Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jack napisał:

Nie. Nie rozumiem jakie ma znaczenie dla mnie czy mój sąsiad czuje się w 100% męski czy w 90%. A już w ogóle nie rozumiem czemu miałbym być z niego dumny.

W jakim procencie chciałbyś czuć się kobietą? 

1 minutę temu, P_M napisał:

Im mniej zaburzeń tożsamości tym lepiej. 

Dokładnie, zaburzenia tożsamości względem płci biologicznej wiążą się ze zwiększonym ryzykiem depresji, samobójstw i całej masy różnych problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, julekstep napisał:

Jeden wyskakuje z jakimiś z dupy "badaniami"

Drugi nie może przeżyć że ktoś o PL dobrze pisze, bo przecież widział ostatnio na Soku z Buraka mema że Polacy źli

 

typowa niedziela w politycznym na e-nba ❤️ 

To nie polityczny tylko wojna płci. Odpowiednie miejsce na walkę @jack z męskością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał:

A co ja poradzę, że Twoje odczucia są sprzeczne z faktami. @julekstep masz stringi?

Przecież mam być dumny. 

Nie wiem kto Ci kazał, ale możesz być. 

27 minut temu, julekstep napisał:

Jeden wyskakuje z jakimiś z dupy "badaniami"

Drugi nie może przeżyć że ktoś o PL dobrze pisze, bo przecież widział ostatnio na Soku z Buraka mema że Polacy źli

 

typowa niedziela w politycznym na e-nba ❤️ 

Polskość to nienormalność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Koelner napisał:

Dlaczego? Wystarczy wyjechać zagranicę aby wiedzieć, że wszędzie jest podobnie. Nawet w Norwegii nie ma nic zaskakującego jak źle piszą/mówią o swoim kraju.

Dokładnie, to jak w niektórych tematach są zacofane pewne rejony zachodniej europy wielu by się ździwiło :) Są lepsze i gorsze miejsca do życia - oczywiście ale ludzie przesadnie idealizują to co obce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sewer napisał:

Dokładnie, to jak w niektórych tematach są zacofane pewne rejony zachodniej europy wielu by się ździwiło :) Są lepsze i gorsze miejsca do życia - oczywiście ale ludzie przesadnie idealizują to co obce.

Nie, niemozliwe. Wszystko co na zachod od Polski lepsze, a my musimy sie tylko wstydzic za wszystko, bo jestesmy cebulakami.

Chyba najgorsza nasza narodowa cecha, narzekanie na samych siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Sewer napisał:

Dokładnie, to jak w niektórych tematach są zacofane pewne rejony zachodniej europy wielu by się ździwiło :) Są lepsze i gorsze miejsca do życia - oczywiście ale ludzie przesadnie idealizują to co obce.

Sycylia to jeden z biedniejszych i bardziej zacofanych regionów jakie widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Sycylia to jeden z biedniejszych i bardziej zacofanych regionów jakie widziałem :)

Mentalnie/finansowo  czy both? :) Jeśli chodzi akurat o Włochy to byłem w Rzymie i mimo że jest piękny i czułem się tam bardzo dobrze to pewne sytuacje są u nas nie do pomyślenia (w negatywnym tego słowa znaczeniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.