Skocz do zawartości

Wiosna: One more Time czyli zlot 2022 Krakow.


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Lista uczestników:

@Szulim gospodarz 

@LeweBiodroSmoka

@january

@ignazz

@LAF

@Gregorius

@Qooniu

@RappaR

Panie i Panowie 

Idzie wiosna i na stronach beGM po zakończonym terminie wymian nastały gorące dyskusje kto ma jaka pale. 
Aby nie tracić czasu na pisanie o tym koledzy jednogłośnie stwierdzili ze będziemy porównywali i mierzyć te cuda w Krakowie przy kielichu. 
 

inicjatywa poszła z gry ale zaproszenie ma każdy członek naszej społeczności. Nawet ten co nie kocha Rzadu. I dla niego znajdzie się miejsce. 
 

do ustalenia został termin choć mocno wstępnie proponuje 1-3 kwietnia 2022 aby wyrobić się przed Wielkanocą. 

zapraszam chętnych także do wspólnej podróży jeżeli ktoś chce zająć miejsce pasażera na trasie Toruń - Krakow. 
 

wbijajcie w temat z propozycja terminu 

Priorytet siedzenia ma Gwardia Toruńska. 

Ale jak trzeba zgarne Włocławek Łódź Częstochowa Kato 

Jeżeli u kogoś krucho nie oczekuje zrzuty na paliwo bo zatankuje za 7:80 wcześniej ;) 

Jak ktoś chce before to

https://empikbilety.pl/wydarzenie/jan-rapowanie-tauron-arena-krakow/kwiecien-2022

 

Wstępna ilość osób pomoże ogarnąć noclegi. Służę moimi zniżkami wiec mogę zdjąć wstępna rezerwacje w lepszej cenie. 

C57-B7-F60-B9-E2-4-F25-B1-D6-AA956-B5950
 

Pierwszy konkret. 
 

stawiam kolejke rewelacyjnej wiśniówki dla każdego. 

Płac Szczepanski koło Charlotty 

@Borys byłoby miło jakbyś dołączył do ekipy 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja potrzebuje wiecej szczegolow. z piatku na sobote przylatuje do krakowa o 0:30. w sobote zawijam o 18 do katowic na koncert i wroce pewnie jakos 23.

dziewuszce tylko znalezc cos do roboty i moge podbic, nawet z marszu z samolotu.

ps. ewentualnie moge zabrac ją z kolezankami. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, Miśki trzeba coś zacząć klarować, bo czasu coraz mniej, a temat jakby stoi w miejscu

na początek chciałbym zapytać @ignazz i @Szulim czy mogą w miarę sprawnie ogarnąć jakiś aprartament na jakieś kilkanaście osób, no i musimy ustalić w który dzień robimy main event, żeby każdy wiedział co i jak jeśli nie ma możliwości przyjechać na dłużej niż jedną noc

termin to oczywiście 1 - 3 kwiecień, Kraków

osoby poniżej proszę o w miare szybką deklaracje 

@Borys @mac @StroSHow @antek  @Tecu @polskignom  @Qcin_69 @Sylvinho. @MarcusCamby @Lucas @julekstep @kondzio i oczywiście @RappaR 

będę dodawał ksywki regularnie do tego posta, bo pewnie o kimś zapominam, nie bijcie

ps. ogólnie to ten post pisałem chwilę przed wiadomościa od Szulima, @Eld był już oczywiście na liście - nie jestem w stanie się dalej ogarnąć

#wszyscydokrakowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

dobra, Miśki trzeba coś zacząć klarować, bo czasu coraz mniej, a temat jakby stoi w miejscu

na początek chciałbym zapytać @ignazz i @Szulim czy mogą w miarę sprawnie ogarnąć jakiś aprartament na jakieś kilkanaście osób, no i musimy ustalić w który dzień robimy main event, żeby każdy wiedział co i jak jeśli nie ma możliwości przyjechać na dłużej niż jedną noc

termin to oczywiście 1 - 3 kwiecień, Kraków

osoby poniżej proszę o w miare szybką deklaracje 

@Borys @mac @StroSHow @antek  @Tecu @polskignom  @Qcin_69 @Sylvinho. @MarcusCamby @Lucas @julekstep @kondzio i oczywiście @RappaR 

będę dodawał ksywki regularnie do tego posta, bo pewnie o kimś zapominam, nie bijcie

ps. ogólnie to ten post pisałem chwilę przed wiadomościa od Szulima, @Eld był już oczywiście na liście - nie jestem w stanie się dalej ogarnąć

#wszyscydokrakowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/

nope

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.