Skocz do zawartości

Fantasy Postseason


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Bez przesady pablo ma do laf-a 77 pkt straty, nie wiadomo czy tyle zrobi w ogóle do końca sezonu 😛 

No dziś sam pisałeś, że planujesz w dwa dni do mnie odrobić 60pts wystawiając Browna i Horforda, których ja złużyłem, więc czemu pablo by miał nie dać rady?

Zwłaszcza, że po 22zbiórkch Looneya Tunesa w ostatnim meczu LAF się mocno napalił by go wystawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LAF napisał:

@RonnieArtestics co się śmiejesz z @Pablo81 ? Przecież wyraźnie napisał, że wystawia zawodników takich samych po tym jak weźmie ich @mac. To nie jego wina, że @mac wystawiał Giannisa w G 7 a ten odpadł 😂

Wyborne :)

I tu nasuwa się pytanie, dlaczego nie wykorzystaliście Bookera, CP3, Aytona?

Jest was trzech czy tam dwóch, to możecie się pośmiać z siebie nawzajem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Czyli my nie wykorzystaliśmy graczy co robią 20-40 na mecz a ty najlepszego w grze ;]

55.67> 30.92 + 29.15 + 31.7 ? :)

Brawo, brawo :)

A serio, to chichot losu, nie? Staracie się kogoś ośmieszyć, że nie przewidział zwycięzcy serii, a po 3h okazuje się że wy też tego nie potraficie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

55.67> 30.92 + 29.15 + 31.7 ? :)

Brawo, brawo :)

A serio, to chichot losu, nie? Staracie się kogoś ośmieszyć, że nie przewidział zwycięzcy serii, a po 3h okazuje się że wy też tego nie potraficie :)

Czyli z twoich obliczeń wynika, że muszę zrobić ~35 fp w dwa mecze jakimis byle kołkami  żeby wyjść na tym lepiej niż Jakbym grał nimi trzema. brawo. 
 

nie chodzi o zwycięzcę serii :) chodzi o fakt ze nie skorzystałeś z najlepszego zawodnika w grze :D

 

Wiekszosc uczestnikow turnieju nie wykorzystala pewnie kogos z suns, większość ma użytych wszystkich z dallas. Ty tą wpadkę przyrównujesz do nie użycia najlepszego gracza, gwarantuje Ci ze tylko Ty , Tecu i cvbe tak zrobiliście i może jeszcze paru lebkow :D 

 

poza tym może Laf się z ciebie śmiał, ja napisałem wcześniej po prostu ze to ryzykowne i podziwiam odwagę, ( bo mnie to zaintrygowało) dopiero teraz się z ciebie smieje po twoich jak zawsze celnych ripostach. Trochę dystansu do siebie by ci się przydało, bierz przykład z Tecu, który nawet dał mi lajka za mój post :)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Czyli z twoich obliczeń wynika, że muszę zrobić ~35 fp w dwa mecze jakimis byle kołkami  żeby wyjść na tym lepiej niż Jakbym grał nimi trzema. brawo. 
 

nie chodzi o zwycięzcę serii :) chodzi o fakt ze nie skorzystałeś z najlepszego zawodnika w grze :D

 

Wiekszosc uczestnikow turnieju nie wykorzystala pewnie kogos z suns, większość ma użytych wszystkich z dallas. Ty tą wpadkę przyrównujesz do nie użycia najlepszego gracza, gwarantuje Ci ze tylko Ty , Tecu i cvbe tak zrobiliście i może jeszcze paru lebkow :D 

 

poza tym może Laf się z ciebie śmiał, ja napisałem wcześniej po prostu ze to ryzykowne i podziwiam odwagę, ( bo mnie to zaintrygowało) dopiero teraz się z ciebie smieje po twoich jak zawsze celnych ripostach. Trochę dystansu do siebie by ci się przydało, bierz przykład z Tecu, który nawet dał mi lajka za mój post :)

Bo było ryzykowne, ale czy będę 130 czy 160ty to nie ma różnicy a trzymając się ustalonego schematu zwycięzców można grać o wyższe cele. Ja przegrałem + nie miałem szczęścia/umiejętności by trafiać dobre dni graczy, więc została mi walka o jak najwyższe miejsce w drugiej setce 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

 

poza tym może Laf się z ciebie śmiał, ja napisałem wcześniej po prostu ze to ryzykowne i podziwiam odwagę, ( bo mnie to zaintrygowało) dopiero teraz się z ciebie smieje po twoich jak zawsze celnych ripostach. Trochę dystansu do siebie by ci się przydało, bierz przykład z Tecu, który nawet dał mi lajka za mój post :)

A co to jest???

22 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Bez przesady pablo ma do laf-a 77 pkt straty, nie wiadomo czy tyle zrobi w ogóle do końca sezonu 😛 

 

Znam twoją wcześniejszą twórczość z BeGM i wiem ile satysfakcji ci dają takie wycieczki. Tylko czekać, aż zaczniesz zmieniać literę w moim nicku.

