Skocz do zawartości

NBA Playoffs 21/22 For Fun Typer! (7th Edition)


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.05.2022 o 13:23, RonnieArtestics napisał:

@cvbeCo roku ktoś chyba go trolluje z tą nazwa bo On co roku ma -20 na minusie po 1st round :)

 

Z roku na rok jest bity rekord z największą ilością punktów na minusie :) 

23 godziny temu, falcao napisał:

Ok @Raven2156 przesłałem formularz jeszcze raz. Ten z dzisiaj jest aktualny 

Nie ma sprawy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim! Poznaliśmy już 4 najlepsze drużyny NBA w tym sezonie a więc nie pozostaje nic innego jak rozpocząć głosowanie na rundę Finałów Konferencji!

Informuję, że termin składania swoich "typów" na drugą rundę upływa w nocy z wtorku na środę, 17/18 Maja o godzinie 2:30 czasu polskiego, ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz Finałów Konferencji tegorocznych Playoffs pomiędzy Boston Celtics a Miami Heat!

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/H8XQSKz11f5xd4oE8

Czasu jest mało ale to standard przy tak napiętym grafiku więc proszę wszystkich o możliwie jak najszybsze oddanie swoich głosów! :)

Jak zawsze, powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że termin oddawania waszych głosów na rundę Finałów Konferencji mija dzisiejszej nocy o godzinie 2:30 czasu polskiego!

Ci którzy jeszcze nie zagłosowali mogą to zrobić w tym miejscu: https://forms.gle/H8XQSKz11f5xd4oE8

Zapraszam wszystkich do udziału! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze już wiecie głosowanie na rundę Finałów Konferencji zostało oficjalnie zamknięte dzisiejszej nocy. :) 

Zgodnie z obietnicą złożoną @falcao ale myślę, że zapewne i dla wielu z was również te dane okażą się przydatne podsyłam wyniki głosowania na drugą rundę tegorocznego Typera! Jeszcze raz dziękuje wszystkim za aktywny udział! :D

z8yxGoE.png

mSPRoBV.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kcp78 napisał:

nie wyslalem moich prognoz co do polfinalow, ale jesli mozesz mnie uwzglednic pozakonkursowo, to...4-2 dla celtow, i 4-2 dla goldenow :) ...

Zrobimy wyjątek jako, że głosujesz na Celtów (którzy na chwilę obecną przegrywają) :D Jednakże żeby było sprawiedliwie w tej rundzie zaczynasz z -1 punktem. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema!

Właśnie rozpoczyna się najlepszy i najciekawszy okres w życiu każdego fana NBA czyli NBA Finals! Innymi słowy nie pozostaje mi nic innego jak uruchomić ostatnie głosowanie w tegorocznym Typerze.

Informuję, że termin składania swoich "typów" na NBA Finals upływa w nocy z czwartku na piątek, 2/3 Czerwca o godzinie 3:00 czasu polskiego, ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz Finałów tegorocznych Playoffs pomiędzy Golden State Warriors a Boston Celtics!

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/iCUcTsZaMWC2Ct2m8

Czasu trochę jest ale to tylko 1 głos więc zamiast odkładać zapraszam do oddania swoich głosów już teraz aby nie umknęło! :)

Jak zawsze, powodzenia wszystkim! :D 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szulim napisał:

@Raven2156 wrzucić jakieś podsumowanie całej punktacji PO do tej pory? ;) 

Podsumowanie całych PO nie, ze względu na to, że wynik mógłby być znany i zniechęcić co niektórych do udziału w rundzie finałowej.

Podrzucę niebawem wyniki za poprzednią rundę. Oczywiście ktoś kto ma za dużo wolnego czasu może sobie je zsumować na "własną rękę" ale komu by się chciało? :D 

Kompletne wyniki pojawią się jak co roku po zakończeniu Finałów. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z waszą prośbą podsyłam wyniki za rundę Finałów Konferencji! :) 

JzBFTOf.png

GPBgyqC.png

Jednocześnie przypominam, że aktualnie trwa głosowanie na rundę Finałową. Czasu nie zostało wiele a więc wszyscy Ci którzy nie oddali jeszcze swoich głosów mogą to zrobić tutaj: https://forms.gle/iCUcTsZaMWC2Ct2m8

Czas operacyjny: noc z czwartku na piątek, 2/3 Czerwca o godzinie 3:00 czasu polskiego

Zapraszam do udziału! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Tak mi się właśnie wydawało ze wysłałem dwa razy xD @Raven2156 zaliczysz mi lepsze podejscie skoro oba były przed czasem? Nawet nie wiem które jest które szczerze :) 

Zaliczę te "najnowsze" czyli te lepsze. :D Dopiero teraz zauważyłem, że wysłałeś swój głos dwukrotnie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kuba2419 napisał:

Kurcze szkoda że nie typowałem pierwszej rd i playin....

Zawsze przypominam się co najmniej kilkukrotnie przed każdą rundą. :) Za rok śledź uważnie forum a na pewno będziesz miał okazję wziąć udział we wszystkich rundach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.