Skocz do zawartości

Feed


Wujek Wójcik

Rekomendowane odpowiedzi

A może Matthews? Grajek z Toronto, w końcu w czymś Leafs by wygrali. Tak jak mówisz Brave' ciężko wybrać jednego w tym roku, z wymienionych przez Ciebie skreśliłbym Makara, Kirilowa i McDavida. 

W sezonie najwieksze wrażenie robili na mnie Huberdou, Josi i Shesty. Ten ostatni już bije rekordy organizacji w szybkości wygranych i meczy bez straty bramki, a to dopiero początek jego kariery. Osobiscie trzymam kciuki za Josiego.

Już za moment będziemy rozkręcać nasze przewidywania na finaly w tym roku, ojjj o ile sezon wg niektorych byl dosc monotonny i fakt na wschodzie skonczyl sie ponad miesiac temu, to takie wyrównanie potęguje mnogość scenariuszy w playoffs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Wujek Wójcik napisał:

 

 

278115402_3251895648422111_8630504394049227852_n.thumb.jpg.4a2b35799671272482ccdc930d35799d.jpg

Nie wiem czy pasuje do Feed ale chyba tak, taki szkic popełniłem, to w sumie pierwszy hokejowy grajek większość to aktorki albo koleżanki, planuje narysować paczke NHL playerów, których lubie jak ktoś lubi szkice i nie tylko, a ma insta, zapraszam: @grzechubratny

Ja lubię i rysuję, ale ponieważ tylko córkę, to wrzucać nie mogę :) Masz talent, to bezdyskusyjne.  Zwróć uwagę na oczy bo są najważniejsze, lewe wewnętrzne bardzo dobre.

Przy Twojej technice spróbuj płótna i markera, efekt powinien Cię zaskoczyć. Świetne.

 

Ps. images?q=tbn:ANd9GcQv6oXh3-CI5Ex07hDi4Uj

Oko ma zawsze blik przy źrenicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szalone meczycho Nashville-Calgary. Bójki, dużo bramek, fajna atmosfera. Preds o krok od zwycięstwa, ale pozwolili 0.1s przed końcem, żeby Flames wyrównali na 4-4, poszli za ciosem i w dogrywce zdobyli zwycięską bramkę. 

Na ten moment będzie taka para w 1 rundzie playoffs, ale możliwe jeszcze lekkie przetasowania. Dallas jest za Nashville w tabeli, ale ma tyle samo punktów. Dwa ostatnie spotkania dla nich to Arizona i Anaheim. Nashville gra z Colorado i Arizoną. Mają o co walczyć jedni i drudzy, bo jednak lepiej na starcie grać z Calgary w playoffs niż z Colorado. 

Aha, Vegas po porażce w karnych z Dallas, na 99.9% bez awansu do playoffs, po raz pierwszy w swojej historii. Ambicje ogromne, a sezon na straty. Pewnie szykują się jakieś zmiany tam. 

edit: po dzisiejszej nocy, Vegas oficjalnie bez playoffs. Szczerze to już dobrych kilka tygodni temu to przewidywałem. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack Eihel ;) tyle wlasnie wnosi do druzyny...to co czas na jakis temacik o Playoffs bo pary juz znamy. I taka ciekawostka odnosnie konferencji wschodniej, po raz pierwszy w historii wszystkie 8 teamow ze wschodu miało 100 albo wiecej punktow za sezon. Szykuje sie tam niezla rzeznia i jak tak sobie patrze to tam tylko Capitals u mnie nie maja szans na tytuł no i dobra Bruins raczej tez nie, a tak to każdy ma ekipe na gre w finale. KLasyka Leafs w pierwszej rundzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Wujek Wójcik napisał:

Jack Eihel ;) tyle wlasnie wnosi do druzyny...

Dlatego nie było mi żal zamiany. Tuch wniósł do DRUŻYNY dużo więcej nic wnosił indywidualista Eichel. Może i Eichel punktowal... Ale nie był dobrym liderem drużyny. A Tuch? Ten ma w sercu Szable od małego. Wychował się w końcu w Syracuse, NY. Dochodzi tez prospect Krebs oczywiście. Buffalo zdecydowanie wygrało wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
14 godzin temu, Szabla napisał:

Trotz zwolniony z Islanders. 

Chciałem pisać. Głupi ruch imo. Jego problemy to głównie zdrowie, kontuzje i covid, na co zbytnio wpływu nie miał. Długo szukać nowej roboty nie będzie. Osobiście obstawiam Detroit, ewentualnie rodzinne strony i Winnipeg albo powrót na stare śmieci i Nashville, widziałbym go też w Ducks, ale Steve Y pewnie już dzwonił (jesli NJDevils kumaja jaki maja potencjał w skłądzie tez powinni się przejśc na drugą stronę rzeki Hudson z ofertą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2022 o 00:17, Braveheart22 napisał:

Napiszę krótko. Szok...

Z innej beczki, na fińskich lodowiskach ruszają MŚ Elity. W tvp sport coś tam będzie można obejrzeć (na stronie pewnie więcej transmisji). Dzisiaj na start 15:20 Francja-Słowacja, w sobotę 19:20 ma być Łotwa-Finlandia, a w niedzielę Czechy-Szwecja. 

 

regularnie transmituja mistrzostwa swiata elity, wiec...no, chyba, ze ten 'szok' to taki okrzyk radosci 😁. go suomi!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Finały za nami, lada moment draft i FA, ale w międzyczasie spora karuzela trenerska.

Jakiś czas temu Islanders zaskakująco pożegnali Trotza, a jego miejsce (tu dla mnie bez zaskoczeń) zajął wieloletni asystent Barry'ego, czyli Lane Lambert. 

Martin St. Louis oficjalnie zostaje w Habs na nowy sezon. 

Zwolniony z Bostonu Bruce Cassidy ląduje w Vegas. 

A zastąpił tam Petera DeBoera, który wylądował już w Dallas w miejsce Ricka Bownessa, który sam zrezygnował (bardzo możliwe, że po prostu przeszedł on na emeryturę). 

John Tortorella wraca do NHL!!! Zasiądzie na ławce Flyers. 

W Blackhawks nowym HC - Luke Richardson. 

Paul Maurice objął Florida Panthers. 

Wakaty na ten moment jeszcze w Bostonie, Detroit oraz w Winnipeg. Podsumowując, sporo ruchu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.