Skocz do zawartości

Fantasy Postseason


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu chyba z @Tecu i paroma innymi w to grałem.

https://www.fantasypostseason.com
 

zagramy w tym roku? Tylko, że jest problem….

 

w zeszłym roku był to otwarty, globalny ranking i się nazywało to contest coś tam. Jak narazie jak Chce dołączyć do tego contest to wyskakuje ze są zablokowane wejścia nowe przez komisarza. 


w tym roku można założyć swoja ligę tylko płatnie. 
mozna tez dołączać do jakichś publicznych ale tylko na 8 slotow. Wolałbym ranking albo jakaś większa lige.

 

wie ktoś jak to ogarnąć ? 
albo jest może lepsza stronka do gierki typu „Drive to the finals?” Kiedys to była oficjalna gierka NBA.com ale już dawno tego nie ma…

 

jesli temat zostanie uznany za niestosowny do działu NBA prosiłbym o przeniesienie, jednak mysle ze warto zaprosić do gry wszystkich czytających. Tylko najpierw muszę sie dowiedzieć co i jak w tym roku bo jeszcze to nie jest dla mnie jasne.

 

w sumie chyba moglibyśmy się te 25 dolcow tez zlozyc jak znajdzie się kilkanaście osób to to grosze są i wtedy mamy własna ligę. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że tylko płatne? 

Wydaje mi się, że rok temu też tak myśleliśmy, ale okazało się, że to chodzi o jakieś grupy z forami czy coś a i tak się trafia do ogólnej ligi. 

Ogólnie nie ogarniam tej strony za bardzo, nawet czasami gubiłem się gdzie wystawić skład 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację, tylko teraz jak klikam Enter contest, bo to gdzieś tam znalazłem, to wyskakuje mi error na czerwono „commishioner has frozen entries. „ być może dopiero to otworzą? Ale zostało kilka dni, wiec słabo dla nich jesli jeszcze nie otwarli. Bardziej wydaje mi się ze nie bedzie tego ogolnego globalnego Konkursu, moze nie znalezli sponsorów na nagrody. I przekierowuje mnie do zeszłorocznego konkursu, co by wyjaśniało czemu nie można już dołączyć.

 

ogolem stronka mało funkcjonalna i wnerwiajaca, na NBA.com było wypas pare lat temu..

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.fantasypostseason.com/league/contest_signup/79272 Zapraszam w takim razie do udziału w zabawie, najpierw chyba trzeba założyć konto na stronie, a później tylko kliknąć Enter contest. podawajcie później tutaj swoje nicki w grze żebyśmy mogli później zobaczyć kto skończył najwyzej.

nie będę zakładał osobnej grupy, czy ligi dla enba bo to chyba jest tylko płatnie. Wiec po prostu gramy w ogólnym rankingu.

 

ja to oczywiscie RonnieArtestics.

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, TryczekSzukarek napisał:

Cześć może się wyrobie na draft 

gram oczywiście pod nikiem @TryczekSzukarek

g

 

Tu nie ma draftu ani nic. 

Po prostu wystawiamy po jednym graczu na dzień meczowy, nie mogą się powtarzać. To wszystko. Ważne by nie zapominać, bo można wystawić tylko bodajże na 4 dni do przodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jordan20 napisał:

dziekuje za pomysl.

ps: zasady sa te same co w ,,drive to finals`` ? czyli raz wybrany gracz nie punktuje juz do konca gry ?

Tak, z tym że w tej grze są chyba tez dodatkowe pkt za osiągnięcia typu 30+pts, TripleDouble czy DoubleDouble. Poczytaj sobie punktacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TryczekSzukarek napisał:

Ok 

a ile pozycji do obstawienia? 

Codziennie po prostu jeden gracz, bez pozycji, każdy ma dostęp do wszystkich, których jeszcze nie wybrał. 

Myk jest taki by wystawiać tych, którzy mogą zaraz odpaść a tych co będą grać dalej oszczędzać. Ryzyko jest 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie można 4 do przodu ale nie ma dzisiajmeczy to dlatego. 
 

wy już kurde obstawiliscie na 3 dni do przodu? Ja kompletnie nie wiem kogo wybrać. Kogos z wolves chyba, ale kto tam się na pewno nie obsra w game1? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.