Skocz do zawartości

Playoffy 2022 random shit


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, w moim rozumieniu NBA właśnie kończy się preseason i zaczyna danie główne.

 

Nie będę tworzył osobnego tematu dla play-in, chciałem tylko spropsowac format, bo dzięki niemu mieliśmy mecze o coś do końca sezonu. Dzięki formatowi i dzięki temu, że wschód był najlepszy od daaaaaawna.

Z randomowych rzeczy:

 

-Luka w ostatnim meczu nadwyzeryl łydkę. Tydzień do meczu, ale raz że takie rzeczy lubią się długo leczyć, dwa może to być uciążliwe nawet jeśli będzie gotowy na G1 vs Jazz.

 

 

- Simmons w play in nie zagra, ale jest szansa na playoffy według Shamsa. Nash tonuje nastroje. Nie wiem,  czy to dobry pomysł, pewnie to się nie wydarzy i tak, bo gosc z marszu na playoffy bez żadnej psychiki może zrobić więcej złego niż dobrego.

 

- Curry jest 50/50 na G1. Decyzja zapadnie po tym, jak podwyższa mu intensywność w tym tygodniu.

 

-Kawhi nie uczestniczy jeszcze nawet w 3 na 3, MPJ i Murray tez raczej out.

-Thybulle out vs wyjazdy z Raptors(foliarz)

- Vogel out :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy już było gdzieś, ale dziś gra toczy się o coś więcej

If NOP wins

-CHA will have #15 (via NOP) 
-OKC will have #12 (via LAC)
-NYK will have #11 (their own)
-POR will have a top-5 prot. 25 first from MIL

If LAC wins

-POR will have #11 (via NOP but prot. top 5)
-OKC will have #15 (via LAC)
-CHA will have #41 and 24 NOP 2nd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te play-in w tym roku. 

Hawks zagrali jak weterani, nie jestem pewien czy rok temu, by wyszli na prostą grając taką kupę jak w pierwszej połowie, ale w tym roku ładnie zareagowali po fatalnej pierwszej połowie.

Na koniec zadecydowało star power Younga oraz lepiej opanowane emocje, Cavs kompletnie się posypali w ataku w drugiej połowie. 

Cavs akurat mi tylko trochę szkoda, zagrali fajny sezon, posypali się przez kontuzje, ale jednak Hawks pod koniec sezonu byli zdecydowanie lepszym zespołem. Jeśli ktoś ma się postawić Heat, to będzie to Atlanta.

Pels też fajnie, że weszli kosztem Clippers, ale tutaj piszę bardziej z perspektywy kibica Pels. Oni po prostu zasłużyli na taką nagrodę po tym jak wyglądał ich sezon. Z Suns pewnie wiele nie ugrają, ale zbiorą doświadczenie, które za rok powinno się przydać.

Sam meczyk bardzo fajny. Pels ładnie zaczęli, po przerwie Lue zrobił adjustments i wydawało się, że Clippers w swoim stylu odrobią straty i wygrają, w międzyczasie Green próbował reagować, ale pomysły miał delikatnie mówiąc takie sobie, mam nadzieję, że Tony Snell już nie zagra w tym sezonie. Ale w końcu zaklikał im lineup z Nance na piątce i w 4Q zrobili ładny run, Clippers mieli problemy z rim protection i zbiórką i byłem mega zdziwiony, że Lue nie wrócił do gry z Zubacem czy Hartensteinem, bo ten lineup 5-0 przestał działać już na początku 4Q. Także ostatecznie Green chyba wypadł lepiej i poza tym nieszczęsnym Snellem, to lepiej reagował od Lue. Wygrana oczywiście lepiej by smakowała, gdyby grał George, ale taki to sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers wyglądali jak banda seniorów w lidze amatorskiej vs atletyczna poukładana młoda drużyna momentami był problem w 2 połowie żeby w ogóle oddać rzut w światło kosza 

Tak to jest jak się traci 2 superstarow do których tacy rolesi pasują ale jak już maja coś więcej zrobić kreować rzuty ciągnąć atak to niestety za dużo 

Nie wiem czy jest tu za co obwiniac Lue, ciekawe czy Kawhi chciał wrócić i teraz już nie będzie okazji 

Fajni ci dwaj Rookasi z Pelicans jest potencjal 

Ciekawe czy Zion nie zagra w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś to jakby już tak zagrał conajmniej całą serię na tle poważnego rywala. Rozumiem entuzjazm rozpoczętych Playoffow ale nie róbmy sobie jaj... Nie raz uważacie się na tym forum za elitę kibiców NBA w Polsce a co roku jest to samo przereagowywanie po pojedynczych spotkaniach w serii.🥱

