Skocz do zawartości

beGM - RS 2021/2022 [ Opisy i głosowanie po T2 ]


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

Charlotte Hornets nigdy nie tankują! Po pierwszym trymestrze brakuje 0,01 wygranej do play-in i nie zamierzam odpuszczać. Konkurencja się osłabiła, więc czas przystąpić do ataku! W stosunku do poprzedniego trymestru w składzie nie zaszły żaden zmiany, do gry wrócił kontuzjowany przez prawie cały 1 trymestr Ibaka ( i to w bardzo dobrej dyspozycji!), w trakcie trymestru kontuzji doznali Derrick Jones Jr oraz Cody Zeller, ogólnie siła zespołu wydaje się być co najmniej tak dobra jak w 1T.

Russell Westbrook: 17ppg – 7,9rpg – 6,8apg – 3,5topg – 41,8% FG, 26,3% za 3. 0 opuszczonych meczów! Podtrzymuję to co pisałem w 1 trymestrze. To jak jest wykorzystywany w Lakers to jakaś katastrofa, Westbrook ma najmniejszy usage i oddaje najmniej rzutów od sophomore season, gra dużo offball wokół Lebrona, otoczony jest przeciętnym shootingiem i ewidentnie ma za mało piłki w rękach przy Lebronie. Podczas kontuzji LeBrona Westbrook wyglądał nieporównywalnie lepiej, a przede wszystkim efektywniej 20,2ppg – 7,4apg – 47% FG – 39,1% za 3. Wiem, że to mała próba, ale chyba każdy z Was zdaje sobie sprawę, że Westbrook daje impakt tylko w konkretnej ograniczonej roli. Roli, którą ma u mnie, a którą w Lakers ma tylko wtedy, gdy LeBron dozna jakiegoś urazu.

Grayson Allen: 9,8ppg – 3,3rpg – 1,7apg – 38,6% FG – 35% za 3 ( warto dodać, ze 2/3 jego rzutów to trójki) 0,6topg. 9 opuszczonych meczów. Zmniejszył mu się usage po powrocie kontuzjowanych zawodników Bucks, więc jego rola w ataku spadła. Wciąż jest jednak pewniakiem w piątce mistrzów NBA i wciąż rzuca trójki powyżej średniej ligowej. W obronie nadal jest neutralnym graczem i przede wszystkim gra bardzo twardo ( czasami aż za bardzo)  Miał aż 4 krótkie pauzy w tym trymestrze, co pewnie wpłynęło na jego regularność.

Derrick Jones Jr: 5,3ppg – 3,3rpg – 0,5apg – 61,9% FG – 63,6% za 3, 19 opuszczonych meczów. W stosunku do 1T postanowiłem wzmocnić obronę w pierwszej piątce, dlatego Derrick Jones Jr i Torrey Craig będą zajmować miejsce w piątce na pozycji SF w tym trymestrze. Jones notuje/notował fantastyczny sezon, przebojem wywalczył sobie miejsce w pierwszej piątce Chicago Bulls, przede wszystkim poprawiając swój rzut z dystansu i stając się modelowym graczem 3&D ( bo o jego obronę i atletyzm nigdy się nie martwiłem). Tylko 8 meczów w tym trymestrze, stąd ta trójka to nieco fluke, bo w całym sezonie trafia niecałe 40%, co jest bardziej miarodajnym rezultatem. Kolejny zawodnik z dobrą trójką, który nie potrzebuje posiadań wokół Westbrooka.

Kyle Kuzma: 19ppg – 9,1rpg – 3,2apg – 1bpg – 47,8% FG – 30,6% za 3, 1 opuszczony mecz. Prawdopodobnie najlepszy trymestr w jego karierze. Początek nie zapowiadał się tak dobrze, ale w momencie, kiedy przeszedł do roli 2 opcji w ataku Wizards notował już rewelacyjne 21,3ppg – 10rpg – 3,3apg – 1,1bpg – 50% FG – 34% za 3. Kuzma to jeden z moich ulubionych graczy, cały czas notuje regularne postępy w swojej grze, w ubiegłym sezonie oprawił się w obronie, teraz znacząco popracował przede wszystkim nad zbiórką. Notuje też znacznie więcej bloków niż w poprzednich sezonach. Trochę niepokoi nieco słabsza trójka w tym sezonie ( 36% w ubiegłym, 33% w tym). Mój ulubiony moment Kuzmy z tego trymestru:

 

Kuzma jest też absolutnie rewelacyjny w końcówkach. Wizards mają najwięcej wygranych w clutch w lidze. Kuzma PER 36 robi tam 24,5 punktu na 68 TS%  +/- +18,3 (spośród graczy, którzy rozegrali minimum 90 minut w clutch w +/- lepszy jest tylko DeRozan), a w samym tylko 2T 31,5 punktu na 67 TS% +/- +25,2

Serge Ibaka: 7,7ppg – 4,8rpg – 1apg – 1bpg – 53,1% FG – 38,1% za 3 3 opuszczone mecze Po kontuzji w poprzednim trymestrze, w tym oczywiście wraca do pierwszej piątki. Dość ostrożnie wprowadzany do gry w Clippersach, ale trzeba przyznać, że robi swoje, Blisko 2,5 bloku PER 36, bardzo dobra trójka, kolejny gracz, który nie potrzebuje dużo piłki. Zarówno on jak i Kuzma potrafią stawiać bardzo dobre zasłony, przez co ułatwiają grę Westrbookowi. To już ich 3 wspólny sezon i mam nadzieję, że to doświadczenie ze wspólnej gry zaprocentuje w Waszych bilansach.

Ławka rezerwowych:

Devonte Graham: 13,8ppg – 2,6rpg – 4,6apg – 35,8% FG – 35% za 3 (w 2T trafia średnio 3 trójki na mecz, czyli więcej niż Booker, Harden, czy Doncić) – 1 opuszczony mecz, kolejny typowy shooter, który większość swoich rzutów oddaje z dystansu. W Pelicans gra jako startujący PG i wydaje mi się, że nie służy mu to za dobrze, bo to po prostu fantastyczny 6th man i taką rolę przydzielam mu w swojej drużynie. Ma po prostu rzucać z dystansu i prowadzić rezerwowe unity wraz z Kylem Kuzmą i wchodził do piątki w miejsce Jonesa Jr-a/Craiga w kończących mecz lineupach. W 2T w clutch był jeszcze lepszy niż Kuzma. PER 36 32,3 punktu na 66 TS% 6,3 asysty i +/- +34,7

Pat Connaughton: 8ppg – 4,3rpg – 1,3apg – 43,3% FG – 39% za 3, 3 opuszczone mecze. Co mogę powiedzieć…. Kolejne efektywny roles z bardzo dobrą trójką, który nie potrzebuje dużo piłki, broni dobrze i może ogarniać kilka pozycji, atletyzm dalej na miejscu, regularne 25-26 minut w rotacji mistrzów NBA przy takiej konkurencji ( Middleton, Allen, DiVincenzo, Matthews) do gry tylko pokazuje jego wartość.

John Konchar: 5,2ppg – 5,4rpg – 1,6apg – 44,8% FG – 36,7% za 3, 6 opuszczonych meczów. No nie możecie nie być fanami tego, co złożyłem w Charlotte. Kolejny gracz, który powinien być w rotacji każdego kontendera. Przez pewien czas był w Memphis starterm pod nieobecność bodaj Bane’a, aktualnie wrócił do swojej solidnej roli z ławki. Robi na parkiecie wszystko co trzeba, taki mój mały CarusoJ

Torrey Craig: 8,1ppg – 4,4rpg – 1,5apg – 0,5spg – 0,5bpg – 44,5% FG – 39% za 3, 4 opuszczone mecze. No i kolejny 3&D gracz w mojej talii. Po kontuzji Derricka Jonesa Jr-a wejdzie do pierwszej piątki. Kolejny obowiązkowy element każdego kontendera ( nieprzypadkowo wzięli go Suns przed trade deadline, taki gracz to skarb)

Hassan Whiteside: 9,8ppg – 8,5rpg – 1,7bpg ( w 22 minuty!!!) 64% FG, 10 opuszczonych meczów. Że też trzeba było odejść z Sacramento, zeby Hassan został doceniony. Facet rozgrywa jeden z najlepszych swoich sezonów od lat, ma plusowe on/offy będąc zmiennikiem Goberta i potrafi wygrywać mecze w takim mocnym teamie jak Jazz. W ostatnim meczu trymestru rozpierdoił Warriors aż miło było patrzeć.

Mówcie co chcecie, wiem że moje s5 nie powala na kolana, ale moja ławka jest absolutnie potężna i superefektywna. Liczba wartościowych rolesów, których zgromadziłem jest, śmiem twierdzić, wyższa niż w każdym innym teamie tutaj. Aktualnie wokół Westbrooka i Kuzmy biegają 3 gracze z mistrzów NBA, czyli RL Bucks, jeden z Suns, jeden z Jazz, jeden z Grizzlies, jeden z Bulls i tylko Graham z Pelicans trochę odstaje od towarzytwa ( choć to jest podstawowy zawodnik teamu, który aspiruje do 10 miejsca w konferencji, jak ja…). Sama topka NBA.

Pozostali gracze:

O Zellerze nie będę wspominał, bo praktycznie opuścił calutki trymestr, więc jego 3 mecze niewiele tu wnoszą. Josh Jackson też miał przebłyski, jak np. 24 punkty vs Bucks, ale w tankerach łatwo robic puste staty, a on jest po prostu za słaby, żeby w tej rotacji się pojawić. Ze względu na nieobecności Whiteside’a i Zellera otworzyło się kilkanaście minut dla trzeciego ( formalnie czwartego) centra i minuty te uzupełnię Jockiem Landalem, który cały trymestr był regularnie w rotacji Spurs i jest graczem bardziej doświadczonym, kosztem Aldamy.

Jevon Carter: 5,5ppg – 1,2rpg – 0,7apg – 39,5% FG – 39,2% za 3. Opuścił 12 meczów. Absolutnie jeden z najlepszych obrońców na pozycji rozgrywającego w całej NBA, absolutnie jeden z najgorszych zawodników w ofensywie na pozycji rozgrywającego w całej NBA. To jest dosłownie Isaiah Thomas, tylko że w drugą stronę. U mnie podobnie jak w 1T gra drobne minuty.

Jock Landale: 5,6ppg – 3,1rpg – 1,2apg – 47% FG – 37% za 3. Opuścił 4 mecze. Na szczęście trener Spurs się opamiętał i zaczął go wystawiać do gry, a Landale pokazuje, to czego od niego oczekiwałem, czyli efektywności w ataku i dobrej trójki na solidnych procentach. O dziwo, nie jest aż tak minusowy w obronie jak się spodziewałem ( przynajmniej w jakichś plusominusach itp.). Bardzo dobry 3 center w teamie.

Właśnie się zorientowałem, że mam w regularnej rotacji 9 ludzi rzucających z dystansu powyżej poziomu średniej ligowej, nieźle:)

David Duke Jr – 5,6ppg – 3,2rpg – 38,2% FG – 31,8% za 3. 16 mpg w Nets w tym trymestrze.

Jose Alvarado – 6,6ppg – 1,6rpg – 2,3apg – 44,1% FG – 32% za3 16mpg w Pelicans w tym trymestrze.

Tutaj generalnie chciałem się tylko pochwalić skillem w wyszukiwaniu talentów. To moi 2way playerze, którzy aktualnie obaj są w regularnej rotacji swoich zespołów. Alvarado aktualnie robi on/off +14,4, Duke Jr jest +1,2.  Alvarado ostatnie 7 spotkań trymestru zagrał tak: 10,6ppg – 2,9apg – 55,4% FG – 41,7% za 3+/- +7,6. Niewykluczone, że w kolejnym trymestrze dostanie większą rolę, ale teraz również dostanie jedynie drobne minuty, bo jak już wiele razy wspominałem, nie chcę wykorzystywać sytuacji po fakcie i wrzucać nagle na duże minuty 2waya, tylko dlatego, że w RL NBA gra rewelacyjnie.

Minuty:

PG - Westbrook 36 Graham 8 Carter 8

 

SG - Allen 28 Graham 20 Connaughton 10 Alvarado 4

 

SF – Jones Jr 16 Connaughton 16 Craig 10  Konchar 18 Duke 4

 

PF - Kuzma 34 Craig 16

 

C -  Ibaka 24 Whiteside 24 Landale 16 Zeller

I liczbowo:

Westbrook 36

Kuzma 34

Allen 28

Graham 28

Connaughton 26

Craig 26

Ibaka 24

Whiteside 24

Konchar 18

Landale 16

Carter 8

Alvarado, Duke 4

Zeller dostanei 20 minut w 3 meczach, w których gra. Minuty sumuję do wartości powyżej 48 minut ze względu na urazy, szczególnie na pozycji SF i C oraz częściowo na SG. Na PG i PF było prawie 100% obecności.

Co gram? Gram to samo co rok temu i to samo co dwa lata temu. Westbrook na piłce, Kuzma jako 2 opcja i 3&D gracze, gdzie tylko się da. I przyznam szczerze, że jeżeli chodzi o fit, to chyba nigdy nie udało mi się złożyć tego lepiej. Głównie dzięki temu, że wszyscy rolesi w tym trymestrze trafiają z dystansu.

Mocne strony:

- uniknięcie covidowych absencji wśród najlepszych graczy, dwie największe gwiazdy opuściły tylko 1 mecz

- szeroka rotacja – nie mam żadnych problemów ze złożeniem składu na każdy mecz, nie gram randomami w żadnym momencie trymestru

 - rewelacyjny shooting, aż 9 graczy w rotacji rzuca w tym trymestrze z dystansu powyżej średniej ligowej

- bardzo dobra obrona, mnóstwo graczy 3&D

- zgranie, żadnych zmian w składzie w trakcie sezonu nie było, core gra ze sobą już 3 sezon

Słabe strony:

- jeżeli weźmiecie offballowego Westbrooka z Lakers 1 do 1 do mojej idealnie fitującej do niego rotacji to mam przerąbane

- a jak potem nie weźmiecie pod uwagę w jak mocnych temach grają moi rolesi, tylko popatrzycie na 10 zawodników z szerokiej rzucających średnio 8 punktów na mecz bez zwrócenia uwagi na efektywność w ataku i obronę, to mam przerąbane jeszcze bardziej

Niemniej liczę, że przeczytacie opis i weźmiecie w jakimś stopniu pod uwagę moje argumenty i to, jak ja widzę ten zespół i jego elementy.

Proponowany bilans:

Nie ukrywam, że jest mi ciężko coś proponować, bo w poprzednim trymestrze zaproponowałem sobie bilans 12-16. Kuzma był wtedy słabszy, Ibaka nie grał, shooting trochę kulał i było w drużynie paru nowych graczy, a ostatecznie daliście mi 13,5 wygranej, czyli aż o 1,5 wygranej więcej niż sam sobie dałem. A teraz uważam, że mam zespół lepszy niż wtedy, bardziej zgrany, w lepszej formie i idealnie dopasowany pod Westbrooka i te 1-2 wygrane więcej powinienem wyciągnąć w tym trymestrze i spokojnie zaklepać sobie 10 miejsce na Wschodzie. No ale pozostanę wierny swojej ocenie z 1T i skoro wtedy dałem 12-16, to aktualnie 13-14 wydaje się być naturalną konsekwencją tamtej propozycji.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CLEVELAND CAVALIERS

2 TRYMESTR

 

Rotacja

PG Tyrese Haliburton 32 / Kemba Walker 16

SG Marcus Smart 30 / RJ Barrett 18

SF DeMar DeRozan 34 / RJ Barrett 12 / Kenrich Williams 2

PF Kristaps Porzingis 8 / Cameron Johnson 26 / Kenrich Williams 14

C Jakob Poeltl 28 / Kristaps Porzingis 20

 

Absencje z powodu kontuzji

Tyrese Haliburton - 2 mecze

Kemba Walker - 11 meczów (? Nie wiadomo w sumie bo nie wiadomo kiedy Thibs go przetrzymał, ale umierał za niego nie będę) (jego minuty na PG bierze Smart, ogólnie jego minuty przejmują: Haliburton, Smart, Barrett, THT, Williams)

Marcus Smart - 8 meczów (jego miejsce w S5 zajmuje Barrett, jego minuty przejmują po trochu: Haliburton, Walker, Barrett, Williams, THT)

RJ Barrett - 4 mecze

Talen Horton-Tucker - 3 mecze

Kenrich Williams - 5 meczów

Cameron Johnson - 3 mecze

Kristaps Porzingis - 14 meczów (wg mnie trzymali go poza grą bo chcieli go wytransferować, wygląda na zdrowego i cały czas był day to day)(jego miejsce w S5 zajmuje Cam Johnson, jego minuty przejmują: Johnson, Williams, Poeltl, Barrett, Muscala)

Mike Muscala - 3 mecze

 

Dodatkowo DNP-CD:

Jay Scrubb - 16 meczów

DeMar DeRozan - 1 mecz

Mike Muscala - 3 mecze

Jakob Poeltl - 3 mecze

Malik Fitts - 24 mecze

Enes Freedom - 10 meczów

 

Gracze

staty.png

 

PG:

Tyrese Haliburton - genialny trymestr. 17 pkt, 9,4 as na 41% za 3. Haliburton kwitnie i po przyjściu Smarta, jako lepszy fit do niego, trafia do S5 i wraz z DeRozanem prowadzi atak ekipy. Był ostatnio naprawdę piękny.

Kemba Walker - świetny początek trymestru i fatalna końcówka. Po przyjściu Smarta traci dużą część swoich minut. Pogra trochę z drugim unitem i wspomoże ich swoim doświadczeniem.

SG:

Marcus Smart - po słabym pierwszym trymestrze, rozkwitł po transferze do Cavs. Gra dużo lepiej, nadal jest absolutnie topowym obrońcą na swojej pozycji, trafia trójki i dostosowuje się do sytuacji na parkiecie - jeśli innym idzie, on się wycofuje w ataku a jeśli nie, to bierze na siebie grę. Jego Boston był być może top 3 drużyną w 2T, w dużej mierze dzięki niemu.

RJ Barrett - będę się powtarzał, ale on również miał genialny trymestr. Pewnie najlepszy w życiu. Ponad 21 punktów na mecz to, jak na 21-latka, fantastyczny wynik. W Cavs, żeby mógł na siebie brać wiecej gry, zaczynał będzie z ławki, jednak ma pewne 30 minut (lub więcej jeśli mu idzie) tak jak do tej pory.

Talen Horton-Tucker - duży zawód RL NBA, trzeba pamiętać jednak że wnioski te są wyciągane głównie przez pryzmat jego wysokiego kontraktu. U nas gra na rookie scale i to nadal jest gracz, który dopiero co miał 21 urodziny. Gra więcej głównie w wypadku kontuzji lub restów postawowych graczy, na codzień głównie garbage.

Jay Scrubb - poza rotacją. Out of season.

SF:

DeMar DeRozan - DeMar DeRozan.

Kenrich Williams - robi swoje i nie narzeka, tak jak w pierwszym trymestrze. Rzucam go tam gdzie akurat jest potrzebny i wszędzie radzi sobie równie dobrze.

PF:

Kristaps Porzingis - szkoda jego kontuzji (nawet jeśli był to fake przed sprzedażą) bo robił z Dallas top 5 obronę ligi. Rozciąga grę DeRozanowi, bo nawet jeśli czasami nie trafia to i tak obrony na niego uważają i bronią go nawet metr za trójką.

Cameron Johnson - piękny steal - 45% za 3 (przy ponad 6 rzutach na mecz) w trymestrze i ważna rola w RL Suns. Przy kontuzji Porzingisa, gra w S5.

Malik Fitts - nie wiem kto to.

😄

Jakob Poeltl - niemal nic się nie zmieniło. Świetny, gigantyczny obrońca, coraz lepszy rolujący, dobre ręce. Drugi najważniejszy gracz Spurs. Jedyne co się zmieniło, to że przestaliście o niego (na szczęscie) pytać - może już wiecie że jest niemal nie do ruszenia.

Mike Muscala - ściągnięty przed trymestrem, żeby w razie czego wypełniać dziury w rotacji przy kontuzjach. Twardy gracz z bardzo dobrym rzutem.

Enes Freedom - raczej poza rotacją. Czasami może dostać jakiś garbage time.

 

Analiza zespołu

MOCNE STRONY:

1. DeRozan

2. Forma - skład Haliburton, Smart (Barrett), DeRozan, Porzingis (Johnson), Poeltl miał genialny trymestr. Dodać do tego doświadczonych rolesów i mamy skład na top ligi (w tym trymestrze).

3. Obrona - Haliburton i Smart to absolutna czołówka ligi jeśli chodzi o przechwyty. Smart to być może najlepszy obwodowy plaster w lidze. Dodatkowo pod koszem straszą Porzingis i Poeltl a i reszta rotacji (poza Kembą) jest złożona z ponadprzeciętnych obrońców.

4. Wielu potencjalnych ballhandlerów, z których każdy (ponownie poza Kembą) czuje się również dobrze bez piłki w rękach - Haliburton, Smart, Barrett, DeRozan.

5. Wiele opcji ofensywnych, mocny spacing. 6 graczy 9-osobowej rotacji ma >35%, w tym dwóch >41%. Mam trzech graczy w Top11 najlepszych % strzelców za 3 w tym sezonie (Johnson, Muscala, Haliburton).

6. Terminarz - 13 meczów z wyraźnie słabszymi personalnie ekipami.

 

SŁABE STRONY:

1. Kontuzja Porzingisa - nie wiem czy sadzali go na ławce tak długo przy day to day, gdyż chcieli go wytransferować, ale jednak opuścił prawie połowę trymestru. Szczęśliwie w jego miejsce wchodzi genialny strzelec - Cam Johnson.

2. Kemba - traci minuty w rotacji po przyjściu Smarta, bo poza genialnym początkiem trymestru, później grał jakby mu się nie chciało umierać za Thibsa.

 

Terminarz

terminarz.png

Aż 13 meczów, a więc połowa trymestru z drużynami wyraźnie słabszymi (kulturalnie - nie nazywam nikogo tankerem) musi odbić się na bardzo dobrym bilansie. M. in. 2x CHI, 2x NOP, 2x SAS, 2x UTA.

 

PROPONOWANY BILANS:  Jakoś tak się składa, że zawsze proponuję sobie niższy bilans, niż później dostaję od Was (może za bardzo staram się być skromny w ocenie), ale tym razem uważam, że minimum 19-8 będzie jak najbardziej zasłużone. Ustawiłbym się za Pacers w tym trymestrze i na poziomie Pistons. 2-3 miejsce na wschodzie w 2T.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas Mavericks

Opis T1 można znaleźć tutaj

Skład różni się w stosunku do T1, bo przyszedł AD oraz Herb, a odeszli Poole, Bridges i Wood, a więc ważne elementy rotacji.

Rotacja (w nawiasie orientacyjne minuty)

Nie wiem czy akurat w tak mocno covidowym trymestrze jest sens rozpisywać ogólnie rotację, ale w idealnym świecie wyglądałoby to pewnie tak – Starting five:

Young (34-36) – Holiday (32-34) – Jones (28-30) – Bogdanovic (30-32) – Davis (33-35)

Ławka:

Campazzo (5-7) – Vassell (25-27) – Pokusevski (4-6) - Porter (23-25) – Zubac (18-20)

Ziona nie liczę, minuty Campazzo czy Poku są raczej umowne, bo zamiast nich minuty też dostawaliby pewnie Windler, Jackson czy Hernangomez, w zależności od potrzeb i aktualnej formy (przykładowo Facu miał solidną pierwszą połowę T2, więc by grał, ale potem kompletnie zdziadział i pewnie po kilku z rzędu słabych meczach zacząłby wypadać z rotacji tak jak w real Nuggets, a szansę dostałby ktoś inny).

Szczegółowo absencje przedstawiają się tak: (o – znaczy, że grał, x – znaczy, że był zdrowy, ale zaliczył DNP, | - znaczy kontuzja/protokoły/odpoczynek).

image.png.143f4259f628c6753ae1e890aa573bb6.png

Trymestr rozpocząłem piątką Trae-Jrue-Vassell-Bojan-AD, bo wiadomo, że Herb nie zostałby starterem z marszu od pierwszego meczu, ale… tak się złożyło, że już w drugim meczu T2 wypadł Trae przez covida i niedostępny był też Porter ze względu na load management, więc pewnie już w drugim meczu startowałby z konieczności Jones. Żeby nie było – Herb w real też wystartował w swoim drugim meczu NBA. W tym samym meczu kontuzji doznał AD, więc wtedy urosłyby minuty Zubaca do ok. 25-27 mpg, a jego zmiennikiem byłby Hernangomez i w zależności od matchupów może też Jackson, minuty jako small ball 5 dostałby też Porter.

Po powrocie Trae, raczej na ławkę powędrowałby Vassell, a Herb pozostał w S5 ze względu na to, że Vassell lepiej kreuje własny rzut, a Jones jest lepszym obrońcą. Vassell wróciłby do S5 w połowie trymestru, kiedy na 6 gier wypadł Jrue, zaraz potem wrócił Davis i końcówka T2 wygląda już dobrze, jeśli chodzi o personel.

Generalnie w pełnym zdrowiu (minus Zion) mecze zamykam trójką Trae-Jrue-Davis oraz dwoma z trio Herb, Bojan, Porter (kwestia matchupów/dyspozycji dnia).

Jak widać na obrazku powyżej, jest kilka meczów, kiedy moi Mavs są szczególnie przetrzebieni kontuzjami/protokołami, na szczęście w żadnym momencie nie aż tak, żeby podpisywać jakichś ziutków z G-League, ale warto nad tymi meczami się pochylić i przyjrzeć się im bliżej:

#32 – bez Trae, Jrue i AD (no i Ziona). Startują Facu-Vassell-Herb-Bojan-Zubac, więc skład nie powala, ale na szczęście jest to mecz przeciwko Jazz, gdzie niedostępni byli Isaac, Ball, Lopez, Len, McGruder, WCS, Bryant, Thomas oraz Williams i najlepszą piątką jaką mogli wystawić było Holiday-Murphy-House-Champagnie-Fernando, także raczej wyszłoby z tego i tak W

#37 – dalszy atak omikrona + drobny uraz Younga. Nie ma AD, Portera, Jacksona, Reeda i Zubaca, więc startuję Jrue-Vassell-Herb-Bojan-Hernangomez, meczyk vs Nuggets bez Brogdona, Granta, Conleya, Caruso, Neto, Doziera i Bamby, czyli kompletny paraliż na obwodzie Denver, którzy najlepszą piątkę jaką mogli sklecić, to coś w rodzaju JTA-O’Neale-Vanderbilt-Millsap-Jokic, ale jako, że nie mieli ani jednego nominalnego guarda, to pewnie przyszłyby posiłki z G-League. Mimo moich problemów, rywal ma jeszcze większe, w dodatku gram u siebie, więcej raczej wpada W

#50 – bez Trae, AD, reszta dostępna, więc mam kim grać, ale jest to mecz przeciwko Pacers, gdzie brakowało jedynie Tyusa Jonesa, także tutaj raczej L.

Roster (w nawiasach liczba meczów, w których zawodnik był dostępny)

Trae Young (22) – no dalej gra swoje i ciągnie real Hawks w ataku. 28-4-10 na 60% TS, zabójca na pickach, jeden z najlepszych pull up Js w całej lidze.

Jrue Holiday (20) – dość po cichu gra rewelacyjnie po obu stronach robiąc średnio 20-5-7 na rewelacyjnej skuteczności 54% FG, 44% 3P i 63% TS, u mnie niezmiennie lider 2nd unitu, glue guy, a jak trzeba to potrafi przejmować niektóre mecze. Oczywiście główny ball handler w meczach, gdy nie było Trae.

Herb Jones (27) – w realu z marszu wszedł do rotacji i tu byłoby identycznie, bo przez covid i kontuzję AD, od razu potrzebowałem ludzi do gry. Rewelacyjny obrońca, który wciąż rozwija swoją grę w ataku, gdzie nie tylko stoi w rogu i czeka na trójki, ale też czasem pokazuje się jako playmaker i driver. W T2 robił średnio 12-4-2 plus 1,6 stl i 1 blk na skuteczności 62% TS, ale ja nie będę nikomu próbował wcisnąć, że on byłby tak dobry w ataku (w obronie dawał impakt od razu) też u mnie grając dopiero pierwsze mecze w lidze, także trzeba byłoby wyciągnąć jakąś średnią z całego sezonu w jego przypadku (10-4-2 na 58% TS), tak czy siak Herb to dobry ziomuś.

Bojan Bogdanovic (25) – grał część T2 ze złamanym palcem lewej ręki, przez co poleciała mu nieco skuteczność względem T1, ale to wciąż mocny punkt zespołu robiący średnio 19-5-2 na 57% TS.

Anthony Davis (9) – przez idiotyczny faul LeBrona doznał kontuzji i wyleciał na 2/3 T2, jednak po powrocie pokazał, że warto było po niego rozbić bank, bo oprócz dobrej gry w ataku wrócił też do swojego poziomu w D. Robił średnio 23-10-2 plus 1,2 stl i 2,4 blk. Pod nieobecność Ziona, to picki Younga z AD mają być podstawą ofensywy Mavs i ta akcja grana na tysiące sposobów ma otwierać open looki reszcie graczy. Śmiało mogę powiedzieć, że mam najlepszy duet pick&roll w lidze (o ile jest zdrowy).

Devin Vassell (24) – lekki shooting slump w T2 u Devina, ale to wciąż młody i już bdb gracz po obu stronach. Robił średnio 11-5-2 na 51% TS, startuje pod nieobecność Trae bądź Jrue.

Otto Porter (21) – nawet mnie zaskakuje jak dobry w tym roku jest Otto. W T2 wszedł do S5 Dubs i zastępuje kontuzjowanego Draymonda, a Warriors wciąż mają defensywę nr 1 w lidze. W gratisie jeszcze mamy 40% za 3, co razem daje rewelacyjnego rolesa. W T2 Porter robił 11-6-2 na 60% TS.

Ivica Zubac (21) – robi jak zwykle swoje, w tym T2 przez kontuzję Davisa startuje w 14 meczach. Robi 9-8-2 na 66% TS, stawia zasłony, zbiera, kończy po dziurą.

Facundo Campazzo (27) – początek T2 miał udany, co akurat mnie cieszy, bo był wtedy szczególne potrzebny, gdy Trae trafił do protokołów, potem jednak nastąpiło totalne załamanie i potem grał w Nuggets jedynie ogony, choć ostatnio chyba znów wrócił do rotacji. U mnie byłoby podobnie i końcówkę T2 spędziłby poza rotacją. Średnio robił 6-2-4 na 51% TS.

Dylan Windler (24) – bardzo dobry shooter (38% 3P w T2), dobry zbierający, przeciętny obrońca. Jest na granicy bycia/niebycia w rotacji real Cavs i u mnie też. Robił średnio 2,5 pkt i 2 zb w 8 mpg na skuteczności 57% TS.

Aleksej Pokusevski (25) – a tutaj mamy zaskoczenie, bo zupełnie niespodziewanie nawet dla mnie Poku zaczął się prezentować z dobrej strony. W real większość czasu spędził w G League, u mnie w G League grał w T1, a teraz powoli zaczyna dostawać szansę. W T2 kręcił średnio 7-4-1 na skuteczności 49% FG, 38% 3P i 58% TS, pokazując się z niezłej strony jako help defender, cutter i spot up shooter (wreszcie przestał na siłę udawać, że ma quick release, teraz dłużej się składa do rzutu, ale przynajmniej trafia) i chyba wraca Poku, jakiego kochamy.

Willy Hernangomez (23) – podpisany awaryjnie po kontuzji AD wchodzi z marszu jako zmiennik Zubaca. Jest duży i świetny na pickach, ale tylko w ataku, bo w defensywie sprawdza się raczej tylko przeciwko centrom cięższego kalibru (zagrał m.in. świetny mecz vs Embiid, gdzie do przerwy był lepszy od potężnego Kameruńczyka). Średnio robił 10-8-1 na 54% TS, startował wtedy, gdy zaniemogli AD i Zubac jednocześnie.

Isaiah Jackson (20) – athletic freak, lob threat oraz shot blocker, który pokazuje też potencjał jako stretch big. Na razie bardzo młody i nierówny, ale wnosi zawsze na parkiet energię i hustle. Jest też jednym z powodów dlaczego real Pacers zdecydowali się pozbyć Domasa, Indiana będzie w niego inwestować, na razie jako backup dla Turnera, a potem się zobaczy. W T2 dostał swoją szansę i jej nie zmarnował robiąc średnio 7-4-1 w 11 mpg na 62% TS choć mogłoby być lepiej, gdyby nie pechowe skręcenie kostki. U mnie walczy z Hernangomezem o minuty i dostaje szansę w kilku meczach.

Paul Reed i Skylar Mays graliby co najwyżej jakieś epizody.

