Skocz do zawartości

[2037] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, cvbe napisał:

Atlanta Hawks

1. Allen Iverson - LLE

@SlaKB widzisz - i nie grzmisz.. Myślę, że po tej propozycji z miejsca wytrzeźwiałeś. Rozumiem już po co potrzebny był Tobie ten dodatkowy dzień ;)

Choć nie sądzę, żeby Iverson przyjął LLE. 

11 minut temu, julekstep napisał:

Orlando Magić:

1. Allen Iverson - MLE

bęc!

Simka jest nieprzewidywalna, ale pewnie w środę poleci max od GMa Pistons ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Alonzo napisał:

Eeee tam.. Każdy by tam tą 1h od 21.30 do 22.30 dziś wieczorem znalazł :P - kogo i za ile chcę/mogę podpisywać, to ja już sobie obliczyłem jak playoffs trwały ;) 

Choć 1 dzień tam akurat różnicy nie robi. :) 

 

3 godziny temu, Pablo81 napisał:

Poprawione :)

Ja tam głowa rodziny 24/7, a że pracuję 10% czasu, który spędzam w miejscu pracy, to już od miesiąca wszystko przygotowane i policzone.

To składać oferty parowy! A nie czeka się do ostatnich minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Pewnie oddaliby te wszystkie lata w Seattle za pierścień mistrzowski :)

W Dumnych SuperSonics zdobędą :P - w Spurs pewnie polecieliby 5min. później w jakimś kolejnym trade - tak im Millsap mówił ;) 

4 minuty temu, matiwrona napisał:
New Jersey Nets $38 961 041

1. Chris Paul - $16 200 000 - 5 lat - 10% 
2. Allen Iverson - 18 900 000$ - 1 rok

Grubo ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robię Ci na złość ale chcę zyskać podpisując kogoś takiego mogę dostać coś ciekawego na rynku to po 1.

Szansę i tak mam małe ale wczesniej tankowalem działałem tak samo próbowałem pozyskać kogoś dobrego chociaż żeby oddać w wymianie. 

Mam siedzieć z 38 mln i nic nie robić ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, matiwrona napisał:

Nie robię Ci na złość ale chcę zyskać podpisując kogoś takiego mogę dostać coś ciekawego na rynku to po 1.

Szansę i tak mam małe ale wczesniej tankowalem działałem tak samo próbowałem pozyskać kogoś dobrego chociaż żeby oddać w wymianie. 

Mam siedzieć z 38 mln i nic nie robić ?

 

Jest cała masa młodych graczy , którzy mogą Ci się przydać w przyszłości, za Iversona z takim kontraktem za wiele nie dostaniesz. No, ale to Twoja decyzja i możesz robić z kasą co chcesz. Mi bardziej szkoda z tego powodu, że planowałem dać mu niższy kontrakt, ale na 6 lat, żeby jeszcze trochę pograł, a tak pewnie po tym sezonie skończy karierę jak mu się skończy kontrakt więc Thomasa nie pobije :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzemo napisał:

Tak było, ja musiałem rzucić sporo dla Zo. 

Co nie zmienia faktu, że jest cała masa fajnych młodych graczy na rynku i z 38 mln można było spróbować zmontować fajna ekipę na przyszłość :)

Teraz, julekstep napisał:

przecież jakby Netsom siadły oba te podpisy to obudowaniu wyjątkami i minimami Paul/Iverek/Yao/Gobert mogą coś pograć ;) 

Co niby mogą pograć? Może przy szczęściu do PO by się wczlapali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Jest cała masa młodych graczy , którzy mogą Ci się przydać w przyszłości, za Iversona z takim kontraktem za wiele nie dostaniesz. No, ale to Twoja decyzja i możesz robić z kasą co chcesz. Mi bardziej szkoda z tego powodu, że planowałem dać mu niższy kontrakt, ale na 6 lat, żeby jeszcze trochę pograł, a tak pewnie po tym sezonie skończy karierę jak mu się skończy kontrakt więc Thomasa nie pobije :P

Ja Thomasowi też musiałem dawać krótkie maxy bo mnie podbijali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eMeS napisał:

Ja Thomasowi też musiałem dawać krótkie maxy bo mnie podbijali :P

Ale zazwyczaj robiły to ekipy które chciały wygrywać tu i teraz :) no, ale to bez znaczenia juz. Iverson dostanie siano od Nets, później zostanie wymieniony i skończy karierę. Niestety to tylko gra, bo w rl pewnie i tak wolałby niższy, ale dłuższy kontrakt. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.