Skocz do zawartości

za miesiac o tej porze, czyli odliczanie do sezonu 09/10


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

poprzednia lepsza choć widać ze te usmiechy już sie pojawiają wiec bedzie Lakers miło oglądąc

tak z tym Brownem i wiekem fisha to sie zastanawiam kiedy nastapi zmiana w S5?

 

SB doceniam za obrone szczególnie a tu taki deser!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to widziales?

http://www.youtube.com/watch?v=C2zyWVieESg

debiut shannona w barwach lakers?:)

 

tak serio to ja shannona w ogole nie kojarzylem przed przyjsciem do la. pozniej pokazal sie kilkoma ladnymi dunkami czy blokami. w playoffs vs. jazz trafial trojki, vs rockets za dlugo nie pogral, a przeciwko nuggets hustlowal, i dunkowal. generalnei na plus, choc nie sadze zeby stal sie pierwszopiatkowcem. podobnie farmar. obydwaj sa ograniczeni i nei sadze by dali rade rozwinac sie do tego stopnia, do ktorego powinni by stac sie solidnymi rozgrywajkami.

 

managment lakers jak i sami kibice z otwartymi rekoma przywitaliby po tym sezonie jakiegos solidnego pg (spadna kontrakty fisha, morrisona, farmara, brow i powell maja swoje opcje, wiec bedzie z czego pozoskiwac srodki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to widziales?

http://www.youtube.com/watch?v=C2zyWVieESg

debiut shannona w barwach lakers?:)

 

tak serio to ja shannona w ogole nie kojarzylem przed przyjsciem do la.

pasiak zagwizdał faul oczywiście choć gwizdek taki mocno nieamerykański to jednak faul ciałem niestety był :wink:

w NBA w PO by tego nie gwizdneli chyba?

 

co do jego przyjścia do LA to juz sporo wiedziałem o nim przed ale zobaczymy jak sie rozwinie...

 

dla mnie mimo planów handlowych LA jego zawsze warto mieć jako backup a dpodatkowo jego widowiskowość akurat w LA przy wielu meczach wysoko prowadzonych bedzie bezcenna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy już tytułowe "za miesiac o tej porze"

 

Dzisiaj 1 mecz,ceremonia rozdania pierścieni które wyglądać będą tak http://www.nba.com/2009/news/features/10/27/lakers.rings/

 

Co do meczu- do wczoraj liczyłem na Clippers,że będa mogli powalczyć.Wiadomo jak mistrzom gra się w meczu po ceremonii wreczenia. Jednak po kontuzji Griffina raczej o ostrej walce można zapomnieć.

 

Co ciekawe u nas poza listą zgłoszonch znalazł się wczoraj DJ a Pau znalazłsie w actiive players. Phill stwierdził,ze moze to jeszcze być zmienione,ale jakiegos nowszego info na ten temat nie ma.

 

Trzeba wstac 2.45 i sie przekonać,zeby na ceremonię się jeszcze załapać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na dobra sprawe, to wcale tak latwo nie poszlo, ale najwazniejsze, ze jest 1-0. Obrona dziurawa, duzo strat, niepotrzebnego kombinowania. Jakby Baron trafial chociaz polowe 3jek, ktore wykonal tej nocy, to mogloby byc goraco.

 

Druzyna sie skleja, wiec z kazdym meczem powinno byc lepiej.

 

PS. Brown chyba chcial zrobil 360 po wybiciu z jednej nogi, ale Kaman mu niestety przeszkodzil.

 

PS2. zaskoczyl mnie Kobe :) i jego aktywnosc w ataku.

 

PS3. Bynum, to bedzie jego sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Baron trafial chociaz polowe 3jek, ktore wykonal tej nocy, to mogloby byc goraco.

Po 1-2 trafionych trojkach juz goraco?

 

Lakers zagrali typowo dla siebie. Pierwsza polowa spoko, potem przysneli, a w IV kwarcie odrabiali straty. Jedyna rzecz, ktora z tego meczu martwi, to wolne. 67%? Brown 1-4? Reszta nie ma wiekszego znaczenia, bo to jest dopiero listopad, pierwszy mecz itp. Chlopaki musza sie dotrzec, rozegrac i bedzie dobrze. Cieszy postawa Bynuma, bo oznacza, ze jest w formie. Byle sie nie polamal, bo poprzedni sezon pokazuje, ze po dluzszej nieobecnosci ciezko jest mu dojsc w trakcie rozgrywek do jako takiego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Baron trafial chociaz polowe 3jek, ktore wykonal tej nocy, to mogloby byc goraco.

Po 1-2 trafionych trojkach juz goraco?

