Skocz do zawartości

Klepsydra dla naszego kolegi Elda


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

myślę, że naszym obowiązkiem będzie wspólne oddanie ostatniego hołdu Grześkowi podczas zlotu, zrzucimy się na jakiś piękny wieniec czy coś, tyle przynjmniej możemy zrobić

Jak możesz to wrzuć swój numer konta czy coś, bo nie będzie mnie w Krakowie a chciałbym dorzucić się do wieńca. Myślę, że może być więcej takich osób. 

Masz zapchaną skrzynkę, chciałem na priv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tecu napisał:

Jak możesz to wrzuć swój numer konta czy coś, bo nie będzie mnie w Krakowie a chciałbym dorzucić się do wieńca. Myślę, że może być więcej takich osób. 

Masz zapchaną skrzynkę, chciałem na priv. 

na spokojnie, gadalem z Szulimem i na pewno cos zrobimy, czym blizej zlotu, każdy zainteresowany dostanie stosowne info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że wiele newsów mnie "wmurowało", ale nie znałem skali, przez kilka minut po prostu patrzyłem pusto na ekran fona. Nie miałem okazji Go poznać,l osobiście, jak zresztą nikogo z Was, ale był, jest i pewnie jeszcze będzie jednym z pierwszych skojarzeń gdy myślałem o forum eNBA. Bardzo mi smutno i nie mam pojęcia co napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok Ziomki nie ma co zbytnio wzlekać i należy dać szansę każdemu kto chciałby pamięć Elda uczcić

podczas zlotu w Krakowie tj. 1-3 kwietnia udamy się wspólnie na miejsce pochówku aby oddać naszemu Koledze ostatni hołd

każdy kto chciałby się zrzucić na wieniec/wieńce, znicze itd. proszony jest o dobrowolną wpłatę na moje konto, które podam poniżej

każdego Szanownego Darczyńcę poinformuję osobiście o zaksięgowaniu wpłaty via PW, a we wszystkim pomoże mi @Szulim aby cała akcja przebiegła jak najbardziej sprawnie, Szulim jest z Krakowa

numer konta (Credit Agricole) - 24194010764656011800000000 - Roland Zymuła

przelew proszę nazwać - Zbiórka dla Elda + swój nick z forum, ułatwi mi to nawigację

wszystkim darczyńcom z tej strony z góry i serdecznie dziękujemy, jednocześnie wszystkich chętnych zapraszamy do Krakowa (więcej informacji jutro w temacie zlotu)

wszelkich informacji udzielę także za pośrednictwem PW, pytać śmiało

LBS

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze kilka spraw, bo wczoraj pisałem post ze zbiórką na gorąco, a pewnie niektórzy mogą mieć wątpliwości

- po pierwsze założenie było takie aby za cała uzbieraną sumę kupić wieńców i zniczy ile się da, ale po przemyśleniu, to może nie jest najlepszy pomysł, bo jeśli suma okaże się pokaźna, to nie wiem czy przeznaczanie wszystkiego akurat na to jest najlepszym wyjściem - dlatego przychylam się do ideii aby kupić wszystkiego wystarczającą ilość (co nie znaczy mało) a resztę przelać na dzieciaki z problemami sercowymi, na pewno odpowiednio wyselekcjonujemy zbiórkę aby środki jak w największym stopniu trafiły do potrzebujących

- jeśli ktoś nie chce ujawniać swojego nicka (bo w przelewie są też prywatne dane) nie ma żadnego problemu, nie jest to w żadnym wypadku istotne

- pierwsze wpłaty już wpłynęły, jest mi bardzo miło, że mamy tak zjednoczoną społeczność, o czym też świadczą wpisy w tym temacie

pozdrawiam gorąco

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jeszcze kilka spraw, bo wczoraj pisałem post ze zbiórką na gorąco, a pewnie niektórzy mogą mieć wątpliwości

- po pierwsze założenie było takie aby za cała uzbieraną sumę kupić wieńców i zniczy ile się da, ale po przemyśleniu, to może nie jest najlepszy pomysł, bo jeśli suma okaże się pokaźna, to nie wiem czy przeznaczanie wszystkiego akurat na to jest najlepszym wyjściem - dlatego przychylam się do ideii aby kupić wszystkiego wystarczającą ilość (co nie znaczy mało) a resztę przelać na dzieciaki z problemami sercowymi, na pewno odpowiednio wyselekcjonujemy zbiórkę aby środki jak w największym stopniu trafiły do potrzebujących

- jeśli ktoś nie chce ujawniać swojego nicka (bo w przelewie są też prywatne dane) nie ma żadnego problemu, nie jest to w żadnym wypadku istotne

- pierwsze wpłaty już wpłynęły, jest mi bardzo miło, że mamy tak zjednoczoną społeczność, o czym też świadczą wpisy w tym temacie

pozdrawiam gorąco

Trochę pogrzebów przeżyłem od strony powiedzmy organizacyjnej i tych wieńców zawsze jest mnóstwo, potem to wręcz problem, bo zaraz trzeba je sprzątać, więc nie wiem czy nie wystarczyłby po prostu jeden wieniec "taki lepszy" niż kilka, a ta nadwyżka na taką organizację to IMO świetny pomysł, bardzo praktyczne rozwiązanie w pomocy osobom, które jeszcze walczą.

Choć no to tylko moje zdanie, nie chcę się o to wykłócać etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Trochę pogrzebów przeżyłem od strony powiedzmy organizacyjnej i tych wieńców zawsze jest mnóstwo, potem to wręcz problem, bo zaraz trzeba je sprzątać, więc nie wiem czy nie wystarczyłby po prostu jeden wieniec "taki lepszy" niż kilka, a ta nadwyżka na taką organizację to IMO świetny pomysł, bardzo praktyczne rozwiązanie w pomocy osobom, które jeszcze walczą.

Choć no to tylko moje zdanie, nie chcę się o to wykłócać etc.

jak najbardziej masz racje, też znam ten "problem" z wieńcami po kilku dniach

na pewno zrobimy wszystko jak najlepiej się da, jeśli macie jakieś sugestie i pomysły proszę się nie krempować i pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.