Jak widać z powyższego pomimo problemów ze zdrowiem poszczególnych zawodników, cały czas byłem w stanie skompletować całkiem mocne rotacje w poszczególnych meczach i ani razu nie musiałem się posiłkować jakimiś no name’ami z G League. W skrócie – było średnio, ale wielu miało znacznie gorzej.

W ataku opieram się cały czas na dużej ilości picków oraz hand offów. Young ma w tym roku świetnych wysokich do współpracy na pickach. Davis wiadomo, że tu będzie miał dobre życie, bo nie dość, że Trae jest jeszcze lepszy na pickach od LeBrona/RW, to jeszcze spacing w moich Mavs da mu więcej miejsca pod koszem. Niemniej oprócz AD, zarówno Zubac jak i Hernangomez oraz Jackson to są wysocy świetnie rollujący do kosza, nie mający problemu z łapaniem piłek i kończeniem pod dziurą. No i dodatkowo na skrzydłach są świetni shooterzy w osobach Bojana, Portera czy też Jrue.

W obronie udało mi się w miarę bezboleśnie przeżyć odejście Bridgesa, bo jego rolę przejmuje Herb Jones. I choć Herb raczej nie jest jeszcze na tym poziomie co Mikal jako point of attack, to na pewno nie jest też bardzo daleko, a będzie tylko lepiej, bo Herb jest jeszcze bardziej uniwersalny w porównaniu z Bridgesem i może w sumie bronić pozycje od 1 do 4 oraz niektóre 5. Zamiana Wooda na Davisa jest oczywiście wielkim upgradem, ale w T2 tylko na 9 spotkań. Także biorąc pod uwagę cały trymestr to personalnie jestem lekko na minus względem T1, choć docelowo trio Jrue-Herb-Davis wygląda na najlepszy możliwy zestaw jakim można otoczyć Trae i Ziona.

Terminarz

Z uwagi na wielką ilość absencji we wszystkich zespołach podaję w nawiasach kluczowe absencje u rywali, moje można sprawdzić w tabelce u góry.

29. @Minnesota Timberwolves (bez George)

30. Minnesota Timberwolves  

31. Milwaukee Bucks (bez Giannisa)

32. @Utah Jazz          

33. @Portland Trail Blazers    

34. @Sacramento Kings (bez Rubio, Harrisa, Schrodera)

35. @Sacramento Kings (bez Rubio, Harrisa, Morrisa)

36. @Oklahoma City Thunder (bez Randle I SGA)

37. Denver Nuggets (bez Brogdona, Granta, Conleya, Caruso)

38. Golden State Warriors (bez Dorta)

39. @Houston Rockets (bez Adebayo, Nance, Harta i Collinsa)

40. Chicago Bulls                               

41. @New York Knicks

42. @Memphis Grizzlies (bez Draymonda i MPJ)

43. Orlando Magic (bez Lowry)

44. Oklahoma City Thunder (bez Capeli i Powella)

45. Toronto Raptors (bez Lillarda i McColluma)

46. Phoenix Suns (bez Bogdanovicia, Thybulle i Greena)

47. Memphis Grizzlies (bez Draymonda i MPJ)

48. @Golden State Warriors (bez Sabonisa, Ingrama oraz Inglesa)

49. @Portland Trail Blazers    

50. Indiana Pacers      

51. @Orlando Magic (bez Mitchella, Lowry oraz Gordona)

52. Oklahoma City Thunder (bez SGA)

53. Philadelphia 76ers (bez Klaya)

54. Atlanta Hawks       

55. Detroit Pistons (bez Markkanena)

Średnio trudny, przewaga meczów u siebie (15 vs 12), ale tylko 5 meczów z tankerami, 7 gier z w miarę zdrowymi ekipami z poziomu PO (2x Wolves, Dubs, Magic, Pacers, Sixers i Pistons) oraz aż 10 gier z tego typu ekipami bez kluczowych graczy (Bucks, 3 x Thunder, Nuggets, Rockets, Raptors, Suns, Dubs i Magic).

Mocne strony:

- Atak. Tu się niewiele zmienia względem T1, Young ma tu świetne warunki do swojej gry, a gdy odpoczywa, pałeczkę przejmuje rewelacyjny Holiday. Mam 3 graczy robiących w swoich zespołach ponad 20 ppg plus Bojana z 19 ppg, także nie narzekam na firepower.

- Wszechstronność moich graczy. Budując tę drużynę chciałem mieć jak największą liczbę graczy potrafiących kozłować, podawać, rzucać i kończyć pod koszem. No i po tych wszystkich zmianach chyba jestem już blisko odhaczenia tego wszystkiego: każdy zawodnik ze S5 jest co najmniej ponadprzeciętnym ball handlerem, podającym, shooterem i finisherem jak na swoją pozycję/rolę (no może poza zagubionym rzutem AD). Na ławce mam też bardzo wszechstronnych Vassella czy Portera oraz coraz lepszego Poku, którego chyba należy zacząć traktować jako poważnego gracza.

- Chyba nie tak duże problemy personalne jak w innych ekipach.

Słabsze strony:

- Nie tak szeroka rotacja jak w T1, ale wciąż na tyle szeroka, że nie trzeba grać łajzami.

- Kontuzje Ziona i Davisa nie pozwalają grać na miarę potencjału.

Proponowany bilans

Biorąc pod uwagę mój terminarz i przeglądając go mecz po meczu i porównując liczbę absencji u mnie i u moich rywali, to personalnie wyglądam lepiej niż myślałem i widzę tu jakieś 16-11, a może nawet 17-10.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New Orleans Pelicans

Pisanie opisu z takim składem to na prawdę katorga. W pierwszym trymestrze dostałem nędzne 6-22, mimo że Harrell przez większość trymestru wyglądał jak TOP10 ligi. Także ciężko o optymizm przed drugim rozdaniem, jedyny kto warty będzie wspomnienia to Coby White, który bardzo ładnie wrócił po długiej kontuzji i ponownie wlał nadzieje na bycie wartościowym prospektem.

Skład:

John Wall/Coby White/Jared Butler

Kevin Huerter/Sterling Brown/Moses Moody

Isaac Okoro/Josh Green

Marvin Bagley/Kevon Looney

Kevon Looney/Montrezl Harrell/Jahill Okafor

Nie ma wielkich zmian w składzie. Z zespołem pożegnał się ulubieniec kibiców i GMa Biyombo, który nawet po za ligą cieszył się moim uznaniem i był starterem ( pozdro @cvbe ! ). Teraz miejsce w piątce dostanie Kevon Looney, a minuty w rotacji nowo pozyskany Jahill Okafor.

Absencje:

Kevin Huerter - 6

Isaac Okoro - 8

Marvin Bagley - 10

Coby White - 2

Sterling Brown - 11

Josh Green - 4

Montrezl Harrell - 8

Trochę absencji jest, chociaż w skali ligi i całego trymestru nie ma tragedii. Jeśli łatałbym rotacje to tylko pod koszem, gdy absencje mieli Bagley i Harrell. Na pozycjach 1-3 nie było długich kontuzji, a bez wstydu mogę dorzucić do rotacji Sharife Coopera czy Roberta Woodarda, którzy dostawali swoje minuty, także w RL NBA.

Sprawę Walla omawiałem w pierwszym trymestrze i wciąż namawiałbym go, by stanowił rolę mentora dla drużyny.

Warte zapamiętania względem pierwszego trymestru są dwa nazwiska.

Isaac Okoro - Do bardzo dobrej gry dołożył też pozytywny/neutralny impact w ataku. Zaczął chętniej ścinać pod kosz i jako bardzo dobry cutter, finisher ma potencjał być wartościową opcją, także w ataku. Jak dodamy do tego, że przy próbce 2,3 na mecz dorzucił skuteczność 38,8 na łuku to możemy już chyba mówić o elite 3&D ( tym razem pozdrowienia dla flubera! ;) )

Coby White - Nie był to Harrell z pierwszego trymestru, ale prawdopodobnie i tak wracając po półrocznej przerwie był najlepszym zawodnikiem mojej drużyny. 16,3 pkt, 46,9 FG%, i 43,0 3FG% przy 6,6 próbach na mecz. Nice. Cieszy mnie też bardzo, że zaczyna częściej atakować kosz. Bardzo dobra gra Coby White spowodowała, że właściwie Bulls nie odczuli braku Lonzo Balla i Alexa Caruso.

Podsumowanie: Biorąc pod uwagę, że nie mam kataklizmu z kontuzjami w tym cholernie dziwnym drugim trymestrze, rotacja jest solidna, a eksplozja formy White zbiegła się z rozwojem Okoro to fakt, że Harrell z poziomu Giannisów zszedł na poziom wartościowego startera pozwolę sobie ponownie wskazać bilans na poziomie 7-8 zwycięstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philadelphia 76ers - II trymestr

Pewnie jeszcze coś dorzucę.

Mały wstępniak dla ludzi, którzy nie czytają za bardzo opisów.

 

Nie chcielibyście zobaczyć takiego zespołu?

Klay is back!

Embiid w fantastycznej formie z drugim g2g, który świetnie go uzupełnia plus powrót Klaya i świetny zespół pod względem spacingu (Klay, Duncan) i gravity (Joel, Irving) gdzie każdemu gra się po prostu łatwiej niż w realu, gdzie gracze grają w swoich rolach, gdzie ball movement jest na wysokim poziomie a obrona z Whitem, Klayem, McDanielsem, Embiidem, RoCo i resztą solidnych po tej stronie graczy, nie daje sobie w kaszę dmuchać po tej stronie parkietu, gdzie jest piękny mix veteran presence i fantazji młodych graczy - Maxey?

Ja bym bardzo chciał! :)

A do tego zespół złożony w dużej mierze z graczy, którzy mają wielką radość i pasję do gry. Bo to w końcu tylko gra, albo aż gra.

image.jpeg.1ff7ac2e91623fd67e5a46c859b9005d.jpegimage.jpeg.169b00a9a5b7bb2724f51e4f197cd965.jpegimage.jpeg.e61825683a26b4ebfaa3e5c8052e7bbb.jpeg

image.jpeg.9ccc22770647d42bc6b7620712c85fc3.jpegimage.jpeg.a653356e235522a05d2c31c3592d9206.jpegimage.jpeg.825a8e45eddad166c9a2940c0aedd0ff.jpeg

image.jpeg.d8bd14a0e8da2f11cb27f4acd3126457.jpegimage.jpeg.f62a1c23bc146a15a7669468533bada5.jpegimage.jpeg.11fe0d494289d142261ef557b54114bd.jpegimage.jpeg.49280bc266eacdeaa1e800e515f49cc0.jpeg

image.jpeg.d75e6c2bc7c9e83dfbb8a07133c2aa1a.jpegimage.jpeg.2f7b3653b954ddde9173747283012033.jpegimage.jpeg.07f57e8ec478e43672853a633773415e.jpeg

 

 

Poprzedni opis zaczynałem od sprawy Irvinga. Wydaje mi się, że nie muszę już tłumaczyć skoro gra i jest zdrowy. W Phili są inne przepisy niż w Nowym Yorku, więc u mnie mógłby grać także w meczach u siebie, ale jak ktoś będzie uparty i będzie liczył jego absencje, to niestety nic nie poradzę i nie będę nikomu nic narzucał, mam nadzieję, że będzie konsekwentny.

 

I Kontuzje

 

Klay 15

Embiid 1

Anthony 8

Clarke 6

Drummond 5 w tym jeden ze względu na trade

Duarte 6

Hyland 3

Maxey 6

Covington 4

White 6

Robinson 3

Irving ? Coś pewnie by przypałzował.

Myślę, że na tle ligi miałem całkiem zdrowy trymestr a posiadając bardzo szeroki skład, nie miałem problemów kadrowych.

 

II Rotacja

 

Z Klayem

Liczę 52 minuty uwzględniając kontuzje

 

Irving 32/ Maxey 20/ Hyland

White 30/ Anthony 14/ Duarte 8/ Hyland

Klay 23/ Robinson 24/ Duarte 5/ McDaniels

RoCo 28/ Clarke 14/ McDaniels 10

Embiid 33/ Clarke 5/ Drummond 14

 

Bez Klaya

 

Irving 32/ Maxey 24/ Hyland

White 30/ Anthony 18/ Duarte/ Hyland

Robinson 28/ Duarte 20/ McDaniels 4

RoCo 28/ Clarke 14/ McDaniels 10

Embiid 33/ Clarke 5/ Drummond 14

 

Jeżeli wypada Anthony (8) to mogę zwiększyć minuty Duarte, Maxeyowi lub wpuścić fajnego Hylanda.

Jeżeli wypada Clarke lub Drummond to zwiększam minuty RoCo i McDanielsa.

Z pewnością będę dawał pograć także Hylandowi oraz Keonowi, choć ten głównie kontuzjowany.

Wydaje mi się, że nie muszę się gimnastykować z podziałem minut, wszyscy grają tyle co w realu lub nawet sporo mniej.

 

III Harmonogram

image.thumb.png.27cc679f115aad6490a60017ed39b07a.png

 

Tylko 12 wyjazdów 4b2b

 

IV Opisy graczy

Joel Embiid

image.png.d9944fa0123050782f751be9318e42e2.png

 

Po pierwszym trymestrze pisałem, że to może nie był najlepszy trymestr Hansa, tak po tym mogę śmiało napisać, że to był najprawdopodobniej najlepszy trymestr Hansa :)

Gracz wschodu zarówno grudnia jak i stycznia! Nie wstawiałem highlitów, chyba nie musiałem byście jednak to docenili. W parze z Jokicem, najlepsza dwójka NBA w tej części sezonu. W realu trochę osamotniony ciągnął drużynę, u mnie ma zdecydowanie większe wsarcie i dopasowanie. Jest Irving, który może brać na siebie grę, są świetni shooterzy, jest wsparcie defensywne pod koszem w posaci RoCo, Clarke, McDanielsa, którzy ochronią Joela. Jak dla mnie idealny zespół pod niego.

 

Kyrie Irving

image.png.043daaa260b0c2b9940abff0257dec31.png

 

Jaki jest Irving, każdy wie. Płaskoziemca, antyszczepionkowiec, ale graczem jest świetnym to chyba każdy przyzna. Jeszcze trochę rdzy jest, w Nets miał często obok siebie graczy na poziomie g-league, u mnie odciąża Embiida, ma zdecydowanie więcej miejsca jednocześnie nie przeszkadza zespołowi jak ma piłkę w rękach, bo zespół tego potrzebuje. Nie jest to pass first gracz, ale w tym zespole sporo idzie przez Embiida a otaczający go inni gracze nie potrzebują piłki by dobrze grać w ataku.

 

Derrick White

image.png.b8a127ef53576eb83a8e0afda444217c.png

 

U mnie nie musi grać jako pierwszy lub drugi dostarczyciel punktów jak w Spurs. Świetnie zarazem się sprawdza jako człowiek od brudnej roboty, główny obrońca na guardach, ale nie tylko i jako secondary ball handler i niedoceniony w wejściach pod kosz. Bardzo dobra obrona, człowy defensywny guard ligi, ale też przyzwoity strzelec lekko powyżej średniej ligowej.

 

Klay Thompson

image.png.527e37a81b816b2e6eb395e0db289c7e.png

 

Tego Pana chyba nie trzeba przedstawiać, choć mogliście już o nim lekko zapomnieć. Top shooter w historii, świetny defensor.

Wprowadzam go powoli, trochę rdzy jeszcze jest, ale już pokazał, że wrócił! Cieszę się bardzo, oby zdrowie mu pozwoliło długo jeszcze grać i zachwycać nas, kibiców.

Kolejny idealnie wpasowany gracz w mojej drużynie, weteran, gra mądrze, nie potrzebuje piłki a obrona skupiona na Joelu i Irvingu, równocześnie ne może go odpuszczać.

 

Robert Covington

image.png.d14439780615f66e5761c16a7c024e2d.png

 

Mój weteran, moja ostoja defensywy. Niedoceniany, punkty mu spadły, ale nie ma to dla mnie znaczenia. Czołowy defensor ligi, 2 stl, 1,5 blk na mecz w tym trymestrze! Czołówka w obu tych kategoriach a do tego ścisły top jeżeli chodzi o deflections. Do tego przyzwoita trójka a u mnie będzie miał jeszcze więcej miejsca, bo gra w towarzystwie Irvinga, Duncana, Klaya i Joela. Nieoceniony dla mnie w defensywie, odciąża Joela, często grając bliżej kosza.

 

Duncan Robinson

image.png.a824be868fc84f1c7d38b0bdb7c2576c.png

 

Zdecydowanie lepszy trymestr. Grubo ponad 3 trójki na prawie 40% w 26 minut. Wiem, że się powtarzam, ale także idealne miejsce dla takiego gracza. Pod koszem Embiid podwajany, z piłką Irving a jednocześnie świetny spacing Duncana i Klaya.

 

Tyrese MAXey

image.png.a38115169b7d4e2dbcf75f99f3c1d6f8.png

 

Mój ulubieniec. Świetne wejścia pod kosz, kończy na świetnych procentach, jak się rozpędzi to jest nie do zatrzymania. %3ki poszybowały w górę 43% przy prawie dwóch trafionych na mecz. Rozwija się z każdym tygodniem, już walczy o drugą pozycję w real 76ers (teraz wraz z przyjściem Hardena o trzecią by była jasność).

W realu często przyklejony do Joela w lina upach, oczywiście grał bardzo dobrze, ale trochę w jego cieniu, niewykorzystywany. Jak dla mnie powinien prowadzić rezerwy i przez to mieć więcej swobody. I tak jest u mnie. Po zejściu Irvinga to On dzieli i rządzi masakrując rezerwy przeciwnika dając odetchnąć liderom, czego niestety nie ma w realu. W fazie rozwoju jako rozgrywający, wciąż mimo starań, średni obrońca.

 

Brandon Clarke

image.png.05e6b3afe44ec4aa14286099b007502c.png

 

To już nie tylko przebłyski świetnego sezonu a grube minuty. Świetnie kończy pod koszem, bardzo dobrze rotuje i dobrze broni. Roles, ale bardzo efektywny i efektowny. Trójka wciąż w małych ilościach, ale zna swoje miejsce i robi to co umie najlepiej. Daje mi a także realMemphi bardzo solidne minuty. W parze z Embiidem, odciąża go w obronie pod koszem, biorąc na siebie najgroźniejszego przeciwnika.

 

Chris Duarte

image.png.2ea7e4a39f7909ab743d84ffe5e13888.png

 

Rookie a gra jak weteran. Piękny jumper, u mnie wciąż uczy się od Klaya. Dobry ball handler, dobry obrońca. 1,6 3ki na prawie 39%. U mnie mniej minut niż w realu, niestety, ale daję mu jednak pograć, Bardzo sidne dopełnienie drugiej piątki.

 

Cole Anthony

image.png.ef62550891567b07b0b797b0fe9d02a9.png

 

Scorer z ławki, choć ten trymestr nie najlepszy jeśli chodzi o procenty. U mnie 4/5 guard w rotacji i z dużą mniejszą rolą niż w tankujących Magic w realu. Mimo młodego wieku szef, choć trzeba przyznać, że nie trafiający szef :) Świetne kreowanie sobie rzutu, ale...

 

Andre Drummond

image.png.983845cea5eead22a355f23cbfd1b075.png

 

Daje mi solidne minuty w czasie odpoczynku Joela, jak w realu. Świetna zbiórka, dobra obrona, niezłe kończenie to rzeczy których od niego potrzebuję. Nie jest moją jedyną opcją na zmianę Joela, może go zastępować w tej roli zarówno Clarke jak i RoCo.

 

Jaden McDaniels

image.png.e8a8b576c012e316ee60c0973cf536be.png

 

Lepszy trymestr, lepsza gra. U mnie 11-12 w rotacji, ale dający bardzo dobrą obronę na skrzydłach, dużo rotujący i w końcu zaczął trafiać za trzy. Jeszcze bez rewelacji, ale postęp jest 1,3 trójki na 33%.

 

Bones Hyland

image.png.0fb75edc8f7b7b3648b4c38e94d68787.png

Tego uśmiechu nie da się nie lubić, scorer i shooter z ławki, daję mu jak najwięcej grać, choć minut mało. Cały czas go rozwijam, bo ma bardzo duży potencjał.

 

 

Keon Johnson - na razie ogrywany w G league. Daję mu pograć w paru meczach, liczę na niego w przyszłości.

Aaron Henry - g league, ale wciąż liczę na niego w przyszłości.

V Jak gramy

Embiid i Irving, Irving i Embiid. Dwaj główni scorerzy, którzy nie zjadają się nawzajem. W porównaniu do realu gdzie Embiid musi grać sam bardzo często, gdzie koledzy czekają na to co zrobi, tutaj odciąża go zdecydowanie Irving z piłką, ale także bez niej. Obrona już nie jest tak na nim skupiona. 

Embiid otoczony strzelcami, mający efektywnego scorera obok siebie plus graczy nie zjadających posiadań takich jak Klay, Duncan, Derrick, Roco plus kolejnych scorerów z ławki. Joel bardzo poprawił podania, to już drugi najlepszy podający z pozycji centra w lidze, nie blokuje cały czas pomalowanego, bo operuje w różnych strefach w tym za linią za 3 (świetne corner 3) przez co daje dużo miejsca na wjazdy a w nich Irving, White, Duarte, Maxey, Cole radzą sobie świetnie/bardzo dobrze. Embiid pod koszem to możliwość rozrzucenia do takich strzelców jak Klay, Duncan, Duarteale też nieźli White, RoCo, Maxey. Zasadniczo oprócz centrów w postaci Drummonda i Clarke, mam świetnie rzucający za 3 zespół i pewnie jestem w ścisłej czołówce pod względem spacingu - Klay, Duncan, jak i gravity Joel, Irving. W takim otoczeniu wszystkim gra się łatwiej, każdy gra w roli dopasowanej do swoich możliwości i w której najlepiej się czuje, nie ma robienia z kogoś innego gracza, którym nie jest.

Atak

Pewnie nie byłoby to najwyższe tempo,  bo oprócz młodziaków to nie mam wybitnych graczy z kontry, ale już szybkie akcje, pseudo kontry z rzutem szybkim za 3, jak najbardziej. Post up,  iso, Hand offy Embiida, iso, jumperki Irvinga, wjazdy pod kosz i duży ruch zza linią rzutów za 3 w wykonaniu świetnych movement shooterów w postaci Klaya, Duncana, Irvinga. Wysoki wskaźnik wymuszania fauli na przeciwniku, głównie za sprawą Joela, ale nie tylko.

Ławka prowadzona przez Maxeya, który może robić spustoszenie w szeregach drugiego garnituru przeciwnika, rolowanie do kosza Clarke  i jego vertical threat, secondary ball handler w postaci Duarte, Cole Anthony i jego step back jumpery (wiem, średnio z trafianiem :) ).

Defensywa

W pierwszej piątce mam 4 bardzo dobrych obrońców, tylko Irving odstaje, choć jakąś wielką dziurą nie jest w tym sezonie tylko o 0,6% daje rzucać lepiej przeciwnikom niż Ci trafiają na innych rywalach do tego aktywna walka o przechwyty i całkiem dużo bloków jak na point guarda. Obok ma White, który przejmuje najgroźniejszego guarda rywali i nie daje mu żyć. Świetny zwłaszcza w neutralizowaniu wjazdów pod kosz, wysoki wskaźnik blk oraz czołówka w wymuszaniu fauli ofensywnych przeciwnika.

Na skrzydle oszczędzam na razie, podobnie jak Warriors, Klaya i nie będę go rzucał na wszystkie najtrudniejsze match upy, ale w razie czego jest długi McDaniels, który ogranicza przeciwników o 4% w FG a dwójki w ostatnich meczach o ponad 11%!!!. Jest także solidny Duarte a w razie czego pomoże RoCo, wciąż jeden z najlepszych team defenderów w lidze a w tym trymestrze 2 stl, 1,5 blk na mecz i ścisła czołówka ligi także w deflections.

Pod koszem Embiid, który oczywiście musi się oszczędzać, ale mimo to skutecznie blokuje pomalowane i poprawia defensywę grająć często na pół gwizdka w realu. U mnie nie będzie tak osamotniony w ataku, więc przypuszczam, że będzie grał jeszcze lepiej w defensywie nie musząc się tak oszczędzać a dodatkowo mam dużo lepszą ławkę niż w realu, więc nie będzie konioeczności gonienia z wynikiem za każdym razem po tym jak zejdzie z boiska. Ochraniają Joela w obronie RoCo na zmianę z Clarkiem, obaj spokojnie udźwigną ciężar bronienia większości centrów ligi a do tego obaj świetni defensorzy z pomocy łatający dziury po minięciu pierwszej linii obrony.

 

VI Mocne/słabe strony

 

Mocne strony:

- powrót Klaya!!

- bardzo pasujący do siebie zawodnicy, brak konieczności grania poza swoją rolą.

- szeroki długi skład

- niewiele kontuzji

- eksplozja talentu Maxeya, Duarte, NcDanielsa

- wielu graczy, którzy w każdym momencie mogą poprowadzić zespół do zwycięstwa - czy to Irving , czy Maxey  czy Klay mogą pięknie uzupełnić Embiida.

- odciążony Embiid to lepszy Embiid

- powrót do formy rzutowej Duncana Robinsona + powrót do zdrowia Klaya i przyzwoite/dobre okresy rzutowe reszty gracz dają mi bardzo dobrze rzucający zespół, wg mnie zdecydowanie czołówka ligi, zwłaszcza przy gravity Irvinga i Joela i spacingu Duncana i Klaya

- bardzo dobra obrona w postaci White, Klaya, RoCo, McDanielsa, Embiida, Clarke reszta to przynajmniej solidni gracze po tej stronie.

- dość łatwy kalendarz, tylko 12 wyjazdów

 

Słabe strony

trzeba coś wymyśleć

- słaby trymestr rzutowy Cole, ale to mój 8-9 gracz, poza tym gra często w Orlando osamotniony, tu będzie jednym z wielu i więcej miejsca.

- brak Klaya w połowie trymestru

- brak konkretnego sprawdzonego obrońcy na wingach pod nieobecność Klaya i oszczędzaniu go.

 

 

VII Proponowany Bilans

Bez fałszywej skromności, patrząc na swój skład w tym trymestrze i formę zawodników, oceniam osobiście ten zespoł jako najlepszy w tym trymestrze na Wschodzie a prawdopodobnie w całej lidze. Nie lubię się chwalić i nie zrozumcie mnie źle, możecie mieć inne zdanie i głosujcie jak chcecie, ale patrząc na real Phily, stworzyłem zespół idealny pod jednego z dwóch aktualnie najlepszych graczy w NBA, graczem miesiąca zarówno w grudniu jak i styczniu, który nie zahamował w lutym. Drugi g2g, wsparcie większe pod koszem dla Joela, mnóstwo świetnych shooterów, świetna ławka. 

Zdecydowanie chciałbym obejrzeć taki zespół w takiej formie!! So fun to watch.

Proponowany bilans 21-6

 

CDN.

 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOS ANGELES CLIPPERS

 

Skład i statystyki:

 

Darius Garland - 34.7mpg/21.1pts/3.8reb/8.8ast/1.2stl/0.1blk - 57.5 TS, 36.2% 3P (2.4 3PM)

Już mogę to napisać, tegoroczny All-Star, lider mojego zespołu, który obrał sobie za cel, doprowadzić beGM Clippers po kilkuletniej przerwie do playoffów. Znakomity playmaker, topka ligi. Nieprzypadkowo pojawiają się porównania do wielkiego S. Nasha. Wysokie bbiq, kapitalne czucie gry. 3-level scorer. Mid range ponad 50% skuteczności. Świetny floater. Świetny w izolacjach. Duży impakt na grę Cavs, zdecydowanie najbardziej plusowy gracz jednej z rewelacji tego sezonu. Imponuje mi jego charakter, liderowanie i zaangażowanie w grze.

 

Cade Cunningham - 31.7mpg/15.4pts/5.8reb/4.4ast/1.2stl/0.7blk - 49.5 TS, 34.1% 3P (1.7 3PM)

Dalej widać problemy ze skutecznością z gry. Poprawił trochę % zza łuku, w tej chwili okolice średniej ligowej. Inteligentny, All-around gracz, poprawia playmaking, notuje mniej strat, widać rozwój, wszechstronność w defensywie. Rl Detroit to słaby team na ten moment, sam Cade ma lepsze momenty, ma też gorsze, więc ocena nie będzie idealna, ale generalnie uważam, że świetnie pasuje do mojego zespołu, ma super otoczenie i już teraz może sporo zaoferować. Jako debiutant musi zapłacić frycowe, ale jestem pewny, że piękna przyszłość przed moim duetem obwodowym. Tak jak Garland, wyróżnia się świetnym charakterem.

 

Kevin Porter Jr - 29.9mpg/14.8pts/3.5reb/6.5ast/1.1stl/0.2blk - 58.5 TS, 44.5% 3P (2.8 3PM)

Po pierwszym trymestrze, w którym niestety zawiódł, wreszcie zaczął lepiej wyglądać. Bardzo efektywny w tym trymestrze, szczególnie zza łuku. Nawet ze 3 dni temu mi mignęło na tt, że w lutym jest najlepszym strzelcem w lidze, biorąc pod uwagę zawodników, którzy oddali przynajmniej 35 rzutów zza łuku w tym czasie. Ograniczył trochę głupie straty, co wpływa na jakość playmakingu. Świetny atletyzm i ogólnie możliwości fizyczne, ale też gorąca głowa, o czym chyba każdy wie. Mocny punkt mojej ławki.

 

Nickeil Alexander-Walker - 23.8mpg/11.7pts/2.5reb/2.9ast/0.6stl/0.4blk - 48.5 TS, 32.2% 3P (1.7 3PM)

Jego rola w rl Pels nieco spadła w ostatnim trymestrze i grał średnio kilka minut mniej, co ostatecznie skończyło się transferem. Dalej poniżej oczekiwań. Przy zdrowym składzie ciężko mu będzie o minuty w moim zespole, bo konkurencję ma sporą. Ale z tyłu ławki oczywiście dobrze go mieć.

 

Evan Fournier - 30.0mpg/16.7pts/3.3reb/2.0ast/1.0stl/0.3blk - 59.4 TS, 43.3% 3P (3.5 3PM)

Rl Knicks dalej rozczarowują, ale Fournier w ataku zdecydowanie się poprawił w ostatnim trymestrze. Kapitalna forma rzutowa. Nie muszę chyba powtarzać, że jego rola w moim zespole jest zupełnie inna niż w rl Knicks. Po raz kolejny można zauważyć jakie bogactwo mam w składzie. Mocna broń z ławki. 

 

Romeo Langford - 15.0mpg/4.7pts/1.6reb/0.3ast/0.6stl/0.6blk - 53.3 TS, 31.7% 3P (0.6 3PM)

Mogę w sumie powtórzyć swoje słowa z poprzedniego opisu. Cichy zawodnik, box score nie imponuje. Dobry defensor, atletyczny gracz, długie łapy, może switchować większych graczy. W ataku bardzo mało touches. Rola w rl trochę mniejsza niż w T1, u mnie zrobiła się większa konkurencja, bo doszedł Coffey i może mieć problemy z załapaniem się do rotacji, ale przy absencjach jakieś szanse dostanie. Warto wspomnieć, że przed TD zmienił klub na rl Spurs. Oby przy sztabie Popa rozwinął się ofensywnie.

 

Amir Coffey – 27.6mpg/11.5pts/4.0reb/2.2ast/0.8stl/0.3blk - 63.4 TS, 40.5% 3P (1.9 3PM)

*nie licząc dwóch pierwszych meczów T2, gdzie zagrał łącznie tylko jakieś 10min:

29.5mpg/12.4pts/4.3reb/2.4ast/0.9stl/0.3blk – 64 TS, 40.8% 3P (2.0 3PM)

Wyłowiony przeze mnie z Thunder. Z tego miejsca muszę podziękować Eldowi, że bez żalu mi go oddał. Oczywiście nieprzypadkowo starałem się go pozyskać. Widziałem, jak sobie radzi w rl Clippers i bardzo chciałem go u siebie. Można powiedzieć, że wdarł się przebojem do składu i zanotował świetny trymestr. Jeden z kluczowych graczy rl Clippers w tym okresie. Daje wartość po obu stronach parkietu. Mańkut, bardzo skuteczny w T2, dobry rzut. Potrafi również pograć trochę na piłce, fajne skip passy. Kolejny mocny punkt mojej ławki.

 

Andrew Wiggins - 32.5mpg/17.6pts/4.0reb/2.6ast/1.3stl/0.8blk - 58 TS, 42.2% 3P (2.5 3PM)

Kolejny All-Star w moim składzie. W T2 nie zwolnił i kontynuował świetną grę dla rl Warriors, czego efektem była właśnie nominacja do ASG. Jego dopasowanie do mojego zespołu jest niezaprzeczalne. Bardzo efektywny, atletyczny two-way zawodnik (oprócz ASG pewnie zakręci się też przy All-D) na super kontrakcie. Tylko się cieszyć.

