Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, RappaR napisał:

Odkąd zrobili to gowno z upgradem na wykopie i nie da się tego oglądać

Ale powiązać gorsza formę Lewego z przeprowadzka do Hiszpzpanii i teoretycznie bardziej atrakcyjnymi facetemi to na prawdę trzeba chcieć nie lubić kobiet i widzieć wszelkie zlo świata w nich.

I mowie to ja, człowiek nie nadający się do związków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał:

Ale powiązać gorsza formę Lewego z przeprowadzka do Hiszpzpanii i teoretycznie bardziej atrakcyjnymi facetemi to na prawdę trzeba chcieć nie lubić kobiet i widzieć wszelkie zlo świata w nich.

 

Forma Lewandowskiego to jedno.

Ale serio chciałbyś by tak wyglądał IG Twojej dziewczyny? Nie mówię, że nadaję się jakoś mega do związków, ale no według mnie nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Mniej nie obchodzi zdanie randomów z neta, bardziej Twoje.
Chciałbyś by Twoja żona zachowywała się jak Anka?

W sensie czy wzialbym na zone laske ktorej celem nr 1 w zyciu jest 'parcie na szklo'?

raczej nie (zreszta sam raczej tez nie jestem top targetem takich lasek :) )

odpowiadajac doslownie - nie nie chcialbym zeby moja zona tak sie zachowywala, ale jeszcze bardziej bym nie chcial przezywac tego ze czyjas zona sie tak zachowuje lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

imho w kazdym domenie narodowej sa takie miejsca jak wykop :)

Uznałem, że to jakiś internetowy dyskurs (,,internet się uruchomił''), co by mnie nie zdziwiło, a nie typy z wykopu, którzy chcą szacunku dla Roberdzika (wtedy xd, żeby o tym dyskutować). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, BMF napisał:

Zrównywanie celebrytki z wielomilionowymi zasięgami z average wife jest trochę bez sensu jednak. Ciekawe czy w Hiszpanii też tak reagują czy to kwestia polskiego konserwatyzmu. 

Dokładnie. Wpływ celebrytki z wielomilionowymi zasięgami na kulturę i obyczaje jest znacznie większy.

Znaczy w sumie ja tam uważam, że zachód i tak jest już kompletnie skończony jako normalne miejsce do życia, podróżowania wkrótce chcą całkiem zakazać, zaraz potem to samo z mięsem będzie, spierdalam do ciepłych krajów nad wodę jak tylko skończę speckę i nauczę się języka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RappaR napisał:

Dokładnie. Wpływ celebrytki z wielomilionowymi zasięgami na kulturę i obyczaje jest znacznie większy.

Znaczy w sumie ja tam uważam, że zachód i tak jest już kompletnie skończony jako normalne miejsce do życia, podróżowania wkrótce chcą całkiem zakazać, zaraz potem to samo z mięsem będzie, spierdalam do ciepłych krajów nad wodę jak tylko skończę speckę i nauczę się języka. 

Rappciu za dużo Andrew Tate'a się naogladaleś xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Ciekawe czy w Hiszpanii też tak reagują czy to kwestia polskiego konserwatyzmu. 

23 minuty temu, RappaR napisał:

Wpływ celebrytki z wielomilionowymi zasięgami na [...] obyczaje jest znacznie większy.

Chyba mam odpowiedź nie sprawdzając nawet tego. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież sytuacja jest prosta. Ania jedzie na sławie architekta formy Roberta poprzez odpowiednią dietę (oczywiście to ona, bez szkoły, układa jadłospis, a nie światowej sławy dietetycy pracujący w klubach). Forma Roberta siadła, więc pokazuje, że jest fit wywołując przy tym lekki skandal. Czysty marketing.

A już nie ma co się bulwersować, szczegolnie, jako kibic ligi, której gwiazdy nagminnie wrzucają  masę zdjęć z klubów nocnych itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, RappaR napisał:

Dokładnie. Wpływ celebrytki z wielomilionowymi zasięgami na kulturę i obyczaje jest znacznie większy.

Znaczy w sumie ja tam uważam, że zachód i tak jest już kompletnie skończony jako normalne miejsce do życia, podróżowania wkrótce chcą całkiem zakazać, zaraz potem to samo z mięsem będzie, spierdalam do ciepłych krajów nad wodę jak tylko skończę speckę i nauczę się języka. 

Czyli co wykształcic sie na koszt podatników i spierdololo ? Obywatelska postawa Rapcio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.