Skocz do zawartości
cvbe

beGM - RS 2021/2022 [ Opisy i głosowanie po T3 ]

Rekomendowane odpowiedzi

DENVER NUGGETS 

TRYMESTR III

1. Tytułem wstępu

Dobrze, że ten deadline nie wypadł na G2 serii z Dubs, bo być może by mi się pisało ten opis znacznie ciężej, a tak, trzeba zakładać, że będzie lepiej, bo już raczej nie będzie gorzej ;) Jednoześnie podczas pisania czuję fizyczny ból gdy piszę nazwiska swoich beGmowych Wacków, mając świeżo w pamięci postawę supportu Joka w G1, choć raczej nie wypada się nad nimi jeszcze pastwić, w rs spisali się naprawdę powyżej oczekiwań.. Z drugiej strony też jestem bardzo zadowolony, że mam w rosterze tylu graczy potrafiących grać na poziomie top100 ligi; pozyskanie Brunsona, Forbesa i Reeda tylko dodały mi atutów zwłaszcza w ofensywie, co nie ukrywając, było moją pewną bolączka przez sporą część sezonu,zwłaszcza gdy pauzował Grancik. Ostatecznie jednak udało mi się stworzyć pięknego potwora, który na tle 90% drużyn w naszej zabawie wygląda dość zajebiście, no i z tego cieszę się najbardziej, a przecież Jok też nie jest tutaj jakby bez znaczenia, prawda?

2. Rotacja

PG  Mike Conley (24)  Caruso (12) Brunson 12)

SG  Brogdon (26)  Brunson (14) Caruso (12) Forbes (6)

SF  Royce (30) Reed (10) Grant (8)

PF  Grant (24) Vanderbilt (24)

Jokić (36) Bamba (12)

komentarz: przy absencjach Brogdona  czy innych graczy z pozycji 1-3 większą liczbę minut dostają Forbes i Reed

3. Absencje

Jokić - 0 (shutdown)

Conley - 3

Brogdon - 18 (shutdown)

Grant - 9 (shutdown)

Royce - 1

Caruso - 13 (shutdown, tak to przynajmniej wygląda, zwłaszcza ta absencja tóż przed PO)

Brunson - 0

Vanderbilt - 2

Bamba - 0

Forbes - 0

Reed - 0 (był dostępny w rotacji Nuggets, ale nie zawsze grał)

komentarz:sytuacje shutdownowe Granta, Brogdona i Caruso są raczej oczywiste, ale wiem, że ostatnia dwójka nie wróciła w najlepszej kondycji lub formie (Brogdon odczuwał dolegliwości po kontuzji na przełomie T1 i T2) a Caruso nie odnalazł genialnej formy z czasów przed tym co zrobił mu Allen

z tego względu daję tym dwóm graczom więcej odpoczunku by nie musieli grać aż tyle, dodatkowo Brogdon gra niewielką ilość minut i zawsze gdy wynik jest rostrzygnięty, to staram się go sadzać jak najszybciej

Brogdon dostanie 10 dodatkowych spotkań odpoczynku - nie będę Wam tutaj podawał, które to konkretnie mecze, napewno unikam b2b, no i celuje w mecze z niżej notowanymi rywalami

Caruso dostnie 5 takich spotkań, także liczba minut w tym wypadku nie powinna go też ekploatować

w ich miejsce do rotacji wchodzą Forbes i Reed

podjąłem taką dacyzję jedynie dlatego aby mieć jak najbardziej wypoczęty skład przed PO, reszta graczy wtym Grant nie musi odpoczywać i spokojnie dogra do końca rs w tych minutach, które zaproponowałem

4 Statystyki i opis graczy

Jokić

jokbas.png

jokadv.png

Nie martwcie się nie będzie tutaj kolejnej laurki okraszaną 27 tweetami z kolejnym milstonów Andrzeja ;] Wszyscy wiemy jak sytuacja wygląda i choć nawet da się zrozumieć pewne argumenty fanów Biida czy Antka, to drugie MVP stało się już praktycznie faktem. Jokić w T3 był jeszcze bardziej nie do powstrzymania niż kiedykolwiek - dwie nagady miesiąca; obroniony 6 seed ze sporą szansą na nawet lepszy wynik, kwiecień kończony linijką 38/17.5/6/2.3st, historyczny na skalę całej ligi popis jednego aktora. Jedyne co można Jokowi zarzucić, to kłopoty z trójką, ale sobie, to ogarnął po swojemu, rzuca znacznie mniej za 3, dzięki temu ogarnął trymest na 66TS - nie trzeba chyba tego tłumaczyć ;]

