Skocz do zawartości

beGM - powrót radnego Elda


Eld

Eld wraca do rady  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Eld wraca do rady


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni zastanawiałem się w jaką formę to ubrać. 

Rada wysłała najodważniejszego ( albo tego co sobie nie zdaje sprawy na co się naraża ;) ) do z złożenia mi propozycji - powrót do Rady. Podobno stosunek głosów wyniósł 0:4. Zero przeciw, cztery za. Połechtali me ego, co nie? :P.

Ale nie o tym mowa. Omówiłem ewentualny powrót z kilkoma osobami w tym uwaga, z @RonnieArtestics. Beef był gruby między nami, ale stwierdziłem, że winniśmy się wznieść ponad to. Udzielił mi cennej rady z której na pewno skorzystam. 

Tak, Zakładam ankietę. Dawno nie zakładałem i chcę sprawdzić czy jeszcze umiem. Wali mnie czy Clowcinowi się to podoba czy nie. Nie musi głosować.

Znacie moją pracowitość, upór, cholerny pedantyzm który mnie kiedyś wpędzi do grobu. 

Sowicie odpocząłem od beGM, przeczytałem kilka miłych tekstów ( LBS np, że czasami robię za ośmiu ). Jak to w korpo mawiali - nowy rok - nowe możliwości. 

Ale żeby nie było tak różowo, że wszędzie będą biegały jednorożce i w ogóle to będziemy sobie spijać miodek z dzióbków.

Z Bravem załatwiłem dwie sprawy w jakieś 6 minut i 43 sekundy. Ale mówię wprost - nie będę się pierdolił. Oczywiście w Radzie nadal będzie obowiązywała większość przy głosowaniach, ale jak ktoś przegnie to wszyscy poczujemy zapach świeżego napalmu o poranku.

Stawiam jeden warunek - @karpik wspiera mnie w CBA. Bez uszczypliwości, szybko się uczę - po prostu czysta pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa jest prosta - Rada mimo wszelkich starań jest czasem nieobecna a jednak @Eld przynajmniej dla mnie, gdy czekoladek potrzebowałem, wykłócałem sie czy po prostu dyskutowałem - był jako Radny obiektywny

no i mimo ze go nie ma oficjalnie to wciąż jak jakiś temat otworzyć czy zamknąć to jednak Eld pierwszy do pomocy ;) 

Ja tam jestem za - może zawczasu to powiem ale - witaj na starych śmieciach 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld

Uwazam, ze twoja kadencja w Radzie miala zdecydowanie zly wplyw na twoj stan psychiczny i sadzac po tym co sie wtedy z toba dzialo zdecydowanie odradzam taka propozycje.

Zrobisz jak chcesz, ale to tylko gra i wolalbym zebys nie angazowal sie w takim stopniu jak wtedy, gra nie umrze tylko dlatego, ze jakis komunikat bedzie wyslany tydzien niz zazwyczaj.

Ponadto sugeruje nadal wprowadzenie jakiejs mini ordynacji i kadencyjnosci czlonkow Rady. Wtedy kazdy  ( z jakims stazem powiedzmy 1 sezonowym) bedzie musial sie jakos zaangazowac jako radny elekt i przez powiedzmy sezon zrobic cos wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Eld napisał:

Stawiam jeden warunek - @karpik wspiera mnie w CBA. Bez uszczypliwości, szybko się uczę - po prostu czysta pomoc.

Tradycyjnie nikt mnie nie zapytał o zdanie czy mam na to czas i w ogóle ochotę i teraz muszę wyjść na buraka bez serca, ale nie mam na to czasu ani ochoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał:

Tradycyjnie nikt mnie nie zapytał o zdanie czy mam na to czas i w ogóle ochotę i teraz muszę wyjść na buraka bez serca, ale nie mam na to czasu ani ochoty.

Przecież i tak wszyscy wiemy, że nie masz serca ;). 'joke jak by ktoś nie wyłapał'

Nie bój się. Nie będę męczydupa, ale fakt, mogłem Cię zapytać. Wybacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, tangiers napisał:

@Eld

Uwazam, ze twoja kadencja w Radzie miala zdecydowanie zly wplyw na twoj stan psychiczny i sadzac po tym co sie wtedy z toba dzialo zdecydowanie odradzam taka propozycje.

