Skocz do zawartości

Trade Deadline 2k22


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wybacz, może po prostu śmieszy mnie to co piszesz, bo sam widzę to zupełnie inaczej

skoro dla Ciebie normalną sytuacją będzie fakt, że za rok stracicie go za darmo lub oddacie za ochłapy, to gratuluje Tobie optymizmu, ale sam widzę to inaczej,inaczej widzi to też inny kibic Pistons, ale być moze on nie siedzi teraz w gabinecie obok Weavera, bo trochę tak to wygląda jakbyś miał jedyne słuszne info

napisałem jaka jest sugerowana cena za Granta, imo nie jest ona niska, dlatego też nie uważam abym musiał się Tobie z czegoś tu tłumaczyć, a wnioski typu "wszystko jest kwestią ceny" wyciągnie i 12latek

nie wiem jak mam to inaczej napisac. nie potrafie chyba. zasugerowales w swoim wpisie, ze grant chce odejsc. wybacz, ale nie ma absolutnie zadnych przeslanek ku temu. zadne zadanie trejdu - pisze to po raz trzeci, moze 'dotrze' - z obozu granta nie wyszlo. czaisz to?! i tu nie trzeba sie z niczym spieszyc. ja sam nie mam wyrobionej opinii odnosnie tego, co byloby dla nas lepsze (na dzis). niewatpliwie, od czasu urazu naszej 'pierwszej opcji', ofensywa ma lepszy flow. zdecydowanie lepiej wyglada dzielenie sie pilka (eyetestowo), jest wiecej hustle plays (przechwyty, 'zaczepione pilki'), zbiorki, bodaj, tez sie poprawily. z drugiej strony, pamietajmy, ze cade gra dzis lepiej (wczoraj zagral koszmarne spotkanie, swoja droga, chyba za bardzo mu zalezalo; corka chucka daly'ego byla na tym spotkaniu, przed meczem sie spotkali, z kolei przed sezonem cc poprosil cydney o odstapienie zastrzezonej '2', na co ona przystala) niz 20 spotkan temu. osobiscie bylbym ciekaw eksperymentu z grantem na centrze... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kcp78 napisał:

nie wiem jak mam to inaczej napisac. nie potrafie chyba. zasugerowales w swoim wpisie, ze grant chce odejsc. wybacz, ale nie ma absolutnie zadnych przeslanek ku temu. zadne zadanie trejdu

to, że to nie wynika bezpośrednio z jego słów, nie oznacza, że sprawy nie ma, z jakiegoś powodów wypływają wciąż nowe informacje na temat tego gdzie może trafić, choć ok - tu masz, być może racje i rzeczywiście on sam nie chce odejść, choć ja to w kompletnie nie wierze, bo w Detroit chłop się po prostu zakopie i o ile jeśli podczas podpisywania umowy mogło mu się wydawać, że podniesie tą ekipę z kolan, to teraz już raczej zdaje sobie sprawe, że nic tu się przez najbliższy czas wielkiego nie stanie, a następny sezon tankowania jest bardziej możliwy niż wykluczony

nie chcę odmawiać Ci prawa do własnego poglądu, zakończmy to póki co na tym, a sprawa wyjaśni się sama i to dość szybko

16 minut temu, kcp78 napisał:

osobiscie bylbym ciekaw eksperymentu z grantem na centrze... 

takie pomysły można było mieć do momentu gdy nie ujawnił się jego talent ofensywny, obecnie imo nie ma takiej opcji, to nie jego miejsce

zresztą, tak szybko przekraślasz Stewarta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to, że to nie wynika bezpośrednio z jego słów, nie oznacza, że sprawy nie ma, z jakiegoś powodów wypływają wciąż nowe informacje na temat tego gdzie może trafić, choć ok - tu masz, być może racje i rzeczywiście on sam nie chce odejść, choć ja to w kompletnie nie wierze, bo w Detroit chłop się po prostu zakopie i o ile jeśli podczas podpisywania umowy mogło mu się wydawać, że podniesie tą ekipę z kolan, to teraz już raczej zdaje sobie sprawe, że nic tu się przez najbliższy czas wielkiego nie stanie, a następny sezon tankowania jest bardziej możliwy niż wykluczony

nie chcę odmawiać Ci prawa do własnego poglądu, zakończmy to póki co na tym, a sprawa wyjaśni się sama i to dość szybko

takie pomysły można było mieć do momentu gdy nie ujawnił się jego talent ofensywny, obecnie imo nie ma takiej opcji, to nie jego miejsce

zresztą, tak szybko przekraślasz Stewarta?