 

Poza tym nie pisz, że nie chodzi tutaj o typowanie kto awansuje, a kto nie. Jak w finałach confy będą 7-meczowe serie, to możesz nie znaleźć gości po 17pkt w GSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tecu napisał:

Bo było ryzykowne, ale czy będę 130 czy 160ty to nie ma różnicy a trzymając się ustalonego schematu zwycięzców można grać o wyższe cele. Ja przegrałem + nie miałem szczęścia/umiejętności by trafiać dobre dni graczy, więc została mi walka o jak najwyższe miejsce w drugiej setce 😄

Dokladnie - ja ta taktykę uznałem jako taktyka „nie mam już nic do stracenia wiec ryzykuje „ 

 

ale widzisz, nie można nawet zażartować bo pablo wjezdza cały na bialo i zamiast napisać to co ty probuje bardzi nieudolnie odbić piłeczkę pisząc ze ja zjebalem nie wystawiając suns - gdzie ten sam błąd zrobiło pewnie  90% uczestnikow wiec na wyniki to nie bedzie miało zbyt dużego wpływu. 😛 

 

@Pablo81 to tylko żarty. wszystko traktujesz jako osobiste wycieczki Cmon ogarnij się ;)

18 minut temu, Pablo81 napisał:

Poza tym nie pisz, że nie chodzi tutaj o typowanie kto awansuje, a kto nie. Jak w finałach confy będą 7-meczowe serie, to możesz nie znaleźć gości po 17pkt w GSW.

Inni tez mogą każdego tylko raz wykorzystać wiec nic na tym nie stracę raczej :)

18 minut temu, Pablo81 napisał:

Poza tym nie pisz, że nie chodzi tutaj o typowanie kto awansuje, a kto nie. Jak w finałach confy będą 7-meczowe serie, to możesz nie znaleźć gości po 17pkt w GSW.

Inni tez mogą każdego tylko raz wykorzystać wiec nic na tym nie stracę raczej 😛 poza tym do tej pory dwa najgorsze moje wyniki to 13 i 17 wiec wiesz, 17 zrobić łatwo imo :)

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

ale widzisz, nie można nawet zażartować bo pablo wjezdza cały na bialo i zamiast napisać to co ty probuje bardzi nieudolnie odbić piłeczkę pisząc ze ja zjebalem nie wystawiając suns - gdzie ten sam błąd zrobiło pewnie  90% uczestnikow wiec na wyniki to nie bedzie miało zbyt dużego wpływu. 😛 

A ja dałem Booka na g7 bo się zgapiłem i na Drew Holiday'a było już za późno. Wyszło...  tak średnio, bym powiedział.😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RonnieArtestics napisał:

A jaki masz nick? Bo nie widziałem cie :)

Taki sam jak tu, 118 miejsce...

O teraz widzę, że i Paula nawet wykorzystałem. W G5 zrobił mi całe oszałamiające 16 pkt, co jest niewiele lepsze wczorajszy popis Bookera. Dobrze, że już Aytona nie mam szans wybrać bo bym ustrzelił hat-tricka.😁

Edytowane przez vero1897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LAF napisał:

@RonnieArtestics dogonisz @mac

no z tego co mi pisal, to uwaza ze na horfordzie i brownie, ktorych ja juz wystawilem a on nie, planuje odrobic 60fp.

wiec anything is possible.

dzis chyba Lowry pewniaczek?

21 minut temu, RonnieArtestics napisał:

pewnie nie ale być za goatem to nie wstyd

i see no lies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LAF napisał:

Dosyć długo 1 miejsce zajmuje @mac ( pomimo, że wziął Lowry'ego 😅 ) i ma dosyć sporawą przewagę 46 fp nad drugim graczem biorąc pod uwagę, że zasoby się kończą

No dosyć długo i do tego w 3różnych okresach w każdej rundzie przez jakiś czas. Wiadomo, że mocno losowo gierka, ale i tak miło.

No niestety, zacząłem słabo pierwsze 3 mecze 3 rundy (Struś, Wiggins - tu znośnie,Herro-dramat).

Natomiast nastepne dwa mecze zarządziłem na scenie Looneyem (ostatniej nocy 10fp u @RonnieArtestics) i Bamem.

Niestetety od tego czasu czokuje jak cp3.

najpierw:

After scoring 33 points and shooting 9-of-20 from three in the first two games of this series, Bullock was brutal in Game 3. Shooting 0-of-10 from the field, he missed all seven of his 3-points attempts in the loss. With the Mavs facing a sweep, the veteran wing bounced back in a big way, hitting six triples for the second time in this series.

Potem Słynny Kyle 10wry i Diwidinde.

Jedyna nadzieje, że meczy co raz mniej.

Top10 jednak powinienem utrzymać.

 

Liczę LAF, że skończysz na podium.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LAF napisał:

@RonnieArtestics jesteś w TOP 30 , dogonisz w końcu tego @mac ?

Małe szanse bo strata 120 punktów w maxymalnie 8 meczy wydaje się nie do zrobienia. Ale dzięki świetnej nocce jestem w grze o top10 wiec się cieszę ze Butler się stawił na elimination game. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.