Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jack napisał:

Faktem jest, że orzeczenie rozwodu z winy żony następuje w niewiele ponad 3% przypadków.

Kurtyna 

Faktem jest, że sądy za te same przestępstwa dają kobietom znacznie mniejsze wyroki, co świadczy o ich tendencyjności. To tak jakby wyroki z Arabii Saudyjskiej dawać za wzór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Plus jest mała świadomość prawna wśród mężczyzn. Można orzec winę przy rozwodzie z powodu unikania seksu przez partnera/partnerkę 

jak to udowodnić?

Teraz, jack napisał:

Uważasz, że mężczyźni są głupsi od kobiet?

z pewnością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Uważam że mają niższa świadomość prawna w kwestii rozwodów 

Coś mi się widzi, że szufladkujesz mężczyzn jako małorozgarniętych naiwniaków. Pasujecie do siebie z @RappaR bo on uważa, że kobiety częściej biją mężczyzn niż odwrotnie.  

A to podobno lewacy chodzą w rurkach i są kukoldami 🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

Coś mi się widzi, że szufladkujesz mężczyzn jako małorozgarniętych naiwniaków. Pasujecie do siebie z @RappaR bo on uważa, że kobiety częściej biją mężczyzn niż odwrotnie.  

A to podobno lewacy chodzą w rurkach i są kukoldami 🤣🤣🤣

Jako niereformowalnych romantyków idealistów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Mówi kto jest inicjatorem. Tyle. Ty piszesz o czymś innym.

Jeżeli kobieta mówi, że "masz mi się oświadczyć bo chce żebyśmy byli malzenstwem" to wtedy ona jest inicjatorką. Ale to raczej rzadkie. Ktoś z czytelników tego wątku oświadczył się bo mu laska kazała?

Używasz dwóch różnych metod. W jeden patrzysz, kto składa wniosek, w drugiej, kto klęka. Dlaczego w drugiej nie patrzysz, kto składa wniosek?

Trochę zaskakujące biorąc pod uwagę, że jesteś pracownikiem naukowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Używasz dwóch różnych metod. W jeden patrzysz, kto składa wniosek, w drugiej, kto klęka. Dlaczego w drugiej nie patrzysz, kto składa wniosek?

Trochę zaskakujące biorąc pod uwagę, że jesteś pracownikiem naukowym :)

Ja nic nigdzie nie piszę o klękaniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ja nic nigdzie nie piszę o klękaniu 

Wniosek o zawarcie związku małżeńskiego musi być sygnowany przez obie strony prawda? Nie wiem jak doszedles do wniosku, że są akty prawomocne podpisane tylko przez jedną strone?

Godzinę temu, fluber napisał:

Najpierw ślubują że w zdrowiu i chorobie a potem biorą rozwód z orzeczeniem o winie z powodu alkoholizmu.

Słaby żarcik. Jak na czlowieka, który jest samozwańczym terapeutą, to nawet żenujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.