Skocz do zawartości

IO Pekin 2022


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy kogoś jeszcze jarają sporty zimowe, ale jako fan biegów i skoków zakładam odpowiedni temat na najbliższe dwa tygodnie :)

I zaczyna się bardzo pozytywnie z mojego punktu widzenia. 

Johaug! W końcu indywidualne złoto igrzysk :D ciężko uwierzyć, ale dopiero jej piąty medal. Piękny bieg, kontrolowała od początku do końca. Super radość, sam oglądałem uśmiechnięty. 

Ciekawe, jak jutro będzie w konkursie skoków, bo wiatr miesza mocno na tej skoczni. Konkurs będzie później, więc może warunki będą równe. Forma naszych trochę loteria, jak ten wiatr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, matek napisał:

Nie wiem, czy kogoś jeszcze jarają sporty zimowe, ale jako fan biegów i skoków zakładam odpowiedni temat na najbliższe dwa tygodnie :)

Jako fan biegów i skoków jak skomentujesz informacje dotyczące kombinacji norweskiej? :)

 

 covid psuje całe zawody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, fluber napisał:

Jako fan biegów i skoków jak skomentujesz informacje dotyczące kombinacji norweskiej? :)

Co tutaj komentować, c***nia. Dramat i wypacza to całą rywalizację, nie tylko w tej konkurencji. 

Maliszewska to była chyba nasza największa szansa na medal. 

Kombinacji nie uznaję :D dla mnie to zbiór ludzi, którzy są za słabi i do skoków i do biegów. Źle się to ogląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, matek napisał:

 

Kombinacji nie uznaję :D dla mnie to zbiór ludzi, którzy są za słabi i do skoków i do biegów. Źle się to ogląda. 

Akurat co do skoków to trochę jeden ch. kto skacze, jeżeli puścisz go z odpowiednio wysokiej belki to doleci daleko, więc nie wiem, gdzie aspekt pt. "Źle się ogląda"

Niemniej wg twojej logiki wszystkie "thlony" do zaorania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matek napisał:

Kombinacji nie uznaję :D dla mnie to zbiór ludzi, którzy są za słabi i do skoków i do biegów. Źle się to ogląda. 

Akurat nie tacy słabi skoczkowie, bo w ostatnich mistrzostwach Norwegii Riiber zajął chyba 2 miejsce i wyprzedził np Graneruda.

Edytowane przez The Game 85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Leć Adam, leć 😀

Złoto odleciało, ale spora szansa na medal jest. 

Cała grupa faworytów trafiła na słabe warunki, można powiedzieć że Stoch miał szczęście że tak słabo skakał bo z Prevcem trafili świetnie. 

Ryoyu w innej lidze. 

Szansa na medal jest bo faworyci są jednak daleko a ci tuż za Stochem nie odstają poziomem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, matek napisał:

Stefan przegiął z gierkami i spalił swoich chłopaków. 

Co zrobił? 

Babiarz powiedział coś takiego: "skoki mialy mniejsza popularnosc z niezależnych od TVP powodów, ale nareszcie wróciły do domu"- kretyn.

"Rodzi się rodzina " itd klasyczny jego poziom, czyli dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.