Skocz do zawartości

Playoffy 2022 random shit


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Kubbas napisał:

Bulls swietna obrone, atak padaka

Hawks dzisiaj grali bardzo dobrze do pewnego momentu po obu stronach, jakby Trae wiecej wpadalo moze by sie udalo odskoczyc w 1 polowie, poza tym przeciez na 1.5 minuty do konca byl 5point game?xd

Napisałeś post o 00;51 ze zajebiste playoffy, ja odpisałem, że raczej średnie i Hawks c***a zagrali - jeszcze przed meczem g2 hawks. A ty w odpowiedzi wyjeżdzasz z tekstem już po meczu g2, że przecież był 5 point game.? Nieźle. Nocka z NBA  widzę zaliczona , ale chyba Ci nie służy. Kawki się napij ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontuzje zbierają swoje żniwo

 

Booker co najmniej 2 jak nie 3 tygodnie poza grą

Middleton ma coś z kolanem i mozę tez trochę nie pograć. Bucks i z nim by przegrali ale jego brak na mecze nr 3 i 4 może być kluczowy. Do tego Portis też może pauzować

Luka chyba jednak dziś nie zagra

I zaraz się okaże że wygrają najzdrowsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy następnych na liście kontuzji 

Ingram nie wygląda za dobrze w poprzednim meczu podkręcił 2 razy kostkę widać że coś nie gra nadal

Lowry hamstring czyli to co Booker

Niby sie napinał po meczu ze będzie grał ale wiadomo jak to jest na rozgrzanym mięśniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł,

https://mobile.twitter.com/nbaontnt/status/1518769180522258432?s=24&t=I29Oa54LGnyUB1Yvq1tHog
 

Wkurwiaja mnie już te wszystkie medialne tematy, te spory an forach i social mediach, nazywanie graczy debilami, hejt i wyśmiewanie. Oni między sobą wiedza ze są niestety klaunami w wielkim cyrku. Na szczęście real recognize real jak widać na powyższym obrazku
 

Dlatego pobronię chwilę hardena, gość w swoim off sezonie ma prawie triple double średnio, czy westbrook jako winowajca sezonu lakers, hejt na trybunach i online. Wszyscy już zapomnieliśmy ze to jest sport tylko, emocje są normalne ale na koniec dnia to tylko ludzie. Co innego pisać że są słabi, zagrali słabo a co innego wyzywać ich od debili. sam wrzuciłem zabawnego mema dzisiaj w temacie serii ze next chapter duranta to celtics, ale nie z hejtu, wydał mi się po prostu zabawny obrazek.


https://mobile.twitter.com/niewiadomski51/status/1518844828611756033?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet

Ten tweet mnie powalił, typowy burak co ma za dużo kasy, zbieracz koszulek meczowych, kumpel Gortata, wiec go śledziłem na tweeterze ale po takiej wypowiedzi od razu unfollow

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko go nazwać członkiem, jeśli zapytasz mnie to zawsze słynął z postów nic nie wnoszących, jestem tutaj już od czasów e basketu i potem migracji na właśnie e nba, kazdy z nas ma swoje wady ale wole jak ktos napisze cos z czym sie kompletnie nie zgadzam niz jak jest nijaki, chyba nikt z nim nigdy nie miał produktywnej dyskusji ani nie napisał nic ciekawszego niż ten twitt wyżej co chyba mówi samo za siebie

Tak przewinąłem komentarze pod tym jego postem i dobrze ze mamy to swoje forum gdzie przynajmniej wiesz że piszesz z ludźmi którzy coś ogarniają i na prawdę oglądają ta lige bo to co się na Polskim Twitterze w środowisku NBA dzieje i jakie opinie wygłasza to jakaś skandaloza, najlepszym przykładem właśnie ten post który Ronnie wstawiłeś 

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 6G:

72% GM’ów typowało Brooklyn na mistrza NBA (przegrali 0-4 w I rundzie playoffów)

83% typowało Brooklyn na miejscu nr 1 po sezonie regularnym Wschodu (0% Miami)

80% typowało Lakers na miejscu nr 1 po sezonie regularnym Zachodu (skończyli na miejscu nr 11)

37% (najwięcej) typowało MVP dla Kevina Duranta (0% dla Jokicia, 7% dla Embiida)

47% typowało Jalena Greena na Rookie of the Year

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seth Curry, który grał świetnie i siepał trójkę za trójką czy Dragic, który nie bał się wjazdów pod kosz czy nawet Blake który mimo że widać że to już cień dawnego zawodnika pokazał w ostatnich dwóch meczach serducho do walki ... Także problemem nie był support. Ja natomiast problem widziałem u Duranta. Przez całą serię nie widziałem ( lub też nie zapamiętałem ) żeby atakował kosz przeciwnika. Same jumperki. Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi, ale wydaje mi się że gość był maksymalnie pasywny w ataku na kosz Celtów.

Edytowane przez MA23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2022 o 15:39, Kubbas napisał:

Tak jak mówiłem już w innym temacie i było zdziwienie 

Ta liga jest liga połamańców

 

W dniu 23.04.2022 o 04:22, Kubbas napisał:

Mamy następnych na liście kontuzji 

Ingram nie wygląda za dobrze w poprzednim meczu podkręcił 2 razy kostkę widać że coś nie gra nadal

Lowry hamstring czyli to co Booker

Niby sie napinał po meczu ze będzie grał ale wiadomo jak to jest na rozgrzanym mięśniu 

Plus Embiid

Booker wrócił dziwnie szybko 

Middleton out na całą serie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Ty jesteś zawsze widzę MVP 1. Meczu 😂

Hahahah

Trochę może tak

Ale co myślisz że Grizz maja szanse z GSW? Wątpię 

Suns tez to wezmą pewnie w 5 albo 6

Giannis się przejedzie po Celtics, Brown ma kontuzje Tatum wrócił do bycia klasycznym Tatumem

Sixers mogą powalczyć jak Embiid wróci na co się nie zanosi bo ma moc grać w masce w g4 dopiero 

Nie ma się co oszukiwać widzisz tu inne scenariusze?

Runda na przeczekanie finały konferencji za to będą kozackie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ogólnie druga runda też jest waszym ulubionym momentem sezonu? dla mnie praktycznie rokrocznie tak jest. codziennie 1 lub 2 dobre mecze, słabych prawie wcale, na tyle dużo teamów że prawie zawsze jeszcze gra conajmniej jeden któremu mniej lub bardziej się kibicuje (w conf finals już nie zawsze) więc się przyjemniej ogląda

 

choć w tym roku 1 runda była dość przyjemnym w sumie zaskoczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.