Conley

conleybas.png

conleyadv.png

Majeczek nie jest w rzeczywistości w swojej najwyższej formie, to raczej oczywste, na szczęśćie u mnie jest tylko jednym z bardzo ważnych graczy i akcenty roskładają się na większą liczbę obwodowych. Liczę na jaggo solidne PO, ale u nas się nie obawiam o jego grę, zawsze lepiej mieć Conleya niż go nie mieć.

Royce

roycebas.png

royceadv.png

Royce raczej trzyma pewien poziom gry, podobnie jak Conley nie ma ostatnio najlepszego okresu, ale u mnie jest już startem od dłuższego czasu, dodatkowo nie ma na swoich barkach dużej części defensywy, tak jak to się dzieje w Jazz. Kto wie, może nawet @Alonzo przekonał się, Royce ma warunki również na grę sg ;)

Brogdon

brogdonbas.png

brogdonadv.png

Nie lubię pisać o oczywistych shutdownach, w ogóle ten proceder zaczyna mnie już mocno męczyć, ale też wszystkie informacje wskazują na to, że Pacers nie chcieli ryzykować kolejnych urazów, a przy okazji trochę ostrzej przytankować. Ostatecznie w meczach w których Malcolm rzeczywiście zagrał zaprezentował się całkiem zajebiście, 21/5/5 na spokoefektywności, to powinien być niezły wyznacznik tego jak mógłby wyglądać u mnie w tej części sezonu.

Brunson

brunsonadv.png

brunsonbas.png

Czasem mi się udaję w tej grze odpowiednio pokręcić w miejsach gdzie czycha prawdziwa okazja, Wymiana po Brunsona, to był strzał w dziesiątkę co powoduje, że moja rotacja na dziś dzień  nie ma praktycznie żadnych wad. Niezwykła, błyskawiczna kariera skromnego chłopaka, który zaraz w realu dostanie wielką kasę, ale też chyba nikt nie ma wątpliwości, że stanie się to w 100% zasłużenie. Wymennie z Brogdonem moja trzecia opcja ataku, niekwestionowany lider 2nd unity w parze z Caruso.

Caruso

carusobas.png

carusoadv.png

A co do Caruso, to Grayson Allen... Ty wie co. Smutna jest to historia patrząc na formę w jakieś wrócił Alex, dalej jednak nie wymieniłbym go na nikogo innego, bo do mojej koncepcji wpasowuje się idealnie. Trzymam kciuki aby zagrał jeszcze dobre mecze w POs.

Vanderbilt

vanderbas.png

vanderadv.png

Ten cwaniak, trener Soty, nie szarżuje minutami Vandergoata i ja też suma sumarum nie mam potrzeby tego zmieniać. Na te 20kilka minut gwrantuje mi największe pierdolnięcie spośród wszystkich rolsów tego typu, jego szarże, które czasem inicjuje  z głebi drugiej połowy tylko po to aby tylko dać sobie szansę na blok lub ofensywną zbiórkę są higlightsem w zasadzie każdego meczu, mega koń, który zaraz dostanie sowitą wypłatę za swoją grę i pomoc w transformacji rs Wolves.

Grant

grantbas.png

grantadv.png

No i co ja mam Wam napisać? Wszyscy wiemy co się w rs Pistons odwala przez te akurat dwa ostatnie lata. Prawda jest jednak taka, że u mnie gra w T3 praktycznie wszystko i może niekoniecznie będę forsował 19ppg na 60TS, ale już musimy przestać udawać, że Grant kończy u mnie 4letni kontrakt, zwiększyłem mu rolę w ataku już dawno temu, jeden rok z Jokiem dał mu zarobić 60/3, nie sądzę aby u nas było nim zainteresowanie powyżej tej kwoty, ja natomiast cieszę się, że jeszcze gra u mnie i prosiłbym abyście też w końcu to odnotowali, bo brak wiary w umiejętności Granta (i Vandergoata) pozbawiło już nas sporo rok temu.