Zrobisz jak chcesz, ale to tylko gra i wolalbym zebys nie angazowal sie w takim stopniu jak wtedy, gra nie umrze tylko dlatego, ze jakis komunikat bedzie wyslany tydzien niz zazwyczaj.

Ponadto sugeruje nadal wprowadzenie jakiejs mini ordynacji i kadencyjnosci czlonkow Rady. Wtedy kazdy  ( z jakims stazem powiedzmy 1 sezonowym) bedzie musial sie jakos zaangazowac jako radny elekt i przez powiedzmy sezon zrobic cos wiecej.

Przemyślałem sobie to na spokojnie i napiszę jedno - to jest głos rozsądku.

Radzie dziękuję za zaproszenie, jak zwykle będę coś tam dłubał przy forum i arkuszu ale do Rady się nie wybieram.

Za to wskażę Wam człowieka pełnego zapału, pomysłów i energii @Szulim.

Poznałem go osobiście i jeśli tylko dacie mu szansę - nie zawiedzie. Dopina celów, jest obowiązkowy i o wiele spokojniejszy ode mnie.

Rado - spróbójcie. Nic Wam nie szkodzi. Ja dalej będę Wam z boku pomagał.

@tangiers - dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Ale Eld, super decyzja, zdrowie psychiczne > gierka w której i tak nigdy nie będziesz Minnesota.

 

35 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

dobra decyzja @Eld, jeszcze może przyjdzie na to lepsza pora

Dziękuję Panowie.

------------------------------------------------------------------------

Najlepsza z możliwych. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że ją popierasz.

------------------------------------------------------------------------

@Qcin_69 ma rację. Taki pracownik w korpo to złoto, ale postanowiłem o siebie zadbać, a dodatkowe nerwy przez, a choć by przez Ciebie pało ( nothin personal mate ) nie pomogły by temu. Fajna gierka, ale to wciąż tylko gierka! Do tego kto 27 Sierpnia KTO nie wywali kielona za mnie ten pizda do potęgi entej! Zdjęcia na forum jako dowody! Tak Ziomki. Obiecałem żenić się przez 40, więc to zrobię. Racjonalnie też patrząc, za dużo znów wziął bym na siebie stąd raz jeszcze @tangiers dzięki za otworzenie oczu.

Owszem, nigdy nie będę Sotą. Żyję nadzieja, że kiedyś SuperSonics wrócą na mapę, a ja będę mógł oddać zadbane Thunder w ręce kogoś innego i mi pozwolicie tam wrócić. 

--------------------------------------------------------------------------

A co do @Szulim. Masa szkoleń, Brian Tracy ( co za idiota zapłacił 36 za szkolenie jednego człowieka ?! ) i w ciul innych pierdół w które we mnie wpompowali nauczyły mi się poznawać na ludziach. 

Jak bym był Szulimem to bym wypowiedział jedno zdanie, słynne zdanie wypowiedziane przez Churchilla: "jedyne co Wam mogę obiecać to krew, znój, łzy i pot"Ja się już na nim poznałem. @ozzy110 będziemy mieli trzeciego do arkusza. Dajcie mu szanse, a nie pożałujecie. Wygrzebałem @cvbe, wygrzebałem @LONGER01, wygrzebałem @Ashigaru.

Jeśli przysługuje mi ostatnie życzenie, chcę abyście dali szansę @Szulimowi. I tak głosowania kończą Wam się 2:2. Przyda się piąty ;).

 

------------------------------------------------------------------------

2 godziny temu, fluber napisał:

@Szulim jest za miękki;) nie widzę tego;)

Udaje. Zdziwił byś się. Kapitały jakimi obraca "nie są miękkie", a w gracie mu nie zaglądam ;).

 

-------------------------------------------------------------------------

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Eld będzie tym i tak zarządzał z tylnego siedzenia.

Poprosi o pomoc - nigdy nie odmawiam. Ale wtrącał się nie będę.

Co ja do Ciechocinka jadę, aby z tyłu siedzieć? 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.