nie, przeciwnie. bardzo lubie beef stew, i wierze w niego mocno (ze bedzie gosciem na poziomie 10+p./10+zb./1.5blk). to jest po prostu idealny moment (jesli grant zostanie) na sprawdzanie wariantow. przykladowo, chwile temu casey wstawil cojo do s5...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planem C dla Atlanty było sprzedanie Johna Collinsa do Spurs którzy są w stanie oddać White’a filler plus 1rd pick o ile to nie będzie spurs 22. Spurs maja fajny wysoki SRP DET oraz mogą oddać pozyskany FRP CHIC ale to za mało tym bardziej ze ATL zaczęła sezon fatalnie ale się obecnie poprawili. Główny powód to niezadowolenie JC z roli w zespole i beef z Trae ( lekko wydumanym przez media). Aby przybić deala spurs mogą dodać Lonniego. 
 

w innym kierunku spurs patrzą na role Poeltla który może być obecnie najlepszym C dostępnym dla ekip walczących o wyższe cele. 
 

Poeltl Wiseman jeżeli Golden straci cierpliwość a Kerr uzna ze na Joka / AD warto mieć kogoś wyższego niż Green?

Z suns cały czas chcemy pozyskać Jalena Smitha  który bardzo mało gra. 
 

moze być ciekawie choć w spurs mało się wymianie w lutym graczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się nowe info, że Knicks chcą mocno Foxa, a są w stanie oddac Juliusa Randle.

Co zabawne takie newsy pojawiaja się mocniej akurat przed meczami druzyn. W czwartek bylo info odnosnie spasowania co do Simmonsa, i ew. zabawa z Harrisem,

teraz FOX - Randle, aczkolwiek tutaj podłoże jest inne.

Nie do konca rozumiem dlaczego - bo chcialem sprawdzic jak to wyjdzie salary ale nie można tradeowac Randle w trade machine i zastanwia mnie dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, josephnba napisał:

Nie bardzo rozumiem co Knicks by chcieli osiągnąć? Znudziło im się nie być już pośmiewiskiem ligi? 

Znów zaczną te swoje wygibasy co roku z nowymi nazwiskami? Szkoda takiej marki

Chicago tez przed sprowadzeniem Zacha i DDR nie mieli jakoś jakości. Teraz mimo ze nie są to pewniaki pod tytuł to jednak gra Byków cieszy. Knicks z Foxem mogą zrobić za rok podobny wynik wiec średnio rozumiem atak od strony fana Byczej krwii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, ignazz napisał:

Chicago tez przed sprowadzeniem Zacha i DDR nie mieli jakoś jakości. Teraz mimo ze nie są to pewniaki pod tytuł to jednak gra Byków cieszy. Knicks z Foxem mogą zrobić za rok podobny wynik wiec średnio rozumiem atak od strony fana Byczej krwii 

Żaden atak. Raczej zdziwienie po tym jak dali kontrakt Randlowi przed chwilą i robili z niego lidera na lata 

Wschód się mocno wzmocnił tego lata, sporo ekip zrobiło duże postępy i Knicks na tym ucierpieli, ale to nie jest powód, żeby od razu wywracać cały plan do góry nogami, a za coś takiego uznaję transfer lidera

Już pomijam fakt, że Knicks mają foxa wpisanego na listę nietykalnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale opcje są różnem niektore media piszą o wymianie Randle Fox.

a inne media podają jakąs mega mieszanke 4 -1 rundowe picki +  Fournier, Toppin, Quickley i Grimmes - choć taka wymiana to nie bardzo Kingsom na rękę, bo głównie znowu wzmianiacmy niskich, a to  nie jest pierwszą potrzebą Sacto, zęby dostać 3 zawodników na obwód i jednego podkoszowego za swoja gwiazdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Robaq napisał:

Ale opcje są różnem niektore media piszą o wymianie Randle Fox.

a inne media podają jakąs mega mieszanke 4 -1 rundowe picki +  Fournier, Toppin, Quickley i Grimmes - choć taka wymiana to nie bardzo Kingsom na rękę, bo głównie znowu wzmianiacmy niskich, a to  nie jest pierwszą potrzebą Sacto, zęby dostać 3 zawodników na obwód i jednego podkoszowego za swoja gwiazdę.

4x1st za Foxa? xD what-the-fuck-did-i-just-read-what-the-f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.