Skocz do zawartości

[2037] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, RDG2 napisał:

jaa obraze? chyba zartujesz,  o to sie  nie martw.. ja sie tylko boje zeby ice sie na nas nie obrazil..

Ice już tak ma 😉

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ja bym brał Mccolluma over Oladipo. 

W sumie oprócz top 2, każdy kolejny zawodnik ma jakieś, mniejsze lub większe mankamenty, tak już to @SlaKBzbudował (no offens) i trzeba kombinować. Dużo będzie zależeć od szczęścia w kampach.

Cj jest trochę "stary" więc teoretycznie krócej się będzie rozwijał, zobaczymy czy nadrobi tę słaba obrone.

Dipo jest młodszy, ale jak nie nadrobi pewnych parametrów na kampie to może się okazać, że nie będzie jakimś super rzucającym. 

Dlatego też zrozumiały jest dla mnie wybór Covingtona. Tecu dobrał optymalny fit pod swój skład. Rzucających ma aż nadto, a na SF miał problemy w poprzednich sezonach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

pamiętam te czasy jak wszyscy narzekali na słabość moich draftów! :P 

Niech narzekają, czasy łączonych dwóch roczników i draftow gdzie 5 graczy było pewniakami co najmniej do bycia allstarem już się skończyły i nie wrócą. 

Poza tym nie oszukujmy się, taki @Ice23 zawsze pisze, że draft jest za słaby, a taki @MarcusCamby, że za mocny obojętnie kogo by w tym drafcie nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, SlaKB napisał:

Niech narzekają, czasy łączonych dwóch roczników i draftow gdzie 5 graczy było pewniakami co najmniej do bycia allstarem już się skończyły i nie wrócą. 

Poza tym nie oszukujmy się, taki @Ice23 zawsze pisze, że draft jest za słaby, a taki @MarcusCamby, że za mocny obojętnie kogo by w tym drafcie nie było :)

RoCo zapamiętałem jako mocno średnie strzelca (~0.4 w karierze), a tu na start dostał fajny shooting, co w połączeniu z super potencjałem (kto go w tym debacie nie ma :) ) spowoduje, że u nas może zostać całkiem fajnym strzelcem. Zwracam honor @Tecuza bardzo sugerowalem się realem, gdzie RC nigdy nie był taki jak jest u nas :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, SlaKB napisał:

Niech narzekają, czasy łączonych dwóch roczników i draftow gdzie 5 graczy było pewniakami co najmniej do bycia allstarem już się skończyły i nie wrócą. 

Poza tym nie oszukujmy się, taki @Ice23 zawsze pisze, że draft jest za słaby, a taki @MarcusCamby, że za mocny obojętnie kogo by w tym drafcie nie było :)

Ja oceniłem tylko graczy z tak dużym potencjałem czyli minimum 90 i odkąd gram to był tylko jeden taki draft. 

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjału nie ma dużo, nie tak dawno wszyscy mieli 85+, a większość 95+

Poza tym 0,6 różnicy w średnim potencjale przy ponad 60 graczach to niezbyt duże przeszacowanie :D

14 minut temu, Pablo81 napisał:

RoCo zapamiętałem jako mocno średnie strzelca (~0.4 w karierze), a tu na start dostał fajny shooting, co w połączeniu z super potencjałem (kto go w tym debacie nie ma :) ) spowoduje, że u nas może zostać całkiem fajnym strzelcem. Zwracam honor @Tecuza bardzo sugerowalem się realem, gdzie RC nigdy nie był taki jak jest u nas :)

36% za 3 przy ponad 6 próbach na mecz to ładny wynik dość dlatego taki jest shooting

Z resztą w przypadku draftu zawsze będzie ktoś niezadowolony, a zarówno w rl jak i u nas każda klasa jest inna i tyle. 

Według mnie stworzyłem draft idealny i tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

no ciekawe jak będziesz próbował psuć multiple-MVP winnera 🤔

Nie trzeba nic robić, tak jak gierka lubi box Giannisa, tak już Jokica niezbyt (słaby shot blocking, max 75 w handlingu i passingu dla PF/C), ogólnie Jokic będzie oczywiście dobrym prospectem, ale 'niestandardowym' i trzeba będzie trochę wygibasów zrobić żeby on się dobrze odnalazł. Pierwsza myśl to gra nim na SF, ale tu może być problem z quickness.. No zobaczymy jak to wyjdzie, ale imo Jokic straci względem rl

Za to Embiid i Julius Randle będą świetni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SlaKB napisał:

Nie trzeba nic robić, tak jak gierka lubi box Giannisa, tak już Jokica niezbyt (słaby shot blocking, max 75 w handlingu i passingu dla PF/C), ogólnie Jokic będzie oczywiście dobrym prospectem, ale 'niestandardowym' i trzeba będzie trochę wygibasów zrobić żeby on się dobrze odnalazł. Pierwsza myśl to gra nim na SF, ale tu może być problem z quickness.. No zobaczymy jak to wyjdzie, ale imo Jokic straci względem rl

Za to Embiid i Julius Randle będą świetni!

przy jego FG z całej kariery to on na start będzie miał wybitne inside i jumpshot + b.dobra zbiórka i steale jak na wysokiego

przypominam też że on jest bardzo dobrym post defenderem (a per D ma małe znaczenie :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

przy jego FG z całej kariery to on na start będzie miał wybitne inside i jumpshot + b.dobra zbiórka i steale jak na wysokiego

przypominam też że on jest bardzo dobrym post defenderem (a per D ma małe znaczenie :P)

Nie mówię, że będzie scrubem, ale nie będzie tak dobry jak w rl. DriveD i Block mają :) Embiid na pewno będzie wyglądał bardziej kompletnie. 

Dodatkowo Shaq miał 75 handling i passing, a i tak robił 5apg więc średnio mu się to przydawało.. po prostu gierka nie jest przystosowana do obecnej gry, a na SF Jokic może mieć problem ze względu na perD i quickness. Więc mówię, będzie to specyficzny zawodnik i może być ciężko go wykorzystać w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.