Skocz do zawartości

Klepsydra dla naszego kolegi Elda


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie koledzy forumowicze

dostałem dzisiaj okrutną wiadomość, z której jeszcze dobrze się nie otrząsłem i spadł na mnie obowiązek przekazania tego dalej.

Nasz wieloletni kolega z forum, którego niektórzy z nas (jak ja) poznali osobiście Ś.P Grzegorz Książek vel Eld odszedł z tego świata dnia wczorajszego po ciężkiej walce z chorobą. 

Tym trudniej się to pisze wiedząc, że jeszcze całkiem niedawno wiele osób z nim rozmawiało i utrzymywało kontakt - dla mnie jest to wiadomość straszna, tym bardziej, że Eld komunikował na forum, o swoim weselu które miało się odbyć w tym roku.

39lat życia i człowiek znika w ciągu kilkunastu dni...

Jeśli ktoś chciałby zapalić świeczkę podczas pobytu w Krakowie to piszcie na priv - przekażę dokładniejszą lokalizację.

Mam nadzieje, że odnalazł spokój [*]

eld.png

 

 

każdy kto chciałby się zrzucić na wieniec/wieńce, znicze itd. proszony jest o dobrowolną wpłatę na moje konto, które podam poniżej

każdego Szanownego Darczyńcę poinformuję osobiście o zaksięgowaniu wpłaty via PW, a we wszystkim pomoże mi @Szulim aby cała akcja przebiegła jak najbardziej sprawnie, Szulim jest z Krakowa

numer konta (Credit Agricole) - 24194010764656011800000000 - Roland Zymuła

przelew proszę nazwać - Zbiórka dla Elda + swój nick z forum, ułatwi mi to nawigację

wszystkim darczyńcom z tej strony z góry i serdecznie dziękujemy, jednocześnie wszystkich chętnych zapraszamy do Krakowa (więcej informacji jutro w temacie zlotu)

wszelkich informacji udzielę także za pośrednictwem PW, pytać śmiało

LBS

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że naszym obowiązkiem będzie wspólne oddanie ostatniego hołdu Grześkowi podczas zlotu, zrzucimy się na jakiś piękny wieniec czy coś, tyle przynjmniej możemy zrobić

jest mi tak wstyd za te wszystkie pociski w jego stronę, internet to szambo, a uświadamiasz sobie to dopiero w takich chwilach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na podstawie forumkowej aktywności można w ogóle kogoś poznać i ocenić, to chyba w tym przypadku, bardzo pozytywna postać, którą można wspominać jedynie pozytywnie, duży zapał i nieskrępowana życzliwość. 

Dobra nauczka dla nas wszystkich, że nigdy nie wiemy z kim, w jakiej sytuacji, rozmawiamy po drugiej stronie:  Kolega Grzegorz momentami komunikował się w specyficzny sposób na forum, za co dostawał forumowe kuksańce, z perspektywy czasu wszystko staje się zrozumiałe, dlaczego czasami reagował tak, a nie inaczej. Warto o tym pamiętać gdy zaczynamy wykłócać się o głupoty, nie tylko tutaj.

@Szulim poproszę o info co do miejsca pochówku, jestem z Krakowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RIP

Szok 🥺

8 minut temu, BMF napisał:

Warto o tym pamiętać gdy zaczynamy wykłócać się o głupoty, nie tylko tutaj.

Dokładnie, pamiętajmy, że jesteśmy ludźmi z krwi i kości, że po drugiej stronie też jest człowiek. Szanujmy się by później nie żałować tych paru niepotrzebnych słów 🥺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poznałem osobiście, ale tyle swoich myśli tu przelał, które później czytałem, że w sumie lepiej go poznałem jak niektórych z reala.

W BeGM synonim porządku, punktualności i dokładności.

Jego niektóre zachowania stają się teraz zrozumiałe, naturalne nawet. Widać, że forum było dla niego formą odskoczni.

RIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.