Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LAF napisał:

Akurat ta rzecz nie pomaga w tym a nawet przeszkadza bo mało, który facet będzie czekał do ślubu bo to jest również głupota.

Co będzie jak będzie słabo ? Rozwód po pierwszym razie ?

 

Teraz, Reikai napisał:

Bardzo dużo.

Seks to ważna część związku, a może się okazać że para do siebie nie pasuje pod tym względem, jedno drugiego Nie zaspokaja(nie miało tez gdzie się tego nauczyc), co jest gotowym przepisem na niezadowolenie z małżeństwa i szybki rozpad, ewentualnie zdrady.

Mają całe życie żeby się nauczyć. 

Sorry, ale 100% penisów pasuje do 100% cipek, a cała reszta jeżeli się ludzie kochają jest do nauczenia przez całe wspólne życie, które mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Jeżeli ona świadomie wzięła z Tobą nielegalny ślub kościelny, to moim zdaniem są podstawy powątpiewać w jej wiarę.

ok, możesz mieć rację

ale w momencie kiedy jesteś z kimś mocno zakochany w tamtym momencie, nie zwracasz uwagi na pewne kwestie - nawet nie musiało to byś w pełni świadome na tamtem moment

generalnie nie mam za bardzo jak ci tego bardziej wytłumaczyć ze względu że

a) nie chce za bardzo wracać do tamtych ciemnych czasów

b) wchodziłbym zbyt głęboko w prywatę a nie chcę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RappaR napisał:

Czyli grubi i zaniedbani byli wtedy królami dysktotek?

bez jakichś ekstremów - ale na pewno podejście 'wyjebane, idę na wódę z ziomkami' miało lepsze efekty niż 'staram się i odpierdolę na alvaro, WSZYSTKIE MOJĘ'

no ale to mój 'jednostkowy' case :) 

21 minut temu, fluber napisał:

Sorry, ale 100% penisów pasuje do 100% cipek

powrzucałbym jakieś foty ale nie chcę bana dostać :( 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

w sumie jak se przypomnę czasy swojej AKTYWNOŚCI na rynku dup to z takim nastawieniem były najlepsze rezultaty xD

Prawda. Nie znam przypadku, że facet się starał i laskę sobie "wychodził".

Za to zasada "miej wyjebane, będzie Ci dane" daje często zaskakujące rezultaty. Same kobiety są obecnie łowczyniami, więc niedostępne egzemplarze je nakręcają. Skoro Rappar powołuje się na swoje koleżanki, ja mogę przedstawić podobne stanowisko ze strony moich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

a prawdziwym chadem jest Tomasz Terlikowski

co to jest chad?

 

10 minut temu, RappaR napisał:

Nie zrozumiałeś. Ci walczą.

Coraz większa grupa facetów zakłada sobie dresy, olewa fryzjera, żre pizzę i siedzi na kompie, kompletnie mając w dupie kobiety. 

Już się nie stara, już nie chce wyglądać, ma to w c***u :) 

widocznie inaczej postrzegamy walkę :P

ja nazwałbym to poddaniem się

dupy to naprawdę fajne istoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

co to jest chad?

 

Przeciwieństwo incela.

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Prawda. Nie znam przypadku, że facet się starał i laskę sobie "wychodził".

Pozdrawiam!

3 minuty temu, Szulim napisał:

ok, możesz mieć rację

ale w momencie kiedy jesteś z kimś mocno zakochany w tamtym momencie, nie zwracasz uwagi na pewne kwestie - nawet nie musiało to byś w pełni świadome na tamtem moment

generalnie nie mam za bardzo jak ci tego bardziej wytłumaczyć ze względu że

a) nie chce za bardzo wracać do tamtych ciemnych czasów

b) wchodziłbym zbyt głęboko w prywatę a nie chcę ;) 

Więc, żeby Tobie również trochę przyznać rację. Utrata wiary może spowodować zdradę w małżeństwie i w sumie nie wiadomo, czy ktoś jej kiedyś nie straci nawet jeżeli w danym momencie trudno jest to sobie wyobrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Przeciwieństwo incela.

