Skocz do zawartości

Feed


Wujek Wójcik

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Wujek Wójcik napisał:

zmiany w Oilers jakby ich nie bylo

Ale Oiler ogólnie spoko. Przedłużyli Kane za rozsądne pieniądze. Bramkarz ma potencjał na bycie topowym. Choć z nim to różnie bywa

Jets to chyba śpiąć. Canucks też nie wiem. Flames dostali strzał, którego się nie spodziewali  i trudno im będzie ale kto wie może reszta podniesie poziom..

Montreal jak dla mnie spoko . Zero głupich ruchów. A Toronto bardzo mizernie. Oni kompletnie nie wiedzą w którym kierunku iść . Z drugiej strony ich seria z Tampą to była najlepsza seria tych PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Leafs to bedzie tak, ze jak przejda pierwsza runde to wjadą do finału (a tam baty od Avs;)), tylko musi im się to udać w ciągu najbliższych dwoch sezonow. Montreal mi zaimponowal draftem, mądrze. Jets to wiem tylko, ze ogarneli trenera Stars i jest rozkmina czy Dubois zostaje czy nie, a to kawał gracza jest. 

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jako fana Buffalo martwią ruchy dotychczasowych słabeuszy i średniaków z Atlantic Div. Ottawa ma Giroux, zatrzymała Norrisa, doszedł DeBrincat. Ok, ujdzie jeszcze. Montreal: Slafkovsky, Matheson, Dach, Dadonov. Detroit kilku może nie z najwyższej półki ale za to solidnych grajków. I to właśnie kilku, nie 2 czy 3.  Tych się obawiam, że mocno pchnie ich to do przodu. Za to Boston... bez żadnych rewelacji. I to na plus  jak dla Buffalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, vonBaron napisał:

Tkaczuk w Panterach a Huberdeau we Flames, taka wymiana która praktycznie nic nie daje nikomu. Niby ten pierwszy jest młodszy ale teraz Pantery mają uwalone salary. 

PAnthery i tak miały uwalone dlatego tracili w to lato każdego., Dla nich to miało sens ale Flames to się strasznie posypali bo jeszcze przecież Mangapiane jest w arbitrażu. Co się tam wydarzyło za kulisami ,że żaden nie chciał przedłużyć z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, vonBaron napisał:

Tkaczuk w Panterach a Huberdeau we Flames, taka wymiana która praktycznie nic nie daje nikomu. Niby ten pierwszy jest młodszy ale teraz Pantery mają uwalone salary. 

Jeszcze w tej wymianie Weegar przechodzi do Calgary + prospect oraz opcjonalnie drafty w 2025 w 1 i 4 rundzie.

Teraz bracia 4 razy w sezonie zasadniczym będą grac przeciwko sobie.

Kuzwa, ale to Atlantic mocne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Wujek Wójcik napisał:

nie ogarniam tego lata, co jeszcze mnie zaskoczy to nie wiem. Z plotek Kane niby zostaje i jesli bedzie transfer to w trakcie okienka w sezonie, chce zobaczyc jak bedzie sobie radzic druzyna, ale kurde no to nie jest team na playoffs. 

Po prostu finanse NHL są bardziej napięte niż gdzie indziej. Jak Blue Jackets przedłużyli Laine , który był ic własnym agentem to ,żeby to zrobić to musieli wysłać Bjorkstlanda do Kraken. To nie jest takie proste. Wiadomo ,że Laine sporo lepszy co nie zmienia faktu ,że w takiej NBA mieliby obu . W NHL to jest trudniejsze.

 

31 minut temu, Wujek Wójcik napisał:

Z plotek Kane niby zostaje

O kim piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Po prostu finanse NHL są bardziej napięte niż gdzie indziej. Jak Blue Jackets przedłużyli Laine , który był ic własnym agentem to ,żeby to zrobić to musieli wysłać Bjorkstlanda do Kraken. To nie jest takie proste. Wiadomo ,że Laine sporo lepszy co nie zmienia faktu ,że w takiej NBA mieliby obu . W NHL to jest trudniejsze.

 

O kim piszesz?

Patrick Kane #88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2022 o 07:08, vonBaron napisał:

Tkaczuk w Panterach a Huberdeau we Flames, taka wymiana która praktycznie nic nie daje nikomu. Niby ten pierwszy jest młodszy ale teraz Pantery mają uwalone salary. 

a moim zdaniem Calgary wygrało tę wymianę na papierze i to tak całkiem mocno :)

Huberdeau na ten moment najlepszy gracz w tej wymianie, a jest jeszcze bardzo sensowny obrońca, czyli Weegar oraz jakieś picki (bodajże nawet future 1st). 

Haczyk w tym jest taki, że obaj są kilka lat starsi od Tkachuka i za rok będą UFA. A Tkachuk już podpisany w Panterach za grubą kasę na długie lata. Widocznie Zito wolał zainwestować w młodszego gracza, niż za rok dawać długi i wysoki kontrakt 30-letniemu już wtedy Huberdeau. 

37 minut temu, Wujek Wójcik napisał:

Patrick Kane #88

a może Islanders? Coś bierny Lou na razie. Tylko ciekawy Romanov wpadł za tegoroczny pick, ale nadal brakuje talentu w ataku! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Przez urlop przegapiłem ,że Flames oddali Mohanana do Habs ( to akurat dobrze ) i podpisali za uwolnioną kasę Kadriego.... Chyba nikt nie przeszedł takiej rewolucji jak Flames... W sumie to nie wiem czy są słabsi choć ten Kadri to jednak spore ryzyko. Jeśli będzie grał jak ostatni sezon to będzie super ale ten 6 i 7 sezon to będzie koszmar.

Tak czy siak jakimś dziwnym cudem Flames nadal mają otwarte okienko na Puchar Stanleya i przy okazji osłabili swojego głównego rywala tj Avalanche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zdeno to już ostatnie dwa sezony odcinał kupony, bardzo słabo wyglądał, ale za całą karierę ogromny szacunek. 

Yandle zaskoczenie, że już skończył. Iron man, końskie zdrowie przez lata, ale może stwierdził, że sportowo już poziomem zjeżdża to dał sobie spokój. Mimo wszystko już 36 lat, swoje się nagrał, swoje zarobił. 

Subban duże zaskoczenie, bo dopiero 33 lata. Ciekawa postać. W młodym wieku jako zawodnik Canadiens, wygrał Norris Trophy, a z reprezentacją Kanady złoto olimpijskie. Podpisał bardzo wysoki kontrakt z Montrealem. Wydawało się, że sky is the limit. Następnie był bardzo głośny transfer, gdzie przeszedł do Nashville (do Montrealu Shea Weber) i w pierwszym sezonie zagrał z nimi w finale. W Nashville spędził 3 lata, schyłek już trochę gorszy, a po transferze do Devils mocny zjazd. Ogólnie barwna postać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.