Bamba

bambabas.png

bambaadv.png

Na zlocie jakieś cwaniaki próbwali mi sprzedać tejk, że Bamba się nie udał i nie ma co się w ogóle już nim podniecać. Kompletnie się z tym nie zgadzam, Mołzes ma bardzo solidne wskaźniki defensywne, a jego trójka aktualnie znajduję się na dostępnych dla niewielu 43%,  to jest zajebisty prognostyk, wiadomo, że Bamba raczej wirtuozem post upu nie będzie, ale nie jest drewniany, a fundamentals rozwija bardzo harmonijnie. 11/8/2/1/1 w 24 minuty na bdb efektywności, to nie jest ogórek, Stefan.

Forbes

forbesbas.png

forbesadv.png

Kolejny fajny pickup, do rl Nuggets wszedł z futryną zaliczjąc pół trymestru w okolicach 50% za 3, później było już dość widocznie gorzej, ale nawet przy tych minutach co biega u mnie na pewno nie powinno się go lekceważyć, ścisła czołówka trójkowiczów offscreen w lidze

Reed 

reedbas.png

reedadv.png

To już tak zwany ananas na torfie (?) Szkoda, że u mnie też jest na 2W, ale na pewno jestem zainteresowany jego usługami w przyszłym sezonie, gość robi dobrze te rzeczy, które kulały zwykle u Bartona czy Craiga, bardzo odpowiedzialny, szybki na nogach i dość atletyczny, wróżę mu karierę, nie tylko ztego powodu, że gra w Nuggets

5. Terminarz

@ Raptors

vs Magic

@ GSW

@ Kings

vs Kings

@ Blazers

vs Thunder

vs Rockets

vs Pelicans

vs GSW

@ Kings

vs GSW

vs Raptors

@ Sixers

@ Wizards

@Cavs

vs Boston

vs LAC

vs Suns

vs Thunder

@ Hornets

@ Pacers

vs Minny

@ Lakers

vs SAS

vs Grizz

vs Lakers

komentarz: nie jest to trudny terminarz, bardzo dużo drużyn ze środka stawki, dodatkowo Lebron opuszcza mecze Lakers na końcu sezonu

6. Podsumowanie i proponowany bilans.

Jeśli przeczytaliście cały ten opis, to już raczej się domyślacie, że celuję w najlepszy trymestr w tym sezonie, dodatkowo widzę szansę aby był to przynajmniej identyczny najlepszy wynik każdej z drużynn w beGM. Jeśli zaakceptujemy shutdowny, ta drużyna praktycznie nie posiada żadnych wad w kontekście walki w rs, playoffy to już oczywiście innaaaaaa kwestia i to pod każdym względem, natomiastu na tu i teraz nie mogę sobie zaproponować gorszego bilansu niż 22-4 lub 21-5, ale zdecydowanie celuje w tą lepszą opcje. Nie będę już tutaj wymieniał swoich plusów, zwłaszcza, że minusy nie za bardzo widać, ufam w Waszą ogarkę, zesztą nigdy nie miałem większych problemów co do głosów na moich Nuggets. Mam wrażenie, że aktualny lider tabeli powinien mieć spore problemy w tym trymestrze dlatego absolutnie nie sadzam nikogo kto tego potrzebuje i walczę do końca nawet o trumf w rs

pozdrawiam gorąco, a Ty @Eld się tam trzymaj, kapiszonie

LBS

Edytowane przez LeweBiodroSmoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TORONTO RAPTORS

Rotacja:

Rotacja uwzględniająca tylko graczy którzy grali w 3T:

PG:    Patrick Beverley 31 / Malachi Flynn 10 / Lou Williams 7
SG:    Anfernee Simons 36 / Garrison Mathews 12
SF:    Dorian Finney-Smith 36 / Damion Lee 12
PF:    Pascal Siakam 38 / Chimezie Metu 10
C.      Dwight Powell 24 / Precious Achiuwa 24

Tak bym grał gdyby Lillard i Turner wrócili:

PG:    Damian Lillard 30 / Patrick Beverley 18
SG:    Anfernee Simons 36 / Patrick Beverley 12
SF:    Dorian Finney-Smith 36 / Damion Lee 12
PF:    Pascal Siakam 38 / Precious Achiuwa 10
C.      Myles Turner 22 / Dwight Powell 16 / Precious Achiuwa 10