hmmmmm

7 minut temu, julekstep napisał:

best jakichś ekstremów - ale na pewno podejście 'wyjebane, idę na wódę z ziomkami' miało lepsze efekty niż 'staram się i odpierdolę na alvaro, WSZYSTKIE MOJĘ'

 

coś w tym musi być

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

ni c***a tak nie jest

Cytat

Badania pokazują, że spośród małżeństw, które zawarte zostały w kościele, 30 proc. się rozpada. Wśród tych, którzy razem co niedzielę chodzą do kościoła na Mszę św., odsetek rozwodów wynosi 2 proc., wśród tych, którzy razem codziennie się modlą, jedynie 0,07 proc.

Nom, zero korelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał:

@fluber uważam, że Twoje koleżanki jakby spotkały chada to by zrobiły dla niego wyjątek 

Każdy wierzy w to co chce!

1 minutę temu, julekstep napisał:

przecież modlą się codziennie a JEZUS TO NAJWIĘKSZY CHAD!

Dokładnie.

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

badania są prowadzone na ograniczonej liczbie osób, życie to inna bajka, skoro nawet na tym forum masz 2 osoby które temu przeczą to powinno dać do myslenia 

Nie jestem przekonany, że przeczą.

@Szulim czy Twoja była żona po tym, jak pisała z koleżankami o fantazjowaniu o tym handlowcu, szła się z Tobą pomodlić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że gorący temat się zrobił.

Ogólnie co do przykładu @fluber koleżanki, która 10 lat modli się o męża, to naprawdę nie brzmi zbyt zachęcająco jako potencjalna partnerka, no sorry 😕

Dla osób(kolegów i koleżanek), które mają trudności z poznaniem drugiej połówki bo np są nieśmiałe to polecam speed dating np(minirandki.pl wiele razy byłem, fajne dziewczyny się trafiają) jeden wieczór a masz okazje poznać i pogadać z  10-15 dziewczynami.

Natomiast dla kolegów, którzy narzekają na nasze dziewczyny polecam pojechać do Azji :). Masz na starcie bonusa, że jesteś biały, ale głównie chodzi o to, że dziewczyny nie są tak wyemancypowane i przez to według mnie lepiej nadają się na żony, co do wyglądu dużo więcej dziewczyn z figura modelki, minus taki, że on average azjatki z twarzy mi się mniej podobają, choć oczywiście zdarzają się wyjątki. No i korzystne wymieszanie krwi z punktu widzenia dzieci🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Dlaczego nie brzmi to zachęcająco?

Nie wiem jak to wyjaśnić. Dla mnie po po prostu to nie brzmi zachęcająco. Nie chodzi o słowo modlić się same w sobie ale bardziej, że 10 lat i modlić się w kontekście, że bardzo się chcę ale się nie udaję, coś dla mnie jest nie tak.  Oczywiście nie znam konkretnego przypadku, jest to bardziej generalnie stwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mcreativo napisał:

Nie wiem jak to wyjaśnić. Dla mnie po po prostu to nie brzmi zachęcająco. Nie chodzi o słowo modlić się same w sobie ale bardziej, że 10 lat i modlić się w kontekście, że bardzo się chcę ale się nie udaję, coś dla mnie jest nie tak.  Oczywiście nie znam konkretnego przypadku, jest to bardziej generalnie stwierdzenie.

To raczej bardziej działa odstraszająco na takiej zasadzie, że jeżeli ktoś tylko się modli i nie wprowadza w życiu żadnych zmian/działań w kierunku mających zmienić obecny status, to możesz wtedy postrzegać tę osobę jako bierną/pasywną, bądź ostrzej jako życiową niedojdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał:

To raczej bardziej działa odstraszająco na takiej zasadzie, że jeżeli ktoś tylko się modli i nie wprowadza w życiu żadnych zmian/działań w kierunku mających zmienić obecny status, to możesz wtedy postrzegać tę osobę jako bierną/pasywną, bądź ostrzej jako życiową niedojdę.

Chcieć to móc albo dla chcącego nic trudnego działa tylko w przysłowiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.