Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, BMF napisał:

Chyba mam odpowiedź nie sprawdzając nawet tego. ;] 

Czy ja wiem, jeśli przez konserwatyzm rozumiemy seksizm i rasizm, Polska jest jednym z najmniej konserwatywnych krajów na świecie. To raczej bardziej kwestia polskiej liberalnosci i tolerancji.

4 minuty temu, agresywnychomik napisał:

Czyli co wykształcic sie na koszt podatników i spierdololo ? Obywatelska postawa Rapcio.

Specjalizację robię z wolnej stopy, podatnicy na to nic nie płacą nie licząc tego, że pracuje jako lekarz.

Okradam podatników w podobny sposób co operator koparki na budowie autostrady 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RappaR napisał:

Czy ja wiem, jeśli przez konserwatyzm rozumiemy seksizm i rasizm, Polska jest jednym z najmniej konserwatywnych krajów na świecie. To raczej bardziej kwestia polskiej liberalnosci i tolerancji.

Specjalizację robię z wolnej stopy, podatnicy na to nic nie płacą nie licząc tego, że pracuje jako lekarz.

Okradam podatników w podobny sposób co operator koparki na budowie autostrady 

To inaczej że z Pisoraju chcesz wyjechać xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, RappaR napisał:

Znowu pudło, bo wyjadę jak będzie inna partia :P

To ile Ty chcesz robić tą specjalizacje, zakładam że już zacząłes to w 5 lat nie ogarniesz , Ty? 

xD

@Koelner

Skala jakim przygrywem jest Ann pokazuje że tam poszła Dereszowska xD

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jprd ale Wy macie problemy.

Lewandowska zarabia sobie na waciki kręcąc materiały dla mamusiek co chcą schudnąć stąd obecność roznegliżowanych typków. Jak ma to reklamować jeśli nie na swoich mediach społecznościowych. Gdyby nic nie robiła to byście marudzili, że utrzymanka, leniwa i pusta bo głupia. 

Z tą baciatą to już w ogóle beka bo jak rozumiem, gdyby instruktor był brzydalem z sumiastym wąsem to było by super.

Z jednym się zgodzę, gdyby Lewy wrzucał takie zdjęcia to by dostał po dupie aż miło. Ale jak widać ona też dostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jack napisał:

Jprd ale Wy macie problemy.

Lewandowska zarabia sobie na waciki kręcąc materiały dla mamusiek co chcą schudnąć stąd obecność roznegliżowanych typków. Jak ma to reklamować jeśli nie na swoich mediach społecznościowych. Gdyby nic nie robiła to byście marudzili, że utrzymanka, leniwa i pusta bo głupia. 

Z tą baciatą to już w ogóle beka bo jak rozumiem, gdyby instruktor był brzydalem z sumiastym wąsem to było by super.

Z jednym się zgodzę, gdyby Lewy wrzucał takie zdjęcia to by dostał po dupie aż miło. Ale jak widać ona też dostaje.

dokładnie, laska robi pod target

Al już to dawno wyjaśnił

 

w 50 sekundzie bonusowo fajny moment nawiązujący do ostatniego  ATFa xDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, agresywnychomik napisał:

To ile Ty chcesz robić tą specjalizacje, zakładam że już zacząłes to w 5 lat nie ogarniesz , Ty? 

xD

@Koelner

Skala jakim przygrywem jest Ann pokazuje że tam poszła Dereszowska xD

  •  

W 5 lat ogarnę, język, ogarnięcie podróży na spokojnie, obstawiam ~2030 jako wyjazd

18 minut temu, jack napisał:

Z jednym się zgodzę, gdyby Lewy wrzucał takie zdjęcia to by dostał po dupie aż miło. Ale jak widać ona też dostaje.

Podaj przykład z jakiejś Wyborczej, która walczy o równouprawnienie jak dostaje po dupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RappaR napisał:

W 5 lat ogarnę, język, ogarnięcie podróży na spokojnie, obstawiam ~2030 jako wyjazd

Długo imho, no ale jak kto może, trzymam kciuki.

P.s. Hiszpański nie jest znowu taki trudny.

P.s.2. na co Ci hiszpański w Cleavland xD 

 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, jack napisał:

Przecież napisałem, że się zgadzam 

Czyli zgadzasz się, że Wyborcza jest platformą polskich seksistów?

 

29 minut temu, rw30 napisał:

planujesz gdzieś do LATAM jechać, dobrze kojarzę? 

Leciałem raz LATAM, ale o co chodzi?

30 minut temu, agresywnychomik napisał:

Długo imho, no ale jak kto może, trzymam kciuki.

P.s. Hiszpański nie jest znowu taki trudny.

P.s.2. na co Ci hiszpański w Cleavland xD 

 

Albo Hiszpański albo Francuski, Francja ma departamenty jeszcze. Generalnie na spokojnie planuję, bo do 2030 oceniam, że dla mnie w Polsce dalej będzie optymalnie. Po prostu z każdym rokiem będzie gorzej. Jak było rok czy dwa temu już nigdy mieć nie będę i pogorszenie będzie się działo w każdej kwestii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RappaR napisał:

Czyli zgadzasz się, że Wyborcza jest platformą polskich seksistów?

 

Leciałem raz LATAM, ale o co chodzi?

Albo Hiszpański albo Francuski, Francja ma departamenty jeszcze. Generalnie na spokojnie planuję, bo do 2030 oceniam, że dla mnie w Polsce dalej będzie optymalnie. Po prostu z każdym rokiem będzie gorzej. Jak było rok czy dwa temu już nigdy mieć nie będę i pogorszenie będzie się działo w każdej kwestii

Francuski to 2030 może czasu zabraknąć... Dla mnie straszny język. Czyli jednak idzie gorsze dla mnie bardzo widoczna korelacja z obecnie władającymi w naszym kraju i ciesze się że to widzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, agresywnychomik napisał:

Francuski to 2030 może czasu zabraknąć... Dla mnie straszny język. Czyli jednak idzie gorsze dla mnie bardzo widoczna korelacja z obecnie władającymi w naszym kraju i ciesze się że to widzisz.

Czyli uważasz, że jak się zmieni władza na jesień, to wszystko pójdzie ku lepszemu? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.