Świetny Siakam który pod nieobecność FVV w realu, był wszystkim czego akurat Raptors potrzebowali. Niesamowita końcówka sezonu zaowocowała 5miejscem na Wschodzie. Bev w Wolves pełni niesamowicie ważną rolę, brakowało mi dobrego obrońcy na pozycji PG/SG. DFS zawsze kryje najlepszego gracza drużyny przeciwnej i dokłada świetną trójkę (45%), Achiuwa który jest w stanie kryć Biida czy Giannisa i także daje dobry rzut za 3, Powellowi po odejściu Porzingisa wzrosły minuty co zaowocowało 11,6pts, 6rb na 71%, Simons i eksplozja jego gry dzięki której Blazers wygrali kilka meczów co raczej nie było po myśli FO. Bench Warmers też coś pograli. Gdyby tylko zdrowie dopisało...

STATYSTYKI:

Anfernee Simons -  26,3pts 5,1 as 2,3 rb 47% FG%, 47% 3P%  8 meczów
Pascal Siakam - 23,9 pts 8,2 rb 5,4 as 49% FG%, 33% 3P% 26 meczów
Dorian Finney-Smith - 12,9 pts 4,4 rb 1,7 as  54% FG%, 45% 3P% 26 meczów
Precious Achiuwa - 12,0 pts 5,7 rb 46% FG%, 40% 3P% 27 meczów
Dwight Powell - 11,6 pts 6,0 rb 1,4 as 71% FG% 27 meczów
Patrick Beverley - 9,7 pts 4,0 as 3,6 rb 41% FG%, 36% 3P% 22 mecze
Chimezie Metu  - 9,2 pts 5,0 rb 1,0 as 52% 
FG%, 40% 3P% 23 mecze
Malachi Flynn - 7,6 pts 3,1 as 2,3 rb 42% FG%, 37% 3P% 12 meczów
Garrison Mathews - 7,5 pts 2,1 rb 0,9 as 37% FG%, 33% 3P% 27 meczów
Damion Lee - 6,3 pts 3,5 rb 1,2 as 41% FG%, 24% 3P% 19 meczów
Lou Williams - 5,2 pts 1,7 as 1,5 rb 37% 
FG%, 39% 3P% 19 meczów

DNP: Lillard, Turner, Hardaway Jr, Davis

Kontuzje:

Kolejny sezon w którym nie mogę grać w pełnym składzie, rok temu Siakam w tankujących wtedy Raptors postanowił poddać się operacji tuż przed zakończeniem RS przez co poległem w 1rd PO, teraz Lillard oraz Turner nie grają i spadłem do Play In. Historia podobnych urazów u innych zawodników wskazuje że powinni już grać a nie grają ponieważ ich zespoły w realu mają inne cele. W przypadku Hardawaya i Davisa sprawa jest jasna. 

Damian Lillard:

13 Stycznia: Lillard przechodzi operację: Damian Lillard underwent a successful surgery on his abdomen on Thursday morning and said he is "feeling good."He will now be re-evaluated in 5-6 weeks.

22 Stycznia: Sean Highkin of Bleacher Report writes that Dame "seemed open" to shutting it down if the franchise's "clear plan" was to develop young guys and play for the draft lottery. 

21 Marca: Lillard is making tremendous progress and has looked strong in workouts, according to sources, but the team decided it was best for Lillard’s rehab process to sit the remaining 12 games as the Trail Blazers play their group of young players.

Podobne kontuzje w przeszłości: Mało kto decydował się na operację w trakcie sezonu. Na przestrzeni ostatnich 10 sezonów znalazłem tylko dwa takie przypadki. Jrue Holiday który poddał się operacji pod koniec RS gdy Pels nie mieli szans na PO oraz Steve Blake w sezonie 12/13. We wszystkich trzech przypadkach czas powrotu to było 6-8 tygodni. Steve Blake operację przeszedł 5 Grudnia a na parkiet powrócił 29 Stycznia. 55 dni zajął mu powrót, jeśli zastosować podobny przelicznik u Lillarda to powinien on wrócić już dawno temu, na mecz z Wizards 12 III, co raczej nie miało już sensu ponieważ Blazers byli w serii porażek a starterami byli Elleby, Eubanks, Watford, Brandon Williams.

Myles Turner: 

Tak trenował sześć tygodni temu. W tym wypadku też nie było sensu wracać do zespołu który przegrał dziesięć ostatnich meczów i do samego końca walczył z Thunder o jak najwyższe rozstawienie przed loterią.