 

Lakers zagrali typowo dla siebie. Pierwsza polowa spoko, potem przysneli, a w IV kwarcie odrabiali straty. Jedyna rzecz, ktora z tego meczu martwi, to wolne. 67%? Brown 1-4? Reszta nie ma wiekszego znaczenia, bo to jest dopiero listopad, pierwszy mecz itp. Chlopaki musza sie dotrzec, rozegrac i bedzie dobrze. Cieszy postawa Bynuma, bo oznacza, ze jest w formie. Byle sie nie polamal, bo poprzedni sezon pokazuje, ze po dluzszej nieobecnosci ciezko jest mu dojsc w trakcie rozgrywek do jako takiego poziomu.

niestety dla Lakers ale tak!

mimo gry KB i AB na bardzo wysokim poziomie gdyby baron nie zrobił 1/10 byłoby gorąco

spójrz na wynik i dodaj 6 pkt

owszem mecz inaczej by sie ułozył ale czy duzo lepiej dla LAl niz było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można powiedzieć, że gdyby Phil nie bawił się piątką z Waltonem, Vujacicem, Mbengą i Powellem, to po pierwszej połowie byłoby po meczu.

 

 

btw. Słowa uznania dla Odoma. Rzadko się zdarza, żeby zawodnik po otrzymaniu nowego kontraktu zaczynał sezon tak świetnie przygotowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety dla Lakers ale tak!

No prosze Cie Ignas ... A gdyby Brown trafial z 75% skutecznoscia z wolnych, a gdyby Artest trafil choc polowe 3, ktore spudlowal, a gdyby .... Wymieniac dalej? Lakers byli lepsi. Wygrali zasluzenie. 1-10 Davisa to jego kalectwo plus jakis tam % obrony LAL. Pisanie, ze gdyby temu, czy tamtemu wpadalo jest lekkim przegieciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, ze Baron mimo wszystko był sporo ponizej swojej sredniej, nie trafial tez z czystych pozycji i nie brac tego aspektu pod uwage mozna uznac "szalenstwem". Tu 2 kosze trafione i by zrobily spora roznice, to gdybanie, ale trzeba i o tym pomyslec.

 

tak czy siak wygralismy i licze na lepsza gre, taka jak w pierwszej kwarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy zwycięstwo i tyle. Gdybać nie ma co, bo tak jest zawsze po obu stronach.

 

Pierścienie na palcach - czego chcieć więcej (nie licząc kolejnego mistrzostwa :))

Fajne bluzy im zrobili na pierwszy mecz.

 

PS. Jak to wyglądało w przypadku Arizy? Po cichaczu mu dali? (PS dzisiaj rzucił 25pkt.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak patrze to wydaje mi sie, ze Lakers wygraja misia w tym sezonie, jesli tylko zdrowie dopisze

maja wszystko czego trzeba, obrone - Artest bedzie niezle podmeczal najlepszych graczy przeciwnikow, clutch playera - Kobe, zajebistego centra - Bynum, lawke - Odom, Sasha, Farmar, nawet Morrison, jesli do finalu dojda Lakers i Celtics i obie druzyny zdrowe to moze byc to jeden z najlepszych finalow ever

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po1. gralismy bez gasola. o tym zdaje sie niektorzy chyba zapomnieli:)

po2. clippers chlopcami do bicia juz nie sa.

po3. klimat meczu otwarcia sezonu dla mistrzow jest zawsze ciezki. co innego gdy grasz z misja tak jak my rok temu, a w tym roku magic. ci myslami byli przy pierscionkach.

 

po4. duzej roznicy pomiedzy tym co grali w pre nie widzialem. bynum tak samo wysoki poziom i zapowiada sie, ze zrobi sezon na poziomie 20ppg. zobaczymy co zmieni tu przyjscie gasola w tej kwestii, ale biorac pod uwage fakt, ze bynum robil w pre 20ppg z gasolem, to mysle, ze w sezonie bedzie blisko tego. to oznacza, ze odciazy nieco kobego, gasola. odom powinien grac to co gra(wciaz zadziwia mnie trafianiem trojek), artest w ataku powinien czuc sie coraz lepiej i powinno to wszystko coraz lepiej wygladac.

 

farmar dal fajne wstawki, ale to nie jest gosc ktorego szukamy na s5 w przyszlosci. ten sezon mozemy dograc z tym trio, ktore posiadamy ale w wakacje trzeba bedzie w cos zainwestowac. tutaj jednak moje zdanie sie nie zmienilo od pol roku. co dalej. za malo bylo sashy i adama. to sa jedyni shooterzy, ktorzy moga nam pociagnac gre w ataku.

