Skocz do zawartości

beGM - Oferty dla FAs po T2 2021/22


ozzy110

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Oferta @mac powinna być ważna. Dziwna decyzja

Tak jak ta Regisa przed edycją, ale tu chyba zostało.

@Szulim

no właśnie po dokładnej analizie nie - tak samo niestety Regisa, którego oferta owszem była wcześniej, ale edycja poszła już po czasie

 

sytuacja wyglądała następująco:

1. Qcin wrzuca oferty w czasie

2. Mac wrzuca oferty w czasie (a to kasuje oferty Qcina)

3. Mac usuwa oferty (ale te Qcina są już "skasowane" więc ich edycja nie ma znaczenia)

4. Deadline

5. Info od Qcina, że post Maca się nie liczy. (Bez znaczenia bo post już po deadline)

Tak więc oferty nie powinny się liczyć bo po prostu tej która się liczyła już nie ma

Teraz, Qcin_69 napisał:

LOL, jakim cudem nasza oferta jest nieważna? skoro mój post jest z 23;59? 

analiza jest tutaj ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Mac usunął post bo mój był aktualniejszy, albo przywrócicie oferty Maca w takim razie albo zostawcie moje, bo to co piszesz nie trzyma się kupy 

+ zapomniałeś dodać w swojej wyliczance punktu 4.Qcin aktualizuje oferty - co kasuje oferty Maca

No ale wtedy by się nie trzymało narracji :)

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest o aktualizacji czyt. Edycja - ona już nie miała znaczenia bo te oferty były już skadowane

na przyszłość ogarnijcie kto i jak wrzuca oferty w czasie - choć na to będzie niedługo aktualizacja w Regulaminie 

postu Maca nie da się przywrócić / jego skasowanie było wasza decyzja ale miało swoje konsekwencje 

macie stashe - możecie uzupełnić skład ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Oferta Regisa była w czasie.

Edycja po czasie.

Czemu więc oferty przed edycją są nieważne?

U Wolves właściwie ten sam przypadek, chociaż tam bardziej zagmatwane.

u nas i oferta i edycja były w czasie, jedyne co nie było w czasie to mój post ze post Maca nieważny - edytowałem swój już po tym jak on napisał swój, a wyszło to tylko i wyłącznie z powodów rodzinnych, nigdy się na ten argument nie powoływałem, ale sytuacja była jaka hyla, ze przez ostatnie 4h przed 00:00 nie byłem w stanie się skontaktować z chlopakami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby ale my sprawdzając oferty po północy czyli jak mija termin bierzemy pod uwagę ostatni Post lub jego edycje - zreszta zawsze tak to dzialalo

skad mam wiedzieć jaka propozycja była przed czasem?

mam robić screeny co minutę na godzinę przed końcem? Nie bardzo - zasady są dość jasne w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

Jest o aktualizacji czyt. Edycja - ona już nie miała znaczenia bo te oferty były już skadowane

na przyszłość ogarnijcie kto i jak wrzuca oferty w czasie - choć na to będzie niedługo aktualizacja w Regulaminie 

postu Maca nie da się przywrócić / jego skasowanie było wasza decyzja ale miało swoje konsekwencje 

macie stashe - możecie uzupełnić skład ;) 

nie Szulim, gubisz się w tym co piszesz, w ogóle nie ma w tym za grosz logiki.

Nie ma czegoś takiego jak skasowanie posta przecież bo wiązałoby się to

z

wycofaniem oficjalnej oferty, a to nigdy nie było w tej grze dopuszczalne

2 minuty temu, Szulim napisał:

@MarcusCamby ale my sprawdzając oferty po północy czyli jak mija termin bierzemy pod uwagę ostatni Post lub jego edycje - zreszta zawsze tak to dzialalo

skad mam wiedzieć jaka propozycja była przed czasem?

mam robić screeny co minutę na godzinę przed końcem? Nie bardzo - zasady są dość jasne w tym temacie

wy macie pilnować dat i uzupełniać arkusz, do niczego innego i tak się nie nadajecie skoro podejmujecie tak absurdalne decyzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

@MarcusCamby ale my sprawdzając oferty po północy czyli jak mija termin bierzemy pod uwagę ostatni Post lub jego edycje - zreszta zawsze tak to dzialalo

skad mam wiedzieć jaka propozycja była przed czasem?

mam robić screeny co minutę na godzinę przed końcem? Nie bardzo - zasady są dość jasne w tym temacie

Z całym szacunkiem, ale jesteś tu stosunkowo krótko, więc dziwnie mi, kiedy piszesz, że "zawsze to tak działało". Moim zdaniem wyglądało to inaczej, a jestem od początku zabawy :)

Oczywiście nie wiem, po co GMowie robią edycje postów, bo zawsze był zakaz takich praktyk i pisało się nowego, by każdy mógł widzieć potencjalną przebitkę. To już jest jednak inna historia.