Plusy/Minusy:

+ Pascal Siakam który powinien być w trzecim zespole All NBA za ten sezon
+ Dużo dobrych obrońców
+ Świetny ofensywny okres Simonsa

- Kontuzje
- Dużo nowych graczy w składzie, więc brak zgrania może występować na początku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

San Antonio Spurs:

Szkoda zdrowia bo zaczynała coraz lepiej trybić niezłe naoliwiona maszyna cały czas najmłodszej ekipy w lidze.

Ogólnie ciężko pisać pozytywy gdy zdrowie rozmontowało 2 z 5 najlepszych graczy gdzie dodatkowo odszedł z klubu drugi najlepszy gracz bo w ramach oszczędności na przyszłość wykonałem ruch oddania Simonsa za pick

wybrałem na lidera Dejounte Murraya uczestnika ASG i mimo doskonałej gry Anfree trzeba było wybrać jednego z nich bo nie da się grać na dwóch niskich liderów

zdrowa rotacja

MURRAY 35 Mann 8 Bouknight 5

REDDISH 35 RJ 13

WAGNER 30 Rui 8 Little 6

COLLINS 30 Sharpe 10 Wagner 8 

STEWART 30 Collins 8 Sharpe 10 

przymusowa rotacja

Dejounte 40 Bouknight 8

Mann 35 RJ 13

Wagner 35 Rui 13

Rui 35 Sharpe 7

Stewart 35 Sharpe 13

na papierze świetny perspektywiczny skład niestety kontuzje zabiły sezon:

Absencje:

Murray 7 z 27 ale w meczach które grał bił rekordy trymestrowe 25,1/8,1/9,4  %48/35/85

Reddish 19 z 27 i koniec sezonu 7/1/1 chluby nie przynosi - sezon na straty w jego miejsce Tre Mann

Bouknight 21 z 27  śladowy wpływ 

Wagner 3 z 27 14/4,4/3 ale cieszy trojka na 36,4%

Collins az 23 z 27 gier opuszczonych 9/6 na 35%FG 12% 3%  skuteczności to kryminał w jego miejsce Rui Hachimura

Stewart 3 z 27 9/9 plus blok i asysta

rezerwy:

na reszcie zdrowy Hachimura który wchodzi do S5 13,5/4,1/1,2  FG%51/45%/65%

Tre Mann 10 z 27 nieobecnosci 17/4,5/3 %43/37/87

In plus:

bajeczny sezon Dejounte Murraya 

Franz Wagner - bardzo rozsądny skrzydłowy niby rookie a gra jak weteran 

min minus:

bardzo bolesny brak postępu Johna Collinsa plus kontuzja

kontuzja Little

brak rozwoju RJ Hamptona i Bounknighta 

fatalny sezon Reddisha

STYL GRY:

w dalszym stopniu bazując na młodości gram bardzo szybka koszykówkę z nastawieniem na kontry i skupieniu się na zbiórce na własnej tablicy 

mocne strony:

szybkie kontry inicjowane doskonałymi guardami o bardzo dobrej zbiórce 

wielorakie możliwości ustawienia składu

slabe strony:

zdrowie S5

bardzo słaba łąwka

brak lidera w scoringu 

slabsze % za trzy

brak obrony podkoszowej

brak doświadczenia i słaby crunch time 

4:23 gdzie wygrane zawdzięczam tylko Dejounte Murrayowi

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Celtics: 15-12
  • Nets: 9-18
  • Knicks: 14-13
  • Sixers: 22-5
  • Raptors: 16-11
  • Bulls: 5-22
  • Cavaliers: 18-9
  • Pistons: 15-12
  • Pacers: 15-12
  • Bucks: 16-11
  • Hawks: 7-20
  • Hornets: 11-16
  • Heat: 20-7
  • Magic: 20-7
  • Wizards: 15-12
  • Mavericks: 17-10
  • Rockets: 13-14
  • Grizzlies: 9-18
  • Pelicans: 7-20
  • Spurs: 7-20
  • Nuggets: 20 - 7
  • Wolves: 17-10
  • Blazers: 3-25
  • Jazz: 2-25
  • Thunder: 13-14
  • Warriors: 13-14
  • Lakers: 20-7
  • Clippers: 16-11
  • Suns: 17-10
  • Kings: 13-14
Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Celtics: 17-10
  • Knicks: 13-14
  • Sixers: 23-4
  • Raptors: 17-10
  • Pistons: 16-11
  • Pacers: 17-10
  • Hornets: 0-27
  • Magic: 21-6
  • Mavericks: 18-9
  • Pelicans: 8-19
  • Nuggets: 21 - 6
  • Wolves: 18-9
  • Jazz: 3-24
  • Thunder: 14-13
  • Lakers 18-9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstępnie (ale mogę nie mieć czasu na korekty):