 

Javonte Green - 27.5mpg/9.5pts/4.1reb/1.7ast/1.1stl/0.9blk - 66.2 TS, 16% 3P (0.3 3PM)

Wulkan energii. Dobry obrońca, fajny cutter, zawsze pierwszy do kontry, niesamowity dunker. Ważne ogniwo, starter w rl Bulls, czyli czołowej drużyny ligi. U mnie z ławki, kolejny dowód na to jak mocną kadrę mają beGM Clippers w tym sezonie. Szkoda, że opuścił 12 meczów tego trymestru przez kontuzję.

 

Justise Winslow - 17.9mpg/6.2pts/5.1reb/1.8ast/0.7stl/0.7blk - 51.9 TS, 17.7% 3P (0.2 3PM)

*2 ostatnie mecze T2 w barwach rl Blazers (po transferze z rl Clippers):

26.5mpg/9pts/7.0reb/2.0ast/1.0st/1.5blk - 52.9 TS, 25% 3P (1.0 3PM)

Chłopak zaczał coś grać w rl i wyglądał nieźle, dzięki czemu wreszcie mogę z niego śmiało korzystać. Te rezerwowe lineupy rl Clippers robiły robotę, a Winslow był ich częścią. Wszechstronny gracz, mocny fizycznie, bdb obrońca. Przyda się na ławce. No i ciekawe perspektywy się pojawiły na T3, bo wejście do rl Blazers ma kapitalne i z tego, co się widzi/czyta, dość szybko stał się jednym z ulubieńców kibiców z Oregonu.

 

PJ Washington - 23.9mpg/9.7pts/5.5reb/2.1ast/0.7stl/0.7blk - 58.4 TS, 35.7% 3P (1.7 3PM)

W tym trymestrze opuścił tylko 4 mecze z powodu covidu, co jest sporym atutem względem zeszłego trymestru, gdzie miał sporo problemów zdrowotnych. Glue-guy mojego S5. Dobry, uniwersalny obrońca, który może switchować praktycznie wszystko, u mnie głównie jako PF, wsparcie z pomocy dla Vucka czy Dedmona. Niestety już nie tak hot z zza łuku jak w T1, ale dalej powyżej średniej ligowej na dużej próbce, a summa summarum bardzo efektywny trymestr w ataku. Fajny passing.

 

Jeremiah Robinson-Earl - 25.3mpg/7.5pts/5.9reb/1.3ast/0.8stl/0.5blk - 49.2 TS, 34.4% 3P (1.3 3PM)

Mój debiutant, którego sporo wykorzystywałem w T1. W rl OKC dalej spora rola, ale u mnie w T2 nie pogra aż tyle, bo kontuzji pod koszem mniej niż w T1 i konkurencja spora. Długoterminowo na niego liczę, bo pokazał sporo przebłysków, że będzie spoko rolesem. U mnie raczej PF niż C, co powinno wpłynąć pozytywnie na jego grę. Bardzo mobilny gracz, trójka na poziomie blisko średniej ligowej. Dobrze go mieć z tyłu ławki. Niestety w drugiej części trymestru wypadł na dłużej z kontuzją, więc życzymy zdrowia.

 

Nikola Vucević - 34.0mpg/19.3pts/12.4reb/3.7ast/1.0stl/1.4blk - 57.2 TS, 31.3% 3P (1.5 3PM)

Czarnogórzec wyszedł ze slumpu i zagrał bdb trymestr. W ostatnim okresie to w ogóle jest all-star level pełną gębą. Jeden z liderów rl Bulls. Spadły trochę % zza łuku, ale jak już pisałem niedawno. On i tak daje sporą wartość zespołowi, bo rozciąga grę, a drużyny przeciwne nie mogą go odpuścić, co też widać w meczach, gdzie fajnie i efektywnie atakuje closeouty, szczególnie w ostatnim czasie. Ilu centrów w tej lidze daje taki komfort? Bardzo dobry playmaker z pozycji centra na czym korzystają koledzy. Czołowy zbierający ligi. Kilka naprawdę genialnych spotkań w tym trymestrze i rl Bulls mimo sporych problemów zdrowotnych, gorszej obrony niż w T1, dalej notują świetne wyniki. Warto zwrócić też uwagę na to jak fajnie Vucek współpracuje w rl Bulls z Ayo i wyobrazić sobie jak mogłaby wyglądać współpraca np. z Garlandem:)

 

Dewayne Dedmon - 16.8mpg/7.0pts/6.5reb/0.9ast/0.5stl/0.6blk - 65.4 TS, 42.9% 3P (0.3 3PM)

Bardzo fajny backup, którego sprowadziłem do siebie w trakcie zeszłego sezonu. Gra w rl Heat, czyli bardzo mocnym zespole. Weteran. Spory komfort posiadać go na ławce. Opuścił 7 meczów przez kontuzję.

 

Goga Bitadze - 13.4mpg/6.7reb/3.5reb/1.0ast/0.1stl/0.6blk - 58TS, 12.5% 3P (0.1 3PM)

Goga zaczał coś pogrywać w rl, więc to na plus. Na razie u mnie za wiele nie pogra. Raczej perspektywa na kolejny sezon, o ile rzeczywiście mocniej postawią na chłopaka w rl.

 

+ Miles McBride, Isaiah Todd - Deuce zagrał wyśmienicie w pierwszym meczu drugiego trymestru, ale niestety złapał covid, no i wyleciał z rotacji Thibsa. Todd na razie GL.

 

Absencje:

12 - Green

11 - JRE

9 - Cade, Goga (+ 3xDNP, 1xGL)

8 - Garland, KPJ

7 - Dedmon

5 - Wiggins, NAW (2 mecze z powodu zmiany zespołu w rl)

4 - PJW, Winslow (+ 3xDNP)

2 - Fournier, Langford (+ 4xDNP)

1 - Coffey

0 - Vucević

 

Podstawowa rotacja, gdy wszyscy zdrowi (orientacyjnie minuty):

pg: Garland 32/ Cade 16/KPJ

sg: Cade 8/ Fournier 22/ KPJ 18

sf: Wiggins 30/ Coffey 18

pf: PJW 24/Green 16/ Winslow 6/Wiggins 2

😄 Vucević 32/ Dedmon 14/ PJW 2

 

Uwagi:

Pod kątem absencji należy wyróżnić szczególnie dwa momenty w tym trymestrze. Początek i koncówka, gdzie z powodów covidowych/zdrowotnych wypadali mi na kilka meczów gracze z S5. Najpierw wypadł duet Cade+Wiggins. Następnie przyszedł czas na duet Garland+PJW. Natomiast 4 mecze w końcówce trymestru musiałem zagrać bez swojego duetu obwodowego Garland+Cade.

·         Pod nieobecność Cunninghama i Wigginsa (nieobecny był w tym czasie również KPJ, który leczył jeszcze kontuzję) S5 to: Garland-Coffey-Green-PJW-Vucek. W jednym spotkaniu, w którym nie ma Coffeya, startuje Fournier. Oprócz tych 6 zawodników minuty łapią jeszcze Dedmon, Winslow, Langford, NAW, JRE (w przypadku dwóch ostatnich to w meczach, w których byli dostępni, bo też w międzyczasie złapali covid). Główne założenie jest takie, że Garland musi pograć w tych meczach kilka minut dłużej niż zazwyczaj. Rosną też minuty innych (gracze z pozycji 2-4), ale to oczywiście naturalne.

·         Pod nieobecność Garlanda i P.J. Washingtona (urazy złapali również Dedmon i Green) S5 to: Cade-Fournier-Coffey-Wiggins-Vucek. KPJ jest już dostępny, oprócz niego z ławki minuty łapią Winslow, Langford, NAW, JRE i pogra też trochę Goga (akurat tak się składa, że najpierw jest dostępny Goga, który pod nieobecność Dedmona minuty na centrze, a jak wypada to wraca JRE). Pod nieobecność Dedmona i PJW w tym okresie, Vucek pogra trochę dłużej.

·         Pod krótką nieobecność Garlanda i Cunninghama w końcówce trymestru (kontuzjowany jest również JRE), S5 to: KPJ-Fournier-Wiggins-PJW-Vucek. Z ławki są dostępni: Coffey, Dedmon, Green, Winslow, NAW, Langford.

·         Z ogólnych założeń jeszcze to na pewno pod nieobecność Dedmona, więcej minut będzie musiał pograć Vucek + smallballu trochę więcej z PJW na centrze (w przpadku gry smallball gram wysokim obwodem). Staram się, żeby zawsze jeden z dwójki Garland, Cade był na parkiecie, niemniej KPJ może dostać jakieś minuty z ławki jako 1, no i wskakuje do S5 pod nieobecność ww. duetu. Fournier gra raczej obok Cade’a lub KPJ, oczywiście są mecze w tym trymestrze, gdzie pogra dłużej obok Garlanda, ale to wyjątek. Trójka Green, Winslow, Langford raczej nie biega w tym samym czasie po parkiecie. Green i Winslow jako PF grają swoje minuty obok Vucka, ew. Winslow obok PJW jak gram smallball.

 

Pozytywy:

·         Forma moich najlepszych graczy. Mam dwóch All-Starów w składzie, do tego Vucević po słabszym początku sezonu, złapał bdb formę i tak jak pisałem wcześniej, w ostatnim okresie gra na poziomie allstara.

·         Bardzo szeroki i zgrany skład, co jest mocnym atutem. Po transferze Coffeya, można powiedzieć, że aż 14 zawodników będących regularnie w rotacjach swoich zespołów (przynajmniej 15mpg). Trzon zespołu w postaci mocnej trójki guard-forward-center (Garland+Wiggins+Vucević) otoczony naprawdę szeroką kadrą, fajną młodzieżą, fajnymi rolesami. Zawodnicy z bardzo mocnych zespołów. Lider rl Cavs, czołowy gracz rl Warriors, czołowy gracz rl Bulls. Dość ważny zawodnik rl Hornets. Na ławce mam starterów rl Bulls, rl Clippers, rl Knicks, backup center rl Heat. Do tego kilku młodych gniewnych ze słabszych teamów. W żadnym momencie tego sezonu nie miałem problemów ze skompletowaniem składu. Spory komfort. Szeroka rotacja również pozwala grać na większej intensywności, z czego będę korzystał.

·         Bdb spacing. Garland może % miał gorsze niż w T1, ale każdy kto ogląda mecze zna dobrze jego wartość rzutową. Świetny Wiggins, PJW już nie tak hot, ale dalej dający spoko wartość. Z ławki KPJ, Fournier, Coffey - każdy z tej trójki w tym trymestrze powyżej 40% zza łuku na dużej próbce!!! Vucević procenty słabsze, ale już tłumaczyłem na czym polega jego wartość dla zespołu. Cade okolice średniej ligowej, więc też poprawił skuteczność.

·         Ball movement (naprawdę fajny personel, żeby ta piłka fajnie chodziła, co bardzo pozytywnie wpłynie na atak), generalnie bdb playmaking (moi młodzi ballhandlerzy też się poprawiają, notują mniej strat).

·         Obrona naprawdę solidna. Wiggins, PJW, rozwijający się w def Cade. Vucek co by nie mówić też pokazał, że przy spoko personelu wkoło ta obrona z nim na centrze może naprawdę dobrze funkcjonować. Na ławce fajni w defensywie rolesi (szeroka rotacja, wysoka intensywność też wpływają na poprawę def).

 

 

Negatywy:

·         4-meczowa absencja Garlanda z końcówki trymestru, bo była szansa jeszcze mocniej wyśrubować wynik w i tak już udanym trymestrze.

·         Skuteczność z gry Cade’a w dalszym ciągu za słaba

·         Terminarz pewnie trudniejszy niż w T1, długa seria wyjazdowa na wschodzie
 

Terminarz:

@Jazz, @Thunder, Spurs, @Kings, Nuggets, Nets, @Celtics, @Raptors, @Nets, Timberwolves, @Suns, Grizzlies, Hawks, Nuggets, @Pelicans, @Spurs, Pacers, @Nuggets, @76ers, @Knicks, @Wizards, @Magic, @Heat, @Hornets, @Pacers, Lakers, Bucks

10 meczów u siebie i aż 17 wyjazdów, 4x b2b w tym trymestrze. 3 mecze z tankerami, 6 meczów z innymi zespołami, które są wyraźnie poniżej play-in po T1. 2 mecze z zespołami balansującymi na granicy play-in na wschodzie. Reszta, zespoły z aspiracjami na playoffy lub po prostu czołówka ligi. Na oko terminarz wydaje się dość trudny, sporo wyjazdów, sporo dobrych drużyn, niemniej ten trymestr był bardzo przewrotny, jeśli chodzi o absencje w poszczególnych zespołach. Nie będę wypisywał teraz, co i jak w poszczególnych teamach, ale jak sobie zrobiłem research to da się zauważyć, że niektóre zespoły są w danym okresie mocne bardziej z nazwy, wypracowanej wcześniej pozycji i w rzeczywistości mają spore problemy.

 

Proponowany bilans:

W tym trymestrze jestem wyraźnie mocniejszy niż w poprzednim. Kilku graczy się mocno poprawiło (Vucević, Fournier, KPJ), najważniejsi utrzymali wysoki poziom (Wiggins, Garland, który w sumie jeszcze lepiej się prezentował) i zostali All-Starami. Doszedł do składu bardzo fajny Coffey. Mam bardzo szeroki, dobrze zbilansowany i zgrany skład (kto wie czy nie najszerszy na ten moment w całym beGM). Według danych, które zebrał January, miałem najmniej absencji w lidze.

Swoją drogą, właśnie January, który wcześniej był raczej mocno surowy względem Clippers zauważył spory postęp tego zespołu w ostatnim czasie, CM też chwalił ten zespół, a raczej nie można powiedzieć, żeby robili to z sympatii do mnie:)

Sam w T1 oceniłem się na 14-14/15-13 i ostatecznie z głosów wyszło 15-13. Teraz oceniam swój skład spokojnie na lepszy o kilka zwycięstw. Clippers robią mocny skok w kierunku playoffów. Topka zachodu za T2 (top2-3) i w ogólnym rozrachunku awans do top5-6. A jaki bilans? 18-19W nawet może z tego wyjść, mniej niż 17W myślę nie powinno się zdarzyć.

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHICAGO BULLS

Opiszę po krótce moich scrubów zawodników
Blake Griffin – to jeden z nielicznych zawodników, który umie grać w koszykówkę w moim zespole więc oram nim jak tylko mogę. Niby w real NBA 8 PPG, ale gra tylko 17 MPG a u mnie by grał 43 minuty ( na 5 każdej 4 Q trener przeciwników wystawia woźnych bo już po meczu a Blake jest humorzasty ) to sobie wyobraźcie ile by punktów trzaskał.
Kawhi Leonard – out
Dario Šarić – out
LaMelo Ball – z racji promowania marki BBB jego ojciec kazał mi nim grać 48 minut w każdym meczu i też tak się dzieje.  Zdobywa 50 % punktów dla mojego zespołu więc promocja marki trwa w najlepsze. Nawet gdy jest kryty przez wszystkich to i tak nie poda ( liczą się punkty dla laika a nie asysty ! ) 
Kevin Knox ( SF/PF ) – więcej nie gra niż gra. Ogólnie poziom G-League, ale to nawet lepiej bo idealnie wpasuje się do całej mojej bandy scrubow zawodników. 
Collin Sexton – out
Jake Layman (SF ) – ostoja mojej drużyny. Zrobił progres ( raz miał mecz gdzie zdobył 13 punktów więc wybija się na tle szaraków ), co prawda podobnie jak Kevin więcej nie gra niż gra, ale tymi 13 punktami jest 3 najlepszym zawodnikiem mojego zespołu. 
Udoka Azubuike (C) – chłop jak tur. 5 RPG a do tego 6 PPG ( połowa Double Double jakby nie patrzeć ). Dzięki swojej sile z łatwością przepycha suchoklatesów pod koszem i niczym taran taranuje rozgrywających próbujących wymusić faul w ataku. Stawia mocne zasłony co warto podkreślić.
Daishen Nix (SG ) – zagrał co prawda w 8 spotkaniach, ale miał 1 SPG co zatem idzie będzie uruchamiał kontry naszego zespołu.
McKinley Wright IV ( PG ) – w 2 MPG zrobił 1 PPG . Co prawda zagrał tylko w dwóch meczach, ale proszę sobie wyobraź co by były gdyby grał 30 MPG to robiłby 15 PPG ( nie jeden PG by chciał tyle zdobywać co on ) bardzo wysoka efektywność.
Absencje : 
Blake Griffin – 3 
LaMelo Ball - 3
Kevin Knox – 17
Jake Layman – 16 
Udoka Azubuike – 18 
Daishen Nix - 19
McKinley Wright IV – 25

Rotacja
McKinley Wright IV (30) / Nix (18)
LaMelo Ball (48) 
Jake Layman (48) 
Blake Griffin (43) / Kevin Knox (5)
Udoka Azubuike (48)


Taktyka
Mam wąski skład, ale moim zawodnicy ostro trenują kondycje i są w stanie wytrzymać nie tylko 48 minut w meczu, ale i nawet ewentualną dogrywkę. Mam silnego centra to gram często p&r nim z moim rozgrywającym ( raz nawet w 47 minucie upadając ze zmęczenia mój rozgrywający ( spotkanie B2B ) upuścił piłkę a on staranował każdego będącego w promieniu schylił się po nią i pognał do kosza robiąc wsad ) . LaMelo często wymusza faule przy dwutakcie aby było jak najwięcej zbliżeń kamery na jego buty przy rzutach wolnych, natomiast Blake Griffin jest zawodnikiem uniwersalnym mogącym robić wszystko na parkiecie jak i po za nim ( ostatnio opowiedział żartem po swoich punktach, że zawodnik drużyny przeciwnej nie zdążył w ciągu 5 sekund wybić piłki bo tak się śmiał ). Jake niby nie pozorny, ale przypominam, że raz udało mu się zdobyć zawrotne 13 punktów więc nie wolno go lekceważyć. Kevin wchodzi na ostatnie 5 minut 4 Q za Blake bo jemu już się nie chce grać z woźnymi natomiast  Daishen Nix gra około 18 MPG z ławki wtedy na pozycję PG ląduję LaMelo.


Bilans
Z czystym sumieniem daje sobie 1-26 a dlaczego to jedno zwycięstwo ? A bo gram po Walentynkach i gracze Spurs biegają rozkojarzeni mając w pamięci to jak obchodzili Walentynki z żonami/kochankami/dziewczynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld przypiął/eła ten temat

Memphis Grizzlies

Mój pierwszy opis i jak ktoś wcześnej wspomniał pisanie czegokolwiek wiecej dla druzyny która raczej walczy o jak najlepszy pick jest katorgą, do tego tyle absencji co jest w Memphis chyba nie ma nigdzie indziej. Ale zacznijmy od składu jakim dysponuje Memphis w T2

Skład:

Jeżeli jest w pełni zdrowy to wygląda on tak:

Fultz/Payton

Edwards/Culver/Lee

Porter Jr./Barton/Lamb/Marshall

Green/Kuminga/Gibson/Diop

Okongwu/DAJ

 

Absencje:

Fults/Porter Jr. - 27

Green - 20

DAJ - 18

Marshall - 16

Culver - 14

Lamb - 9

Edwards/Diop/Payton - 6

Lee - 5

Gibson/Okongwu - 4

Barton - 3

Kuminga - 2

 

Tak więc najczęściej skład jakim grać będzie Grizzlies wygląda następująco:

PG - Payton/Edwards

SG - Edwards/Barton/Lee

SF - Barton/Lamb

PF - Kuminga/Gibson/Diop

C- Okongwu/Gibson

 

Jak widać tych kontuzji na +10meczy jest ogólnie 6 graczy plus Lamb na 9 meczy wypadl. Łatania i rotacji będzie dużo i nie będę się rozpisywał co i jak z czym bo nie ma sensu tym bardziej że nie walczymy o jak najlepszy wynik a jedynie o to aby utrzymać swój pick w TOP10

Wartymi uwagi nazwiskami które grają 3/4 spotkań to:

Anthony Edwards -  zdecydowanie najlepiej rokujący zawodnik Grizzlies który w przyszłości będzie odgrywał kluczową rolę w Memphis, 22pkt/5rb na skuteczności 43%

Jonathan Kuminga - kolejny gracz na którego stawia Memphis i nie licząć 2 meczy gra wszystko od dechy do dechy robiąc 15pkt/8rb na skuteczności 51% w stwoim rookie year.

Onyeka Okongwu - młody wysoki który w drugim sezonie notuje linijki na poziomie 18pkt/10rb i 52% skuteczności;

 

Podsumownie:

Jedynie Edwards, Kuminga i Okongwu czyli rookie i dwóch drugoroczniaków którzy ciągną Memphis oraz gracze normalnie grający w drugim i trzecim składzie czyli za dużo minut nie mający muszą ciągnąć Memphis w tym trymestrze, pytanie tylko czy są w stanie ugrać wiecej niż 3/5W. Wg mnie 4-23 to uczciwy bilans na ten Trymestr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utah Jazz

Drugi trymestr w Utah niestety mocno został przetrzebiony najpierw przez Covid, a później przez kontuzje mojego Iron Mana - Lonzo Balla

Bez niego moja ofensywa i defensywa, przy braku Isaaca i Bryanta tak naprawdę nie miała prawa istnieć.

Za to bardzo jasnym punktem zespołu stał się Cam Thomas, który u mnie już pod koniec I trymestru zaczął grać w S5, a teraz w 2 i w RL Nets zagrał kilka meczy od pierwszych minut pokazując swój ofensywny potencjał - ten rozwój cieszy.

Szkoda natomiast Murphy III, który po covidzie totalnie zagubił się i utknął na końcu ławki dość słabych RL Pelicans - mam nadzieję, że wróci do gry. U mnie na pewno dostawał by sporo minut chociażby ze względu na to, że nie mam za bardzo kim grać.

 

S5 w 1 połowie trymestru

Lonzo

Thomas

McGruder

House JR

Len

 

z ławki:

Holiday

Williams

Murphy III

Champagne

Garza

 

W momencie covid, a potem kontuzji Lonzo, nominalnym rozgrywającym zostaje Holiday

Na końcu trymestru do gry wraca Bryant i on zajmuje miejsce w S5 na rzecz wchodzącego z ławki Lena

 

Aż ciężko mi się pisze opis z tego trymestru, mało potencjału, mało zgrania, o wiele lepiej zapowiadało się to po 1 trymestrze, gdzie szybciej miał wrócić Bryant, no i Isaac, który nadal pozostaje poza grą całkowicie.

 

Absencje w tym trymestrze:

Isaac - out

Lopez - out

WCS - out

Mulder - out

Preston - out

Lonzo - 20

Holiday - 10

Bryant - 14

Przy reszcie zakładam że DNP w RL NBA nie oznacza kontuzji i u mnie by grali, żeby zapełnić roster.

 

Cóż dużo pisać - na pewno wielu meczy nie wygramy w tym trymestrze. W tym momencie cieszymy się grą, ogrywamy rookich i czekamy na lepsze czasy. Myślę, że jest szansa na jakiś ładny gamę winner w wykonaniu Thomasa :D

 

Mecze i propozycja bilansu

Washington Wizards

L

Charlotte Hornets

L

Minnesota Timberwolves

L

Dallas Mavericks

L

San Antonio Spurs

L

Portland Trail Blazers

W

Minnesota Timberwolves

L

Golden State Warriors

L

New Orleans Pelicans

W/L

Denver Nuggets

L

Toronto Raptors

L

Indiana Pacers

L

Detroit Pistons

L

Cleveland Cavaliers

L

Denver Nuggets

L

Los Angeles Lakers

L

Houston Rockets

L

Detroit Pistons

L

Golden State Warriors

L

Phoenix Suns

L

Phoenix Suns

L

Memphis Grizzlies

L

Minnesota Timberwolves

L

Denver Nuggets

L

Brooklyn Nets

L

New York Knicks

L

Golden State Warriors

L

 

Patrząc na rozkład sił innych zespołów, ich zgranie i potencjał Utah daję sobie realne 2-25 w tym trymestrze. Aż chciałbym móc dać więcej, ale patrząc na skład w tym momencie nie ma z czego za bardzo. Bez kontuzji Lonzo, przy powrocie Bryanta, może by to wyglądało inaczej, ale tak - gram de facto 2 razy z tankerami, 15 razy z kontenderami, i reszta z pogranicza play-in/PO - ciężko tu cokolwiek ugrać.

Oby 3 trymestr wyglądał inaczej - wciąż czekam z niecierpliwością na powrót Isaaca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Orlando Magic  T2

 

Rotacja:

pg K. Lowry 33 (528min.)/ I. Quickley 22 (528min.)/G. Temple 9,6 (240min.)

sg D. Mitchell 34 (544)/T. Mann 12 (324min.)/ A. Rivers 15 (345min.)/ Temple 3,3 (83min.)

sf A. Gordon 16 (352min.)/T. Mann 18 (486min.)/C. Martin 21,8 (458min.)

pf Ch. Boucher 15,2 (410min.) /A. Gordon 16 (352min.)/G. Williams 16 (352min.)/Ch. Okeke 8,3 (182min.)

c KAT 34 (714min.) /Ch. Boucher 14,8 (400min.) /K. Birch 14 (182min.)

 

Odnośnie zmian w s5 wymuszonych przez nieobecności:

W 6 meczach za KATa grał Birch

Za Lowrego w 10 grał Temple, a w 1 w g52 przeciwko Bulls Quickley;

Za Mitchella w 10 grał Mann, a w 1 Temple (gdyż w g33 przeciwko New Orleans Mann grał na sf za Gordona);

Za Gordona w 3 meczach w pierwszej części trymestru grał Mann, a pod koniec w 2 meczach Martin;

Temple i Birch rozpoczynali mecze ze względu na swoje doświadczenie i potrzebę odpowiedniego wejścia w mecz (nie chciałem tez za bardzo zmieniać rotacji z ławki), ale później to Quickley i Boucher mogli się wykazać grając przeciwko rezerwowym, gdzie często przeciwnik wystawiał przeciwko mnie skład z G League.

Do rotacji wszedł mi pod nieobecność Mitchella Austin Rivers (jedyny nowy gracz w rotacji, ale nie w składzie) na sporych minutach, a za Lowrego zwiększam minuty Quickleya i Templea. Na sg znaczne minuty też dostawał Mann, co uwolniło mi większe minuty dla Martina na sf.

Szczegółowa rozpiska jak i z kim grali moi (liczę mecze rozegrane bez Okpali, Bolmaro i Haslem oraz kontuzjowanego Nunna, gdyż 3 pierwsi mogli grać właściwie tylko w garbage time gdy byli dostępni – Okpala szybko wypadł zresztą przez kontuzję nadgarstka). Pod nieobecność KATa Okpala i Haslem mogliby złapać jakieś minuty (akurat w rl Okpala w 6 meczach miał śr. 6,2pkt. w 16min. a Haslem w 3 meczach 6pkt. 3,7zb. w 9,6min).

V - grał

X - nie grał

 

Lowry

Mitchell

Gordon

Boucher

KAT

Quickley

Temple

Rivers

Mann

C.Martin

G.Williams

Okeke

Birch

29. Atlanta

V

V

V

V

V

V

V

V

V

X

X

V

X

30. Miami

V

V

V

V

V

X

V

V

V

X

X

V

X

31. @ Brooklyn

V

V

X

V

V

X

V

V

V

X

X

V

X

32. @ Atlanta

V

V

X

V

X

X

V

V

V

X

X

V

V

33. New Orleans

V

X

X

V

X

X

V

V

V

X

X

V

V

34. @ Miami

X

X

V

V

X

V

V

V

V

V

V

X

V

35. Milwaukee

X

V

V

V

X

V

V

V

V

V

V

X

V

36. Milwaukee

V

V

V

V

X

V

V

V

V

V

V

X

V

37. @ Boston

V

V

V

V

X

V

V

V

V

V

V

X

V

38. @ Chicago

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

X

V

39. Philly

V

X

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

40. @ Detroit

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

X

41. Washington

V

V

V

V

V

V

V

X

V

V

V

V

X

42. @ Washington

V

V

V

V

V

V

V

X

V

V

V

V

X

43. @ Charlotte

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

X

44. @ Dallas

X

V

V

V

V

V

V

X

V

V

V

V

X

45. Portland

X

X

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

X

 

46. @ Philly

X

X

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

X

47. Lakers

X

X

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

X

48. Chicago

X

X

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

X

49. Clippers

X

X

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

X

50. Detroit

X

X

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

51. Dallas

X

X

X

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

52. @ Chicago

X

X

X

V

V

V

X

V

V

V

V

V

V

53. @ Indiana

V

V

V

V

V

V

X

V

V

X

V

V

V

54. Memphis

V

V

V

V

V

V

V

X

V

V

V

V

V

55. Boston

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

 

 

Statsy graczy:

Gracz

Gry

Min.

Pkt.

Zb.

As.

Inne

3

FG

K. Lowry

16

33,2

11,7

4,4

8,2

1,1prz.

1,9x3 34%

38%

D. Mitchell

16

34,9

26,3

4,8

5,7

1,4prz.

3,3x3 34%

44,5%

A. Gordon

22

30,7

15,6

5,8

3

0,8prz.

1,4x3 32%

52%

Ch. Boucher

27

24,5

10,8

7,1

0,4

0,9prz. 1,2 bl.

1x3 34%

49%

KAT

21

34,1

24,2

10,2

4,8

0,9prz. 1,3 bl.

1,7x3 38%

54%

I. Quickley

24

21,8

9,3

2,3

3,5

0,6prz.

1,6x3 34%

35%

G. Temple

25

20,4

5,6

2,3

1,6

0,6prz.

1x3 27%

37,5%

A. Rivers

23

23,7

7,9

1,7

1,3

0,8prz.

1,7x3 38%

44%

T. Mann

27

29

9,9

4,6

2,2

0,6prz.

0,9x3 34%

47%

C. Martin

21

26,6

11,5

4,8

1,1

1prz.

1,1x3 38%

52%

G. Williams

22

24,1

7

3,2

1,2

0,6prz. 0,8 bl.

1,4x3 40%

45%

Ch. Okeke

22

26,3

9,4

5

1,9

2prz. 0,8 bl.

2x3 34%

40%

K. Birch

13

13,7

2,4

3,1

1,1

0,5prz. 0,5 bl.

-

41%

Moi gracze maja przybliżone minuty do tych z rl. Zwiększyłem tylko Boucherowi (do 30), gdyż u mnie konsekwentnie gra w s5 jak obiecałem podczas jego wymiany rok temu z Wolves/Jazz. Inni mają z reguły porównywalne lub mniejsze minuty. Chętnie dałbym większe minuty Martinowi i Okeke, ale nie bardzo mam jak. Nawet tych pojedynczych minut, gdzie też pewnie by grali Okpala, Bolmaro i Haslem nie miałem już za bardzo jak ująć w rospisce by wyglądało to czytelnie. Jak ktoś planuje doczepić się do Riversa w rotacji (który miał fajny trymestr – co widać po jego statsach) to warto sobie uświadomić, że jest u nas sporo teamów, w których Rivers z pocałowaniem ręki grałby po 30min. w regularnej rotacji.

Kwestia Quickleya:

Te ciągłe ataki traktuje jako zwykły trolling lub klasyczne ataki na contendera, gdzie szuka się na siłę dziury w całym. Dziwne, że nikt nie pisze o innych stashowanych drugorundowcach, lub podpisanych na 2way – ale mniejsza o to.. Pisałem na samym początku jak podpisywałem Quickleya, że w jego drugim sezonie kontrakt zostanie przeconvertowany i naturalnie tak zrobię teraz w tym okienku. Tłumaczyłem tez dlaczego – płacę wysoki podatek i nie podoba mi się, że faworyzuje się u nas (bo niby czemu?) słabsze teamy przy 2way. Atakowanie też kontraktu Caleba Martina również jest wg mnie niepoważne – Caleb to jedna z fajniejszych historii u mnie w tym sezonie. Do tego właśnie jego kontrakt w rl Miami został przeconvertowany na normalny z 2way. Ja też muszę zrobić dla Quickleya miejsce w składzie – co czynie w tym okienku. Szkoda, że nikt nie zająknął się, że podpisując Okeke od razu mu zagwarantowałem wszystkie sezony nie biorąc nawet pod uwagę tego fioletowego roku kontraktu – nikt u nas czegoś takiego nie zrobił, a na początku jego kariery kwestia jego zdrowia była cały czas ryzykiem. Od razu tez zrezygnowałem z fioletowego roku Manna robiąc z niego RFA. Magic maja też tradycje przeconvertowywania kontraktów swoich 2way – Pelle, Silva, a teraz tak zrobię z Quickleyem i za rok mam nadzieję że z Bolmaro. Jednak nikt tego nie docenił, a za to ciągle ktoś z tym trollingiem o Quickleyu wyskakuje. Liczcie go jak uważacie – gracz u mnie od samego początku wiedział jak jego sytuacja wygląda - jego minuty rosną wraz z jego doświadczeniem. Pierwszy sezon w rl miał lepszy, ale tak naprawdę nie miał kiedy tego u mnie pokazać. Teraz tak naprawdę pierwszy raz w BeGM  dostał możliwość gry większych minut (co związane jest z kontuzją Nunna). Granie nim z ławki (gra większe minuty od Templea z którym wspólnie mi zastępowali w 11 meczach Lowrego) ma na celu spokojne wprowadzenie gracza i przygotowanie do większej mam nadzieję roli w przyszłości. Nie wrzucam młodych graczy na głęboką wodę jak nie muszę i nie żongluję graczami powołując się na ich dobre statsy tylko wtedy kiedy jest mi to na rękę – przykłady? Nie wyrzuciłem Bouchera z s5 w 1T jak grał słabiej (2T zagrał już o niebo lepiej), mógłbym też spokojnie zwiększyć o dobre 5-6min. minuty Caleba Martina, ale nie będę zmieniał rotacji pod konkretny trend.

