Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ignazz napisał:

Zrobiłyśmy to nieintencjonalnie. Wtf?

Ich intencją było wyciągnięcie kasy.

To jest ogólnie zabawne jak aktorka robi karierę przez łóżka scenarzystów, aktorów, reżyserów i producentów a później pieprzy o przedmiotowym traktowaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sebastian napisał:

Ich intencją było wyciągnięcie kasy.

To jest ogólnie zabawne jak aktorka robi karierę przez łóżka scenarzystów, aktorów, reżyserów i producentów a później pieprzy o przedmiotowym traktowaniu. 

Nawet nie. Tutaj tylko chodziło o zemstę. Rzuciły bez dowodów całkowicie bezosobowy stek oskarżeń nie mający żadnych konkretów 

Coś jakbym ja stwierdził, że @jack często chodzi i obserwuje dzieci pod podstawówką, za niektórymi chodzi i je śledzi i do nich zagaduje i na podstawie tego zdania został zwolniony z pracy i dostał wilczy bilet. 

Tutaj nawet nie miał jak się bronić, bo nie było oskarżeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Sebastian napisał:

Ich intencją było wyciągnięcie kasy.

To jest ogólnie zabawne jak aktorka robi karierę przez łóżka scenarzystów, aktorów, reżyserów i producentów a później pieprzy o przedmiotowym traktowaniu. 

Ciekawa sciezke kariery dla  kobiet w show biznesie opisales. Wcale nie szowinistyczne srodowisko i mechanizmy nim rzadzace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ciekawa sciezke kariery dla  kobiet w show biznesie opisales. Wcale nie szowinistyczne srodowisko i mechanizmy nim rzadzace.

Ale przecież tak samo młodzi faceci próbują się przykleić do panienek z pozycją tam. Po prostu idą "szybszą ścieżką" mniej zależną od talentu a bardziej od umiejętności zrobienia facetowi z c***a wiatraka lub kobiecie z cipki fontanny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Ale przecież tak samo młodzi faceci próbują się przykleić do panienek z pozycją tam. Po prostu idą "szybszą ścieżką" mniej zależną od talentu a bardziej od umiejętności zrobienia facetowi z c***a wiatraka lub kobiecie z cipki fontanny. 

Jakos nie slychac o takich przypadkach w wykonaniu facetow. Zdecydowana wiekszosc rezyserow i executive producentow itp to faceci. Moze show biznes to zjebane srodowisko i role dostaja tylko te ktore cos zrobia? Nie jest oceniany talent i zdolnosci tylko system stworzony jest tak, zeby panowie na stanowiskach mieli swoje uciechy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Pablo81 napisał:

Jakos nie slychac o takich przypadkach w wykonaniu facetow. Zdecydowana wiekszosc rezyserow i executive producentow itp to faceci. Moze show biznes to zjebane srodowisko i role dostaja tylko te ktore cos zrobia? Nie jest oceniany talent i zdolnosci tylko system stworzony jest tak, zeby panowie na stanowiskach mieli swoje uciechy?

To pewnie dlatego, że nie jesteśmy skłonni do uznania takiego naszego zachowania za wykorzystanie seksualne nas. Powiedz mi ilu widzisz facetów na teledyskach epatujących obcisłymi ciuchami, nagimi torsami itp ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał:

Ostatnio nastąpiła eskalacja na forum Twojej mizoginii. 

Jak skomentujesz to?

https://krytykapolityczna.pl/kraj/ojcowie-dzieci-z-niepelnosprawnoscia-odchodza-czy-jednak-zostaja/

Z zebranych przez nich danych wynika, że w zasadzie nie istnieją różnice w strukturze rodzin wychowujących dzieci zdrowe i z różnego rodzaju niepełnosprawnościami”.

To tylko potwierdza że ojcom przypisuje się jakieś bajki że 8 na 10 odchodzi gdy dziecko jest niepelnosprawne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, fluber napisał:

Z zebranych przez nich danych wynika, że w zasadzie nie istnieją różnice w strukturze rodzin wychowujących dzieci zdrowe i z różnego rodzaju niepełnosprawnościami”.

To tylko potwierdza że ojcom przypisuje się jakieś bajki że 8 na 10 odchodzi gdy dziecko jest niepelnosprawne

A to przeczytałeś?

gdy rozpada się rodzina, w której jest dziecko z niepełnosprawnością lub zaburzeniami, to niemal zawsze odchodzi ojciec. I – choć bywają pozytywne przykłady zachowania ciągłości kontaktów – odchodząc, ojcowie w przytłaczającej większości przypadków przestają się dzieckiem interesować.

