tego świata na Duranta, Tatum sam to bierze na klatę co w tej lidze zdarza się obecnie rzadko do tego wali Durantowi 39 po drugiej stronie

Najlepszy 2 way w lidze? Na ten moment możliwe bo Giannis w serii z Bulls w obronie to znak zapytania każdy nad nim punktuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy sweepa.

Koncowka nawet zacieta po tym gdy Tatum sie wykluczyl z gry 6tym faulem. Nets mieli nawet pilke przy -3 ale nie udalo im sie dolonczyc tej pogoni.

Nets wygladali na mocno pogodzonych ze swoim losem, brakowalo zlosci, agresywnosci w grze. Po koncowym gwizdku duzo zbitych piatek i usmiechow miedzy zawodnikami (np Kyrie - Tatum). Chyba jedyny podkurzony gosc to Dragic.

Fantastyczna pierwsza runda i teraz czekamy na Giannisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.