Celtics:    15    12 @ozzy110
Nets:    6    21
Knicks:    15    12
Sixers:    24    3
Raptors:    13    14
Bulls:    4    23
Cavaliers:    19    8
Pistons:    15    12
Pacers:    14    13
Bucks:     15    12
Hawks:    4    23
Hornets:    12    15
Heat:    19    8
Magic:    20    7
Wizards:    17    10
Mavericks:    17    10
Rockets:     18    9
Grizzlies:    10    17
Pelicans:    7    20
Spurs:    7    20
Nuggets:    20    7
Wolves:    16    11
Blazers:    6    21
Jazz:    1    26
Thunder:    16    11
Warriors:    15    12 @ozzy110
Lakers:    17    10
Clippers:    16    11
Suns:    16    11
Kings:    11    16

3T:
3t.png

Oraz bonus - cały sezon od GMa Cavs:

full.png

Edytowane przez cvbe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Celtics: 13-14
  • Knicks: 12-15
  • Sixers: 21-6
  • Raptors: 15-12
  • Bulls: 7-20
  • Cavaliers: 17-10
  • Pacers: 12-15
  • Hawks: 6-21
  • Heat: 19-8
  • Magic: 18-9
  • Wizards: 16-11
  • Rockets: 17-10
  • Grizzlies: 11-16
  • Spurs: 6-21
  • Wolves: 16-11
  • Blazers: 6-21
  • Thunder: 15-12
  • Warriors: 14-13
  • Lakers: 17-10
  • Clippers: 18-9
  • Kings: 14-13

Głosy moje za cały sezon:

Konferencja Wschodnia:

1. Philadelphia 76ers 56-26

2. Orlando Magic 56-26

3. Milwuakee Bucks 55-27

4. Miami Heat 52-30

5. Cleveland Cavaliers 51-31

6. Indiana Pacers 49-33

7. Detroit Pistons 49-33

8. Washington Wizards 49-33

9. Toronto Raptors 46-36

10. New York Knicks 40-42

11. Charlotte Hornets 36-46

12. Boston Celtics 35-47

13. Brooklyn Nets 25-57

14. Atlanta Hawks 16-66

15. Chicago Bulls 12-70

Konferencja Zachodnia:

1. Los Angeles Lakers 59-23

2. Denver Nuggets 58-24

3. Dallas Mavericks 53-29

4. Minnesota Timberwolves 52-30

5. Los Angeles Clippers 51-31

6. Phoenix Suns 49-33

7. Oklahoma City Thunder 45-37

8. Houston Rockets 44-38

9. Golden State Warriors 42-40

10. Sacramento Kings 41-41

11. San Antonio Spurs 29-53

12. Memphis Grizzlies 29-53

13. New Orleans Pelicans 23-59

14. Portland Trail Blazers 16-66

15. Utah Jazz 13-69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Celtics: 13-14
  • Nets: 8-19
  • Bulls: 7-20
  • Cavaliers: 16-11
  • Pacers: 13-14
  • Bucks: 15-12
  • Hawks: 3-24
  • Hornets: 13-14
  • Heat: 19-8
  • Wizards: 17-10
  • Rockets: 17-10
  • Spurs: 5-22
  • Nuggets: 21 - 6
  • Blazers: 3-24
  • Thunder: 14-13
  • Warriors: 14-13
  • Lakers: 17-10
  • Kings: 15-12
Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do lekkiej analizy dodatkowej - jeśli ktoś będzie miał jakieś lepsze argumenty niż moja weryfikacja ;)  wyniki są dość wypłaszczone, sporo było kontuzji, terminarze też nienajłatwiejsze między zespołami playoffowymi - postarałem się brać wszystko pod uwagę + oczywiście opisy image.thumb.png.1c98437eb31d460262c075f971c12314.png 