 

Absencje:

Birch – 14

Lowry – 11

Mitchell – 11

KAT – 6

Martin – 6

Gordon – 5

G. Williams – 5

Okeke – 5

Rivers – 4

Quickley – 3

Temple – 2

Okpala, Bolmaro I Haslem nie byli graczami rotacji, choć gdzieś tam mogli dostawać minuty w garbage time.

 

 

Terminarz:

Zrobiłem 2 wersje:

1. Skróconą dla nie chcących wczytywać się w szczegóły;

2. Rozbudowaną mecz po meczu;

1. Wersja skrócona:

12 meczy na wyjeździe, 15 meczy w domu i aż 7 b2b.

11 meczy z drużynami raczej nie mającymi szans na playoffs (3xChicago, 2xAtlanta, 2xBoston, po jednym z New Orleans, Brooklyn, Portland i Memphis)

16 z resztą, z czego po 2 mecze z Miami, Milwaukee, Washington, Philly, Detroit, Dallas i po jednym z Charlotte, Clippers, Lakers i Indianą);

2. Wersja rozbudowana:

Sam byłem zaskoczony w jak słabych składach są przeważnie moi przeciwnicy przeciwko mnie licząc mecz po meczu. Liczyłem tylko graczy grających w rl w danym meczu, oczywiście grali by tez pewnie jacyś dodatkowi gracze by były u przeciwników pełniejsze rotacje, ale jako że często nie grali nawet w takich meczach oznacza, że albo byli słabi, albo zwyczajnie nie mogli pomimo iż u nas GMowie często piszą, coś innego. Ja nie potrzebowałem nigdzie dodawać sobie graczy, zawsze miałem kim zastąpić w rotacji nieobecnego gracza.

Jak u mnie grali Okpala, Bolmaro i Haslem to wpisywałem – było kilka meczy, gdy mogliby złapać jakieś minuty (przeciwko Bulls, czy Pels chociażby). s5 przeciwników będę weryfikował w miarę weryfikacji moich predykcji z opisami GMów.

Cytat

 

g29 Atlanta W

 Lowry/Mitchell/Gordon/Boucher/KAT-Quickley/Temple/Rivers/Bolmaro/Mann/Okeke/Okpala

Bledsoe/Nowell/Ross/McDermott/Carter-Wanamaker/Muscala/Garuba/Cousins

Już na pierwszy rzut oka widać problemy Atlanty z graczami obwodowymi.

g30 Miami W

Lowry/Mitchell/Gordon/Boucher/KAT-Temple/Rivers/Bolmaro/Mann/Okeke/Okpala

Brooks/Struś/Anderson/Crowder/Portis-Satoranski/Garrett/Tillie/Tillman

Brooks cały czas zmagał się z urazami, w tym trymestrze grał tylko w 5 meczach. On i Portis raczej by tego nie wyciągnęli dla Heat.

g31 @ Brooklyn L gram b2b

Lowry/Mitchell/Mann/Boucher/KAT-Temple/Rivers/Bolmaro/Okeke/Okpala

Harris/Walker/LeVert/Sengun/Gafford-McDaniels/Brissett/Stevens/Davis

Nets grają bez Herro, ja w b2b na wyjeździe i brakuje mi kilku graczy z ławki. Jakiś mecz bym pewnie przegrał z teoretycznie słabszym przeciwnikiem – niech więc będą to Nets.

g32 @ Atlanta W

Lowry/Mitchell/Mann/Boucher/Birch-Temple/Rivers/Bolmaro/Okeke/Okpala/Haslem

Bledsoe/Gordon/McDermott/Garuba/Carter-Wanamaker/Nowell

Hawks nie bardzo mają ludzi do gry. Raczej blowout.

g33 New Orleans W gram b2b

Lowry/Temple/Mann/Boucher/Birch-Rivers/Okeke/Okpala/Haslem

White/Brown/Green/Woodard/Looney-Harrell

Teoretycznie mam w tym meczu najwęższy skład oraz gram w b2b, ale Pels maja zupełna masakrę. Oczywiście nie wiemy czy grałby Wall, pewnie jakieś minuty by dostali debiutanci. Jednak raczej pewny łin moich.

g34 @ Miami L

Temple/Mann/Gordon/Boucher/Birch-Quickley/Rivers/Martin/Williams/Haslem

Satoransky/Middleton/Korkmaz/Anderson/Horford-Struś/Garrett/Tillie/Tillman

Jedyny mecz gdzie gram bez całej trójki swoich liderów – Lowry/Mitchell/KAT i to na wyjeździe, a i tak szanse są tu w najgorszym dla mnie przypadku 50/50. Jak ktoś z GMów chce mi liczyć więcej niż 1 przegraną z drużynami nie mającymi już raczej szans na playoffs, to tu mi dla wyrównania może liczyć zwycięstwo Orlando – więc i tak na jedno wychodzi.

g35 Milwaukee L

Temple/Mitchell/Gordon/Boucher/Birch-Quickley/Rivers/Mann/Martin/Bolmaro/Okpala/Williams

Curry/Hield/Bullock/Hayward/Antek-Wright/Johnson/KleberWade/Thanasis

Z dwóch meczy pod rząd u siebie sprawiedliwie będzie 1:1.

g36 Milwaukee W

Lowry/Mitchell/Gordon/Boucher/Birch-Quickley/Temple/Rivers/Mann/Martin/Williams

Curry/Hield/Bullock/Hayward/Antek-Wright/Johnson/Kleber/Wade/Ariza/Elleby

Skoro pierwszy mecz z Bux przegrałem, to biore rewanż w drugim meczu u siebie.

g37 @ Boston W

Lowry/Mitchell/Gordon/Boucher/Birch-Quickley/Temple/Rivers/Bolmaro/Mann/Martin/Williams

Fox/Hardaway/Bey/Barnes/Allen-Beverley/Bertans/Pons/Diallo/Thor/Achiuwa

To tak naprawdę jedyny mecz poza tym z Nets, który mogę przegrać z drużyną nie mającą już raczej szans na playoffs. Jednak wtedy pasowałoby mi dać 2W z Heat, którzy na mnie trafili w bardzo wykrwawionym składzie w pierwszej części trymestru.

g38 @ Chicago W gram w b2b

Lowry/Mitchell/Gordon/Boucher/KAT-Quickley/Temple/Rivers/Mann/Martin/Williams/Birch

Ball/Knox/Griffin

g39 Philly W

Lowry/Mann/Gordon/Boucher/KAT-Quickley/Temple/Rivers/Martin/Okeke/Williams/Birch*

White/Hyland/Covington/McDaniels/Embiid-Johnson/Clarke/Drummond

Philly trafiła na mnie przetrzebiona kontuzjami z problemami ze skompletowaniem graczy obwodowych. Raczej pewny W dla mnie.

g40 @ Detroit L

Lowry/Mitchell/Gordon/Boucher/KAT-Quickley/Temple/Rivers/Mann/Martin/Okeke/Williams

Morant/Russell/Avdija/Markkanen/Valanciunas-Wiggins/Michajluk/Richardson/Oubre/Mamukelashwili/Pachall/Adams

Jeden z nielicznych meczy, gdzie przeciwnik ma przeciwko mnie szeroki wachlarz graczy w rotacji.

g41 Washington L gram w b2b

Lowry/Mitchell/Gordon/Boucher/KAT-Quickley/Temple/Mann/Martin/Okeke/Williams

Harden/Martin/Bridges/Durant/Robinson-Ntilikina/Hauser/Shamet/Iguodala/Gallinari/Watford/Howard

Wizards nie mieli tylu graczy do gry nawet jakby pewnie zsumować ich wszystkich graczy łącznie z 2 poprzednich sezonów. W dwumeczu sprawiedliwe będzie znów 1:1, a większe szanse na łin dla Wizz widzę właśnie w tym meczu.

g42 @ Washington W

Lowry/Mitchell/Gordon/Boucher/KAT-Quickley/Temple/Mann/Martin/Okeke/Williams

Harden/Martin/Bridges/Durant*/Robinson-Ntilikina/Joseph/Shamet/Iguodala/Gallinari/Watford/Howard

Tu podczas meczu wypada z kontuzją Durant. Biorę rewanż za poprzedni mecz.

g43 @ Charlotte W

Lowry/Mitchell/Gordon/Boucher/KAT-Quickley/Temple/Rivers/Bolmaro/Mann/Martin/Okeke/Williams

Westbrook/Connaughton/Craig/Kuzma/Ibaka-Graham/Alvarado/Konchar/Jackson/Landale

Hornets w nieco przetrzebionym składzie, do tego mam spora przewagę pod koszem.

g44 @ Dallas gram w b2b

Temple/Mitchell/Gordon/Boucher/KAT-Quickley/Mann/Martin/Okeke/Williams

Young/Jones/Porter/Bogdanovic/Zubac-Campazzo/Vassell/Jackson/Reed

Zarówno ja, jak i Mavs gramy tu b2b, ale ja gram u siebie, a przeciwnik gra bez Ziona, Davisa i Holidaya - zatem zmieniłem i wygrywam ten oczywistszy mecz - gdyż niespodzianki na korzyść Magic są tu źle odbierane.

g45 Portland W

Temple/Mann/Gordon/Boucher/KAT-Quickley/Rivers/Martin/Okeke/Williams

Suggs/Green/Z.Williams/Love/Hayes-Pritchard/Mathews/Joe/Grimes/Lyles/Toppin/R.Lopez

To pierwszy mecz po powrocie po kontuzji Suggsa. Blazers mają sporo utalentowanej młodzieży, ale wyrównane pojedynki jeszcze nie w tym sezonie.

g46 @ Philly L

Temple/Mann/Gordon/Boucher/KAT-Quickley/Rivers/Martin/Okeke/Williams

Irving/Thompson/Robinson/Covington/Embiid-White/Anthony/Maxey/Hyland/Duarte/McDaniels/Clarke/Drummond

Tu raczej pewny W dla Philly.

g47 Lakers L

Temple/Mann/Gordon/Boucher/KAT-Quickley/RiversMartin/Okeke/Williams

Curry/Monk/Butler/James/Hartenstein-Hill/Payton/Reaves/Guy/Gay/Aldridge

Niby gram u siebie, ale brak podstawowego backcourt przeciwko tak doświadczonym Lakers skończyłby się raczej moja porażką.

g48 Chicago W

Temple/Mann/Gordon/Boucher/KAT-Quickley/Rivers/Martin/Okeke/Williams

Ball/Griffin/Azubuike

g49 Clippers W

Temple/Mann/Gordon/Boucher/KAT-Quickley/Rivers/Martin/Okeke/Williams

Garland/Fournier/Wiggins/Cunningham/Vucevic-Porter/NAW/Langford/Green/Coffey/Winslow/Washington/Dedmon/Bitadze

Fajny team nam się zrobił w Clippers, ale są głównie na wyjazdach i brakuje im jeszcze doświadczenia. Poradziłbym sobie na własnym podwórku.

g50 Detroit W

Temple/Mann/Gordon/Boucher/KAT-Quickley/Rivers/Martin/Okeke/Williams/Birch/Haslem

Morant/Russell*/Avdija/Oubre/Adams-Trent/Richardson/Banton/Wagner/Paschall

Biorę rewanż na Pistons za wcześniejszą porażkę, do tego przeciwnik z problemami w składzie i podczas meczu z urazem wypada Russell.

g51 Dallas L

Temple/Mann/Martin/Boucher/KAT-Quickley/Rivers/Okeke/Williams/Birch/Haslem

Young/Holiday/Vassell/Davis/Zubac- Jones/Bogdanovic/Jackson/Hernangomez

Zmieniam na L, a wygrywam u siebie g44 - gdyż ludzie niestety ten wariant jest oczywistszy dla GMów co wynika z postów.

g52 @ Chicago W

Quickley/Mann/Martin/Boucher/KAT-Rivers/Okeke/Williams/Birch

Ball/Knox/Layman/Griffin

g53 @ Indiana L gram w b2b

Lowry/Mitchell/Gordon/Boucher/KAT-Quickley/Rivers/Mann/Okeke/Williams/Birch

Paul/VanVleet/Holiday/Johnson/Nurkic-Jones/Mitchell/Jones/Howard/Washington/Niang/Green/Martin/Olynyk/Marjanovic

Wyjazd w b2b do wymagających Pacers. Niby wrócili moi podstawowi gracze i jestem silny pod koszem, ale Pacers z Paulem i Van Vleetem są w gazie. Tu pewnie bardziej bym powalczył o łin, gdyby było zagrożenie, że Indiana może się do mnie zbliżyć w bilansie po 2T.

g54 Memphis W

Lowry/Mitchell/Gordon/Boucher/KAT-Quickley/Temple/Bolmaro/Mann/Martin/Okeke/Williams/Birch

Payton/Edwards/Barton/Kuminga/Okongwu-Lee/Marshall/Lamb*/KBD/Jordan

Młody, niedoświadczony przeciwnik bez Draya z problemem z rozegraniem. Raczej pewny W.

 

g55 Boston W gram w b2b

Lowry/Mitchell/Gordon/Boucher/KAT-Quickley/Temple/Rivers/Mann/Martin/Okeke/Williams/Birch

Burke/Diallo/Barnes/Bey/Allen-Hood/Achiuwa

Pewny W z Celtics przetrzebionymi kontuzjami i bez ławki.

* kontuzja podczas meczu;

 

 

Ocena drużyny:

 

Mocne strony:

- spora głębia składu i posiadanie graczy na każdą pozycję do rotacji pomimo nieobecności związanych z protokołami covidowymi, kontuzjami, czy sprawami osobistymi (Lowry);

- dość sprzyjający mi i łatwy kalendarz;

- bardzo silny frontcourt w tym trymestrze względem przeciwników;

- na przestrzeni sezonu z pewnością top10, a w tym trymestrze top5 defensywa;

- stabilny zgrany skład, gdzie każdy gracz doskonale zna swoja rolę w drużynie. U mnie nie ma gimnastyki gry większych/mniejszych minut pod aktualna formę;

 

Słabe strony:

- nieobecności Lowrego i Mitchella – po 11 meczy i KATa w 6 oraz kilku innych ważnych graczy wg absencji jak wypisałem wyżej;

- potrzeba wystawienia kilku różnych s5 podczas tego trymestru;

- aż 7 b2b (choć 3 z nich z New Orleans, Chicago i Bostonem), w pozostałych 4 – Brooklyn, Washington, Dallas i Indiana dałem sobie porażki;

- cały czas nie gra kontuzjowany Nunn;

 

Bilans:

Początkowo planowałem sobie dać 18-9, ale jak zrobiłem dokładną rozpiskę i widzę z przeciwnikami w jakich składach gram, to daję sobie 19-8 (dlaczego rozpisałem dokładnie powyżej przy terminarzu - wersja rozbudowana). W uproszczeniu – gram 11 meczy z drużynami raczej nie aspirującymi do playoffs, gdzie tylko w g31 z Brooklynem i g37 z Bostonem mógłbym przegrać – czyli tu 10-1;

Z pozostałych meczy z silniejszymi teamami mam dwumecze z Miami, Milwaukee, Washington, Philly, Detroit i Dallas – tu uśredniam po 1:1, a z pozostałych 4 meczy – Charlotte, Clippers, Lakers i Indiana wychodzi mi w uśrednieniu 2:2.

Jakby ktoś chciał mi dać 9-2 z tymi słabszymi teamami, to poproszę o dodatkowy łin z Miami, bo trafiam w obu meczach na baaaardzo osłabionych Heat.

W uśrednieniu gra mi prawie zawsze KAT + jeden z dwójki Lowry/Mitchell. Froncourt mam mocny i nieobecność KATa w tych 6 meczach jakiejś krzywdy mi nie zrobi.

Z tymi moimi nieobecnościami przegrałbym może 2-3 mecze więcej niż pace na 60W, trzeba tez pamiętać, że przeciwnicy są strasznie poosłabiani. Ja mam bardzo głęboki skład i zawsze mam kim grać. U mnie problemy występują tylko w backcourt, ale tam zwiększam minuty swoim guardom i do rotacji wchodzi Rivers w tych meczach. Widzę siebie licząc sam 2T na Wschodzie minimalnie za 76ers, a na tej samej półce co Pistons, Pacers i Cavs – każdy z tych teamów miał swoje problemy – ale o tym przy bilansach.

 

Tradycyjnie - jak ktoś ma jakieś pytania, to zapraszam na Priv. 

@january

Konkretnie - które?

Napisałem bardzo szczegółowo mecz po meczu, ale może czegoś nie widzę? 

Poproszę info na Priv bo na forum BeGM nie dyskutuję. 

@ignazz

Tak, mam reflexje:

1. Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem (chyba że to celowy trolling) GMów którzy wczoraj wypowiedzieli się tu o moich Magic - m.in. Ty i January, a opis przecież zakończyłem zdaniem:

Tradycyjnie - jak ktoś ma jakieś pytania, to zapraszam na Priv. 

Pogrubiłem i powiększyłem, żeby było łatwiejsze do przeczytania. Zatem skoro krytykujący mnie bezreflexyjnie GMowie nie rozumieją tego zdania, to tym bardziej nie mogę oczekiwać, że zrozumiany zostanie przez nich mój opis. 

2. Cały czas niedoceniani są KAT i Mitchell (grający w mało popularnych w rl organizacjach) - mimo, że obaj grają świetne sezony, to ich zgranie, jeden z najlepszych kreatorów w lidze jakim jest Lowry i idealnie dopasowany pod nich fit są tu notorycznie krytykowane. Przecież KAT ma na rozkładzie w tym sezonie czy to Embiida, Jokicia, czy też Davisa - odnoszę wrażenie, że Ty i January w ogóle nie oglądacie rl Wolves, Jazz, czy Heat (gdzie Lowry ciągnął moje no namey z rl Miami - rl Heat mają 1 miejsce na Wschodzie - hallołłł!!!!)

3. Nie opisywałem moich graczy, gdyż założyłem, że jako że nic nie zmieniam w taktyce jest to oczywiste jak gram. Mam najlepiej rzucającego w NBA centra z dystansu, co czyni grę wokół niego łatwiejszą. Przecież KAT i Mitchell w duecie i jeszcze z kreującym grę drużyny Lowrym to byłaby absolutna rzeźnia w ofensywie większości tych przetrzebionych rosterów przeciwko którym gram. W uśrednieniu mam prawie zawsze 2 z 3 moich najlepszych graczy, do tego Gordon to druga opcja ofensywna w Denver za Jokiciem w tym trymestrze., a pozostali moi gracze rotacji 7/8 to gracze na spokojnie około 10pkt. i każdy z nich (poza Riversem) dobrze, albo bardzo dobrze broni. Mitchell w rl może sobie tylko pomarzyć o takim wsparciu w ofensywie, jak ma u mnie.

Boucher to czołówka graczy blokujących na obwodzie - życze wszystkim powodzenia w grze przeciwko frontcourt Gordon/Boucher/KAT. gdzie Gordon z Boucherem mogą swobodnie się wymieniać pozycjami, bo Boucher lubi w ataku grać na obwodzie. Uzupełniają ich bardzo produktywny Grant Williams grający swój zdecydowanie najlepszy sezon - wreszcie mi daje scoring na przyzwoitym poziomie oraz jeden z najlepiej przechwytujących graczy w NBA - Chuma Okeke - wiem, że rl Magic są bleee do oglądania, ale polecam przyjrzeć się jak Okeke gra w obronie - choć jest jak całe rl Magic nieefektywny w ataku. Dochodzi mi jeszcze Birch pod nieobecność KATa.

January widać, że tylko przejrzał opis, bo inacej pił by do Quickleya, a nie do Templea, który gra małe minuty, ale jest solidny do bólu. Quickley w rl Knicks niestety jest też przerzucany przez Thibsa na sg podczas gdy u mnie jest nominalnym backup pg. Przy KATie na dystansie miałby o niebo łatwiej ze swoimi floaterami, czy odegraniami jak lubi na obwód na trójkę do któregoś z nieobstawionych kolegów. Do tego dochodzi hustle na obwodzie Manna i Martina, którzy bronią przeważnie przeciwko graczom z piłką juz wysoko na obwodzie, a w ofensywie Mann, Martin, czy Gordon dawaliby mi mnóstwo łatwych punktów w kontrze, czy po ścięciach spod kosza po podaniach KATa (tak, mój center fantastycznie kreuje!), Lowrego, Mitchella, czy Quickleya. 
 

19-8 Magic robią tu wg mnie spokojnie, ale oczywiście każdy niech ocenia po swojemu.

4. Urazy:

W jednym meczu gram bez trójki KAT/Mitchell/Lowry, ale nasi Heat maja jeszcze większe problemy kadrowe o czym pisałem wyżej.

Przeciwko New Orleans, Chicago i Portland gram bez 2 ze swoich 3 najlepszych graczy - ale to raczej nie powinno mieć wpływu na wynik przy mojej głębi (choć niespodziany się zawsze zdarzają - ale jak ktoś je liczy w jedną stronę, to wypadałoby tez liczyć w drugą). 

W 1 meczu przeciwko Milwaukee nie mam KATa i Lowrego i ten mecz policzyłem sobie jako porażkę. 

Później w drugiej części trymestru mam jeszcze 5 meczy z silniejszymi teamami bez backcourt Lowry/Mitchell - i policzyłem sobie w nich 2 porażki (Philly, Lakers) oraz 3 łiny (Dallas,Detroit i Clippers).

Mam jeden z najgłębszych składów podczas tego covidowego trymestru. Poza 2 meczami przeciwko New Orleans i Chicago, gdzie w rl grało mi 9 graczy w pozostałych 25 meczach grało mi od 10 do 13 graczy zawsze. Rozumiem potrzebę dyskredytacji przeciwnika i inne januaryzmy, ale szanujmy się. Myślę, że w 4 wspólnym sezonie czwórki Lowry/Mitchell/Gordon/KAT wypadałoby już nie kwestionować contenderowania Orlando Magic  i traktować ich poważnie jak ta gra ma mieć jakąś logikę  - zresztą okraszone to zostało wyborem dwójki Mitchell/KAT do Meczu Gwiazd, a KAT dziś potwierdził swoją bardzo dobrą dyspozycję na dystansie wygrywając konkurs trójek - chyba nawet jako pierwszy center w historii tego konkursu. 

 

Kwestia rozgrywania pod nieobecność Lowrego i Mitchella:

Widzę, że jest zarzut braku rozgrywającego u mnie pod nieobecność tych graczy, zatem może uściślę tą kwestię - bo rozumiem, że długiego i szczegółowego opisu nikt nie będzie dokładnie analizował przy blisko 30 innych opisach.

Gram 9 takich meczy w tym trymestrze - g34 gdzie Temple(Quickley z ławki)/Mann mają przeciwko sobie duet Satoransky/Middleton bez Doncicia, a z ławki jedyni guardzi to Struś/Garrett - tu nawet dałem łin dla Heat.

oraz mecze od 45 do 52, gdzie 2xChicago, Portland, Clippers i Detroit wygrywam, a mecze z Philly, Lakers i Mavs (z Mavs wygrałem zatem wcześniejszy mecz g44 z Mitchellem) przegrywam.

Z wyjątkiem zmiany meczu w którym wygrałem z Mavs w g44 a nie w g51 nic się tu u mnie nie zmieniło.

Od samego początku jak jestem w BeGM lubię rozpoczynać mecze (jak muszę) graczem, który pojawia się na kilka/kilkanaście minut, ale ważniejszy jest ten, który wchodzi za niego z ławki - tak było z McGruderem, pamiętnym McKinnie, czy Birchem. Tak też teraz robię z Templem - o czym pisałem w opisie, że gra mniejsze minuty od Quickleya. To tak jak z ceną 9zł99gr. - liczenie mi tych graczy jako podstawowych w danym meczu, to tak jak widzieć w cenie 9,99 - 9zł. podczas gdy to tak naprawdę jest 10zł bez tego symbolicznego grosza. 

Rozpoczynam Templem na pg, ale tak naprawdę to gra on około 20min. maxymalnie, a Quickley pozostałe 28min. (oczywiście czasami może wyjść 23 Temple, a 25 Quickley lub nawet 30min. Temple a Quickley 18)  - wszystko zależy od tego jak ułoży się mecz. Niby w takim s5 nie mam klasycznego pg ale Temple to weteran grający w NBA od 2009r. który dzięki swojej wszechstronności i doświadczeniu może mi grać na 3 pozycjach - pg, sg i sf. Mając w s5 jeszcze 3 innych graczy grających mogących grać z piłką - Mann, Gordon i KAT, spokojnie mogę tak rozpoczynać mecze nie zmieniając zbyt wiele w rotacji (kolejna ważna rzecz, która u nas jest kompletnie niedoceniana!!!). Po tych 6-8 minutach wchodzi Quickley, z którym ofensywa z ławki jest zdecydowanie plusowa i gram nim spore minuty, dając kilka minut Templeowi w 2qw. Tak samo robię w 2 połowie. Quickley jest przede wszystkim rozgrywającym i u mnie gra tylko i wyłącznie na tej pozycji. Mając w moich Magic częściej niż aktualnie w rl Knicks piłkę w ręce byłby raczej lepszym graczem. Łatwo też sobie wyobrazić jego dwójkowe akcje z KATem pick & pop oraz opcje które to daje obu graczom. W rl może co najwyżej dograć nad kosz Robinsonowi lub Noelowi, którzy nie dają takiego wachlarza ofensywnego jaki mam z KATem. 

Temple to bardzo mądry i doświadczony weteran - miał tez kilka bardzo dobrych meczy w tym trymestrze, jak w g34 (u mnie gra wtedy przeciwko Miami w s5) - 22pkt. czy w kolejnym (ja mam u siebie Milwaukee) - 17pkt. Miał też kilka innych ok meczy, więc u mnie też by coś pograł. 

Mann jest fajnym energizerem w rl Clippers, gdzie potrafi fantastyczne mecze w ofensiwie przeplatać ze słabymi - ale śr. daje mi zawsze te 10pkt. + hustle. W rl Clippers warto też podkreślić, że Lue daje mu też ostatnio jakieś minuty jako rozgrywającemu. 

Warto tez pamiętać, że moi przeciwnicy również przeważnie mają swoje problemy. Nieobecności Lowrego i Mitchella wziąłem jak najbardziej pod uwagę co wynika z mojej szczegółowej  rozpiski.

Pytanie tylko, czy gra duetu KAT/Mitchell zostanie tu odpowiednio doceniona, bo odnoszę wrażenie, że jak któryś z nich mi nie gra, to w ocenie co poniektórych GMów jakby mi nie grało przynajmniej 5 podstawowych graczy rotacji, a to nie ma mam problemy z rotacją w tym trymestrze. 

Moja 13-osobowa rotacja w tym trymestrze (mecze i punkty):

Mitchell 16g 26,3pkt.

KAT 21g 24,2pkt.

Gordon 22g 15,6pkt.

Lowry 16g 11,7pkt.

Martin 21g 11,5pkt. 

Boucher 27g 10,8pkt.

Mann 27g 9,9pkt.

Okeke 22g 9,4pkt. (u mnie akurat miałby pewnie max 5pkt. w tym sezonie)

Quickley 24g 9,3pkt.

Rivers 23g 7,9pkt.

Williams 22g 7pkt.

Temple 25g 5,6pkt.

Birch 13g 2,4pkt. (dwie kontuzje - w tym złamany nos go ograniczyły w tym trymestrze)

 

 

 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana Pacers 

1 Wstęp 

prócz kosmetycznej zmiany (Dieng za Korkmaza) skład pozostał niezmieniony, a zmiana tylko ze względu na lekki tłok na pozycjach pg/sg u mnie i w obliczu kontuzji Olynyka brakowało pacers mięsa pod koszem. Oprócz Kelly’ego mój zespół ma w tym roku wyjątkowe zdrowie i szczęście, zwłaszcza kluczowi zawodnicy nie opuszczają wiele meczy i zespół spokojnie może ogrywać się przed play offs.

 

2 Absencje 

bralem to z zakładki injuries, gdzie oczywiście dieng, czy Marjanovic czy Markus Howard zaliczali po prostu dnp w swoich klubach w realu, nie będę wymieniał więc zapchajdziur, ale tylko 10 podstawowych graczy:

Chris Paul 0

Fred VanVleet 5 

keldon Johnson 3 

Kelly Olynyk 19

Jusuf Nurkic 3 

Tyus Jones 7

Davion Mitchell 6 

Justin Holiday 1 

Georges Niang 4
 

jeff Green 4

Kenyon Martin jr 2 

no dobra, wymieniłem nawet 11 z 12 najważniejszych graczy, wraz z Diengiem który niby ma 15 nieobecności ale chyba był dostępny cały czas, jesli się nie mylę. 
W normalnym sezonie byłoby to dużo nieobecności ale w tym sezonie to jest jedna z najmniejszych ilości absencji w begm. mysle spoko rotacje mogę mieć w każdym meczu, bo mam 12 spoko zawodników, + Bobana, czy Duane washingtona jr na two way contract. 
 

3 Rotacja 
 

wstawiam dwa warianty, bez olynyka i z nim. Nie będę się również bawił w gdybanie co gdy brakuje vanVleeta czy Keldona w poszczególnych meczach, każdy może sobie wyobrazić jak to wygląda, widać przecież kto jest który w hierarchii - po minutach w pełnych składach… ewentualnie wtrące dwa słówka o tym co i jak.

Bez Olynyka (19 spotkan ) 

PG C.Paul 32 Tyus Jones 12 Tre Jones 4

( tu jedna uwaga :staram się grac Tre jonesem prawie w każdym meczu, żeby go ogrywać ale wiadomo czasem jak jest ciężki, zacięty mecz vs jakieś Wolves czy Magic, to wtedy raczej nim nie gram i te4 min to uśrednione)

SG F.VanVleet 34 Davion Mitchell 14 

( tu przy urazie vanVleeta davion dostanie szanse w s5 i minuty na sg dostaną tez tyus Jones czy Justin Holiday) 

SF K.Johnson 26 Justin Holiday 22

( +Kenyon Martin jr. w blowoutach, czy gdy kogos brakuje )

PF Jeff Green 28 G. Niang 16 K. Martin jr. 4 

(Niang do s5 jak zabraknie Jeffa w pojedynczych meczach) 


C J. Nurkic 33 G. Dieng 11 B. Marjanovic 4

(Boban uśrednione - gra w poszczególnych, wygodnych dla niego match-upach jak zawsze) 
 

W blowoutach itd graja jeszcze Duane Washington jr, Markus Howard

 

z Olynykiem (8 spotkań) 

PG C. Paul 32 Tyus Jones 12 Tre Jones 4 

SG F. VanVleet 34 Davion Mitchell 14

SF K. Johnson 26 J. Holiday 22

PF J. Green 26 G. Niang 14 K. Martin jr. 4 K. Olynyk 4

C J. Nurkic 32 K. Olynyk 12 G. Dieng 4

Wprowadzamy olynyka po kontuzji jak widać po mału, 16mpg. Wiadomo, pewnie w każdym meczu gdzieś tam kogos brakuje wiec taki Kenyon Martin jr pogra ostatecznie pewnie więcej niż 4mpg, jako ze może grac na sf, pf a nawet i na C pojedyncze minuty. 
tu w pełnym składzie brakuje minut dla Bobana, czy Duane washingtona ale tez gdzieś dostaną swoje szanse. 
 

4 Statystyki (i kilka słów) 
Wrzucam klasycznie w nawias liczbę nieobecności. Statystyka on/off jest za cały sezon, bo większa próbka w tym wskaźniku jest fajna, no i nie umiem zrobić za sam II trymestr ;]

PG - Chris Paul (0) 34,4min 49,5%fg 1,1 trójki na  33,9% 86%ft 15,7 pts 5,0 reb 11,1 ast 1,7 stl 2,3 to +5,9 on/off

fe-no-me-na-lny trymestr,  ma się wrazenie że jego drużyna tylko wygrywa w tym sezonie, a do tego zaliczył 12x Double Double i 2x Triple Double i jest zdrów jak koń. Prowadzi w asystach w tym sezonie, jest też pomimo wieku 36 lat w top3 steali na mecz w tym sezonie. Wg mnie mocny kandydat do mvp w begm u nas, bo trza przyznać nie ma u nas aż tak mocnego wsparcia jak w realu, ale i tak prowadzi (prawdopodobnie) Pacers do niespodziewanie mocnej pozycji przed playoffs.

