Skocz do zawartości

Feed


Wujek Wójcik

Rekomendowane odpowiedzi

Burakovsky w Kraken. Rangers z tym Totchekiem poszaleli,

Gaudreu to ja jednak obstawiam Devils bo on chce tam wrócić albo Flyers

Oilers wzięli na bramkarza Cambella. Pytanie tylko którego tego z początku sezonu czy tego z końcówki. Bo na początku wyglądał jak najlepsze bramkarz ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, vonBaron napisał:

Ciekawe gdzie pójdzie Gaudreau, obstawiam Red Wings lub Senators.

 

6 godzin temu, ely3 napisał:

Gaudreu to ja jednak obstawiam Devils bo on chce tam wrócić albo Flyers

A Gaudreau wylądował ostatecznie w Columbus Blue Jackets.

Giroux w Senators, a Pacioretty i Burns w Huricanes (ci akurat po wymianach z VGK i SJS). Detroit zawinęło kilku ciekawych graczy (Copp, Kubalik, Perron, Chariot).

Z moim Buffalo podpisali GK Comrie i D Ljubuszkin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padaka Steve Y zgarnal jak zwykle spoko grajkow, pluca i ducha Blues czyli Perrona, no i nie wybacze Rangers, ze nie podpisali Coppa, nie mamy praktycznie takich gritty graczy procz Reavsa, lipa, Vatrano tez do Ducks. Nie moge sobie zembatka wyobrazic w Canes, liczyle, ze Burns skonczy kariere jako rekin. Johnny Cash w Columbus imp poszedl po hajs nie po sukces to jest team max 2 runda, o ile wejda do playoffs bo miejsca nie widze, w tym roku tam sie Red wings zamleduja wiec bedzie ciasno patrzac na ekipe jaka sie zmontowala w Ottawie. Campbell bramkarzem Oilers, czy to jest budaj na miare gry o puchar nie do konca mysle, choc Kuemper tez nie byl ,a sie udalo. Dzikie wakacje jesli chodzi o transfery 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVS nie pozyskali nikogo w zamian za Kadriego i Buraka, będzie cieżko obronić puchar. Choć zostało jeszcze kilka ciekawych nazwisk.

6 godzin temu, ely3 napisał:

Palat w Devils... Hmm w sumie to spoko grajek ale wiek już słuszny . New Jersey jednak chyba w końcu chcą wejść do PO

31 lat w hokeju to jest nic przecież.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, ely3 napisał:

W sumie to chyba Senators i Red Wings mają najlepsze lato. a Vegas i Panthers jak na razie fatalne. No powiedzmy Flyers też średniawe

Rywale Szabel w Atlantic Division. Niepodoba to mi się. Zawłaszcza Detroit, które zgarnęło kilka solidnych nazwisk. 

Co do słabych to więcej znalazłoby się. Słabo Boston. Winnipeg i Dallas tez nie zaszalaly. A Islanders kompletnie nikogo nie zawineli.

Jak zwykle liczylem na kogoś z wyższej półki jeśli chodzi o obsadę GK w Buffalo. Zobaczymy co Comrie pokaże majac Mr. Andersona za mentora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Islanders chyba jedyny team poki co, ktory nikogo nie zgarnal. Canes bez szału, Burns mimo sympati z sezonu na sezon gra co raz slabiej, moze zmiana dobrze mu zrobi, ale najlepsze lato Detroit i Sens, bo jakos ten głosny transferl Johnnego G do Columbus mnie nie przekonuje. Blues oddali Perrona do Red wings tez tego nie ogarniam. W Leafs Murray czyli obecnie przeciętny bramkarz, choc zycze mu jak najlepiej. Chyba ostatnim glosnym transferem będzie to gdzie trafi Kaner, widziałem przymiarki jego do Rangers, Avs i Oilers, heh w sumie to nigdzie mi nie pasuje. Kadriego Avs imo jakos upchaja do roostera. Bralbym tez JT Millera z Canucks gdybym byl GM, bo Boser chyba zostanie w Vancouver. Pens zatrzymali swoje trio czy to dobrze? Starzy juz mocno sa, ja to bym Malkina sie pozbyl bo w ostatnich dwoch sezonach sie sypie mocno. Letang mial lepszy niz poprzednie sezon. No i ciekawi mnie czy Dubois albo Sheiffle gdzies trafia, mysle, ze Dubois trafi do Habs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Wujek Wójcik napisał:

Blues oddali Perrona do Red wings tez tego nie ogarniam

Blues chyba nie było stać. Już nie pamiętam ale oni komuś dało przedłużenie umowy przez co już nie mieli szans by dalej mieć Perrona

Tak samo jak się Panthers wpakowali,. Ich lato też jest słabe. Utracili każdego. Floryda już tak dobrego sezonu nie powtórzy.

25 minut temu, Wujek Wójcik napisał:

Kadriego Avs imo jakos upchaja do roostera

A czy ten Kadri powtózy drugi tak dobry sezon? Bo mam wrażenie ,że z całym szacunkiem dla niego to miał wyskok i oby to nie był efekt ostatniego roku umowy. On dla mnie jest dużym ryzykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacioretty uciekl z Vegas, mysle, ze skonczyla sie faza boosterowa tej ekipy i zaczna sie czasy walki o playoffs, a nie ich final. Czekam co zrobi Kane. Jak oceniacie ruchy Kanadyjskich teamow, procz Ottawy, bo oni wygrali zime. Flames z topowego teamu nagle wygladaja jakby chcieli robic przebudowe, zmiany w Oilers jakby ich nie bylo, Leafs wzieli srednio pewnego bramkarza, czyli nie do konca wzmacniaja pozycje, ktora jest ich duzym obok obrony problemem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.