poszedł mały edit @ozzy110

Edytowane przez Szulim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Celtics: 14-13
  • Knicks: 15-12
  • Sixers: 23-4
  • Bulls: 4-23
  • Cavaliers: 19-8
  • Pacers: 16-11
  • Bucks: 15-12
  • Hawks: 4-23
  • Hornets: 12-15
  • Rockets: 15-12
  • Pelicans: 6-21
  • Spurs: 8-19
  • Nuggets: 22 - 5
  • Blazers: 3-24
  • Lakers 18-9
  • Kings: 12-15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój sposób oceniania przedstawiłem szczegółowo przy poprzednich bilansach. Tzw. wątpliwe shut downy starałem się jakoś tam  oceniać w miarę możliwości na korzyść drużyn, że gracze ci wrócili w którymś momencie, ale odejmowałam im tam jakiś % tego co mogliby wnosić. Cierpią krótkie rotacje, drużyny z poważniejszymi zmianami i oczywiście jadę wg terminarza. W końcówce, jak teamy już o nic nie walczyły wg mnie liczę shut downy - by gracze byli gotowi na playoffs. Jak jakieś teamy walczyły do końca - jak chociażby na Wschodzie, to tez biorę to pod uwagę. Są też +/-1 za brak opisu. Jako, że bardzo szczegółowo analizowałem ten sezon, postaram się z czasem opisać każdy z teamów jak w tym sezonie wyglądał moimi oczami. To co zrobił Qcin z Sotą wymieniając mistrzowski skład w BeGM z poprzedniego sezonu (tak uznaliście - że zdobyli mistrzostwo) jest tak niewiarygodne, że brak mi po prostu słów - rozwalić contendera na ostatniej prostej.. P tym jak Sota odstrzeliła sobie obie nogi na wysokości kolan widać wg mnie dużą słabość Konferencji Zachodniej u nas oraz jak silny jest Wschód. 

• Nets: 11-16
  • Knicks: 13-14
  • Sixers: 20-7
  • Pacers: 16-11
  • Hawks: 4-23
  • Hornets: 14-13
  • Magic: 22-5
  • Wizards: 16-11
  • Mavericks: 15-12
  • Rockets: 16-11
  • Nuggets: 19 - 8
  • Wolves: 14-13
  • Blazers: 4-23
  • Thunder: 15-12
  • Warriors: 11-16
  • Lakers 18-9
  • Clippers: 15-12
  • Suns: 16-11
  • Kings: 14-13

Bilanse za cały sezon regularny:

Wschód:

1. Orlando Magic 63-19

2. Philladelphia 76ers 56-26

3. Miami Heat 54-28

4. Indiana Pacers 52-30

5. Detroit Pistons 51-31

6. Cleveland Cavaliers 50-32

7. Milwaukee Bucks 49-33

8. Toronto Raptors 47-35

9. Washington Wizards 45-37

10. Charlotte Hornets 41-41

11. New York Knicks 39-43

12. Boston Celtics 37-45

13. Brooklyn Nets 34-48

14. Atlanta Hawks 22-60

15. Chicago Bulls 12-70

Zachód:

1. LA Lakers 56-26

2. Denver Nuggets 53-29

3. Minnesota Timberwolves 51-31

4. Dallas Mavericks 50-32

5. Oklahoma City Thunder 46-36

6. Phoenix Suns 45-37

7. LA Clippers 43-39

8. Sacramento Kings 42-40

9. Houston Rockets 40-42

10. Golden State Warriors 36-46

11. San Antonio Spurs 33-49

12. Memphis Grizzlies 32-50

13. New Orleans Pelicans 21-61

14. Portland Trail Blazers 17-65

15. Utah Jazz 13-69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Celtics 13-14
Nets 8-19
Knicks 13-14
Sixers 22-5
Raptors 15-12
Bulls 6-21
Cavaliers 17-10
Pistons 16-11
Pacers 16-11
Bucks 15-12
Hawks 8-19
Hornets 12-15
Heat 18-9
Magic 20-7
Wizards 14-13
Mavericks 17-10
Rockets 14-13
Grizzlies 8-19
Pelicans 6-21
Spurs 7-20
Nuggets 22-5
Wolves 18-9
Blazers 5-22
Jazz 5-22
Thunder 13-14
Warriors 13-14
Lakers 19-8
Clippers 15-12
Suns 17-10 [nie liczy się]
Kings 13-14 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Celtics: 15-12
  • Wolves: 17-10
  • Lakers: 20-7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Celtics 15 12
Nets 9 18
Knicks 13 14
Sixers 22 5
Raptors 14 13
Bulls 4 23
Cavaliers 17 10
Pistons 15 12
Pacers 14 13
Bucks 16 11
Hawks 6 21
Hornets 12 15
Heat 17 10
Magic 20 7
Wizards 17 10
Mavericks 15 12
Rockets 15 12
Grizzlies 10 17
Pelicans 7 20
Spurs 9 18
Nuggets 20 7
Wolves 17 10
Blazers 6 21
Jazz 3 24
Thunder 14 13
Warriors 14 13
Lakers 19 8
Clippers 17 10
Suns 16 11
Kings 12 15
  405 405

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Celtics:    14   13
Nets:    8  17
Knicks:    13  14
Sixers:    xxx
Raptors:    16  11
Bulls:    6    21
Cavaliers:    18    9
Pistons:    15   12
Pacers:    15  12
Bucks:     15    12
Hawks:    3   24
Hornets:    13    14
Heat:    19    8
Magic:    20    7
Wizards:    16   11
Mavericks:    17    10
Rockets:     17   10
Grizzlies:    8   19
Pelicans:    7    20
Spurs:    7    20
Nuggets:    20    7
Wolves:    16    11
Blazers:    3   24
Jazz:    2   25
Thunder:    16    11
Warriors:    15    12
Lakers:    19    8
Clippers:    17   10
Suns:    17   10
Kings:    13   14

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Celtics: 14-13

Nets: 9-18

Knicks: 14-13

Sixers: 22-5

Raptors: 15-12

Bulls: 4-23

Cavaliers: 16-11

Pistons: 15-12

Pacers: 14-13

Bucks: 17-10

Hawks: 5-22

Hornets: 13-14

Heat: 19-8

Magic: 18-9

Wizards: 13-14

Mavericks: 18-9

Rockets: 18-9

Grizzlies: 10-17

Pelicans: 7-20

Spurs: 6-21

Nuggets: 21-6

Wolves: 16-11

Blazers: 5-22

Jazz: 3-24

Thunder: 16-11

Warriors: 14-13

Lakers: 17-10

Clippers: 16-11

Suns: 17-10

Kings: 13-14

Edytowane przez karpik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Celtics 14-13
Nets 7-20
Knicks 13-14
Sixers 22-5
Raptors 15-12
Bulls 4-23
Cavaliers 16-11 ( na końcu zostało mi jeden w za dużo i to tobie odjąłem, bo wcześniej zwróciłem uwagę w opisie ze w założeniu grasz tylko 8 graczami. Ty cały sezon tak orałeś? Bo wcześniej nie zwróciłem uwagi. na drugie masz Tom, czy Nick? ;) ) 
Pistons 16-11
Pacers 16-11
Bucks 15-12
Hawks 6-21
Hornets 12-15
Heat 19-8
Magic 20-7
Wizards 15-12
Mavericks 18-9
Rockets 12-15 w sumie za to ze @Regis to widmo, nie przeczytałem od niego dobrego opisu od 2019 albo 2020, mam nadzieje ze wszystko z tobą w porządku, ale jak nie możesz się choć tyle co taki @evitacre @Principe zaangażować i dać opisu to masz 12-15. Oststnio dałeś opis chyba ale taki strasznie na odpierdol.
Grizzlies 10-17
Pelicans 6-21
Spurs 9-18
Nuggets 21-6
Wolves 17-10
Blazers 6-21
Jazz 3-24
Thunder 14-13
Warriors 14-13
Lakers 19-8
Clippers 16-11
Suns 17-10 
Kings 13-14

PS. Droga rado różnice na wschodzie są tak niskie ze powinniscie na razie nie wklepywać wyników tych co juz oddali głos, dla dobra wszystkich i uniknięcia jakichkolwiek podejrzeń o machlojki. Jak ktoś chce je robić to niech chociaż se to wklepuje sam w swoim arkuszu :D 

Edytowane przez RonnieArtestics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nets: 8-19
  • Sixers: 21-6
  • Bulls: 6-21
  • Cavaliers: 17-10