PG Tyus Jones (7) 21min 47%fg 0,9 trójki na 34% 86,7%ft 8pts 2,5reb 4ast 0,9stl 0,7to +2,2 on/off

Covid przystopował trochę jego sezon życia, ale pod koniec II trymestru już wraca do formy. Chciałbym tu tylko wspomnieć iż uważam, że tyus to idealny back-up dla cp3 gdyż charakterystyką mocno przypomina naszego kapitana, nie traci wiele piłek, a solidnie je dystrybuje do innych, rzuca pewnie osobiste i jest niezły na midrange, notuje prawie 2 przechwyty per 36 min. wystarczy zresztą spojrzeć na porównanie ich stat per36 min, aby się przekonać, że to podobni gracze w sposobie gry. Mam więc jeśli chcę przedłużenie mysli taktycznej cp3 przez 48 minut w meczu. 
 

PG - Tre Jones (10) 16min 51%fg 0,1 trójki na 16%  82,6%ft 6,1 pts 2,2reb 3,2as 0,5to -4,7 on/off

 

Mlodszy z braci Jones to mój drugoroczniak, wybór z pierwszej rundy draftu 2020 przypominam. W Realnym świecie wreszcie przebija się do rotacji. U mnie również dostanie szanse pograć 6-8min w wielu spotkaniach, jedynie przeciw contenderom nadal musi obserwować grę z ławki. Na pewno chłopak zasługuje na więcej szans, ale same trenowanie przeciw i z starszym bratem, czy cp3 i vanvleetem pozytywnie wpływa tutaj na jego rozwój. W przyszłości, gdy cp3 już skończy karierę to na pewno ma szansę zaowocować. 
 

SG - Fred VanVleet (5)  39,2min 40,7%fg 4,9 trójki na 41,1% (sic!) 87,8% 23,9pts 4,1reb 7,8ast 1,8stl 0,5blk 2,2to +8,3 on/off

prawdopodobnie najlepszy trymestr w karierze, nie ma w tym przesady. 5 trójek na mecz na ponad 40% to elitarny wynik. Uczciwie wrzuciłem wskaznik fg, wyglada na słaba efektywnosc ale Fred oddaje prawie 60% swoich rzutów z dystansu, stad ciężko utrzymać mu jakiś lepszy wskaźnik. Jeden z lepszy h ofensywnie graczy NBA w tej chwili. Dodatkowo w tym trymestrze prawie 2 przechwyty na mecz i równe pół bloku. Fred zasłużenie dostał się do Allstar w tym sezonie. Drobne urazy, czy tam resty się pojawiają, ale może u mnie by nie były resty potrzebne, bo nie oram nim po 40 min na mecz! 
 

SG/PG Davion Mitchell (6) 26mpg 42,3%fg 1,5 trójki na 32% 27%ft (mała probka ;] ) 11,2pts 1,8reb 3,2ast 0,6stl 0,5blk 1,2to +3,7 on/off

Moj rookie nie dostanie zazwyczaj aż tylu minut, ale może liczyc na te 26-30 w pięciu spotkaniach bez VVleeta. Młody się rozkręca w końcówce drugiego trymestru, co mnie bardzo cieszy. Zaczął trafiać dużo więcej trójek w ost kilku spotkaniach. 
 

SF Keldon Johnson (3) 31,7min 44,6%fg 2,4 trójki na 41% 83%ft 15,8pts 6reb 1,8as 0,6stl 1,3to +2,1 on/off

W trzecim sezonie gry wreszcie widać jakieś postępy w ataku. Jest bardziej regularnym scorerem. Zwłaszcza poprawił mocno rzut za trzy, prawie 2,5 celnych trafień w drugim trymestrze to już spoko wynik. 
 

SF Justin Holiday (1) 29min 43%fg 2,8 trójki na 39,5% 86,7%ft 12,1pts 2,7reb 2as 0,9stl 0,4blk 1,1to -0,8 on/off 

 

3andD i glue-guy w rotacji, jak zawsze co noc zdrów i gotów sypać trójeczki na dobrych procentach co mecz. Trafił conajmniej dwie sztuki w 19 z 27 rozegranych spotkań w tym trymestrze. 
 

PF Jeff Green (4) 23,8min 53,4%fg 0,7 trójki na 30% 81,5%ft 10,9pts 3,3reb 1,2as 0,8to -1,5 on/off

dobrą grą w II czesci sezonu wywalczył sobie u mnie miejsce w s5 i nie przewiduje narazie powrotu kellyego do s5. Solidny po obu stronach parkietu, co jest do poprawy w kolejnym trymestrze to na pewno celność za trzy i może trochę regularność, bo zdarza mu się zagrać w kratkę. 

 

PF/SF - Georges Niang (4) 22min 42,5%fg 2 trójki na 42% 85,7ft 8,2pts 2,7reb 1,6as 0,9to +4,6 on/off

 

Moja Strzelba z ławki, i to jak skuteczna! To już czwarty mój zawodnik który rzucał w tym trymestrze trójki na około 40% skuteczności. 
 

PF/SF Kenyon Martin jr. (2) 22,8min 51,9%fg 0,6 trójki na 30% 68% 9,5pts 4,8reb 1,5as 0,5stl 0,6blk 1,1to +4,3 on/off 

 

Kenyon u mnie może liczyc na nieco mniej minut, jedynie 8-12na mecz, w razie nieobecności innych wings ewentualnie pogra ciut więcej. W tym czasie ma zapieprzac w obronie i zabezpieczać zbiórkę, bo jest w tym niezły. Na pewno Mógłby grać jeszcze lepiej ale był jednym z lepszych graczy Rockets w realu. 
 

C/PF Kelly Olynyk (19) 17,7min 31%fg 0,6 trójki na 17% 83,3%ft 6,8pts 4,4reb 3,8as 1,6to -3,3 on/off

Krótko mówiąc - kontuzja, a potem Covid i lekkie problemy kondycyjne. Bez wątpienia stać go na więcej i wierze że forma przyjdzie w najbliższych dniach albo tygodniach. 
 

C Jusuf Nurkic (3) 31min 48,8%fg 0,3 trójki na 23% 63,5%ft 16pts 11,5reb 3ast 1,3stl 0,8blk 3,1to +7,1 on/off

Fantastyczny trymestr w jego wykonaniu. Solidny w obronie, elitarny na zbiórce (prawie 3,5orpg). Cieszy jego Zdrowie w tym sezonie bo to moja ostoja na desce, poza nim mam raczej słabych zbierających wiec dla mojego zespołu mega ważny zawodnik. W tym zespole co mój może liczyć na dużo więcej extra passów po łatwe punkty, wiec powinien zdovywać jeszcze troszkę więcej pts. 16x double double w tym trymestrze. Jak ważna jest Jego obecność na boisku mówi chociażby jego on/off. 
 

C/PF Gorgui Dieng (15???) 10,3min 52,2%fg 1 trójka na 46,5% 75%ft 5,2pts 2,8reb 1,1ast 0,4blk 0,5to -6,7 on/off

Rozciągający wysoki, piaty mój zawodnik który rzuca na 40% lub lepiej za trzy. wydaje mi się ze byl Cały czas dostępny, po prostu w realu ma duża konkurencje na centrze. U mnie pogra coś tam w każdym meczu, 4-12min na mecz. Potrafi rzucić trójkę i dobrze stawia zasłony więc to z pewnością przydatny gracz na tę chwilę. 
 

C Boban Marjanovic (0????)

w realu notuje same DNP w tym okresie, u mnie troszkę pogra w niektorych meczach. Wiemy wszyscy na co Go stać, brak statystyk z tego trymestru wiec nie będę wklejał innych, całą karierę można liczyc na jego szybkie  pts i reb w kilka minut więc tutaj to jest oczywiste jakie ma zadania. 
 

W meczach blowout czy gdzieś kogos brakuje mogę liczyc jeszcze na

 

SG/PG duane washington jr 20min 39,3%fg 1,9 trójki na 35,6% 79%ft 10,9pts 2,1reb 2,4ast 1,2to 

markus Howard i Kelan Martin którzy w realu sobie nie pograli za wiele, wiec statystyki pominę.

 

moi najważniejsi gracze mają bardzo pozytywny wpływ na swoje drużyny w realu, to dość ciekawy prognostyk. 
 

5 Terminarz 

Warriors 

@Bucks 

Pistons (b2b) 

@Heat (po 4 dniach odpoczynku)

Rockets

@Bulls 

Hornets

Bulls

@Cavs

@Knicks

Nets (b2b)

Jazz 

@Celtics

Celtics

Suns

@Clippers

@Lakers

@Warriors (b2b)

@Pelicans

Hornets 

@Thunder

@Mavs (b2b)

Clippers 

Magic 

Bulls 

@Cavs 

 

tylko 3x b2b 

14x dom 

13x wyjazd

aż 3x bulls, najgorsza drużyna w begm 

w sumie 8x lottery team aka tankerzy

2x u siebie z hornets, gdzie znając wynik play-in z zeszłego roku wiecie jak bardzo jesteśmy na te mecze zmotywowani ;) obiecałem sobie ze dostaną sweepa w tym sezonie i liczę tu na dwa pewne zwycięstwa.

 

podsumowując, wydaje mi się że nie był to zbyt wymagający terminarz. Zadnego meczu vs wolves, nuggets czy sixers, tylko po jednym spotkaniu vs Pistons czy Magic, Lakers, Bucks, Mavs, a to najlepsze drużyny w begm w tej chwili. 
 

6 Wady i Zalety 

 

Wady

* słaba poza elitarnym nurkicem zbiórka

* tłok na pg/sg i brak możliwości Dania wiekszej liczby minut tyusowi oraz davionowi. 
 

* bardzo słabiutki trymestr olynyka

Zalety

* świetna skuteczność za trzy w tym trymestrze, jak wspominałem aż 5 graczy trafia na conajmniej 40% za trzy. 4 graczy trafia conajmniej 2 trójki na mecz, w tym VanVleet trafia 5 na mecz. Do tego cp3, tyus czy Dieng dorzucają po jednej conajmniej. 
 

* głębia ławki - mam 12 solidnych zawodników do rotacji i kontuzje i urazy mi nie straszne

* zdrowie - były nieobecności ale wśród liderów Paul opuścił zero spotkań, VanVleet ledwie 5, Nurkic 3 i Keldon 3. Do Tego najważniejsi rolesi Jeff Green 4 i Justin Holiday ledwie 1. W skali ligi to bardzo mało, patrząc na problemy innych naprawdę mamy wielkie szczęście w tym sezonie. 

* lepszy trymestr w scoringu: vleet rzucał 24ppg, Keldon, Paul i Nurkic wszyscy po ~16ppg. Mam dodatkowo czterech kolejnych zawodników którzy dadzą około 10pkt na mecz ( Holiday, Green, Niang, tyus) także scoring w tym Sezonie wreszcie nie jest dla Mnie problemem. 
 

* skuteczność z osobistych - wyrównany poziom w Lidze oznacza wyrównane spotkania, a w wyrównanych spotkaniach takie niuanse jak free throws są mega ważne. Prócz nurkica każdy z najważniejszych zawodników pacers rzuca ft na powyżej 80%. 
 

* zgranie - tu w składzie nie było rewolucji w trakcie sezonu i choć mamy w tym Sezonie kilka nowych twarzy to zdrowie i obecność generała cp3 bardzo pomogły nam Się szybko zgrać i w tej chwili powinno wszystko już ładnie klikać w tym zespole. 

*tracimy bardzo mało piłek, a przechwytujemy być może najlepiej w lidze. Paul, VanVleet i Nurkic który jest jednym z lepiej przechwytujących wysokich w lidze. Dodatkowo z ławki Justin czy Davion Mitchell. Obrona zwłaszcza obwodowa wygląda bardzo mocno. Możemy liczyc z tego powodu na extra punkty w transition. 

*cp3 jest w top5 mvp voting wg NBA.com , wG mnie całkiem zasłużenie, kto się z tym Nie zgadza to zapraszam do dyskusji. 
 

7 Podsumowanie i proponowany bilans 

 

ten sezon W pacers pokazuje jak opłaca się budowanie po mału i na spokojnie. Po wielu latach gdzie notowałem notorycznie wyniki lekko poniżej moich i kibiców oczekiwań wreszcie przyszedł ten sezon w którym wszystko zaklikało. Jest zdrowie i jakość w grze. Cp3 jest top5 graczem ligi pod wzgledem impactu na wyniki, VanVleet zostal wyróżniony zaproszeniem do allstar game. Nurkic i Keldon mocno rozkręcili się w tym trymestrze. Mam bardzo fajnych rolesów. Uważam że powinienem wygrać ten trymestr na wschodzie. Nieskromnie, ale naprawdę mam ostatnio mało powodów do skromności. Proponuje bilans 22-5. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DETROIT PISTONS

Bilans RL Grizzlies: 20-7

DEPTH CHART

PG Morant 32 / Russell 16 / Banton 0 / Dunn 0

SG Trent Jr. 20 / Russell 12 / Richardson 16 / Wiggins 0

SF Avdija 18 / Oubre Jr. 20 / Trent Jr. 10 / Banton 0

PF Markkanen 28 / Paschall 16 / Avdija 4 / Mamukelashvili 0

C Valanciunas 28 / Adams 20 / Wagner 0

ABSENCJE

Zrzut-ekranu-2022-02-20-102610.gif

Podczas nieobecności:

- Russell i Richardson przejmują minuty Moranta. Podczas nieobecności Russella drugim ball handlerem zostaje Avdija. Małe minuty dostaje Dunn.

- Gdy nie ma Trenta lub Richardsona za ich miejsce wchodzi Wiggins.

- Tylko 4 opuszczone spotkania lidera

- Gdy nie ma Markkanena jego minuty przejmuje trójka Wagner, Paschall, Avdija

- Nadal mocno obstawiona pozycja C

STATYSTYKI

Zrzut-ekranu-2022-02-20-102806.gif

TERMINARZ

Zrzut-ekranu-2022-02-20-102356.gif

+ / -

Strzelecko solidny trymestr całej drużyny

Rozwój Avdiji

Mocny trymestr duetu Morant - Trent Jr.

Utrata Markkanena na końcówkę trymestru

PROPONOWANY BILANS

Co tu dużo mówić. Wynikowo jest to najlepszy trymestr moich zawodników od początku sezonu. Głęboka ławka i gotowość całej drużyny na brak podstawowego zawodnika skłania do utrzymania jakości ekipy. Myślę, że Grizzlies z Morantem pokazali, że nie boją się mocniejszych ekip tak samo jako moja drużyna i stać ich na bilans 21-6 w tym trymestrze.

 

Do końca dnia coś jeszcze dodam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns

Dość krótko, bo czas goni, rotacje zostawiam trenerowi, bo to jego działka, więc zajmę się przeglądem z czego nasz coach mógł w tym trymestrze wybierać.

Josh Giddey [13.6 PKT / 8.1 REB / 6.4 AST / 27% za 3 (4.4 3PA na mecz) / 3 opuszczone mecze] - z każdym miesiącem w lidze coraz lepszy, zaczął błyszczeć zwłaszca bez Shaia i Dorta, gdy dostał więcej piłki w łapy. Nie jest może wybitnym strzelcem za 3, ale nie ma simmonsowego problemu i chociaż te rzuty oddaje dzięki czemu całkiem spacingu nie zabija. TOP5 ROTY w tym sezonie, ja fan.

Spencer Dinwiddie [11.7 PKT / 4.4 REB / 6.5 AST / 27% za 3 (5.0 3PA) / 7 opuszczonych meczów, ale 2 to wynik trade] - indywidualnie na pewno rozczarowuje w tym sezonie, choć w Suns może dostanie lekki bonus za stabilność-lojalność, jeśli ktoś to ceni. Mimo wszystko to nadal dość wartościowy "klepacz" w rotacji, choć niestety w Mavs będzie miał jeszcze trudniejsze warunki do grania obok Brunsona i Doncicia i mniej piłki.

Bogdan Bogdanović [14.8 PKT / 4.2 REB / 3.4 AST / 35% za 3 (7.9 3PA) / 9 opuszczonych meczów] - tak jak i całe Hawks trochę rozczarowuje, ale końcówkę trymestru/początek 3 miał już zdecydowanie lepszą, więc jest nadzieja, że pójdzie to w dobrą stronę. Bardzo lubię BBIQ Bogdana i jako wspierający rozgrywających w klepaniu i dysponowaniu piłką do partnerów jest użyteczny, do tego grozi trójką i zapewnia spacing trochę lepiej niż pokazują to %, bo jest respektowanym w tym elemencie graczem.

Harrison Barnes [16.4 PKT / 5.6 REB / 2.6 AST / 42% za 3 (5.1 3PA) / 0 opuszczonych meczów] - zawodnik idealny do naszych potrzeb, obskoczy parę pozycji, nieźle broni, daje trójkę, a można dać mu tez piłkę do ręki w iso akcjach. Może świetnie uzupełniać S5 lub napędzać ławkę rezerwowych. Harrison po prostu robi to, czego w danej sytuacji się od niego wymaga i zwykle nie zawodzi.

Tobias Harris [19.1 PKT / 7.0 REB / 4.0 AST / 39% za 3 (3.1 3PA) / 0 opuszconych meczów] - bardzo zdrowy trymestr Tobiego co cieszy, Tobias zaliczył nawet triple-double i to pokazuje pewną zmianę w grze tego zawodnika, bo stał się trochę bardziej uniwersalny w tym sezonie i poprawił kreację, wejdzi w sezon miał średnie, ale ten trymestr juz lepszy i przy dojściu Hardena, który z jednej strony zabierze mu piłkę, z drugiej zapewni więcej miejsca na parkiecie może być ciekawie w T3.

Jaren Jackson Jr [16.6 PKT / 6.3 REB / 1.1 AST / 27% za 3 (4.6 3PA) / 0 opuszczonych meczów] - kolejny zdrowy zawodnik w naszej drużynie i to właśnie w jego wypadku cieszy najbardziej. Mam nadzieję, że problemy zdrowotne już za Jarenem, bo jest niezwykle istotnym elementem układanki Memphis w tym sezonie, a przy braku Adamsa zdecydowanie lepiej zbiera, więc myślę że i w moim zespole ten element wyglądałby u niego lepiej. Bestia względem bloków.

JaMychal Green [7.3 PKT / 4.2 REB / 0.9 AST / 32% za 3 (1.8 3PA) / 10 opuszczonych meczów - część wybór trenera] - spory zjazd i rozczarowanie, ale z drugiej strony przy tak zdrowym trymestrze naszych forwardów to nawet grając lepiej nie mógłby liczyć na wielkie minuty, bardziej irytuje mnie z powodów "denverowych" niż w BeGM.

Jalen Smith [7.3 PKT / 5.4 REB / 0.2 AST / 32% za 3 (1.5 3PA) - 6 opuszczonych meczów) - w sumie nagle Smith stał się graczem, który z Greenem może powalczyć o minuty, zwłaszcza w kolejnym trymestrze, gdy IRL trafiłdo Indinay i ma pewniejsze i większe miunty, może coś jeszcze z niego będzie w tej lidze.

Matisse Thybulle [6.2 PKT / 2.4 REB / 1.2 AST / 1.8 STL / 1.1 BLK / 31% za 3 (2.5 3PA) / 7 opuszczonych meczów) - starter w bardzo mocnej 76ers, którego boxcore nie mówi wszystkiego, bo to przede wszystkim specjalista od obrony. Pooglądajcie lepiej Bena Taylora: https://www.youtube.com/watch?v=pvLM8VNba8k

Desmond Bane [20 PTK / 4.5 REB / 2.7 AST / 1.3 STL / 43% za 3 (7.5 3PA) / 4 opuszczone mecze) - jeden z faworytów do wygrania nagrody MIP, jeden z naszych liderów, jeden z graczy, któremu możesz dać piłkę i wiesz, że zrobi z nią coś mądrego. Do tego kapitalny w rzutach dystansowych, Desmond potrafi być również użytecznym obrońcą. Skarb.

Corey Kispert [9.2 PKT / 3.2 REB / 1.4 AST / 33% za 3 (4.4 3PA) / 2 opuszczony mecze) - powoli zaczyna się coraz lepiej odnajdować na parkietach NBA i jestm pewny, że w przyszłości organizacja będzie miała z niego jeszcze wiele pożytku. U mnie podobnie jak w Wizards trafił na dość mocną konkurencję na swoich poozycjach, nawet mocniejszą, więc walka o minuty dość ciężka.

Ty Jerome [7.5 PKT / 2.0 REB / 3.2 AST / 28% za 3 (4.5 3PA) / 3 opuiszczone mecze) i Theo Maledon [5.4 PKT / 1.6 REB / 1.3 AST / 31% za 3 (2.3 3PA) - rok temu obaj zawodnicy Thunder sporo u nas grali, teraz konkurencja wydaje się zbyt duża i raczej pozostaje im garbage time.

Plusem na pewno jest w tym trymestrze zdrowie, szeroka kadra i wielu graczy, którzy gra solidne minuty w rzeczywistości, wiec tej rotacji nie trzeba kleic i mocno podbijac minut wzgledem rzeczywistosci. Minusem moze byc brak pojedynczego all-stara, ktory ciagnie ten wózek, tu trzeba zawierzyc w coaching i SYSTEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiony poniżej opis jest tylko i wyłącznie interpretacjią GMów minnesoty i nie należy go traktować jako jedynie słuszną prawdę obiawioną. Dane są z BR, przetestowane, ale też gdzieś mogą zawierać błędy. Z góry Przepraszam jeśli kogoś poniższym wpisem w jakiś sposób uraziłem.

Podstawowe założenia zespołu na ten sezon:

Minnesota ma bardzo podobny skład do zeszłego roku. Główna zmiana to brak Conleya - którego zastąpił nowy RJ Jackson, jak i KCP, którego minuty zastąpią obecni już w zeszłym sezonie Melton i Tate. Nasz zespół ma po dwóch z 3 najważniejszych graczy Suns, Boston i najważniejszego LAC.

Wiele opcji na każda pozycje, poza 5 meczami. W problematycznych 5 meczach mam szczęście, gdyż przeciwnik ma podobne problemy, a w moim najgorszym kadrowo meczu nr 35 mierzę się z UTAH, którzy mają i tak w nim dużo gorszy skład. Drugi słaby mecz 36, gram z LAL i tam niestety porażka, stąd mimo teoretycznej rozpiski, całkiem możliwe, że dałbym odpocząć Bookerowi i Brunsonowi po przerwie, jakby mecz był do tego czasu rozstrzygnięty. Udowodnie szczegółowo w rozpisce rotacji.

Każdy moj center ma zadanie zapewniać obronę, zbiórki, zasłony i hustling. Mam świetny zestaw do tego - Ayton, RobWill, Yurt7 a nawet w ostateczności w kilku meczach Tony Bradley.

Ofensywa różni się od tego, co chcemy grać zazyczaj i co graliśmy dotychczas, gdyż gramy dwoma wysokimi, stawiając na obronę. Dwóch wysokich ma zadanie w ataku stawiać zasłony i zbierać, jeden rotuje do kosza. Czyli system dwóch zasłon znany min z beautifull offense Spurs (ofc u mnie to nie będzie beautifull a raczej wersja ugly). Staram się wykorzystać i trenować przy okazji niedoceniany moim zdaniem passing Roberta Williamsa. W obronie może on kryć pozycję 1-5, więc uważam, że w połączeniu z innym wysokim, defensywa będzie dużo lepsza i zniweluje w jakimś stopniu mocno toporną ofensywę.

Podstawowe dane:

Pozycje moich graczy z tego sezonu:

 
PLAYER M PG SG SF PF C
JAYSON TATUM 2020 0 0 61 39 0
JALEN BRUNSON 1861 95 5 0 0 0
REGGIE JACKSON 1759 68 32 0 0 0
DEVIN BOOKER 1741 1 85 14 0 0
JAESEAN TATE 1536 0 1 43 56 0
ROBERT WILLIAMS 1408 0 0 0 39 61
DEANTHONY MELTON 1156 16 82 2 0 0
DEANDRE AYTON 1076 0 0 0 0 100
PAUL GEORGE 924 0 4 49 45 2
OMER YURTSEVEN 593 0 0 0 0 100
TONY BRADLEY 500 0 0 0 0 100
ISAAC BONGA 66 3 49 44 4 0
RJ NEMBHARD 44 53 39 8 0 0
MIYE ONI 44 0 10 84 6 0

Podstawowe statystyki:

 
PLAYER GS M FGM FGA FGP X3M X3A X3P FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM TS
JAYSON TATUM 1 36.11 8.57 19.65 0.44 2.65 8.43 0.31 5.22 5.91 0.88 1.26 7.04 8.3 4.74 0.96 0.65 3.17 2.39 25 17.99 9.7 56.18
DEVIN BOOKER 1 35.4 9.81 22.3 0.44 2.85 8.11 0.35 4.78 5.56 0.86 0.74 4.85 5.59 4.3 1.04 0.37 2.11 2.7 27.26 18.35 6.89 55.08
JALEN BRUNSON 1 33.83 7.11 13.78 0.52 1.15 3 0.38 2 2.33 0.86 0.48 3.15 3.63 5.93 1.04 0.07 2 1.89 17.37 14.2 4.07 58.66
ROBERT WILLIAMS 1 31.96 4.57 6.22 0.73 0 0.04 0 1.26 1.7 0.74 4.13 6.57 10.7 2.83 1.04 2.61 1.22 2.48 10.39 15.19 7.09 74.56
PAUL GEORGE 1 31.38 7 17.5 0.4 3 8 0.38 4 4.5 0.89 0.5 4.5 5 6 4 0.5 3.5 1.5 21 17.5 -3 53.9
REGGIE JACKSON 1 27.37 5.65 14.48 0.39 1.96 5.96 0.33 2.09 2.3 0.91 0.35 3 3.35 4.26 0.87 0.09 2.09 2.13 15.35 9.5 -7.09 49.54
JAESEAN TATE 0.96 26.88 5 9.72 0.51 0.72 2.56 0.28 1.96 2.92 0.67 1.6 3.6 5.2 3.2 1.04 0.52 1.88 4 12.68 9.86 -6.76 57.61
DEANDRE AYTON 1 26.31 6.64 9.64 0.69 0.07 0.14 0.5 2.36 2.86 0.83 2.29 6.79 9.07 1.36 0.79 0.86 1.36 2.36 15.71 15.09 6.5 72.07
OMER YURTSEVEN 0.5 21.34 3.9 7.4 0.53 0.05 0.15 0.33 1.05 1.7 0.62 2.85 6.95 9.8 1.8 0.7 0.45 1.35 2.7 8.9 8.95 3.65 54.61
DEANTHONY MELTON 0 20.92 3.33 9.24 0.36 1.38 4.38 0.32 1.33 2 0.67 1.24 4.05 5.29 2.81 1.57 0.48 1.24 2.05 9.38 7.88 4.76 46.34
TONY BRADLEY 0 10.41 1.32 2.11 0.63 0 0 NaN 0.47 0.68 0.69 1.05 2 3.05 0.53 0.32 0.84 0.58 1.37 3.11 3.56 0.21 64.54
RJ NEMBHARD 0 8.08 0.8 2 0.4 0 0.2 0 0.2 0.4 0.5 0 0.2 0.2 1.8 0 0 0.4 0.4 1.8 1.4 0.2 41.36
ISAAC BONGA 0 4.13 0 0.33 0 0 0.33 0 0 0 NaN 0 0.33 0.33 0 1 0 0.33 0.67 0 0.27 -6.67 0
MIYE ONI 0 1.65 0 1 0 0 1 0 0 0 NaN 0.5 0.5 1 0 0 0 0 1 0 -0.6 -5 0

Liczba gier:

 
PLAYER N
DEVIN BOOKER 27
JALEN BRUNSON 27
JAESEAN TATE 25
REGGIE JACKSON 23
JAYSON TATUM 23
ROBERT WILLIAMS 23
DEANTHONY MELTON 21
OMER YURTSEVEN 20
TONY BRADLEY 19
DEANDRE AYTON 14
RJ NEMBHARD 5
ISAAC BONGA 3
PAUL GEORGE 2
MIYE ONI 2

Tabela opuszczonych meczy przy założeniu, że DNP to nie jest brak.

 
PLAYER/MECZ X29 X30 X31 X32 X33 X34 X35 X36 X37 X38 X39 X40 X41 X42 X43 X44 X45 X46 X47 X48 X49 X50 X51 X52 X53 X54 X55 SUM
JAYSON TATUM 0 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
PAUL GEORGE 1 1 0 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 25
DEVIN BOOKER 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
JALEN BRUNSON 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
REGGIE JACKSON 0 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
ROBERT WILLIAMS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
DEANDRE AYTON 0 0 0 0 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 13
JAESEAN TATE 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
DEANTHONY MELTON 0 0 0 0 0 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6
OMER YURTSEVEN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3
TONY BRADLEY 0 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6
RJ NEMBHARD 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1 1 1 0 1 1 0 1 12
ISAAC BONGA 0 1 1 1 1 0 1 1 0 0 1 1 1 1 1 0 0 1 1 1 1 1 0 1 1 1 1 20
MIYE ONI 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
SUM 3 5 2 4 5 7 8 5 5 4 4 2 2 2 4 2 4 5 4 4 4 3 2 4 4 2 3 103

Hipotetyczna tabela pojedynków, oprta o maksymalny gamescore BR, pokazująca, że moja drużyna w większości meczy deklasuje rywala:

 
TM OPP DATE GN W TM_SCORE OPP_SCORE ID RK
MIN LAL 18978 29 H 113.32 64.6 433 29
MIN DAL 18980 30 H 128.23 103.93 449 30
DAL MIN 18982 30 H 64.6 115.31 458 31
UTA MIN 18984 31 H 6.7 107.96 478 32
MIN BOS 18988 33 H 108.2 79.84 495 33
MIN NYK 18989 34 H 72 57.3 502 34
UTA MIN 18992 35 H 23.4 62.8 527 35
LAL MIN 18994 38 H 93.3 98.6 537 36
LAC MIN 18995 38 H 76.13 69.8 545 37
MIN OKC 18997 38 H 55.8 85.04 562 38
OKC MIN 18999 38 H 108.62 119.03 576 39
HOU MIN 19001 41 H 87.5 98.2 589 40
NOP MIN 19003 41 H 58.4 119.08 606 41
MEM MIN 19005 44 H 61.9 120.25 620 42
MIN GSW 19008 43 H 126 53.9 644 43
NYK MIN 19010 45 H 57.2 89.5 659 44
ATL MIN 19011 44 H 38 49.5 660 45
MIN BRK 19015 46 H 72.3 46.5 695 46
POR MIN 19017 47 H 67.44 90.8 711 47
GSW MIN 19019 49 H 49.8 137.1 724 48
PHO MIN 19020 48 H 107.63 122.5 735 49
MIN UTA 19022 50 H 82.88 11.7 748 50
MIN DEN 19024 51 H 118.71 86.2 762 51
DET MIN 19026 51 H 87.3 100.03 776 52
MIN DET 19029 53 H 110.76 113.25 802 53
SAC MIN 19031 56 H 51.8 122.7 818 54
SAC MIN 19032 57 H 96.7 107.72 823 55
 
TM W L
MIN 24 3

Sam proponuję sobie jednak bilans: W:19/20-L:8/7

Polecam jednak prześledzić dokładnie wstawione poniżej rotacje w poszególnych meczach. Np mam tu zwycięstwo na styku LAL w naszym drugim meczu, mimo mocno osłabionego składu i raczej to bym przegrał, mimo świetnego akurat wtedy meczu RobWilla czy Tate i solidnymi Bookera i Brunsona

Żeby nie komplikować, podaję top8 graczy do rotacji, ale np w wielu meczach używam Meltona, żeby dać odpocząć Bookerowi i Brunsonowi, którzy przez 5 meczy, gdzie miałem covid, musieli grać +40min

Rotacja z PGeorgiem, dwa mecze 31,32 (w jednym nie ma Reggiego w drugim RobWilla(był late scratch, więc mial DNP zamiast inactive))

POS PL1 MIN1 PL2 MIN2
PG JALEN BRUNSON 30 DEANTHONY MELTON 18
SG DEVIN BOOKER 36 DEANTHONY MELTON 12
SF JASON TATUM 36 JAESEAN TATE 12
PF PAUL GEORGE 36 JAESEAN TATE 12
C DEANDRE AYTON 24 ROBERT WILLIAMS 24
G:32 SUMA=240 162   78
POS PL1 MIN1 PL2 MIN2
PG REGGIE JACKSON 30 JALEN BRUNSON 18
SG DEVIN BOOKER 36 JALEN BRUNSON 12
SF JASON TATUM 36 JAESEAN TATE 12
PF PAUL GEORGE 36 JAESEAN TATE 12
C DEANDRE AYTON 36 OMER YURTSEVEN 12
G:31 SUMA=240 174   66

Mecze numer:29,30,39,40,41,42,50,51,52,53,54,55 w ktorych graja JAYSON TATUM,DEVIN BOOKER,JALEN BRUNSON,REGGIE JACKSON,ROBERT WILLIAMS,DEANDRE AYTON,JAESEAN TATE

POS PL1 MIN1 PL2 MIN2
PG REGGIE JACKSON 36 JALEN BRUNSON 12
SG DEVIN BOOKER 24 JALEN BRUNSON 24
SF JASON TATUM 36 DEVIN BOOKER 12
PF ROBERT WILLIAMS 24 JAESEAN TATE 24
C DEANDRE AYTON 36 ROBERT WILLIAMS 12
G:MAIN SUMA=240 156   84

Mecze numer: 38,43,44,47,48,49 w ktorych graja JAYSON TATUM,DEVIN BOOKER,JALEN BRUNSON,REGGIE JACKSON,ROBERT WILLIAMS,JAESEAN TATE. Rolę Aytona przejmuje Yurt7

POS PL1 MIN1 PL2 MIN2
PG REGGIE JACKSON 36 JALEN BRUNSON 12
SG DEVIN BOOKER 24 JALEN BRUNSON 24
SF JASON TATUM 36 DEVIN BOOKER 12
PF ROBERT WILLIAMS 24 JAESEAN TATE 24
C OMER YURTSEVEN 36 ROBERT WILLIAMS 12
G:MAIN2 SUMA=240 156   84

Mecze numer: 45:46 NIE GRA ROB WILL I AYTON

POS PL1 MIN1 PL2 MIN2 PL3 MIN3
PG REGGIE JACKSON 30 JALEN BRUNSON 18   NA
SG DEVIN BOOKER 12 JALEN BRUNSON 12 DEANTHONY MELTON 24
SF JASON TATUM 24 DEVIN BOOKER 24   NA
PF JAESEAN TATE 36 JASON TATUM 12   NA
C OMER YURTSEVEN 36 TONY RADLEY 12   NA
G:45_46 SUMA=240 138   78   24

Mecz covidowy 33 gram u siebie

POS PL1 MIN1 PL2 MIN2
PG JALEN BRUNSON 30 DEANTHONY MELTON 18
SG DEVIN BOOKER 36 DEANTHONY MELTON 12
SF JASON TATUM 36 JAESEAN TATE 12
PF ROBERT WILLIAMS 24 JAESEAN TATE 24
C OMER YURTSEVEN 36 ROBERT WILLIAMS 12
G:33 SUMA=240 162   78

U rywala rotacja: HAMIDOU DIALLO,SADDIQ BEY,SCOTTIE BARNES,DEAARON FOX,PATRICK BEVERLEY,DAVIS BERTANS,PRECIOUS ACHIUWA,RODNEY HOOD wypada średnio na tle mojej, chocia wietny mecz rozegra Diallo, tak jednak u mnie Booker jak i reszta solidnie. Moim zdanie moje zwycistwo.