To o wiele większa skala niż w przypadku dzieci zdrowych

 

 

Znowu robisz z siebie kompletnego troglodytę, kiedy to wygodne. Katolik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

A to przeczytałeś?

gdy rozpada się rodzina, w której jest dziecko z niepełnosprawnością lub zaburzeniami, to niemal zawsze odchodzi ojciec. I – choć bywają pozytywne przykłady zachowania ciągłości kontaktów – odchodząc, ojcowie w przytłaczającej większości przypadków przestają się dzieckiem interesować.

To o wiele większa skala niż w przypadku dzieci zdrowych

 

 

Znowu robisz z siebie kompletnego troglodytę, kiedy to wygodne. Katolik.

Przeczytałem. Tylko to co napisałeś to opinia jednej pani.

To co ja zacytowałem to raport z badań. Ma o wiele większą wartość niż opinia. Jest podlinkowany w tekście, który wrzuciłeś

http://produkty.ibe.edu.pl/docs/raporty/ibe-raport-sciezki-edukacyjne-niepelnosprawnych-dzieci-uczniow-i-absolwentow.pdf

Można te dane zweryfikować, przedstawiona jest metodologia badania. Wyniki są przedstawione na populacji kilku tysięcy osób.

Poza tym te opinie nie są ze sobą sprzeczne. Przytoczony przeze mnie raport wskazuje tylko, że ojcowie tak samo często odchodzą gdy dziecko jest niepełnosprawne, jak i zdrowe. Jeżeli pani ma styczność tylko z sytuacjami, w której jedna z osób odchodzi, to naturalne, że jej opinia i postrzeganie sytuacji będzie zaburzone przez bańkę, w której żyje.

Nie za bardzo też rozumiem, dlaczego ocenianie wyżej badań naukowych niż pojedynczej opinii osoby, która nie jest badaczem takich zjawisk, ma świadczyć o byciu prymitywnym. Mam wrażenie, że jest wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

 

Nie za bardzo też rozumiem, dlaczego ocenianie wyżej badań naukowych niż pojedynczej opinii osoby, która nie jest badaczem takich zjawisk, ma świadczyć o byciu prymitywnym. Mam wrażenie, że jest wręcz przeciwnie.

Sam przytoczyles opinię jednego pana nie poparta opublikowanymi badaniami. To jak to było z tą belka w oku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Sam przytoczyles opinię jednego pana nie poparta opublikowanymi badaniami. To jak to było z tą belka w oku?

Zdarza mi się przytaczać opinie pojedynczych osób.

Natomiast nie stawiam ich wyżej niż badania naukowe.

Ty nazwałeś mnie troglodytą, bo z zalinkowanego przez Ciebie artykułu zacytowałem wyniki badań naukowych, a nie opinię jakiejś pani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Zdarza mi się przytaczać opinie pojedynczych osób.

Natomiast nie stawiam ich wyżej niż badania naukowe.

Ty nazwałeś mnie troglodytą, bo z zalinkowanego przez Ciebie artykułu zacytowałem wyniki badań naukowych, a nie opinię jakiejś pani. 

Nazwałem cię przed zacytowanie badań. Pewnie wiesz o tym, ale wolisz naginać czasoprzestrzeń na potrzeby.... ekhm "dyskusji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Z zebranych przez nich danych wynika, że w zasadzie nie istnieją różnice w strukturze rodzin wychowujących dzieci zdrowe i z różnego rodzaju niepełnosprawnościami”.

 

25 minut temu, Pablo81 napisał:

Znowu robisz z siebie kompletnego troglodytę, kiedy to wygodne. Katolik.

 

9 minut temu, Pablo81 napisał:

Nazwałem cię przed zacytowanie badań. Pewnie wiesz o tym, ale wolisz naginać czasoprzestrzeń na potrzeby.... ekhm "dyskusji".

 

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

Ostatnio nastąpiła eskalacja na forum Twojej mizoginii. 

 

Jak zwykłe kłamiesz, ale od kogoś takiego jak Ty niewiele można oczekiwać 

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

Ostatnio nastąpiła eskalacja na forum Twojej mizoginii. 

Jak skomentujesz to?

https://krytykapolityczna.pl/kraj/ojcowie-dzieci-z-niepelnosprawnoscia-odchodza-czy-jednak-zostaja/

Że opinia jednej osoby jest bezwartościowa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.