Skocz do zawartości

Trade Deadline 2k22


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna akcja z tym Hardenem, rzuca 4 pkt, mówi na konferencji ze za dużo wszyscy w drużynie rozmawiają, były obrazki z meczu jak nie dogaduje się z Kyrim, wkurwia go ze gra tylko part time, następnie po meczu nagle kontuzja i nie gra, w dodatku latem jest niezastrzezony, odrzucił extension od Nets. Przechodząc teraz gdzieś i podpisując 5 letnie extension mówimy o różnicy 70 mln, niż jak latem odejdzie gdzie chce.

 

Moim zdaniem za kilka dni Harden będzie zbijał piątki z Moreyem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Blazers odjebalo w ostatnich sezonach to gruby WTF. 2x1st rd za Covingotona, 1st rd za L.Nance Jr; dawanie chorych extension a na koniec ten dzisiejszy trade. Wymiana CJ'a i Nurka podczas trade deadline to powinien być kolejny etap resetu, mimo że na dzień dzisiejszy są w Play in😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LONGER01 napisał:

To co Blazers odjebalo w ostatnich sezonach to gruby WTF. 2x1st rd za Covingotona, 1st rd za L.Nance Jr; dawanie chorych extension a na koniec ten dzisiejszy trade. Wymiana CJ'a i Nurka podczas trade deadline to powinien być kolejny etap resetu, mimo że na dzień dzisiejszy są w Play in😄

 

Próba uratowania sytuacji na szybko ze względu na to, że są małym rynkiem i muszą mieć jakiś przeciętny sukces. Tylko dlaczego, skoro Norman jest zdecydowanie lepszym graczem od CJ'a ? Wymiana Trenta jr. na 2 rundowy pick?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kołczu33 napisał:

Próba uratowania sytuacji na szybko ze względu na to, że są małym rynkiem i muszą mieć jakiś przeciętny sukces. Tylko dlaczego, skoro Norman jest zdecydowanie lepszym graczem od CJ'a ? Wymiana Trenta jr. na 2 rundowy pick?

Między Powellem a Trentem na prawdę nie ma większej różnicy. Wole Powella za 80/5 niż Trenta za 54/2+PO, którego agentem jest Rich Paul, więc za rok krzyknie <25mln?.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LONGER01 napisał:

Między Powellem a Trentem na prawdę nie ma większej różnicy.

Trent jest 5 lat młodszy.

Blazers mieli młodych Simonsa (22), Trenta (23) i Zacha Collinsa (24) na których mogli budować kolejny zespół by gładko przejść przebudowę gdy era Lillarda dobiegnie końca. Dla małego rynku taka sytuacja to skarb.

Wymiana CJa za picki byłaby korzystniejsza niż strata Trenta i odpuszczenie kontuzjowanego Collinsa z powodu braku pieniędzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, josephnba napisał:

Randle podobno odlajkowal profil Knicks 

Jak przed sezonem pisałem, że Julius po contract year odpuści to dostałem grzmoty, odpuściłem bo pomyślałem, że w sumie to zbyt mało Knicks oglądałem 

 

A tu jednak... 

Życia nie oszukasz 

Hard workerem jest bardzo, tego mu nie odmówię. Ale inteligencja nie grzeszył już od czasów Lakers, w każdym meczu robil 3 rzeczy na poziomie Westbrooka. Teraz przestal mu siedzieć Jumper na chorych %, wszedł w beef z MSG(LOL) I zaczął się obrażać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, josephnba napisał:

Randle podobno odlajkowal profil Knicks 

Jak przed sezonem pisałem, że Julius po contract year odpuści to dostałem grzmoty, odpuściłem bo pomyślałem, że w sumie to zbyt mało Knicks oglądałem 

 

A tu jednak... 

Życia nie oszukasz 

Randle przestał trafiać w PO, akurat wtedy gdy wrócili kibice na hale. Może on się po prostu obsrywa i nie wytrzymuje ciśnienia? Te jego reakcje na buczenie publiki w MSG pokazują, że na pewno to po nim nie spływa. To by tłumaczyło czemu akurat wyskoczył z formą w sezonie bez kibiców, bo fizycznie przecież wygląda obecnie bez zarzutu, tylko w koszykówkę gra gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randle polubił juz Kings? Albo jakichs zawodników z Sacto, bo wiele na to wskazuje, że może to być Sacramento. 

Niscy z Sacto radzą sobie całkiem przyjemniem mimo jeszcze niedużego doświadczenia i wydaje się, że problem tkwi w wysokich, Knicksom bardzo zalezy na Foxie, a zwłaszcza ich GMowi, który w zasadzie FOxa dla Kingsów drafcie wybrał, wiec takiego Randle, Toppina / Robinsona chętnie bym zobaczył w połączeniu z Haliburtonem // Mitchellem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, BMF napisał:

To miałem na myśli. ;]

  

He he, historia zatacza koło. Inna sprawa, że Maxey wygląda legit

Morey chyba nie chce jednak wytransferować tego Simonnsa  

Harden nawet z taką grą jest aktualne 3x lepszym fitem niż #25 

Nie kumam tych ruchów Sixers, zamykają okienko Embiidowi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxey wygląda na gracza, który może dobić do poziomu borderline allstara za 2-3 lata jeśli jego tegoroczny poziom jest for real.

Z tym Hardenem jest to bardziej skomplikowane, bo możliwe, że w lecie będzie chciał odejść i chyba w ten sposób należy tłumaczyć, że oni chcą negocjować już teraz potencjalną wymianę. Były nawet pogłoski o ordynarnym tamperingu (Morey-Harden, wiadomo) wobed Brody. Harden może w stylu CP3 gdy odchodził z Clippers powiedzieć: odchodzę za free i robię opt out, albo wysyłacie mnie do Sixers, więc Nets mogą chcieć uniknąć tego scenariusza i dostać coś ekstra od Sixers teraz, bo faktycznie byłaby szkoda zmarnowanego sezonu i w tym sensie Morey jest pod ścianą przed TD. Thybulle i Maxey to dobre uzupełnienie Simmonsa pod wymianę za gwiazdę dostępną na rynku z lepszą sytuacją kontraktową od JH, a wygląda na to, że parę nazwisk może być dostępnych.

Generalnie, nie da się tego działania Moreya ocenić przed tym gdy ta inba się skończy, na pewno dobrym ruchem było nieoddawanie Simmonsa za McCollumów, skoro Nets są otwarci na negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.