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, vero1897 napisał:

Napisałeś to jakby już tak zagrał conajmniej całą serię na tle poważnego rywala. Rozumiem entuzjazm rozpoczętych Playoffow ale nie róbmy sobie jaj... Nie raz uważacie się na tym forum za elitę kibiców NBA w Polsce a co roku jest to samo przereagowywanie po pojedynczych spotkaniach w serii.🥱

kogo występy rok temu okazały się niewymierne w perspektywie czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, vero1897 napisał:

Napisałeś to jakby już tak zagrał conajmniej całą serię na tle poważnego rywala. Rozumiem entuzjazm rozpoczętych Playoffow ale nie róbmy sobie jaj... Nie raz uważacie się na tym forum za elitę kibiców NBA w Polsce a co roku jest to samo przereagowywanie po pojedynczych spotkaniach w serii.🥱

Kiedy było w lidze połączenie sg/sf 20 letniego robiącego 21 ppg mający ELITARNY, TOP atletyzm w lidze już z takim rzutem, że trafia 3 trójki na mecz, w zasadzie potrafi wszystko bo mija na 1 kroku wszystkich i wali troje przez ręce, do tego mający tyle w głowie patrzac po wywiadach?

 

Jak będzie zdrowy, to za kilka lat Tatumy się chowają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

kogo występy rok temu okazały się niewymierne w perspektywie czasu?

Jokica, bo w tym roku był jeszcze lepszy.😉 

 

36 minut temu, Reikai napisał:

...

To dlaczego nie pisałeś o tym przed serią? Jakoś pieśni pochwalnych na temat A.Edwardsa nie czytałem w temacie Minny a tutaj obraz jakbyś w nim widział drugiego MJ'a.😉. Jak w następnych dwóch meczach przycegli to co wtedy? Poprostu to wygląda tak jakbyś wczoraj ten mecz obejrzał i się dowiedział kim jest A.Edwards a w połączeniu z tabelką, którą porzuciłeś wygląda trochę zabawnie. Wiem Rei, że nie jesteś Januszem NBA poprostu twój post to jeden z przykładów przereagowywania po pojedynczym spotkaniu, jakich na tym forum nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, vero1897 napisał:

Jokica, bo w tym roku był jeszcze lepszy.😉 

 

To dlaczego nie pisałeś o tym przed serią? Jakoś pieśni pochwalnych na temat A.Edwardsa nie czytałem w temacie Minny a tutaj obraz jakbyś w nim widział drugiego MJ'a.😉. Jak w następnych dwóch meczach przycegli to co wtedy? Poprostu to wygląda tak jakbyś wczoraj ten mecz obejrzał i się dowiedział kim jest A.Edwards a w połączeniu z tabelką, którą porzuciłeś wygląda trochę zabawnie. Wiem Rei, że nie jesteś Januszem NBA poprostu twój post to jeden z przykładów przereagowywania po pojedynczym spotkaniu, jakich na tym forum nie brakuje.

Ja oczekuje, że przycegli bo nie powinien grac tak w tym wieku dojrzałe. A nie pisałem tak, bo właśnie czekałem na PO i weryfikację :P.

 

zobaczymy,  gość mi się mega podoba pod kazdym względem i jestem na bandwagonie,  oczkuje że obniży loty, a jak nie to najwyżej wytapetuje sobie nim mieszkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko na prawde w tych PO, zwlaszcza na wschodzie znalezc slaby mecz

niesamowite, mozliwe ze to beda jesli tfu tfu nikt wazny juz sie nie polamie jeden z najlepszych po w historii, jesli nie najlepsze

na wschodzie to kazda druzyna moze poza Raptors ktorzy weszli do PO mega oslabieni, gra swietny atak, swietna obrone, masa utalentowanych juz graczy z marka w NBA, do tego kazda ma mase mlodego talentu wchodzacego z lawki albo gra minuty starterow

poezja oby tylko bez kontuzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Hawks i bulls zagrali świetny atak, czy obrone? Bo sie nie mogę zdecydować. Puste słowa niczym nie poparte.


mielismy ze trzy-cztery zacięte mecze na dwanascie, w tym dwa z nich to mecze najgorszej pary z możliwych w 1st round czyli Mavs i jazz, którzy biją sie o to kto dostanie spektakularnego sweepa w next round od suns.

 

chyba inne PO oglądasz stary,  ja jestem mega zawiedziony póki co. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls swietna obrone, atak padaka

Hawks dzisiaj grali bardzo dobrze do pewnego momentu po obu stronach, jakby Trae wiecej wpadalo moze by sie udalo odskoczyc w 1 polowie, poza tym przeciez na 1.5 minuty do konca byl 5point game?xd

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.