Skocz do zawartości

IO Pekin 2022


matek

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Sebastian napisał:

Obrzydliwe są te igrzyska, patrzę na nie przez pryzmat Maliszewskiej której odebrano szanse na rywalizację a będącej w podobnej sytuacji Australijce pozwolono wystąpić. 

Obrzydliwe to jest. Chiny są obrzydliwe - obsrany kraj. Dosłownie i w przenośni. 

Podobnej, ale jednak nie takiej samej. Z tym, że covid wypacza rywalizację, mogę się zgodzić. Z tym, że obsrany to nie wiem, nie byłem. 

Oczywiście Natalii szkoda, trzymamy kciuki by wystąpiła w następnych konkurencjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Podobnej, ale jednak nie takiej samej. Z tym, że covid wypacza rywalizację, mogę się zgodzić. Z tym, że obsrany to nie wiem, nie byłem. 

Oczywiście Natalii szkoda, trzymamy kciuki by wystąpiła w następnych konkurencjach. 

Albo masz pozytywny wynik testu albo negatywny. A tu mamy wyjątek medyczny..

Ironią losu jest to, że Kangury kombinują po tym jak nie wpuścili Djokovica. Obrzydliwe to jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tych kolejnych konkurencjach nie jest faworytką a poza tym widać po niej, że psychicznie nie istnieje. Wiasniecowa biathlonistka pokazała jak wygląda izolacja:

https://sport.onet.pl/pekin-2022/igrzyska-pekin-2022-sportsmenka-przebywa-w-izolacji-pokazala-swoj-posilek-szok/6bw8s31.amp

Babma również jest wyniszczona zarówno psychicznie jak i fizycznie.

A Kubacki brawo, mało kto się spodziewał a tu udało się. Fettner też, gość który już był poza skokami ze srebrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sebastian napisał:

Obrzydliwe są te igrzyska, patrzę na nie przez pryzmat Maliszewskiej której odebrano szanse na rywalizację a będącej w podobnej sytuacji Australijce pozwolono wystąpić. 

Obrzydliwe to jest. Chiny są obrzydliwe - obsrany kraj. Dosłownie i w przenośni. 

Cchciałbym przypomnieć ze Chiny maja grubą kosę z Australią akurat wiec to nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tecu napisał:

Podobnej, ale jednak nie takiej samej. Z tym, że covid wypacza rywalizację, mogę się zgodzić. Z tym, że obsrany to nie wiem, nie byłem. 

Oczywiście Natalii szkoda, trzymamy kciuki by wystąpiła w następnych konkurencjach. 

Taki to covid. Lakers maja tytuł dzięki temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, ignazz napisał:

Taki to covid. Lakers maja tytuł dzięki temu. 

Dzięki covidowi stracili HCA, rozgrzane ciało LBJ gotowe na PO, gdy zlapal rytm niszcząc Bucks I Clippers musiało złapać przerwe, co w tym wieku jest dramatem, Giannis zaleczył kontuzje kolana, wszyscy byli zdrowi i mieli te same warunki w neutralnym miejscu

 

Co do Maliszewskiej, to kilka dni wcześniej cieszyła się z ograniczeń, bo to dla jej bezpieczeństwa. Fanatyzm covidianów zjada własne dzieci.

comment_1644151842mXQohat3gXQjgdLhK1Z7HW,w400.jpg

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kAYo7OLa?format=jpg&name=small

sRPL9LvB?format=jpg&name=small

1 godzinę temu, fluber napisał:

 

Amerykanka O'Brien mam nadzieję że wróci do sportu, ale ta noga to najgorsze co widziałem na stoku od czasu wypadku lanzingera

Jednak dwie nogi. Mam nadzieję, że jakoś jąs poskładają.

6 minut temu, Deltuś napisał:

 

 

Ciekawe jak szybko po treningu wywiad był robiony, ale na zdrową to nie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu latach znowu poczułem ducha olimpijskiego i to dzięki fantastycznemu konkursowi mieszanemu skoków narciarskich. Ten konkurs przypomniał mi wspaniała maksymę Olimpijska ze to sport amatorski. Takowe mamy zawody gdzie 3 czołowe panie zostały zdyskwalifikowane za nieregulaminowy strój. 
 

mam wypieki. 

Pierwszy taki turniej i od razu całkowita kompromitacja formuły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Po kilkunastu latach znowu poczułem ducha olimpijskiego i to dzięki fantastycznemu konkursowi mieszanemu skoków narciarskich. Ten konkurs przypomniał mi wspaniała maksymę Olimpijska ze to sport amatorski. Takowe mamy zawody gdzie 3 czołowe panie zostały zdyskwalifikowane za nieregulaminowy strój. 
 

mam wypieki. 

Pierwszy taki turniej i od razu całkowita kompromitacja formuły. 

Co nie przeszkodziło 2 drużynom z dyskwalifikacjami awansować dalej. 

Przez co Austria z Japonia i tak nas wyprzedza:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Co nie przeszkodziło 2 drużynom z dyskwalifikacjami awansować dalej. 

Przez co Austria z Japonia i tak nas wyprzedza:) 

Trzeba było Małysza z babę przebrać. Z kolczykiem i tak by nikt nie poznał. Obecnie sprawdza się kaszel a nie nabiał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian napisał:

Kościół Covidowy ma coraz bardziej przerażające oblicze - już niedługo będą palić niewiernych na stosie.

Ale patrz, że wyczynowy sport można w maseczce uprawiać a są tacy co duszą się w maseczce na zakupach 🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

Ale patrz, że wyczynowy sport można w maseczce uprawiać a są tacy co duszą się w maseczce na zakupach 🤣🤣🤣

To się nazywa różnica w wydolności. W lesie widuję piłkarzy, którzy biegają w maskach od kilku lat bo w ten sposób symulują trening górski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, jack napisał:

Ale patrz, że wyczynowy sport można w maseczce uprawiać a są tacy co duszą się w maseczce na zakupach 🤣🤣🤣

Typ biega potrójny maraton w Iron Manie, Ty byś pewnie padł po 50km lol. Żal.

 

Taki to argument z dupy ¯\_(ツ)_/¯ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sebastian napisał:

Ale co ? Maseczki ? Nie wiem nie sprawdzałem, ja bym nie mógł biegać w maseczce ale ja mam astmę. A to czy coś dają czy nie ? Pewnie tyle samo co przy ochronie przed Covidem czyli nic. 

Chodzi mi o te "wysokościowe". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.