Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Reikai napisał:

IMO Julek zaplacil za jakies spotkanie nline 300 zl z pania po licencjacie z Koszalina i stad ten hejt, inaczej nie da sie wytlumaczyc tych tekstow.

nie 300 a 200

nie wiem co studiowała

😘

Teraz, fluber napisał:

i do tego przyrodnicza, a nie humanistyczna

nie drocz się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał:

Nie wykluczam 

Rozpatruję sprawę w mikroskali

Jestem ojcem tylko dwójki dzieci, mam tylko jedną kobietę i tylko dwoje rodziców dla których byłem najważniejszy 

 

Można mieć więcej?  Tak bez złośliwości.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

i do tego przyrodnicza, a nie humanistyczna

Nauki, z których czerpie psychologia, to głównie socjologia, antropologia, filozofia i biologia, dzięki wypracowaniu własnych metod eksperymentalnych psychologia jest nauką samodzielną. Psychologia bywa jednak zaliczana do nauk społecznych, a także humanistycznych. Bywa także zaliczana do nauk behawioralnych (nauk o zachowaniu) razem z socjologią, etologią, biologią behawioralną, antropologią kulturową, kryminologią, niektórymi działami medycyny (psychiatrią, medycyną behawioralną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maju napisał:

Nie wiem czemu wszystko rozpatrujecie przez pryzmat dwojga ludzi w zwiazku, plus ewentualnie ich dzieci

Przeciez wszyscy wiemy, ze najwiecej do powiedzenia maja znajomi i followersi w social mediach. 

A jak ktoś nie posiada takowych mediów? 

5 godzin temu, ptak napisał:

Można mieć więcej?  Tak bez złośliwości.

 

 

 

 

Mój kumpel ma dwóch ojców których traktuje chyba równorzędnie 

No i matkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.wp.pl/burza-wokol-zaproszen-od-wojska-to-stanowisko-daje-do-myslenia-6843449508637248a

Ciekawi mnie ile z tej polowy, to kobiety ktore z przyjemnoscia wysylaja na takie cwiczenia facetow. Zabawne tez, ze nagle pojawiaja sie argumenty o tym, ze sa slabsze fizycznie i nie powinny byc powolywane.

Jesli gdzies jest dyskryminacja facetow, to ciezko o lepszy przyklad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarty, zartami ale smierdzi szczochami i sprawa jest bardzo powazna, to jest prawdziwy przyklad tego o czym pisal @RappaR w kwestii wojny plci.

Sprawa jest bardzo powazna i dopoki nie zostanie zmieniona ustawa, to nie ma co wierzyc w zapewniania pisiorow - oczywiscie nie dziwi cisza fanow pisu na forum w tym temacie, bo zazwyczaj uruchamiaja sie gdy Tusk przekroczy predkosc, a wszystko co zle przez pis jest wyciszane. Za tydzien odbedzie sie protest w tym temacie w Warszawie, bardzo ciekawi mnie frekwencja.
 

 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reikai napisał:

oczywiscie nie dziwi cisza fanow pisu na forum w tym temacie, bo zazwyczaj uruchamiaja sie gdy Tusk przekroczy predkosc, a wszystko co zle przez pis jest wyciszane.

przecież w tym temacie (dokładnie na tej samej stronie) jest pokazane że przedstawiciele jedynej realnej alternatywy dla pisu mają podobne pomysły w tym temacie lol (ofc teraz jak pis ruszył ze swoim pomysłem to pewnie będą 'krytykować' podłapawszy nastroje społeczne :) )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

przecież w tym temacie (dokładnie na tej samej stronie) jest pokazane że przedstawiciele jedynej realnej alternatywy dla pisu mają podobne pomysły w tym temacie lol (ofc teraz jak pis ruszył ze swoim pomysłem to pewnie będą 'krytykować' podłapawszy nastroje społeczne :) )

No tak, wszyscy zaglosowali za ustawa pisana na kolanie chwile po wybuchu wojny, wiec nalezy za to krytykowac wszystkich, a nie pis ktory wymyslil powrot do obowiazkowych szkolen. Inna sprawa, ze w ustawie jest po prostu blad i same osrodki szkolenia nie bardzo wiedza jak to interpretowac, no ale co sie dziwic, ciezko ustalic prawo jesli pisze sie je o polnocy na kolanie.

 

8 minut temu, Pablo81 napisał:

Tylko Izrael, Libia, Korea Północna, Norwegi wprowadziły obowiązkową służbę wojskową dla kobiet.

Dlaczego ma za to odpowiadać PiS?

Nie, pis odpowiada za powrot do obowiazkowych szkolen dla facetow. To, ze kobiety sa uprzywilejowane na swiecie to co innego, za to akurat pis nie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.