 

pre poprzewracal troche w glowie mbendze. ale juz w nastepnym meczu wroci na ziemie i zapomni o tym co bylo w pre. generalnei slaby wystep rezerw. ale to wszystko spowodowane brakiem pau, co przesunelo rotacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po1. gralismy bez gasola. o tym zdaje sie niektorzy chyba zapomnieli:)

po2. clippers chlopcami do bicia juz nie sa.

Sorry BB2, ale nie kupuje tego. Lakers sa mistrzami. Tytul zdobyli grajac wlasciwie bez Bynuma. Jego gra byla tak slaba, ze nawet nie warto o niej wspominac. Teraz AB jest w formie. Brak Gasola powinien byc niezauwazalny. Zwlaszcza jak sie ma Odoma. Clippersi byli, sa i beda chlopcami do bicia, a takie mecze jak Davisa tylko mnie w tym utwierdzaja. Oni grali bez Griffina, ktory jest/byl ich nadzieja na p-o. Sporo wieksza strata niz dla nas Pau. Dajmy sobie pokoj z takimi tlumaczeniami.

Dla mnie sprawa jest dosc jasna i oczywista - to jest listopad (a wlasciwie to jeszcze pazdziernik). Oni nie sa i nie maja prawa byc w optymalnej formie na starcie sezonu. Zwlaszcza w NBA. Na szczescie dla nas kalendarz sprzyja byciu niekoniecznie w top, bo wiekszosc meczow gramy we wlasnej hali w najblizszym miesiacu.

 

bynum tak samo wysoki poziom i zapowiada sie, ze zrobi sezon na poziomie 20ppg

Niech on robi 15-10, ale caly sezon, a nie do stycznia.

 

w wakacje trzeba bedzie w cos zainwestowac

W Browna i Farmara. Zapomnij, ze Buss bedzie jeszcze wiecej dokladal do tej ekipy. Jego S5 zarabia wiecej niz salary 2/3 klubow w NBA. Oprzemy sie na zawodnikach posiadanych i tyle. Chyba, ze trafi sie okazja pokroju Artesta (ale nie wiem jaki PG jest FA latem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farmar leci po sezonie. Jest cienki i tu nie pasuje. Zamiast w niego inwestować, lepiej spożytkować MLE na kogoś lepszego. Nie wiem, czy Buss będzie do tego skłonny, ale spadają nam kontrakty Morrisona, Fishera i Farmara, niewykluczone więc, że staniemy przed wyborem: nowy kontrakt dla Browna lub nowy zawodnik. Wolnych graczy na jedynkę za rok trochę będzie, choćby Felton i Duhon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodze sie co do tego, ze jest lisopad i o ma dosc duzy wplyw na to co gramy i jak wygladamy. co tez moze nie bezposrednio, ale wynika takze z tej misji o ktorej wspominalem.

 

i 3 sprawa. tez ciezko mi uwierzyc w to by managment sie na cos szykowal ale...

po tym sezonie spadna 2 5-milionowe konrakty (fish+adam), dwa 2-letnie moga spasc(farmar i brown) oraz 2 milionowe didiera i josha. przyjmijmy, ze brown zostanie, josh, mbebga takze.

ale farmar,fish i adam to 12 baniek.

przyjmijmy, ze klub nie bedzie chcial wydac akiej samej sumy, ale mozemy wydac spokojnie mle, badz jego czesc i cos dla weterana. to sa wyjatki.

 

niepelne mle niech pojdzie na nowego pg (pytanie tylko czy bedzie taki na rynku/ sessions?)

fisha mozna przedluzyc za jakies 2 banki.

i znalezc kogos na minimum dla weteranow na pg-sg

przy dobrych wiatrach za 7-8 baniek bedziemy mieli duzo bardziej przydane trio niz o teraz (farmar-fish-adam)

 

tak o mniej wiecej wyglada.

wszystko tez zalezy od tego jak bedzie wygladalo przyszloroczne lato. wiemy, ze jest wielu chetnych na to by sie ostro dorobic. jest ich zbyt wielu i niektorzy beda musieli sie zadowolic czyms mniejszym. byc moze dzieki temu nam trafi sie cos ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Lakers za rok dodatkowym magnesem będzie pozycja startera w jednej z najlepszych drużyn w historii NBA. Natomiast co do salary, to nie zapominaj bb2, że poszczególnym graczom z roku na rok rosną pensje, więc trochę musisz z tych 12 milionów odliczyć. Generalnie dla mnie mało prawdopodobne, że jednocześnie zostanie Brown i dojdzie nowy rozgrywający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.