Mecz covidowy 34 35

POS PL1 MIN1 PL2 MIN2
PG JALEN BRUNSON 42 RJ NEMBHARD 6
SG DEVIN BOOKER 42 RJ NEMBHARD 6
SF RJ NEMBHARD 30 ISAAC BONGA/MIYE ONI 18
PF ROBERT WILLIAMS 36 ISAAC BONGA/MIYE ONI 12
C OMER YURTSEVEN 42 ROBERT WILLIAMS 6
G:34_35 SUMA=240 192   48

Mecz 34 z NYK gram u siebie:

U rywala rotacja: CARMELO ANTHONY,EVAN MOBLEY,BRYN FORBES,DERRICK FAVORS,JABARI PARKER,TRISTAN THOMPSON powoduje, że nadal spokojnie jestem w stanie ten mecz wygrać.

Mecz covidowy 36

POS PL1 MIN1 PL2 MIN2
PG REGGIE JACKSON 42 JALEN BRUNSON 6
SG JALEN BRUNSON 36 DEVIN BOOKER 12
SF DEVIN BOOKER 30 JAESEAN TATE 18
PF ROBERT WILLIAMS 24 JAESEAN TATE 24
C OMER YURTSEVEN 36 ROBERT WILLIAMS 12
G:36 SUMA=240 168   72

Lakersi nie mają Currego, ale raczej wygrywają ten mecz. Przy okazji powiem, że w 1naszym meczu w tremestrze jest sytuacja odwrotna, bo rywal nie ma dwóch graczy ze swojego big3 Currego i Butlera, a ja tylko jednego PGeorga (a on w tym 36 nie ma Currego) i to ja tamten mecz wygrywam spokojnie. Zatem z LAL mam w tym trymestrze 1-1.

Mecz covidowy 37

POS PL1 MIN1 PL2 MIN2
PG REGGIE JACKSON 42 JALEN BRUNSON 6
SG JALEN BRUNSON 36 DEVIN BOOKER 12
SF DEVIN BOOKER 30 RJ NEMBHARD 18
PF JAESEAN TATE 42 ISAAC BONGA/MIYE ONI 6
C OMER YURTSEVEN 36 TONY RADLEY 12
G:37 SUMA=240 186   54

U rywala pena rotacja: ANDREW WIGGINS,CADE CUNNINGHAM,AMIR COFFEY,NIKOLA VUCEVIC,JEREMIAH ROBINSON EARL,EVAN FOURNIER,JUSTISE WINSLOW,NICKEIL ALEXANDER WALKER,ROMEO LANGFORD,MILES MCBRIDE dodatkowo gra u siebie i myślę że gładziutko wygra z Sotą stąd mimo podanej rotacji, możliwe że i w tym meczu dałbym odpocząć swoim graczom po przerwie.

 

Szczegółowy gamelog wszystkich meczy:

GAME_29
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
JAYSON TATUM 29 1 41.95 9 19 0.474 3 6 6 1 0 8 8 6 1 0 1 1 27 23.5 3
JALEN BRUNSON 28 1 38.65 6 13 0.462 2 4 4 1 0 2 2 11 0 0 5 5 18 12.6 -7
ROBERT WILLIAMS 22 1 36.9 3 6 0.5 0 1 5 0.2 5 6 11 1 0 1 3 0 7 6.1 9
JAESEAN TATE 29 1 29.27 6 8 0.75 2 6 8 0.75 1 2 3 6 0 0 4 6 20 15.1 4
DEVIN BOOKER 22 1 26.43 6 15 0.4 4 0 0 NA 0 6 6 5 1 0 1 4 16 11.6 32
REGGIE JACKSON 29 1 25.3 6 16 0.375 1 2 3 0.667 0 5 5 9 0 1 2 3 15 11.1 -9
DEANDRE AYTON 21 1 23.7 6 10 0.6 0 3 4 0.75 2 13 15 2 0 3 1 1 15 17.4 25
DEANTHONY MELTON 26 0 20.87 1 4 0.25 0 1 2 0.5 0 6 6 3 1 1 2 2 3 3 19
TONY BRADLEY 23 0 14.93 3 3 1 0 2 2 1 1 3 4 2 1 1 1 3 8 9.6 17
OMER YURTSEVEN 20 0 11.83 2 3 0.667 0 1 2 0.5 2 1 3 4 1 0 1 0 5 7.8 -3
ISAAC BONGA 11 0 5.1 0 0 NA 0 0 0 NA 0 0 0 0 2 0 1 2 0 0.2 -11
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
LEBRON JAMES 18 1 35.5 5 13 0.385 2 6 8 0.75 1 9 10 5 1 2 4 5 18 13.4 -11
WAYNE ELLINGTON 22 1 29.68 3 10 0.3 2 0 0 NA 0 2 2 2 1 0 3 1 8 1.8 -9
NICOLAS BATUM 16 0 25.1 4 6 0.667 4 0 0 NA 0 1 1 2 2 0 2 1 12 10.7 0
KENT BAZEMORE 21 1 24.07 4 8 0.5 3 0 0 NA 0 7 7 3 2 0 0 5 11 11.2 -6
GEORGE HILL 24 0 21.33 2 5 0.4 1 4 4 1 1 1 2 3 0 0 4 0 9 5.4 7
GARY PAYTON 29 0 20.15 6 11 0.545 1 0 0 NA 2 7 9 1 2 0 1 1 13 12.5 -4
FRANK JACKSON 30 0 19.65 1 5 0.2 0 1 2 0.5 1 0 1 3 0 0 0 1 3 1.9 -4
ISAIAH HARTENSTEIN 29 0 19.1 4 5 0.8 0 0 0 NA 2 3 5 2 0 2 1 3 8 9 3
RUDY GAY 16 0 17.62 2 11 0.182 1 0 1 0 3 0 3 1 0 0 1 2 5 -1.3 -8
GAME_30
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
JALEN BRUNSON 29 1 40.13 10 18 0.556 3 5 8 0.625 0 2 2 6 3 1 2 3 28 23.5 9
JAYSON TATUM 30 1 36.45 9 24 0.375 3 4 4 1 2 7 9 2 0 0 3 4 25 12.1 -4
REGGIE JACKSON 30 1 33.83 6 20 0.3 2 2 2 1 0 2 2 10 4 0 3 0 16 13 6
DEVIN BOOKER 23 1 31.58 8 16 0.5 6 2 2 1 1 8 9 7 1 0 5 2 24 19.2 14
ROBERT WILLIAMS 23 1 29.02 6 8 0.75 0 3 4 0.75 4 4 8 2 0 1 0 5 15 15.5 -4
JAESEAN TATE 30 1 28.25 5 10 0.5 0 1 2 0.5 0 5 5 4 3 0 3 4 11 8.3 -1
DEANDRE AYTON 22 1 26.9 9 11 0.818 0 1 1 1 1 10 11 2 2 0 2 2 19 19.2 15
DEANTHONY MELTON 27 0 22.6 7 11 0.636 2 3 4 0.75 1 2 3 3 4 1 1 2 19 20 29
OMER YURTSEVEN 21 0 21.27 2 8 0.25 0 1 2 0.5 5 7 12 0 0 0 1 1 5 4 8
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
ANTHONY DAVIS 26 1 39.38 8 18 0.444 0 4 5 0.8 0 12 12 2 0 0 6 4 20 7.6 21
TRAE YOUNG 29 1 33.93 12 27 0.444 1 9 10 0.9 0 3 3 10 2 0 4 2 34 24.6 -4
JRUE HOLIDAY 23 1 33.07 8 16 0.5 2 2 3 0.667 0 0 0 8 3 0 0 0 20 20.2 -7
BOJAN BOGDANOVIC 29 1 32.02 6 15 0.4 3 3 4 0.75 0 2 2 1 0 0 1 3 18 8.6 -11
DEVIN VASSELL 24 1 27.77 5 7 0.714 1 0 0 NA 0 2 2 1 0 1 2 1 11 7.7 -4
ALEKSEJ POKUSEVSKI 28 0 21.3 1 3 0.333 1 0 0 NA 0 5 5 2 0 1 1 2 3 3.1 5
FACUNDO CAMPAZZO 28 0 19.65 3 5 0.6 1 0 0 NA 0 3 3 8 3 0 1 2 7 12.4 15
IVICA ZUBAC 29 1 18.13 2 4 0.5 0 0 0 NA 2 4 6 0 2 1 1 3 4 5.1 -15
OTTO PORTER 25 0 16.75 3 5 0.6 0 0 0 NA 0 7 7 1 0 1 0 0 6 7.2 -1
WILLY HERNANGOMEZ 15 0 15.68 4 5 0.8 0 2 3 0.667 2 7 9 1 0 1 1 4 10 10 0
PAUL REED 15 0 4.6 0 2 0 0 0 0 NA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -1.4 -7
GAME_31
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
JAYSON TATUM 31 1 38.9 5 14 0.357 0 7 9 0.778 1 8 9 6 2 2 6 3 17 11.9 -5
JALEN BRUNSON 30 1 38.8 7 15 0.467 2 3 3 1 1 3 4 8 0 0 2 1 19 16.1 -8
DEVIN BOOKER 24 1 35.13 12 23 0.522 4 2 2 1 2 5 7 7 2 1 2 3 30 26 19
DEANDRE AYTON 23 1 30.88 8 15 0.533 0 3 6 0.5 4 8 12 2 0 2 1 3 19 16.3 17
PAUL GEORGE 25 1 30.5 8 17 0.471 3 6 7 0.857 1 5 6 6 3 0 5 1 25 19.9 -14
DEANTHONY MELTON 28 0 22.85 3 10 0.3 2 1 2 0.5 2 3 5 4 2 1 2 4 9 7 -2
JAESEAN TATE 31 1 22.2 7 13 0.538 1 1 3 0.333 1 4 5 6 0 0 0 4 16 13.4 -8
REGGIE JACKSON 31 1 20.12 4 12 0.333 2 0 0 NA 1 1 2 0 0 0 0 2 10 3.4 -12
OMER YURTSEVEN 22 0 18.32 2 5 0.4 0 2 4 0.5 1 11 12 0 0 2 2 4 6 4.3 -8
RJ NEMBHARD 3 0 3.33 1 1 1 0 0 0 NA 0 0 0 1 0 0 1 0 2 1.4 4
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
JRUE HOLIDAY 24 1 32.98 12 18 0.667 1 1 4 0.25 2 2 4 14 1 0 2 1 26 27.4 19
BOJAN BOGDANOVIC 30 1 28.98 8 15 0.533 5 2 4 0.5 2 0 2 0 1 0 3 3 23 13.1 19
FACUNDO CAMPAZZO 29 0 26.72 3 9 0.333 2 1 2 0.5 0 2 2 6 0 2 1 4 9 7.1 -6
DEVIN VASSELL 25 0 25.52 3 11 0.273 0 0 0 NA 4 4 8 3 0 1 0 0 6 6.3 21
IVICA ZUBAC 30 1 24.08 1 1 1 0 2 4 0.5 1 5 6 2 1 0 2 4 4 3.9 -2
ANTHONY DAVIS 27 1 20.08 4 7 0.571 0 1 1 1 0 1 1 0 0 1 3 2 9 2.9 -8
WILLY HERNANGOMEZ 16 0 12.82 3 4 0.75 0 1 2 0.5 1 2 3 0 0 1 0 1 7 6.6 -16
ALEKSEJ POKUSEVSKI 29 0 12.43 0 2 0 0 0 0 NA 0 1 1 0 1 0 3 3 0 -4.3 -9
SKYLAR MAYS 8 1 9 0 1 0 0 0 0 NA 0 1 1 0 0 0 1 0 0 -1.4 -11
DYLAN WINDLER 19 0 7.5 2 5 0.4 1 0 0 NA 0 1 1 0 0 0 0 4 5 1 2
ISAIAH JACKSON 7 0 3.03 1 2 0.5 0 0 0 NA 1 1 2 0 0 0 0 0 2 2 5
GAME_32
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
DEVIN BOOKER 25 1 40.35 5 19 0.263 1 2 2 1 1 2 3 3 2 0 2 3 13 3.9 -8
JAYSON TATUM 32 1 36.47 6 19 0.316 2 4 4 1 1 8 9 5 2 1 2 5 18 12.4 19
JALEN BRUNSON 31 1 36.23 10 25 0.4 2 5 8 0.625 2 0 2 6 2 0 1 5 27 16.9 4
ROBERT WILLIAMS 24 1 34.4 10 12 0.833 0 1 2 0.5 4 7 11 7 2 2 2 2 21 26.6 12
PAUL GEORGE 26 1 32.25 6 18 0.333 3 2 2 1 0 4 4 6 5 1 2 2 17 15.1 8
DEANDRE AYTON 24 1 30.55 8 10 0.8 0 2 2 1 4 3 7 1 1 1 1 1 18 18.9 -11
OMER YURTSEVEN 23 0 22.25 3 7 0.429 0 2 2 1 6 7 13 1 2 2 2 6 8 10.3 20
DEANTHONY MELTON 29 0 21.35 1 8 0.125 0 2 2 1 2 2 4 5 1 1 0 2 4 5.2 -8
JAESEAN TATE 32 1 14.08 2 10 0.2 0 0 0 NA 2 3 5 0 0 0 1 5 4 -2.9 -15
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
BRUNO FERNANDO 9 0 7.18 0 0 NA 0 0 0 NA 1 0 1 0 0 1 0 1 0 1 -4
LUKA GARZA 19 0 5 1 1 1 0 1 2 0.5 3 0 3 0 0 0 0 0 3 4.4 -11
AARON HOLIDAY 30 0 4.3 1 3 0.333 0 0 0 NA 0 0 0 1 0 0 0 0 2 1 2
TREY MURPHY 29 0 4.1 0 1 0 0 0 0 NA 0 1 1 2 0 0 0 0 0 1 1
DANUEL HOUSE 17 0 3.35 0 1 0 0 0 0 NA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -0.7 0
GAME_33
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
JAYSON TATUM 33 1 39.8 7 20 0.35 4 7 8 0.875 1 8 9 4 2 2 4 3 25 17.5 -7
ROBERT WILLIAMS 25 1 38.67 5 7 0.714 0 1 2 0.5 6 8 14 4 0 2 2 4 11 14.9 3
DEVIN BOOKER 26 1 37.05 10 20 0.5 3 7 9 0.778 0 2 2 4 2 2 3 0 30 23 -8
JAESEAN TATE 33 1 28.9 6 10 0.6 1 5 8 0.625 0 4 4 1 0 0 1 2 18 12.3 2
JALEN BRUNSON 32 1 28.6 6 12 0.5 0 2 2 1 0 4 4 9 1 0 1 0 14 15.5 14
DEANTHONY MELTON 30 0 25.35 8 13 0.615 1 3 4 0.75 2 7 9 1 2 1 4 3 20 15.4 -4
OMER YURTSEVEN 24 0 24.58 4 8 0.5 0 0 0 NA 2 10 12 1 1 0 5 4 8 3.5 16
RJ NEMBHARD 4 0 12 2 4 0.5 0 0 0 NA 0 1 1 6 0 0 0 1 4 6.1 5
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
HAMIDOU DIALLO 27 1 49.77 13 32 0.406 0 8 9 0.889 5 9 14 4 5 2 3 2 34 28 4
SADDIQ BEY 34 1 46.75 7 23 0.304 2 5 6 0.833 4 13 17 3 2 0 5 4 21 11.5 11
SCOTTIE BARNES 29 1 32.82 4 7 0.571 0 3 4 0.75 2 7 9 8 1 1 1 4 11 15.5 15
DEAARON FOX 30 1 29.77 5 12 0.417 0 2 2 1 1 2 3 5 0 0 7 4 12 1.8 -16
PATRICK BEVERLEY 23 1 29.42 0 8 0 0 3 6 0.5 2 5 7 7 1 0 2 3 3 1.8 -17
DAVIS BERTANS 24 0 21.23 7 12 0.583 5 0 0 NA 1 1 2 2 0 0 1 3 19 13.6 -5
PRECIOUS ACHIUWA 25 0 18.73 2 4 0.5 0 6 9 0.667 2 2 4 1 1 1 2 1 10 8.8 15
RODNEY HOOD 26 0 15.93 0 4 0 0 0 0 NA 0 2 2 2 0 0 0 2 0 -1.6 0
GAME_34
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
JALEN BRUNSON 33 1 36.47 11 19 0.579 2 1 1 1 0 2 2 6 1 0 2 3 25 18.7 -2
DEVIN BOOKER 27 1 35.73 12 24 0.5 6 8 10 0.8 1 6 7 5 0 2 1 1 38 31.2 18
OMER YURTSEVEN 25 1 33.1 8 15 0.533 0 0 2 0 6 9 15 1 0 0 3 4 16 10.9 1
ROBERT WILLIAMS 26 1 22 3 6 0.5 0 2 2 1 3 8 11 0 1 4 1 5 8 10.3 -17
ISAAC BONGA 12 0 4.18 0 1 0 0 0 0 NA 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0.6 -1
MIYE ONI 15 0 0.82 0 0 NA 0 0 0 NA 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0.3 -1
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
CARMELO ANTHONY 34 0 38.52 6 15 0.4 2 3 4 0.75 3 8 11 4 2 3 2 1 17 17.5 10
EVAN MOBLEY 26 1 30.15 9 12 0.75 1 3 3 1 0 7 7 0 0 0 1 3 22 17.1 -8
BRYN FORBES 32 0 19.65 4 8 0.5 2 5 6 0.833 0 3 3 1 0 0 2 2 15 9.4 5
DERRICK FAVORS 26 0 11.9 0 2 0 0 0 0 NA 2 0 2 1 0 0 0 3 0 -0.5 -15
JABARI PARKER 11 0 9.27 1 3 0.333 1 0 0 NA 0 2 2 2 0 0 1 0 3 2.3 -5
TRISTAN THOMPSON 26 0 7.12 0 0 NA 0 0 0 NA 0 0 0 0 0 0 1 1 0 -1.4 -3
GAME_35
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
DEVIN BOOKER 28 1 37.52 7 26 0.269 1 7 7 1 0 6 6 4 2 0 2 2 22 10.4 -16
JALEN BRUNSON 34 1 34.57 11 19 0.579 1 0 0 NA 1 4 5 8 0 0 3 0 23 18.6 18
OMER YURTSEVEN 26 1 32.48 4 12 0.333 0 2 2 1 7 7 14 1 3 0 0 4 10 12.3 -2
ROBERT WILLIAMS 27 1 28.3 8 10 0.8 0 0 0 NA 10 4 14 1 0 2 0 0 16 22.5 -20
RJ NEMBHARD 5 0 21.4 1 5 0.2 0 1 2 0.5 0 0 0 2 0 0 0 1 3 0.5 -6
MIYE ONI 16 0 2.47 0 2 0 0 0 0 NA 1 0 1 0 0 0 0 2 0 -1.5 -9
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
LONZO BALL 30 1 32.18 1 8 0.125 1 0 0 NA 1 6 7 7 3 0 2 2 3 5.4 3
LOU WILLIAMS 25 0 31.67 3 12 0.25 1 7 7 1 0 3 3 5 0 0 0 3 14 10 -7
TREY MURPHY 33 0 19.9 1 4 0.25 1 0 0 NA 0 1 1 0 1 0 0 1 3 1.5 -6
LUKA GARZA 23 0 15.35 2 5 0.4 0 0 0 NA 3 1 4 1 0 0 3 4 4 -0.2 3
JUSTIN CHAMPAGNIE 19 0 10.95 3 4 0.75 0 0 0 NA 1 1 2 1 1 0 0 1 6 6.7 16
GAME_36
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
ROBERT WILLIAMS 28 1 35.33 5 5 1 0 0 0 NA 4 7 11 10 2 5 3 2 10 22.1 14
REGGIE JACKSON 32 1 31.05 6 14 0.429 5 0 0 NA 0 3 3 4 2 0 4 2 17 10.5 -12
JALEN BRUNSON 35 1 29.37 6 12 0.5 0 0 0 NA 0 1 1 7 1 0 2 1 12 9.8 0
OMER YURTSEVEN 27 1 29.33 5 11 0.455 0 0 0 NA 2 11 13 2 2 2 1 4 10 11.2 8
DEVIN BOOKER 29 1 28.95 9 19 0.474 3 3 3 1 0 7 7 3 0 0 3 4 24 13.9 26
JAESEAN TATE 34 0 24.78 9 15 0.6 2 2 2 1 3 4 7 2 2 1 0 2 22 21.7 -1
TONY BRADLEY 24 0 10.82 4 5 0.8 0 0 0 NA 1 3 4 1 0 2 0 1 8 9.4 6
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
LEBRON JAMES 26 1 39.22 7 15 0.467 3 9 12 0.75 0 7 7 5 3 1 1 2 26 24.6 9
DANIEL THEIS 23 1 34.33 3 13 0.231 1 0 1 0 3 6 9 0 0 1 1 4 7 0.7 -10
MALIK MONK 33 1 33.1 8 14 0.571 4 2 2 1 0 0 0 1 1 2 2 1 22 16.1 6
RUDY GAY 24 0 28.98 6 9 0.667 4 2 2 1 3 4 7 1 1 2 0 4 18 18.9 14
JIMMY BUTLER 23 1 27.73 7 14 0.5 2 6 6 1 3 2 5 3 0 0 2 0 22 17.8 -13
AUSTIN REAVES 19 0 22.05 1 1 1 0 0 0 NA 0 4 4 2 0 0 0 0 2 4.3 0
GEORGE HILL 32 0 20.17 2 4 0.5 2 2 2 1 0 1 1 2 1 0 0 0 8 8.7 18
GARY PAYTON 37 1 14.02 2 3 0.667 0 0 0 NA 0 1 1 0 1 0 1 2 4 2.2 -11
GAME_37
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
OMER YURTSEVEN 28 1 34.8 11 18 0.611 0 0 0 NA 6 10 16 0 1 0 1 3 22 19.8 11
JALEN BRUNSON 36 1 33.78 4 14 0.286 2 3 3 1 0 3 3 4 2 0 2 1 13 8.1 10
REGGIE JACKSON 33 1 33.33 7 15 0.467 3 2 2 1 0 3 3 3 1 0 0 1 19 14.9 13
DEVIN BOOKER 30 1 32.07 12 24 0.5 3 6 6 1 1 8 9 4 0 0 2 4 33 23.3 15
JAESEAN TATE 35 1 21.85 3 10 0.3 0 2 2 1 3 2 5 2 0 0 3 6 8 0.9 -13
TONY BRADLEY 25 0 10.58 1 2 0.5 0 0 0 NA 0 5 5 0 0 1 0 1 2 2.8 2
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
DARIUS GARLAND 32 1 35.53 9 26 0.346 3 6 6 1 3 1 4 10 0 0 1 1 27 20.4 -3
ANDREW WIGGINS 34 1 31.93 7 17 0.412 1 6 7 0.857 0 4 4 1 2 1 2 3 21 12.9 -8
CADE CUNNINGHAM 29 1 31.92 3 14 0.214 0 6 8 0.75 1 2 3 5 1 0 2 4 12 4.8 1
AMIR COFFEY 25 0 28.95 2 6 0.333 1 4 4 1 0 5 5 2 0 0 1 2 9 6.7 -3
NIKOLA VUCEVIC 31 1 27.13 10 18 0.556 2 0 0 NA 3 5 8 4 2 0 2 2 22 19 26
JEREMIAH ROBINSON EARL 34 1 24.97 0 6 0 0 0 0 NA 3 5 8 1 0 0 2 2 0 -2.7 -22
EVAN FOURNIER 37 1 21.98 0 4 0 0 0 0 NA 1 0 1 2 1 0 1 3 0 -1.9 -1
JUSTISE WINSLOW 29 0 21.55 7 10 0.7 0 1 1 1 1 3 4 2 3 0 3 1 15 13.4 -13
NICKEIL ALEXANDER WALKER 35 0 15.03 2 7 0.286 1 0 0 NA 0 0 0 3 1 0 1 1 5 2.6 -1
ROMEO LANGFORD 30 0 7.58 0 0 NA 0 0 0 NA 0 1 1 0 0 1 0 1 0 0.6 0
MILES MCBRIDE 14 0 2.95 0 1 0 0 0 0 NA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -0.7 -2
GAME_38
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
JAYSON TATUM 34 1 37.5 6 20 0.3 1 6 6 1 3 5 8 3 0 2 0 1 19 14.1 -9
JALEN BRUNSON 37 1 34.17 6 15 0.4 0 3 4 0.75 0 2 2 4 0 0 3 1 15 6.5 -2
DEVIN BOOKER 31 1 33.47 5 22 0.227 0 1 2 0.5 3 7 10 4 0 0 2 2 11 1.4 -6
OMER YURTSEVEN 29 1 33.33 2 7 0.286 0 1 2 0.5 1 16 17 2 2 0 2 1 5 7 -3
ROBERT WILLIAMS 29 1 32.1 3 5 0.6 0 0 0 NA 4 5 9 2 1 2 2 2 6 9 -7
JAESEAN TATE 36 1 28.1 6 11 0.545 0 2 4 0.5 0 3 3 5 1 2 0 3 14 13.5 -19
REGGIE JACKSON 34 1 21.17 2 9 0.222 1 0 0 NA 0 2 2 1 1 0 3 1 5 -1.6 -18
TONY BRADLEY 26 0 10.2 2 3 0.667 0 1 2 0.5 4 3 7 0 0 1 1 2 5 5.9 13
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
NORMAN POWELL 33 1 40.2 7 18 0.389 3 9 10 0.9 1 2 3 1 0 1 1 1 26 17.1 -5
SHAI GILGEOUS ALEXANDER 32 1 37.5 5 15 0.333 2 7 7 1 0 2 2 5 0 0 4 4 19 9 -18
OG ANUNOBY 22 1 34.62 5 12 0.417 2 0 0 NA 2 3 5 2 0 0 2 5 12 5.3 6
PATTY MILLS 37 1 32.05 1 8 0.125 1 0 0 NA 0 3 3 2 2 0 0 1 3 1.7 -16
ALEC BURKS 36 0 26.83 4 10 0.4 0 3 3 1 1 3 4 2 5 1 0 5 11 12.3 -5
CLINT CAPELA 35 1 26.18 5 9 0.556 0 1 4 0.25 3 11 14 2 1 2 1 3 11 12.5 5
NAZ REID 34 1 25.23 6 9 0.667 1 0 0 NA 3 3 6 1 1 1 2 1 13 12.1 8
AVERY BRADLEY 29 1 25.15 2 4 0.5 1 0 0 NA 0 1 1 1 1 1 0 2 5 4.9 18
CAMERON PAYNE 32 0 21.33 2 7 0.286 0 0 0 NA 0 2 2 5 0 0 1 1 4 2.6 -8
DAMIAN JONES 21 0 19.02 5 8 0.625 0 0 0 NA 3 5 8 0 0 0 1 5 10 7 -3
ISH WAINRIGHT 15 0 11.07 2 4 0.5 0 0 0 NA 1 0 1 1 0 0 0 1 4 3 7
BRUCE BROWN 30 0 10.72 3 3 1 1 0 0 NA 0 4 4 0 0 0 1 1 7 5.9 10
CHRISTIAN WOOD 35 0 8.23 0 4 0 0 0 0 NA 0 1 1 0 0 0 0 1 0 -2.9 -17
GAME_39
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
JAYSON TATUM 35 1 39.85 12 21 0.571 6 6 6 1 1 5 6 9 2 1 2 3 36 34.1 8
ROBERT WILLIAMS 30 1 34.42 3 3 1 0 0 0 NA 3 6 9 1 2 7 0 3 6 15.4 -12
DEVIN BOOKER 32 1 33.35 5 15 0.333 3 13 13 1 0 4 4 3 2 0 5 4 26 16.2 -22
JAESEAN TATE 37 1 32.33 4 11 0.364 0 5 6 0.833 3 7 10 0 0 0 4 5 13 4.7 7
DEANDRE AYTON 25 1 32.03 4 5 0.8 0 4 4 1 1 7 8 1 0 1 0 1 12 13.9 -23
OMER YURTSEVEN 30 1 31.68 5 9 0.556 1 3 5 0.6 5 11 16 4 0 1 1 4 14 16.6 13
REGGIE JACKSON 35 1 31.4 5 16 0.313 2 4 4 1 0 8 8 3 0 0 5 4 16 4.7 -11
JALEN BRUNSON 38 1 25.48 7 11 0.636 0 1 2 0.5 1 3 4 10 1 0 2 2 15 16.5 31
TONY BRADLEY 27 0 14.35 0 1 0 0 2 2 1 0 5 5 0 0 2 0 0 2 4.2 -10
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
OG ANUNOBY 23 1 39.48 9 20 0.45 4 3 6 0.5 1 1 2 1 1 0 2 3 25 12.9 -3
PATTY MILLS 38 1 39.23 5 15 0.333 3 0 0 NA 0 6 6 4 0 2 3 0 13 7.5 10
JULIUS RANDLE 36 1 38.9 12 20 0.6 2 4 6 0.667 0 16 16 4 1 0 3 1 30 25.2 12
NORMAN POWELL 34 1 36.92 5 14 0.357 4 5 8 0.625 3 2 5 3 1 0 0 2 19 15 -8
ALEC BURKS 37 1 35.57 5 13 0.385 0 4 6 0.667 1 5 6 4 3 0 1 2 14 12.3 7
DAMIAN JONES 22 1 29.17 7 10 0.7 0 4 7 0.571 2 8 10 3 0 0 2 1 18 16.1 -8
SHAI GILGEOUS ALEXANDER 33 1 28.38 4 11 0.364 0 4 5 0.8 0 3 3 6 2 1 4 1 12 8.9 -13
AVERY BRADLEY 30 1 27.93 5 7 0.714 2 2 2 1 0 4 4 1 4 0 0 1 14 16.6 2
CLINT CAPELA 36 1 22.85 4 10 0.4 0 1 5 0.2 4 8 12 0 1 0 0 3 9 7 -12
CAMERON PAYNE 33 0 17.77 4 9 0.444 1 1 1 1 1 4 5 4 1 1 3 2 10 7.9 12
NAZ REID 35 0 11.07 0 2 0 0 1 2 0.5 1 2 3 0 1 3 0 1 1 3.2 -8
ISH WAINRIGHT 16 0 4.77 0 0 NA 0 0 0 NA 0 1 1 0 2 0 1 0 0 1.3 2
GAME_40
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
DEVIN BOOKER 33 1 36.13 4 13 0.308 2 6 8 0.75 1 4 5 3 1 0 3 6 16 7.3 -1
OMER YURTSEVEN 31 1 34.05 2 8 0.25 0 3 4 0.75 3 13 16 8 2 0 2 4 7 11.8 23
ROBERT WILLIAMS 31 1 33.7 6 7 0.857 0 0 0 NA 2 5 7 2 0 5 0 3 12 16.1 23
DEANDRE AYTON 26 1 30.03 5 7 0.714 0 6 6 1 3 6 9 0 0 1 2 4 16 14.1 7
JAYSON TATUM 36 1 29.43 6 14 0.429 3 4 4 1 0 3 3 1 1 0 2 0 19 12.2 10
JALEN BRUNSON 39 1 27.9 8 10 0.8 1 0 0 NA 1 3 4 4 1 0 1 0 17 17.6 3
JAESEAN TATE 38 1 26 6 12 0.5 2 1 2 0.5 2 6 8 5 0 0 1 4 15 12.7 -18
REGGIE JACKSON 36 1 25.6 5 15 0.333 2 6 6 1 0 1 1 0 1 0 2 4 18 7.2 -24
DEANTHONY MELTON 31 0 20.93 1 7 0.143 1 1 1 1 1 7 8 6 1 2 4 3 4 3.7 2
TONY BRADLEY 28 0 14.53 0 4 0 0 2 2 1 2 1 3 2 0 1 1 0 2 2 -21
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
JAYLEN BROWN 27 1 43.88 11 26 0.423 3 1 2 0.5 2 13 15 6 0 1 0 3 26 20.8 1
TERRY ROZIER 32 1 39.58 8 17 0.471 4 7 8 0.875 1 6 7 4 2 0 1 3 27 23 15
JOSH HART 32 1 35.97 8 14 0.571 1 4 6 0.667 3 6 9 5 1 0 3 4 21 17.4 -1
RAJON RONDO 20 0 28.63 6 10 0.6 3 0 0 NA 0 3 3 5 0 0 3 1 15 11.4 -2
MASON PLUMLEE 32 1 22.02 3 7 0.429 0 0 0 NA 5 4 9 3 1 0 1 3 6 7.9 -9
DAVID NWABA 32 0 17.12 3 6 0.5 0 3 4 0.75 1 4 5 0 0 1 0 3 9 7 -3
GAME_41
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
JAYSON TATUM 37 1 42.2 7 21 0.333 0 10 11 0.909 1 11 12 1 0 0 8 4 24 6.8 12
ROBERT WILLIAMS 32 1 41.38 4 5 0.8 0 6 6 1 6 6 12 1 4 3 2 1 14 22.5 6
JALEN BRUNSON 40 1 37.12 6 12 0.5 1 1 1 1 1 6 7 6 0 0 1 1 14 13.3 -19
DEVIN BOOKER 34 1 35.27 11 25 0.44 6 7 8 0.875 2 2 4 3 0 1 2 2 35 23.5 7
DEANDRE AYTON 27 1 29.93 12 18 0.667 1 2 2 1 5 7 12 1 2 1 3 4 27 23.6 2
OMER YURTSEVEN 32 1 28.73 6 9 0.667 0 1 1 1 2 8 10 6 0 1 3 3 13 13.6 19
JAESEAN TATE 39 1 23.45 5 6 0.833 0 0 2 0 2 5 7 4 1 0 1 5 10 10.7 -19
DEANTHONY MELTON 32 0 23.15 2 12 0.167 1 3 4 0.75 3 8 11 6 2 0 1 3 8 8.5 11
REGGIE JACKSON 37 1 21.27 5 14 0.357 2 0 0 NA 1 2 3 3 1 0 3 2 12 4.8 -6
TONY BRADLEY 29 0 12.55 3 3 1 0 0 0 NA 0 2 2 0 0 0 0 1 6 5.3 8
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
COBY WHITE 23 1 39.47 7 16 0.438 5 0 0 NA 0 3 3 5 0 1 0 4 19 14.1 -5
MARVIN BAGLEY 21 1 29.2 5 10 0.5 0 2 2 1 2 3 5 0 1 1 1 2 12 9.2 -5
KEVIN HUERTER 34 0 27.02 6 14 0.429 2 1 1 1 2 2 4 2 0 0 1 3 15 8.8 0
MONTREZL HARRELL 34 0 24.08 5 8 0.625 0 2 4 0.5 4 3 7 2 0 1 0 0 12 13.4 -1
KEVON LOONEY 41 1 15.32 2 5 0.4 0 3 6 0.5 4 3 7 1 0 1 0 4 7 6.6 -3
JOSH GREEN 26 0 11.43 0 0 NA 0 1 2 0.5 0 2 2 0 1 0 0 1 1 1.8 -3
STERLING BROWN 33 0 6.32 2 3 0.667 0 1 1 1 0 3 3 0 0 0 0 1 5 4.2 -1
ROBERT WOODARD 7 0 0.75 0 0 NA 0 0 0 NA 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0.3 0
GAME_42
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
JAYSON TATUM 38 1 37.03 11 19 0.579 4 7 8 0.875 0 7 7 4 2 2 4 1 33 27.6 19
JALEN BRUNSON 41 1 32.1 7 13 0.538 0 1 1 1 0 5 5 9 5 0 1 1 15 20.1 12
REGGIE JACKSON 38 1 31.42 5 15 0.333 1 2 2 1 1 2 3 4 2 0 2 5 13 6.6 -22
DEVIN BOOKER 35 1 29.58 11 18 0.611 1 7 10 0.7 1 3 4 4 0 0 1 1 30 23.6 20
OMER YURTSEVEN 33 1 27.5 7 9 0.778 0 3 5 0.6 3 8 11 4 0 0 1 3 17 17.8 8
JAESEAN TATE 40 1 24.67 4 10 0.4 1 0 0 NA 0 1 1 1 0 2 0 2 9 5.2 -20
ROBERT WILLIAMS 33 1 22.82 2 3 0.667 0 1 2 0.5 3 6 9 2 0 1 0 4 5 7.7 21
DEANTHONY MELTON 33 0 18.93 1 5 0.2 0 2 2 1 0 4 4 3 1 0 2 2 4 2.4 5
TONY BRADLEY 30 0 14.25 1 3 0.333 0 1 2 0.5 0 0 0 2 2 2 1 3 3 3.5 -2
DEANDRE AYTON 28 1 7.62 3 3 1 0 0 0 NA 0 0 0 2 1 0 1 0 6 6.5 7
RJ NEMBHARD 6 0 2.03 0 0 NA 0 0 0 NA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
ANTHONY EDWARDS 38 1 39.33 8 17 0.471 2 3 4 0.75 0 3 3 3 2 0 4 3 21 11.7 8
WILL BARTON 39 1 38 10 18 0.556 4 3 4 0.75 0 5 5 8 0 1 3 2 27 22 7
ONYEKA OKONGWU 12 1 34 5 8 0.625 0 7 9 0.778 2 6 8 1 1 5 0 1 17 20.6 20
JONATHAN KUMINGA 32 1 24.87 4 10 0.4 2 2 2 1 1 9 10 1 1 0 3 5 12 6.7 8
KEITA BATES DIOP 36 0 18.88 1 6 0.167 0 1 2 0.5 4 2 6 0 0 0 1 1 3 0.8 -27
TAJ GIBSON 27 0 18.78 0 2 0 0 1 2 0.5 4 2 6 0 0 1 3 2 1 -0.5 8
DAMION LEE 33 0 12.48 1 3 0.333 0 0 0 NA 1 2 3 0 0 0 1 0 2 0.6 3
GAME_43
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
DEVIN BOOKER 36 1 34.85 18 33 0.545 5 7 8 0.875 0 5 5 6 3 0 0 2 48 39.6 3
JAYSON TATUM 39 1 32.23 7 17 0.412 2 4 4 1 1 10 11 5 0 0 7 3 20 9.9 -4
ROBERT WILLIAMS 34 1 31.48 6 8 0.75 0 0 0 NA 4 10 14 1 0 1 1 3 12 13.8 -8
JAESEAN TATE 41 1 28.72 6 6 1 0 1 2 0.5 0 6 6 7 1 3 2 3 13 17.4 -2
JALEN BRUNSON 42 1 27.82 8 11 0.727 1 2 2 1 0 5 5 3 2 0 0 1 19 19.7 10
REGGIE JACKSON 39 1 25.48 2 11 0.182 1 0 0 NA 0 6 6 3 0 0 1 0 5 1 -25
OMER YURTSEVEN 34 1 23.58 10 12 0.833 0 2 3 0.667 4 7 11 1 0 1 1 5 22 20.5 -13
DEANTHONY MELTON 34 0 12.13 1 6 0.167 0 0 0 NA 0 1 1 2 1 0 0 4 2 -0.7 -7
TONY BRADLEY 31 0 10.98 2 2 1 0 0 0 NA 2 4 6 0 0 0 0 3 4 4.8 0
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
LUGUENTZ DORT 39 1 36.82 7 14 0.5 2 2 2 1 0 7 7 2 1 1 3 6 18 10.8 -13
DOMANTAS SABONIS 42 1 36.75 4 10 0.4 1 5 6 0.833 0 14 14 6 1 0 2 2 14 14.8 -6
BRANDON INGRAM 34 1 34.42 8 21 0.381 2 4 6 0.667 1 3 4 8 0 1 1 1 22 16.2 -3
JOE INGLES 38 0 20.7 1 5 0.2 1 0 0 NA 0 4 4 5 0 0 0 1 3 4.2 21
DJ AUGUSTIN 32 0 19.85 3 7 0.429 3 0 0 NA 0 3 3 3 0 0 0 1 9 7.9 -6
GAME_44
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
JAYSON TATUM 40 1 40.28 8 24 0.333 1 6 6 1 4 8 12 4 0 2 4 2 23 14 11
DEVIN BOOKER 37 1 38.3 11 25 0.44 1 5 5 1 0 5 5 6 0 0 2 2 28 17.8 5
JALEN BRUNSON 43 1 37.78 5 13 0.385 0 4 4 1 0 5 5 8 2 0 2 4 14 12.4 14
ROBERT WILLIAMS 35 1 34.52 5 8 0.625 0 4 4 1 4 9 13 6 0 2 3 2 14 17.7 9
JAESEAN TATE 42 1 31.3 7 13 0.538 1 2 3 0.667 5 5 10 8 2 1 1 5 17 20.6 -6
REGGIE JACKSON 40 1 25.2 3 14 0.214 1 0 1 0 0 2 2 4 1 0 1 0 7 1.4 -7
DEANTHONY MELTON 35 0 15.92 3 10 0.3 1 0 0 NA 2 1 3 1 2 0 0 0 7 5.6 -2
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
EVAN MOBLEY 37 1 37.2 5 11 0.455 0 2 2 1 1 5 6 1 0 1 2 1 12 7.5 0
MIKAL BRIDGES 45 1 34.67 10 15 0.667 2 1 1 1 0 6 6 4 1 0 0 1 23 21.7 11
MALIK BEASLEY 45 0 31.18 6 16 0.375 4 0 1 0 1 2 3 1 0 0 0 0 16 8.8 -7
MONTE MORRIS 42 1 29.85 1 9 0.111 0 2 2 1 0 2 2 7 0 0 1 0 4 2.6 1
CARMELO ANTHONY 42 0 29.55 6 12 0.5 0 2 2 1 3 4 7 1 0 2 1 4 14 10.8 3
JORDAN POOLE 39 0 24.67 1 7 0.143 0 3 4 0.75 0 2 2 4 0 0 0 2 5 2.7 -1
CEDI OSMAN 33 0 24.05 3 10 0.3 0 1 2 0.5 1 3 4 3 0 0 1 2 7 2.7 9
DONTE DIVINCENZO 6 0 16.9 1 5 0.2 1 0 0 NA 1 2 3 3 1 1 3 4 3 0.4 -11
GAME_45
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
DEVIN BOOKER 38 1 38.87 5 23 0.217 0 1 1 1 1 6 7 3 2 2 3 4 11 0.3 5
JAYSON TATUM 41 1 37.73 9 18 0.5 0 9 11 0.818 1 7 8 3 1 0 2 1 27 20.7 12
JALEN BRUNSON 44 1 33.23 4 11 0.364 0 0 0 NA 0 3 3 4 1 0 1 3 8 4.4 4
REGGIE JACKSON 41 1 32.43 6 14 0.429 1 13 14 0.929 0 5 5 3 3 0 3 3 26 20.6 18
JAESEAN TATE 43 1 26.5 5 6 0.833 0 0 0 NA 1 3 4 2 1 0 4 4 10 6.2 8
DEANTHONY MELTON 36 0 10.57 0 4 0 0 2 2 1 1 1 2 1 0 0 0 2 2 0.1 -12
TONY BRADLEY 32 0 6.17 0 1 0 0 0 0 NA 0 1 1 1 0 1 3 2 0 -2.8 -6
ISAAC BONGA 13 0 3.12 0 0 NA 0 0 0 NA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -8
OMER YURTSEVEN 35 0 0.12 0 0 NA 0 0 0 NA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
ERIC GORDON 37 1 28.78 6 9 0.667 4 0 0 NA 0 3 3 1 0 0 0 1 16 13.3 -1
DOUG MCDERMOTT 29 1 26.47 6 10 0.6 2 1 2 0.5 0 2 2 0 0 0 1 3 15 8.4 0
ERIC BLEDSOE 44 0 26.27 3 11 0.273 1 0 0 NA 1 4 5 5 2 1 4 4 7 3 -4
JAYLEN NOWELL 29 0 23 5 12 0.417 1 3 4 0.75 1 5 6 3 1 0 0 1 14 12.1 4
TERRENCE ROSS 36 0 22.52 0 1 0 0 1 1 1 0 3 3 0 0 0 0 0 1 1.2 -9
GAME_46
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
REGGIE JACKSON 42 1 38.23 12 22 0.545 3 1 2 0.5 0 3 3 12 0 0 2 2 28 23.5 -2
DEVIN BOOKER 39 1 38.13 14 35 0.4 3 2 3 0.667 2 5 7 3 2 2 3 4 33 17.5 -3
JAYSON TATUM 42 1 35.3 5 19 0.263 0 2 3 0.667 1 5 6 3 1 0 3 5 12 0.6 -7
JALEN BRUNSON 45 1 34.75 8 13 0.615 1 2 2 1 2 3 5 1 0 0 6 3 19 8.9 -16
JAESEAN TATE 44 1 25.53 7 16 0.438 3 1 1 1 2 3 5 2 0 0 1 3 18 11.1 -14
DEANTHONY MELTON 37 0 15.48 3 6 0.5 3 1 2 0.5 1 3 4 1 2 0 2 1 10 8.5 11
OMER YURTSEVEN 36 0 6.77 2 2 1 0 0 0 NA 1 1 2 0 0 0 1 2 4 2.6 -4
TONY BRADLEY 33 0 1.48 0 0 NA 0 0 0 NA 0 1 1 0 0 1 1 1 0 -0.4 -4
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
DEANDRE HUNTER 18 1 33.7 6 11 0.545 1 7 9 0.778 0 2 2 1 3 1 2 5 20 14.9 19
GARY HARRIS 39 1 31.53 2 7 0.286 1 0 0 NA 0 1 1 2 0 0 0 0 5 2.6 -22
KILLIAN HAYES 34 0 24.7 3 5 0.6 2 0 0 NA 0 3 3 5 0 2 3 2 8 7.7 1
OSHAE BRISSETT 35 0 21.98 0 7 0 0 2 4 0.5 0 6 6 1 1 0 1 1 2 -1.6 -2
LONNIE WALKER 42 0 18.33 2 6 0.333 1 0 0 NA 0 1 1 2 1 2 0 1 5 5.3 0
ALPEREN SENGUN 38 0 15.93 2 6 0.333 1 2 2 1 1 1 2 2 0 1 2 2 7 3.9 2
RICHAUN HOLMES 28 1 14.92 2 2 1 0 0 0 NA 0 0 0 0 1 0 1 3 4 2.2 2
DANIEL GAFFORD 43 1 11.52 3 5 0.6 0 2 2 1 3 2 5 0 1 0 1 0 8 8.4 12
JOSH OKOGIE 30 0 11.25 2 2 1 1 0 0 NA 0 1 1 0 0 0 0 2 5 3.9 4
JALEN MCDANIELS 39 0 5.98 1 3 0.333 0 0 0 NA 0 1 1 0 0 0 1 1 2 -0.8 4
ED DAVIS 13 0 1.57 0 0 NA 0 0 0 NA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
GAME_47
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
JAYSON TATUM 43 1 40.73 8 19 0.421 0 11 14 0.786 1 9 10 7 0 0 4 4 27 18.4 2
DEVIN BOOKER 40 1 39.57 16 28 0.571 2 9 11 0.818 1 11 12 4 1 0 3 2 43 33 18
ROBERT WILLIAMS 36 1 33.13 2 4 0.5 0 1 1 1 6 4 10 2 2 2 3 5 5 8.2 -11
JALEN BRUNSON 46 1 30.52 3 8 0.375 0 7 7 1 0 1 1 3 1 0 2 0 13 10 8
REGGIE JACKSON 43 1 29.17 8 14 0.571 1 2 2 1 1 2 3 9 0 0 4 1 19 15.6 10
JAESEAN TATE 45 1 21.97 4 7 0.571 0 2 2 1 0 3 3 1 1 0 3 3 10 5.1 -7
DEANTHONY MELTON 38 0 17.28 2 7 0.286 1 0 2 0 0 1 1 1 2 0 1 4 5 0.5 9
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
JALEN SUGGS 26 1 34.57 6 16 0.375 1 9 10 0.9 0 4 4 9 2 2 6 3 22 16.5 -4
ZIAIRE WILLIAMS 28 1 33.12 4 11 0.364 1 1 1 1 0 1 1 1 1 0 0 1 10 5.5 -1
JALEN GREEN 32 1 25.42 0 11 0 0 3 3 1 2 0 2 3 0 0 1 1 3 -2.6 -13
GARRISON MATHEWS 30 0 23.87 3 6 0.5 2 4 4 1 0 4 4 0 1 0 1 2 12 9.4 8
KEVIN LOVE 39 0 22.73 1 4 0.25 0 4 7 0.571 0 6 6 2 0 0 1 1 6 4.2 -8
TREY LYLES 44 0 22.68 2 7 0.286 1 5 5 1 1 5 6 2 2 0 0 2 10 10.7 -4
JAXSON HAYES 35 0 22.2 6 10 0.6 0 3 5 0.6 2 3 5 1 1 0 1 4 15 11 -6
ISAIAH JOE 32 0 21.9 2 6 0.333 2 0 0 NA 1 1 2 3 0 0 1 2 6 3.9 6
QUENTIN GRIMES 29 0 19.92 2 10 0.2 2 0 0 NA 2 0 2 0 0 0 1 1 6 -0.2 -1
PAYTON PRITCHARD 37 0 11.97 2 3 0.667 2 0 0 NA 0 1 1 0 1 0 0 0 6 6 5
OBI TOPPIN 42 0 7.92 1 2 0.5 0 0 0 NA 0 0 0 1 0 1 0 0 2 2.4 4
GAME_48
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
DEVIN BOOKER 41 1 37.67 10 26 0.385 4 5 6 0.833 0 3 3 9 1 0 1 2 29 20.8 17
JALEN BRUNSON 47 1 36.07 5 12 0.417 1 0 0 NA 0 4 4 5 1 1 2 2 11 8.2 -22
JAYSON TATUM 44 1 32.87 18 28 0.643 9 6 6 1 2 8 10 7 0 0 1 1 51 45.9 31
REGGIE JACKSON 44 1 32.8 10 18 0.556 4 2 2 1 0 2 2 5 1 0 2 3 26 19.3 -2
ROBERT WILLIAMS 37 1 31.18 4 6 0.667 0 0 0 NA 3 5 8 4 0 2 1 3 8 11 32
DEANTHONY MELTON 39 0 27.18 6 13 0.462 2 7 11 0.636 0 9 9 3 0 0 0 0 21 17.5 1
JAESEAN TATE 46 1 19.07 5 11 0.455 1 3 4 0.75 4 2 6 2 3 0 1 4 14 13.1 -2
TONY BRADLEY 34 0 2.6 0 0 NA 0 0 0 NA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -5
OMER YURTSEVEN 37 0 2.13 1 1 1 0 0 0 NA 0 0 0 0 0 0 0 1 2 1.3 -3
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
LUGUENTZ DORT 45 1 34.05 6 16 0.375 2 4 4 1 2 4 6 3 3 0 3 0 18 13.9 11
ZACH LAVINE 42 1 32.73 7 18 0.389 3 3 4 0.75 0 2 2 4 1 1 0 2 20 14.1 7
JOE INGLES 43 1 25.5 2 6 0.333 2 0 0 NA 0 3 3 1 0 0 0 3 6 3 -4
DANNY GREEN 31 0 16.43 4 5 0.8 3 0 0 NA 0 1 1 0 1 0 0 0 11 10.4 2
DJ AUGUSTIN 34 0 14.6 0 3 0 0 0 0 NA 1 0 1 1 0 0 2 0 0 -2.7 -9
MAURICE HARKLESS 31 0 12.47 1 5 0.2 1 0 0 NA 1 1 2 0 2 1 0 1 3 3.2 -13
NICK RICHARDS 36 0 4.87 2 2 1 0 1 2 0.5 0 2 2 0 0 0 0 0 5 4.6 -3
KAI JONES 16 0 3.08 1 1 1 1 0 0 NA 1 0 1 1 0 0 0 2 3 3.3 2
GAME_49
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
DEVIN BOOKER 42 1 37.62 12 24 0.5 4 0 0 NA 0 4 4 1 1 0 3 2 28 15.1 -12
JALEN BRUNSON 48 1 34.83 9 15 0.6 2 0 0 NA 1 5 6 11 0 0 0 2 20 22.2 16
JAYSON TATUM 45 1 31.05 14 23 0.609 7 1 2 0.5 2 2 4 6 0 1 2 2 36 29.2 36
DEANTHONY MELTON 40 0 30.83 5 16 0.313 1 1 2 0.5 2 4 6 5 3 1 1 3 12 10 -1
ROBERT WILLIAMS 38 1 27.37 6 8 0.75 0 1 1 1 7 10 17 4 3 2 0 0 13 24.9 42
JAESEAN TATE 47 1 26.42 4 9 0.444 2 2 3 0.667 1 3 4 5 1 0 1 5 12 10 -9
TONY BRADLEY 35 0 15.98 5 7 0.714 0 0 0 NA 3 3 6 0 2 0 0 0 10 12.1 5
REGGIE JACKSON 45 1 15.82 1 9 0.111 0 2 2 1 1 1 2 1 1 0 1 2 4 -1 -29
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
JOSH GIDDEY 43 1 39.65 7 15 0.467 1 0 0 NA 2 8 10 5 1 0 2 1 15 13.2 6
HARRISON BARNES 43 1 38.68 11 18 0.611 3 4 6 0.667 1 5 6 3 0 0 0 1 29 23.9 -15
TOBIAS HARRIS 39 1 34.67 10 15 0.667 3 0 0 NA 0 5 5 4 2 0 3 0 23 19.8 -1
SPENCER DINWIDDIE 39 1 33.63 2 10 0.2 1 0 0 NA 1 5 6 4 2 0 3 5 5 0.8 -5
MATISSE THYBULLE 34 1 28.68 4 6 0.667 0 0 0 NA 0 2 2 2 4 1 1 1 8 10.7 7
JAREN JACKSON 47 1 28.33 8 17 0.471 2 2 6 0.333 1 4 5 1 0 4 2 4 20 11.5 -9
BOGDAN BOGDANOVIC 30 0 27.68 7 14 0.5 3 2 2 1 0 3 3 3 2 0 1 4 19 14.4 20
COREY KISPERT 43 0 20.13 1 4 0.25 1 0 0 NA 0 2 2 3 0 0 0 2 3 2.5 -4
TY JEROME 39 0 17.18 4 7 0.571 2 0 0 NA 1 2 3 4 0 0 3 2 10 7 -3
JALEN SMITH 24 0 15.95 2 5 0.4 1 5 7 0.714 0 4 4 0 0 1 1 6 10 5 -7
THEO MALEDON 22 0 12.52 1 3 0.333 0 1 2 0.5 0 2 2 2 0 0 0 0 3 2.9 -6
JAMYCHAL GREEN 36 0 4.15 0 0 NA 0 0 0 NA 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0.7 5
GAME_50
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
DEVIN BOOKER 43 1 40.88 13 23 0.565 3 6 7 0.857 1 5 6 2 1 0 2 2 35 25.5 15
JAYSON TATUM 46 1 35.75 5 17 0.294 2 8 8 1 1 5 6 4 1 2 5 3 20 11.3 -10
JALEN BRUNSON 49 1 32.4 6 12 0.5 1 0 0 NA 0 2 2 8 1 0 1 0 13 13.2 13
ROBERT WILLIAMS 39 1 32.05 3 5 0.6 0 5 5 1 4 6 10 1 1 0 1 0 11 14 -17
JAESEAN TATE 48 1 30.37 4 7 0.571 0 2 4 0.5 1 2 3 2 0 1 0 5 10 7.3 -13
DEANDRE AYTON 29 1 28.05 5 7 0.714 0 2 2 1 0 6 6 0 1 0 4 4 12 6.3 9
DEANTHONY MELTON 41 0 24.1 3 8 0.375 0 1 2 0.5 2 2 4 1 3 0 2 3 7 4.7 11
REGGIE JACKSON 46 1 18.77 3 11 0.273 1 2 2 1 0 4 4 0 0 0 4 2 9 -1.1 1
TONY BRADLEY 36 0 4.1 1 1 1 0 0 0 NA 1 0 1 1 0 0 1 2 2 1.3 2
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
AARON HOLIDAY 39 1 18.12 0 2 0 0 2 2 1 0 1 1 1 0 0 0 2 2 0.8 -8
RODNEY MCGRUDER 27 0 16.22 1 5 0.2 1 0 0 NA 0 1 1 0 0 0 0 1 3 -0.2 4
DANUEL HOUSE 26 0 15.45 0 2 0 0 0 0 NA 0 2 2 0 0 1 0 1 0 -0.5 -1
TREY MURPHY 37 0 14.62 2 5 0.4 2 6 6 1 3 2 5 0 0 0 0 1 12 11.6 9
BRUNO FERNANDO 16 0 2.12 0 0 NA 0 0 0 NA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -7
GAME_51
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
DEVIN BOOKER 44 1 38.43 13 27 0.481 1 5 7 0.714 0 0 0 3 1 0 2 4 32 17 -6
JAYSON TATUM 47 1 37.45 17 26 0.654 4 0 0 NA 0 8 8 7 3 0 2 3 38 33.7 21
ROBERT WILLIAMS 40 1 35.18 4 6 0.667 0 0 0 NA 3 13 16 4 1 4 0 4 8 16.4 28
JALEN BRUNSON 50 1 35.17 6 11 0.545 2 1 1 1 2 2 4 2 0 0 1 0 15 12.1 -5
JAESEAN TATE 49 1 28.5 3 6 0.5 0 0 0 NA 2 3 5 2 4 0 4 4 6 5.1 -1
DEANTHONY MELTON 42 0 27.9 5 9 0.556 3 0 0 NA 2 7 9 6 2 1 1 0 13 18.1 17
DEANDRE AYTON 30 1 24.45 3 5 0.6 0 0 0 NA 1 8 9 4 1 0 0 1 6 10.2 0
REGGIE JACKSON 47 1 20.7 5 11 0.455 0 3 4 0.75 0 1 1 3 0 0 1 2 13 7.5 -20
TONY BRADLEY 37 0 10.72 0 0 NA 0 0 0 NA 2 1 3 0 0 2 2 1 0 0.7 1
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
NIKOLA JOKIC 45 1 30.38 6 12 0.5 1 8 9 0.889 2 14 16 8 1 0 5 3 21 20.6 -7
MIKE CONLEY 44 1 30.05 5 12 0.417 3 2 3 0.667 0 3 3 6 2 0 3 2 15 11.5 13
MO BAMBA 39 1 29.7 8 10 0.8 1 1 1 1 3 8 11 0 0 2 1 3 18 17.9 19
JERAMI GRANT 25 1 28.95 6 13 0.462 3 2 3 0.667 0 1 1 1 0 0 3 4 17 6.3 -10
ROYCE ONEALE 46 1 28.67 4 6 0.667 4 0 0 NA 1 4 5 0 2 0 1 0 12 12.3 -11
JARRED VANDERBILT 45 1 25.07 2 8 0.25 0 1 2 0.5 4 5 9 1 2 2 1 0 5 7.2 8
DREW EUBANKS 45 0 15.67 2 3 0.667 0 0 0 NA 4 2 6 2 0 0 1 2 4 5.7 -22
RAUL NETO 41 0 14.15 1 4 0.25 1 0 0 NA 0 0 0 3 0 0 0 1 3 2.3 2
JUAN TOSCANO ANDERSON 48 0 11.45 2 3 0.667 0 2 3 0.667 0 1 1 0 0 0 1 3 6 2.4 -15
GAME_52
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
JALEN BRUNSON 51 1 42.55 10 18 0.556 0 0 0 NA 0 5 5 4 2 0 6 5 20 9.7 3
JAYSON TATUM 48 1 31.27 7 15 0.467 3 3 5 0.6 1 11 12 5 0 0 2 1 20 16.6 30
DEVIN BOOKER 45 1 29.62 5 14 0.357 1 0 0 NA 1 6 7 5 0 0 1 2 11 7.4 23
REGGIE JACKSON 48 1 27.18 8 13 0.615 3 0 0 NA 0 4 4 5 1 0 1 3 19 16.6 3
DEANTHONY MELTON 43 0 26.92 5 18 0.278 3 0 0 NA 2 5 7 1 2 1 1 1 13 7.3 2
ROBERT WILLIAMS 41 1 26.12 3 5 0.6 0 0 2 0 2 5 7 2 1 2 1 1 6 8.2 26
JAESEAN TATE 50 1 25.8 4 8 0.5 0 3 4 0.75 2 2 4 3 1 0 3 2 11 7.9 -11
DEANDRE AYTON 31 1 23.95 8 14 0.571 0 4 5 0.8 6 10 16 2 2 0 0 0 20 23.6 15
TONY BRADLEY 38 0 7.97 0 0 NA 0 0 0 NA 3 3 6 1 0 0 0 1 0 3.3 1
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
JA MORANT 38 1 36.05 10 22 0.455 2 8 13 0.615 2 8 10 10 1 1 6 2 30 22.3 9
GARY TRENT 42 1 35.9 8 17 0.471 3 0 0 NA 0 1 1 1 1 0 0 1 19 11.9 18
JONAS VALANCIUNAS 45 1 29.03 4 9 0.444 0 5 6 0.833 6 7 13 2 1 1 4 1 13 12.9 2
DENI AVDIJA 51 0 25.87 3 8 0.375 0 2 2 1 0 9 9 0 0 0 0 0 8 6.3 8
JOSH RICHARDSON 39 0 25.62 4 7 0.571 2 0 0 NA 1 0 1 2 0 1 0 2 10 8.7 3
STEVEN ADAMS 47 1 23.83 1 4 0.25 0 0 0 NA 3 4 7 3 0 0 3 3 2 0.8 5
ERIC PASCHALL 37 0 21.62 3 5 0.6 3 0 0 NA 0 1 1 2 0 0 1 0 9 7.4 -6
MORITZ WAGNER 41 0 14.85 5 7 0.714 0 4 4 1 1 3 4 2 0 0 1 2 14 12.3 3
DALANO BANTON 41 0 9.53 0 0 NA 0 0 0 NA 0 1 1 3 1 0 1 1 0 2 0
SANDRO MAMUKELASHVILI 26 0 1.05 1 1 1 1 0 0 NA 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2.7 1
GAME_53
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
JALEN BRUNSON 52 1 38.58 7 15 0.467 1 4 5 0.8 1 4 5 4 0 0 0 1 19 15.2 1
DEVIN BOOKER 46 1 37.67 14 23 0.609 5 5 6 0.833 0 4 4 5 1 0 1 2 38 31 7
ROBERT WILLIAMS 42 1 35.55 5 6 0.833 0 0 0 NA 2 6 8 3 2 3 2 1 10 14.8 9
JAYSON TATUM 49 1 32.75 6 16 0.375 1 6 6 1 0 6 6 9 2 0 3 4 19 15.7 9
JAESEAN TATE 51 1 31.78 5 10 0.5 2 3 4 0.75 0 3 3 1 1 2 3 5 15 8.6 -12
REGGIE JACKSON 49 1 31.1 8 18 0.444 4 1 1 1 1 2 3 5 0 0 2 0 21 14.4 4
DEANDRE AYTON 32 1 23.47 5 8 0.625 0 3 4 0.75 2 7 9 1 0 1 2 6 13 9.5 2
DEANTHONY MELTON 44 0 15.17 2 6 0.333 0 0 0 NA 0 2 2 2 0 0 0 0 4 2.6 -3
TONY BRADLEY 39 0 12.47 0 0 NA 0 0 0 NA 0 3 3 0 0 1 0 2 0 0.8 -13
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
JA MORANT 40 1 41.85 15 30 0.5 0 7 10 0.7 0 5 5 5 1 0 9 3 37 16.6 -7
STEVEN ADAMS 49 1 37.92 3 5 0.6 0 1 3 0.333 5 7 12 2 2 3 3 1 7 11.6 6
GARY TRENT 44 1 34.37 5 12 0.417 2 4 4 1 0 1 1 2 5 0 1 1 16 14.9 20
JOSH RICHARDSON 41 0 30.68 8 12 0.667 6 1 2 0.5 0 2 2 1 1 1 1 3 23 18.2 3
DANGELO RUSSELL 39 1 30.32 7 18 0.389 3 5 5 1 1 4 5 8 1 0 1 1 22 19.3 11
KELLY OUBRE 47 0 27.92 7 19 0.368 4 3 3 1 3 6 9 1 1 1 2 2 21 14 9
JONAS VALANCIUNAS 47 1 27.42 5 10 0.5 1 7 10 0.7 1 4 5 3 1 1 2 6 18 13.1 -2
DENI AVDIJA 53 0 25.28 1 2 0.5 1 2 2 1 0 6 6 4 2 0 2 3 5 7.4 1
ERIC PASCHALL 39 0 19.9 6 9 0.667 3 1 1 1 0 2 2 1 0 0 1 2 16 11.6 -4
DALANO BANTON 43 0 12.2 1 2 0.5 0 0 0 NA 0 2 2 0 0 0 2 0 2 -0.4 2
MORITZ WAGNER 43 0 8.87 4 5 0.8 0 0 0 NA 1 2 3 1 0 0 0 1 8 7.7 2
SANDRO MAMUKELASHVILI 28 0 4.43 1 2 0.5 0 0 0 NA 0 1 1 0 0 0 0 0 2 1.3 4
SVI MYKHAILIUK 41 0 1.78 1 1 1 0 0 0 NA 1 0 1 0 0 0 0 0 2 2.4 0
GAME_54
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
DEVIN BOOKER 47 1 37.28 11 23 0.478 3 10 11 0.909 0 4 4 3 1 0 0 3 35 26 13
REGGIE JACKSON 50 1 33.08 10 20 0.5 3 2 2 1 1 7 8 6 1 1 1 5 25 20.7 7
ROBERT WILLIAMS 43 1 31.88 5 5 1 0 1 1 1 2 9 11 4 0 5 1 3 11 17.7 17
JAESEAN TATE 52 1 31.87 3 8 0.375 0 3 4 0.75 3 6 9 3 3 0 3 5 9 8.2 2
JALEN BRUNSON 53 1 30.45 9 14 0.643 4 0 0 NA 0 5 5 5 1 0 4 5 22 15.8 8
DEANDRE AYTON 33 1 30.15 5 8 0.625 0 0 0 NA 3 3 6 0 1 1 2 3 10 7.9 5
JAYSON TATUM 50 1 28.13 9 21 0.429 4 2 3 0.667 1 8 9 1 1 0 2 0 24 15.3 14
DEANTHONY MELTON 45 0 17.92 5 8 0.625 4 0 0 NA 1 2 3 2 1 0 2 2 14 11.3 8
TONY BRADLEY 40 0 12.97 2 3 0.667 0 1 1 1 0 0 0 0 1 1 0 1 5 5 17
OMER YURTSEVEN 38 0 3.1 0 0 NA 0 0 0 NA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -7
RJ NEMBHARD 7 0 1.62 0 0 NA 0 0 0 NA 0 0 0 0 0 0 1 0 0 -1 -3
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
DARIUS BAZLEY 51 1 35.32 7 21 0.333 1 2 2 1 1 7 8 5 2 3 0 1 17 15.1 -5
KENTAVIOUS CALDWELL POPE 53 1 35.25 6 15 0.4 4 0 0 NA 0 2 2 3 0 1 2 0 16 9.3 -5
JORDAN CLARKSON 53 0 23.53 6 13 0.462 1 5 5 1 0 4 4 2 2 0 0 0 18 15.9 10
MARCUS MORRIS 31 1 21.8 1 6 0.167 0 1 2 0.5 0 4 4 3 0 0 1 3 3 -0.1 -15
SHAKE MILTON 29 0 20.48 3 5 0.6 0 0 0 NA 0 3 3 5 0 0 3 1 6 4.7 -8
NEMANJA BJELICA 50 0 19.15 1 5 0.2 0 0 0 NA 1 3 4 3 0 0 1 4 2 0 -11
DENNIS SCHRODER 49 0 18.55 4 7 0.571 1 2 2 1 0 4 4 1 0 0 2 1 11 7.2 -13
ELIJAH HUGHES 16 0 15.5 1 7 0.143 0 0 0 NA 1 2 3 0 0 1 1 1 2 -1.9 -4
TAUREAN PRINCE 45 0 13.17 1 3 0.333 1 0 0 NA 0 1 1 0 0 0 0 0 3 1.6 -8
GAME_55
 