Ale jako były wieloletni radny zostawiam temat, bo wiem, że ta funkcja wymaga wiele trudnych decyzji na które potem spada krytyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie kto usunął post Maca?

sorry @Qcin_69 nie bierz tego personalnie - mogliście wrzucić to wcześniej, mogłeś zostawić to jednemu z innych wspolgmow, a tak to musieliśmy sprawdzić krok po kroku i zweryfikować czy można to uznać czy nie

wyszlo ze nie

jak chcesz złożyć odwołanie - masz jeszcze 4 pozostałych Radnych, choć głosowanie było dość jednoznaczne zarówno dla was jak i Regisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby odnosząc się do kwestii ze jestem krótko - nie ma to znaczenia bo jestem głosem całej Rady - a @LONGER01 czy @ozzy110 są długo i wszyscy mieli podobne wnioski ;)

Teraz, MarcusCamby napisał:

Kto jest obecnie w radzie swoją drogą? 5 osób? Nawet nie wiedziałem, że ty jesteś, a tu doszedł jeszcze po cichu piąty nick :)

Bo utrzymane to było na low profile ;) ale działam w Radzie od pewnego czasu organizując trochę prace i działania 

jest nas 5tka co oznacza ze jakaś opcja zawsze wygrywa w głosowaniu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

To w takim razie kto usunął post Maca?

sorry @Qcin_69 nie bierz tego personalnie - mogliście wrzucić to wcześniej, mogłeś zostawić to jednemu z innych wspolgmow, a tak to musieliśmy sprawdzić krok po kroku i zweryfikować czy można to uznać czy nie

wyszlo ze nie

jak chcesz złożyć odwołanie - masz jeszcze 4 pozostałych Radnych, choć głosowanie było dość jednoznaczne zarówno dla was jak i Regisa

nie biorę tego personalnie to jest po prostu brak

logiki w tym co piszecie.

Opcje są tylko 2:

1)powracają głosy Maca- mimo ze były wstawione przed moja edycja 

2)Moje głosy są wazne

Jwi moje głosy (oddane w

terminie!!!!!!!) nie są ważne przez to ze Mac dał swoje głosy, to jaka możecie usunąć jego głosy przez które moje głosy są nieważne? 🥸

A Głosy Maca widać choćby w postach gdzie są cytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady @Qcin_69 - skoro Mac są usunął sobie post - bo z tego tak wynika - nikt tego nie zrobił za niego

to sami sobie strzeliliście w kolano

to ze widać jego post w cytatach to nie jest właściwy post - skoro usunął a wycofał oferty

a ze było to po twoich - to nadpisał je nad twoje 

po usunięciu twoja edycja nie ma znaczenia bo te oferty były już niewazne

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

Bez przesady @Qcin_69 - skoro Mac są usunął sobie post - bo z tego tak wynika - nikt tego nie zrobił za niego

to sami sobie strzeliliście w kolano

to ze widać jego post w cytatach to nie jest właściwy post - skoro usunął a wycofał oferty

a ze było to po twoich - to nadpisał je nad twoje 

po usunięciu twoja edycja nie ma znaczenia bo te oferty były już niewazne

eot

ale pokrętna logika :) 

Usunął bo mój był najaktualniejszy, wiec mój był ostatnim naszym w temacie, jak nie chcecie gomuznac to

powinniscie uznać Maca @MarcusCamby czy to nie brzmi logicznie? 

Obecna decyzja i argumentowanie Rady jest na poziomie byłego Imperatora.

Logiki w tym za grosz. A jedynie awersja do Minnesoty, co chyba nie przystoi NIEPRZEKUPNYM radnym, chyba ze takich w Radzie nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Czasy wielkiego CambyGOATa rozdającego karty w BeGM minęły bezpowrotnie.

Ja, january i karpik jesteśmy reliktami przeszłości.

Nie masz mnie co przytaczać, bo mam związane ręce :)

Brakuje CambyGOATa w radzie, bo jako jedyny był nieskalany machlojkami i miał lotny umysł.

Obecna Rada to Beton, która chce ugrać jak najwiecej dla siebie.

Nie umie nawet racjonalnie uargumentować swojej decyzji i płacze sie w zeznaniach.

CambyGOAT chociaż poza Rada dalej sie cieszy wielkim autorytetem, w przeciwieństwie do tych marionetek, wiec choć jego opinia nie będzie prawie ważna, to będzie znacznie cenniejsza niż te pierdololo zamieszczone w Komunikatach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD @Qcin_69 

widzę ze grubo w tym ciechocinku macie ;)

po pierwsze - jak uznać post Maca skoro go usunął? Sorry ale to wasz błąd 

po drugie - jeśli masz powody sądzić ze któryś Radny został przekupiony żeby działać na wasza szkodę - dawaj dowód - zostanie usunięty z Rady

po trzecie - awersja nie ma tu żadnego znaczenia nawet jeśli ktoś ją ma - jest 5 Radnych i decyzje są na podstawie głosowania - jeśli byłaby to awersja do Was to przecież pozwolilibyśmy Regisowi żeby jego pierwsza oferta była wzięta pod uwagę - a nie jest, bo zasady są równe dla wszystkich 

tak samo z karą finansowa - nie tylko wy ją dostaliście ale również January

wiec skończ proszę z robieniem z siebie ofiary bo każdego zasady obowiązują tak samo ;) 

A j hasło ze Rada chce ugrać dla siebie najwiecej to wielkie XD

jedyny Radny który składał ofertę to Ashi który podpisał swojego 2waya

wiec ten argument jest bardzo invalid ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.