PLAYER G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
JAESEAN TATE 53 1 40.17 5 10 0.5 0 2 3 0.667 2 3 5 6 1 1 3 4 12 10.2 -1
JAYSON TATUM 51 1 35.4 6 18 0.333 2 1 2 0.5 4 5 9 7 1 0 4 1 15 10.2 32
DEVIN BOOKER 48 1 34.3 6 19 0.316 2 3 3 1 1 3 4 7 1 0 2 4 17 10 11
ROBERT WILLIAMS 44 1 27.57 4 5 0.8 0 2 2 1 4 2 6 1 2 2 0 4 10 14 8
DEANDRE AYTON 34 1 26.58 12 14 0.857 0 3 4 0.75 0 7 7 1 0 1 0 3 27 23.9 21
JALEN BRUNSON 54 1 25.78 7 11 0.636 2 5 5 1 0 1 1 4 0 0 1 1 21 17.8 13
REGGIE JACKSON 51 1 25.17 3 12 0.25 2 2 2 1 1 1 2 5 0 0 1 2 10 5.5 -26
DEANTHONY MELTON 46 0 21.92 6 13 0.462 4 0 0 NA 2 8 10 2 1 0 0 2 16 14.7 14
TONY BRADLEY 41 0 10.23 1 2 0.5 0 0 2 0 1 0 1 0 0 0 0 2 2 0.1 -7
OMER YURTSEVEN 39 0 7.87 2 4 0.5 0 0 0 NA 1 2 3 1 0 0 0 1 4 3.6 -11
#####_RYWAL_##### G GS M FGM FGA FGP X3M FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC PM
DARIUS BAZLEY 52 1 39.57 8 17 0.471 2 5 7 0.714 1 7 8 3 1 0 0 2 23 18.6 2
KENTAVIOUS CALDWELL POPE 54 1 34.18 9 18 0.5 5 4 4 1 1 2 3 1 3 0 1 3 27 20.8 0
MARCUS MORRIS 32 1 31.52 9 16 0.563 3 0 0 NA 0 0 0 0 2 0 1 3 21 13.2 -7
SHAKE MILTON 30 0 27.3 2 10 0.2 0 4 4 1 3 1 4 4 1 0 0 2 8 7.2 -24
JORDAN CLARKSON 54 0 25.85 5 10 0.5 3 3 3 1 0 1 1 3 2 0 0 1 16 15 25
RUDY GOBERT 43 1 21.95 7 8 0.875 0 0 0 NA 0 7 7 2 0 1 1 2 14 13.6 19
DENNIS SCHRODER 50 0 18.12 2 6 0.333 0 0 0 NA 1 2 3 5 1 0 1 2 4 4.6 -20
ELIJAH HUGHES 17 0 16.08 0 4 0 0 0 0 NA 1 3 4 3 0 1 0 2 0 0.8 2
NEMANJA BJELICA 51 0 11.47 0 0 NA 0 1 4 0.25 1 1 2 3 0 0 0 0 1 2.9 7

 

Opis graczy:

Jayson Tatum – mimo lekkich trudności rzutowych z dystansu w trakcie II trymestru udało mu się
wyjść na ponad 30 % za 3 co jak na kalectwo w ataku Bostonu gdzie Niemiec monopolizował grę a
jasno świecił Brown daje nawet niezłą skuteczność. W tym trymestrze z uwagi na absencje George’a
dajemy mu wolną rękę do rzucania i nie będziemy go temperować. Prawie 24 PPG przy 44 % FG robi
kolosalną różnice do tego jest dobrym obrońcą więc pewnie on by krył gwiazdy przeciwników.
Jednym słowem gra po obu stronach parkietu i wciąga Butlera nosem, jeśli chodzi o obronę jak i atak.
Wybrany w drafcie do ASG przed Jokiciem. top10 graczy ligi.

Paul George – zagrał tylko 2 spotkania to nie ma sensu jakoś go opisywać. Każdy go zna i wie, że to top10 graczy zarówno obecnie jak i ostatniej dekady.
Pewnie w tych dwóch
spotkaniach byłby W.

Devin Booker – zagrał wszystkie spotkania w tym trymestrze i zdobył tytuł maestra pierwszych kwart.
Jest to ogromnie nie ocenione w tym trymestrze, gdyż Jego obecność w raz z naszym innym iron manem Brunsonem zapewnia walkę z każdym rywalem, nawet w trudnym okresie spowodowanym covid protocols u innych kluczowych graczy. Niejednokrotnie pokazał jaja w clutch time i nie bał się trudnych rzutów, które z reguły znajdowały drogę do kosza. Z 27 PPG jest jednym z najlepszych strzelców w lidze, do tego dokłada 4 APG co biorąc pod uwagę jakiego rozgrywającego mają Phoenix Suns jest przyzwoitym wynikiem. Mało fauluje ( niecałe 3 na faule na mecz ), ale za to często on sam jest faulowany. Na nim opierać się będzie atak naszego zespołu. Regularnie obecny w wyścigu top10 MVP. Wybrany jako pierwszy jako rezerwa w ASG (min przed Donciciem czy cp3).

Robert Williams – mój ulubiony zawodnik and it aint close. Moim zdaniem definicja gracza fun to watch.
W tym trymestrze gra u nas sporo na PF, jednak docelowo to idealny center na lata pod nasze big3.
Robi monster staty, mimo że o nie nie walczy. Z podejście Westbrooka robiłby co mecz 20zb i 5 bloków.
Ale dla nigo wazniejsze jest dobro drużyny co nas mocno cieszy. Unikatowy gracz.

Reggie Jackson – pod nieobecność KL i PG najlepszy i najważniejszy gracz real LAC, na którego grze całą taktykę opiera top3 trenerów ligi (a moim zdaniem top1) Ty Lue. To pokazuje, z jakiego kalibru graczem mamy do czynienia. Obecność w składzie Bookera, Tatuma, Aytona czy RobWilla zamiast Cofeja, Morrisa, Zubaca przełożyła by się zdecydowanie na Jego inną grę, mógłby się skupić na playmakingu i rzucania z dobrych pozycji, zamiast ratowania posiadań LAC, czasami rzutami rozpaczy.

DeAndre Ayton – jedna z głównych postaci drużyny, która idzie na rekord organizacji. Co prawda
dużo pauzował w tym trymestrze, ale jak był na boisku to przeciwnicy drżeli na myśli o wjeździe pod
kosz Suns ( Trea się obsrał między innymi ) . Blisko 70 % FG to nie tylko pakowanie z góry piłki do
kosza, ale i z niedalekiego dystansu potrafi przymierzyć. 9 RPG plasuje go wysoko w hierarchii a
pamiętamy, że Monty rotuje swoimi podkoszowymi po równo ( dobra forma McGee w Suns ). Mimo,
że gra ledwie 26 MPG w tym trymestrze potrafi dołożyć 15 PPG u nas grałby zdecydowaną większość
ilość minut a co za tym idzie miałby większy udział w ataku zespołu.

Jalen Brunson – podobnie jak Devin rozegrał wszystkie mecze w tym trymestrze. Charakteryzuje go
dobry rzut za trzy punkty 37 % oraz nienaganny przegląd pola. Notuje 6 APG co może nie jest
najlepszą liczbą dla PG, ale w real Dallas często LD bierze się za rozegranie. 17 PPG plasuje go jako
trzecia opcja w ataku w real Dallas, ale za to ma największy WS spośród wszystkich graczy! . Biorąc
pod uwagę absencje George’a u nas może liczyć na spore minuty i większą rolę. Po wymianie Kristapa oficjalnie drugi najlepszy gracz drużyny, która zmierza po HCA.

Jae'Sean Tate – gra w Houston to mało kto go kojarzy. Jednak to świetny roles, mogący grać na 3-4, robiący wszystko przyzwoicie i zapewniający w każdej akcji hustling, jak i bdb obroną.

De'Anthony Melton – swietny roles, mogący grać na pozycji 1-2, a nawet sporadycznie i 3, dzięki czemu umożliwi nam ograniczniee workloadu u Bookera w wielu meczach.

Omer Yurtseven – odkrycie drużyny Minnesoty, która odkryła go wcześniej ni z jakikolwiek klub real NBA. Robi dużo małych rzeczy na boisku, które nie są widoczne gołym okiem. Świeny finisher i jeden z najlepszych (a nawet może najlepszy) zbierający w lidze. W każdym meczu gra na full, jakby miałbyć jego ostatnim.

NumbHard to również dobry zawodnik, spędzający sporo czasu w Iowa Wolves, gdzie prezentuje się bardzo dobrze i na te kilka meczy liczymy, że zagra tak jak w podobnej roli w real Cavs.

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brooklyn Nets - 2 trymestr

Rozegrane mecze:

image.png.d7bae3148d37df9e04efd200cd7e8df2.png

Rotacja

Herro 26 / Hayes 22

LeVert 22 / Harris 20 / Walker 6

Hunter 24 / Walker 12 / Okogie 12

Sengun 24 / Brissett 12 / McDaniels 12

Gafford 24 / Holmes 24

 

W sytuacji gdy wypada Herro lub Hayes więcej z piłką grają LeVert i Harris.

W sytuacji gdy nie gra ktoś z LeVert / Harris / Walker większe minuty dostają pozostała 2 plus Okogie

Do momentu kontuzji Huntera większe minuty dostają Walker, Okogie oraz Brissett (wtedy w rotacji na PF gra Hernangomez bądź Davis, zależy który grał w rl NBA)

Gdy nie gra Holmes bądź Gafford to minuty na dostaje Sengun (analogicznie większe minuty na 4 dostaje McDaniels Brissett i ktoś z 2 Hernangomez/Davies)

image.thumb.png.f1528d95af0e66644ebf6f3ca552aca7.png

Bardzo fajna rotacja na pozycji 1 i 2 gdzie mam 3 dobrze punktujących graczy. Dopiero po czasie zorientowałem się jaki trymestr (jak na ostatnie kilkadziesiąt meczy) gra Harris, czego dowodem było kilka ofert podczas poprzedniego okienka FA. Do momentu powrotu Huntera pozycja 3 była solidna, natomiast powrót De'Andre bardzo mnie wspomógł. Niestety dalej licho na pozycji numer 4 gdzie z przymusu muszę grać Sengunem. Rotacja na 5 mocna, z czego się cieszę. Ogólnie ten trymestr dla wielu moich graczy lekko na plus, dla kilku na minus. Co zrzuca się w oczy to przesunąłem Hayesa i Holmesa do rezerwowych lineapów a w ich miejsce wskoczyli Herro i Gafford. Podstawowa s5 gdy wszyscy są zdrowi w moim zamyśle wygląda tak: Herro/LeVert/Hunter/Sengun/Gafford a rezerwy to Hayes/Harris/Walker/Brissett/Holmes. 

Dla zainteresowanych terminarz:

image.png.d7b2c76dc918f3e10c933f9af04ed7c1.png

Proponowany bilans: 27-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotacja glówna:

Morris-Poole-Bridges-Simmons-Mobley
DiVincenzo--Beasley-Osman-Anthony-Favors/Thompson
Forbes

s5 wyjściowe - Poole-Bridges-Simmons-Mobley-Favors

Nie było jakiś większych wypadów, gora +/- 5 spotkań, dlatego też nie ma co się zbytnio rozpisywać rotacji, bo wiele to nie zmieni.

Simmons jest tu myśle fajnie otoczony graczami biegającymi i chętnie i z zasady skutecznie rzucającymi z dystansmi.

Zamysł jest taki by bdb obronę połączyć z szybką grą, gdzie Simmons jest alpha-dogiem lebron,giannis,westbrook etc.

Myślę, ze spokojnie minimum tego teamu to jest troche powyzej 0.500, niestety dalszy brak Simmonsa w realu na tą chwile ogranicza upside.

https://ibb.co/L8kfpPz

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacramento Kings:


1. Rotacja:
PG -  Schroder (38), Clarkson (10)
SG - Clarkson (28), KCP (20)
SF- KCP (28), Morris (20)
PF - Morris (8), Bazley (30), Bjelica (10) – pod nieobecność Goberta -  Bazley (34), Bjelica (14)
C - Gobert (38), Morris (10) – Nnaji&Prince jako rezerwowi (pod nieobecność Goberta - 30 min): Morris (18 min)/Nnaji (15),Prince(15)

2. Statystyki:


Dennis Schroder
12.5 PPG, 3.1 RPG, 4.2 APG, 43.9 % FG %, 40.0 % 3PT, 76.2 % FT
Jordan Clarkson
16.1 PPG, 3.7 RPG, 2.7 APG, 42.2 % FG %, 34.1 % 3PT, 81.8 % FT
KCP
11.6 PPG, 3.0 RPG, 1.7 APG, 39.3 % FG %, 33.3 % 3PT, 89.2 % FT
Marcus Morris
18.3 PPG, 6.0 RPG, 2.4 APG, 44.1 % FG %, 40.4 % 3PT, 84.3 % FT
Nemanja Bjelica
6.5 PPG, 4.3 RPG, 2.3 APG, 44.5 % FG %, 31.4 % 3PT, 71.0 % FT
Rudy Gobert
17.3 PPG, 15.9 RPG, 2.5 BLK, 66.4 % FG %, 71.0 % FT
Zeke Nnaji
7.3 PPG, 4.1 RPG, 0.4 APG, 58.0 % FG %, 45.5 % 3PT, 57.1 % FT
Darius Bazley
10.9 PPG, 6.9 RPG, 1.0 APG, 43.8 % FG %, 31.6 % 3PT, 73.1 % FT
Taurean Prince
7.4 PPG, 2.7 RPG, 1.0 APG, 54.5 % FG %, 50.0 % 3PT, 75.0 % FT


3. Nieobecności:
Schroder – 6 spotkań
Morris – 9 spotkań
Gobert – 13 spotkań
Clarkson – 3 spotkania
Bjelica– 6 spotkań
Bazley - 5 spotkań
Prince – 7 spotkań
Nnaji – 4 spotkania
KCP - 3 spotkania
Nie uwzględniam w opisie: Rubio – 21 nieobecności, Harris – nieobecny cały trymestr, Young – 23 nieobecności, Milton – 22 nieobecności, Hughes/JJ

4. Terminarz
Thu, Dec 16    vs Washington
Sat, Dec 18    vs Memphis
Mon, Dec 20    vs San Antonio
Tue, Dec 21    @ Golden State
Thu, Dec 23    vs LA
Mon, Dec 27    vs Memphis
Wed, Dec 29    vs Oklahoma City
Thu, Dec 30    vs Dallas
Sat, Jan 1    vs Dallas
Mon, Jan 3    vs Miami
Wed, Jan 5    @ Los Angeles
Thu, Jan 6    vs Atlanta
Sat, Jan 8    @ Denver
Mon, Jan 10    @ Portland
Tue, Jan 11    vs Cleveland
Thu, Jan 13    vs Los Angeles
Sat, Jan 15    vs Houston
Mon, Jan 17    vs Houston
Thu, Jan 20    vs Detroit
Sun, Jan 23    @ Milwaukee
Wed, Jan 26    @ Boston
Thu, Jan 27    @ Atlanta
Sun, Jan 30    @ Philadelphia
Tue, Feb 1    @ New York
Thu, Feb 3    vs Brooklyn
Fri, Feb 4    @ Golden State
Sun, Feb 6    vs Oklahoma City
            
5. Plusy i minusy zespołu, ogólny opis:
Kontuzje dość mocno przetrzepały mój skład. Gobert mógł zagrać zaledwie w połowie spotkań, co musi się odbić na bilansie. Dodatkowo brakuje już Rubio, Young, Harris i Milton praktycznie nieobecni cały trymestr więc ich nie wrzucam do rotacji. Na plus na pewno dobry sezon ze strony Morrisa i KCP. Utrzymanie mimo wszystko praktycznie takich samych cyferek jak przed rokiem ze strony Schroedera i Clarksona + zgranie zespołu. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston Celtics

 

Na samym wstępie chciałbym wszystkich przeprosić za brak aktywności po pierwszym trymestrze, zarówno jeśli chodzi o opis, jak i głosowanie. Przyznam się szczerze, że ani nie śledziłem ligi, ani nie miałem głowy do nadrabiania całego trymestru.

 

Optymalna rotacja

D. Fox / P. Beverley / T. Burke

P. Beverley / T. Hardaway JR / H. Diallo

S. Bey / H. Diallo / R. Hood

S. Barnes / S. Bey / D. Bertans

J. Allen / P. Achiuwa

 

Absencje

D. Fox – 12

P. Beverley – 11

S. Barnes – 5

J. Allen – 5

T. Hardawaj JR – 13

P. Achiuwa – 2

 

Graczy pokroju Burke, Hood czy Bertans nie liczę, bo w sumie nie wiadomo na ile nie grali przez kontuzje, a przez decyzje trenera.

 

Statystyki

D. Fox

image.png.d31e6729f5233cff5d94da3b2e1d00a7.png

P. Beverley

image.png.1eaa1596c86fc66c45e1d11c89a39e93.png

S. Bey

image.png.c8162cb62fd039ccddca6434cde60c8b.png

S. Barnes

image.png.572a506201950b3180507e8ea1ca87ae.png

J. Allen

image.png.c67be350510b56088e7b359a47a9810f.png

T. Hardaway JR

image.png.1e192c0e39873f08cea89bede0fb182d.png

H. Diallo

image.png.7d8e7672a0d22eeb0ab10b2b1cd88ca5.png

D. Bertans

image.png.e75e86197588b253e976b954e8d4cda9.png

 

Teraz kilka słów odnośnie samej drużyny. Pomimo, sporej liczby absencji i co tu dużo mówić, kiepskiej formy strzeleckiej. Uważam, że mam całkiem solidny, dobrze zbilansowany zespół.

Foxa będę bronił, bo gra na ogromnej presji w c***owej jak barszcz organizacji. Po tym jak do Sacto dołączył Sabonis to gra jak szef – dostał gracza podobnego kalibru i jednocześnie groźnego wysokiego na pick and rollu. Cóż… u mnie gra z All-Starem na tej pozycji. 😊 No i w zasadzie co tu więcej powiedzieć o Allenie, w 100% zasłużył na występ w ASG. Idąc dalej, Saddiq Bey wygląda jak legit starter. Wiadomo było, że jest dobrym shooterem, natomiast dokłada do tego coraz lepszy defense, zbiórkę, passing czy iso game. Scottie Barnes już nie zaliczył tak spektakularnego trymestru jak ten debiutancki, ale nadal utrzymuje bardzo równą i wszechstronną grę po obu stronach parkietu. Pat Bev może i nie rzuca w tym trymestrze na dobrych procentach, ale gołym okiem widać, jaki wpływ ma na grę w rl Wolves, zdecydowanie jeden z najlepszych „glue guyów” w lidze. Szkoda mi THJ bo dawał przyzwoity scoring z ławki, natomiast Diallo również nie zawodzi i gra naprawdę mega dobry sezon. Achiuwa jest dziwnym prospectem – niby nieskuteczny, niby ta gra wygląda cały czas bardzo surowo, ale jednak motor i elastyczność w obronie w obecnej lidze jest niezwykle cenna. Kurde… Nawet ten Bertans, chłop gra niby tragicznie, ale zawsze jego obecność na boisku daje potrzebny spacing i wątpię, żeby ktokolwiek dawał mu przestrzeń do swobodnego rzucania.

 

edit: zapomniałem dodać kilka słów podsumowania więć...

 

... Słowem zakończenia – nie jest źle, choć na starcie sezonu liczyłem na trochę więcej. Nie ma jednak co biadolić, chcemy jeszcze powalczyć o spot w play-in, w końcu nadal chyba mamy klasyczne matematyczne szanse. Bilans oceńcie samodzielnie, w końcu od tego jesteście. :)

Pozdrówki!

Edytowane przez Principe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKC

 

Opis krótki i trochę się do niego zmuszam. Od jakiegoś czasu mam spore problemy zdrowotne na co nałożyły się problemy w RL. Generalnie jest ch**owo ale nie będę się więcej żalił. Do rzeczy.

Podstawowa s5 do nieobecności SGA: Mills-SGA-OG-Randle-Capela

Na 7 meczów gdzie nie ma SGA do s5 wskakuje Brown na SG. 

Na 18 meczów SGA notuje 24,3 ppg, 4,9 reb, 6,3 as. Nie siedzi mu trójka.

Randle opuścił 2 mecze. Wtedy przesuwam OG na jego PF, a na SF wskakuje Powell który opuścił wprawdzie 8 meczy ale akurat nie te 2 gdzie nie ma Randle. Randle notuje w 25 meczy 18,6 ppg, 10 reb, 5 ast co na PFa jest bdb wynikiem. Powell natomiast w 19 meczy notuje wyśmienite 20,4 ppg, 4,2 reb, 2,7 ast. 41,1% za trzy. Sieje 2,8 trójki na mecz. Główna broń z ławki i na transition. 

OG nie mam w dwóch meczach. Jak zwykle bdb obrońca, podobnie jak Brown. OG notuje 16,8 ppg, 5,9 reb, 2,6 ast i 1,6 stl. Trzyma okolice średniej ligowej w trójce: 34,9% trafiając 2,3 na mecz. Wspomniany Brown nie grał wprawdzie w 6 meczach ale nie z powodu kontuzji. Zakładam więc, że mam go w 27 meczach. Bdb obrońca i dlatego wskakuje do s5 pod nieobecność SGA aby stanowić dupochron dla Millsa. Typowy gość do zadań specjalnych, a nie do zdobywania punktów. 5 ppg, 4,1 reb, 1,3 ast.

Centrzy: w końcu OKC nie ma problemów z tą pozycją. Clint zagrał mi w 19 meczach, ale jak nie ma Clinta to jest Wood. Clint jest bdb rim protectorem. 10,3 ppg, 11,1 reb, 1,4 ast, 1,1 blk. Mam centra co średnio robi DD co mecz. Wood: nie mam go w pierwszych 2 meczach T2. Jak nie ma Clinta naturalnie wskakuje do s5. Jak jest Clint, wchodzi z ławki na przynajmniej 20 minut, a w zależności od rywala nawet na więcej z racji faktu jego umiejętności rozciągania gry trójką którą ma bdb: 39,4% trafiając 2,3 na mecz. Notuje fantastyczne 19 ppg, bdb 9,4 reb, 2,1 ast i prawie po jednym bloku i stl na mecz. Drugi bardzo dobry rezerwowy z ławki jakiego ma OKC w pełnym składzie obok Powella. 

Rozgrywanie: jak jest SGA wiadomo kto głównie klepie. Jak go nie ma główną rolę przejmuje Mills. Nie ma go w jednym meczu ale nie było to z powodu kontuzji. Mills był w offseason strzałem w 10. SGA i Brown z pozycji guarda trójek trafiają tyle co kot napłakał ale on nadrabia. 39,9% i 3,3 na mecz. Pięknie. 13,7 ppg, 2,7 reb, 2,8 ast, 0,8 stl. 

Rezerwowi:

Payne: nie mam go w ostatnich 10 meczach T2, więc mocno jest eksploatowany Mills. Jak jest w 17 meczach jest głównym zmiennikiem Millsa. Kolejny gracz z ławki z bdb trójką: 37,5%, 4,1 ast, 10,4 ppg. W RL zmiennik CP3.

Kennrad: finalista 3pt contest. Gdyby nie dzień konia KATa wygrał by. I jeszcze jeden ławkowicz który wpuszczony na boisko rzuca za 3 aż miło. Prawie 40%, a dokładnie 39,7% trafiając 2,7 na mecz. 12,9 ppg, 3,9 reb, 2,7 ast.

Burks: w zależności od potrzeb i kontuzji podstawowych graczy pokrywa mi albo SG, albo SF. Mam go we wszystkich meczach. Ławka OKC trójką stoi i Burks to potwierdza: 37,5%. 10,7 ppg, 4,9 reb, 2,9 ast, 1stl. 

Bradley: nie mam go w 5 meczach ale przy ilości guardów nie jest to bolesne dla mnie, tym bardziej że nie mam dla niego za dużo minut. Trójka mogła by być lepsza: 34,4%. 7,4 ppg, 2 reb, 0,9 ast, 1,1 stl. Garbage time jest jego.

Naz Reid: PF albo C w zależności od potrzeb. Jak na wysokiego 33,3% za 3 to naprawdę dobry wynik. Nie można go lekceważyć na 7,24. Nie mam go tylko w jednym meczu. Małe staty bo jak pisałem - w końcu skończyły się problemy z wysokimi w OKC. 7,5 ppg, 4,4 reb, 1 ast, 1,1 blk. Garbage time jak mam i Clinta i Wooda lub główny zmiennik jednego z nich kiedy drugi jest kontuzjowany. 

Damian Jones: garbage center player. Wysoki z 7,7 ppg, 33,3% za 3 ale na low volumne: 0,2 na mecz. 4,5 reb, 1,3 ast.

Roby: kolejny garbage player. PF albo C w zależności od potrzeb. Niby nie grał znakomitą większość trymestru ale nie z powodu kontuzji, a dlatego że RL OKC na jego pozycji ma znacznie lepszych graczy ( dziwnie to brzmi jak na tankera ). Co wręcz śmieszne i nieprawdopodobne rzuca trójkę na poziomie....66,7% notując 1 na mecz. 6,7 ppg, 4 reb.

------------------------------

Jak gramy? Pisałem w T1. Stawiam mocno na obronę i trójkę. Brown, OG, Capela to topowi obrońcy. Bradley i SGA też są nieźli. O trójkach pisałem wyżej. Ławka tym stoi. 

------------------------------

Terminarz? W T1 miałem banalny. T2: 2x DEN, 2x MIN, 2x PHX, 3x DAL, 1x WAS, 1x CLE, 1x TOR, 1x IND, 1x GSW, 1x SAC, 1x CHA czyli 16 meczy z drużynami posiadającymi aspiracje przynajmniej na play in. Pozostałe 11 mecze to zadeklarowani tankerzy, lub drużyny w przebudowie.

------------------------------

Proponowany bilans? Już od paru trymestrów nie sugeruję - do Was należy ocena, nie do mnie. Na pewno na Zachodzie jestem za LAL, MIN, DEN. HOU i DAL ma swoje problemy. GSW również. 

------------------------------

Plusy i minusy:

Plusy:

  • głębia składu - na każdą pozycję przynajmniej po dwóch wartościowych graczy
  • zbiórka - wiadomo, że to nie roto ale Wood, Capela, Randle czy nawet OG zapewniają mi czyszczenie tablic aż miło
  • trójka - może s5 się nie popisuje, ale ławka nadrabia to z nawiązką co rozpisałem powyżej
  • zgranie - nie dokonałem wymian kluczowych graczy, a tylko uzupełniłem braki - głównie na C
  • dywersyfikacja punktujących - nigdy nie wiadomo kto odpali. A to Randle walnie 32 punkty, albo SGA 34, Powellowi też trafiły się dwa mecze po 30 punktów, czy Woodowi 26. A jeszcze jest Mills, Kennrad czy OG.

Minusy:

  • Randle - gra gorzej niż w zeszłym sezonie. Trafiają mu się wprawdzie dobre mecze, ale zjechał z formą
  • terminarz: nie jest tak lekko jak w T1, ale też nie ma jakiejś tragedi
  • kontuzje s5 - niby nie ma jakiś długich przerw, ale jednak s5 nie gra ze sobą za często. Na szczęście ławka to uzupełnia.
  • trójka mojego lidera SGA - meh. Przynajmniej próbuje, ale głównie opiera się na wjazdach.
  • pod koniec trymestru trochę problemy z rozgrywaniem, acz trochę nadrabiam wysokimi

 

Tyle. Dziękuję za uwagę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.