Skocz do zawartości

za miesiac o tej porze, czyli odliczanie do sezonu 09/10


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest moi mili. Za miesiąc o tej porze, sezon będzie już trwał i będziemy bronili swojego misrzostwa. Na taki moment/uczucie czekaliśmy 7 lat. Nie mam pojęcia jak to się stało, że z 1 strony to taki szmat czasu, a dwa, ze to tak szybko minęło. Z 2 strony, wydaje sie, że to były inne czasy, inna epoka.

 

Wczoraj był media day. Ci, którzy jeszcze nie widzieli fotek, niech przeczesują lakers.com, nba.com, yahoo i inne serwisy. Jest kilka ciekawych, np. Bynum w długich włosach, Kobe z kijem basebollowym czy Arest w... majacy na głowie czapkę z piłki basebollowej .

 

Co wiemy po media day?

1. Bynum jest zdrowy i trochę schudł. Będzie grał w opaskach/ochraniaczach na kolanach.

2. Farmar będzie grał z "1" na plecach i naprawdę chce zawalczyć o swoją przyszłość w tej lidze.

3. Artest naprawdę jest graczem Jeziorowcow. To nie był sen:)

4. Gaffney i Gelabale ładnie wyglądają w strojach Jeziorowcow. Jest także prawie Polak czyli Kelati!

5. Sasha sciął włosy

6. Nie ma nowego trenera od defensywy zamiast Rambisa

 

To by było chyba na tyle. Jutro zespół rozpoczyna treningi. Nie wiem czy Artest dostał już do studiowania jakieś kasety związane z trójkatami. Narazie nagrał pierwszy wideoklip w LA na Venice Beach i powiedział mediom, że na papierze to ci Lakers wyglądają na najmocniejszy team w historii NBA. Tydzień treningów i pierwszy sparing z Golden State Warriors. Później sparingi będą przecinały meczami co 2-3 dni. Zobaczymy na ile Phil wykorzysta w sparingach Gaffneya i Gelabale, z którymi wiążę wielkie nadzieje. Niestety wiem, ze stać nas tylko na 1 z nich i będzie to prawdopodobnie Mickael Gelabale, o ile w ogóle nasi włodarze będą chcieli go za tą kasę (800 tys $+800 podatku).

 

Tak czy siak mecze przedsezonowe to będzie jeden wielki pikuś, w porównaniu z tym co czeka nas w sezonie regularnym. Tymi meczami nie ma co się przejmować. Szczególnie pierwsze 2-4 mecze to są typowe rozgrzewki. Dla nas zabawa zacznie się pod koniec miesiąca gdy oficjalnie zaczniemy obronę tytułu od spotkania z Clippers.

 

Wszyscy zawodnicy podkreślają, jak ważny to dla nich sezon. wiedzą, że trudniej jest obronić mistrzostwo. Phil, Fish i Kobe dokonali tego. Reszta też zdaje sobie z tego sprawę, bo od 8 lat nikt nie obronił mistrzostwa, a zdarzały się przecież ekipy wybitne jak Pistons, C's czy Spurs. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie. Ja mam nadzieję, że w preseason zobaczę:

1. Dobrze grającego Bynuma

2. Świetnie grającego Farmara

3. Po Artescie oczekuję, że szybko "załapie" trójkąty, choć wiem, że to może porwać dłuużej

4. Duże oczekiwania wiażę z... Morrisonem. Wielu o nim zapomniało a dla mnie to będzie w tym roku nasza tajna broń i odkrycie roku.

5. Mam też nadzieję, że z dobrej strony pokażą się wspomniani Gaffney i Gelabale, szczególnie ten 2.

 

No i tyle. Po pre nie ma co więcej oczekiwać. Reszta będzie raczej odpoczywała(kb,pau,lo,fish).

Można się tylko jeszcze pomodlić o Sashke.... i o zdrowie naszych zawodników, by omijały ich wszelkie urazy.

 

Obronić tytuł będzie piekielnie ciężko. Jak patrze na składy Magic(mega szeroki i wyrównany), C's (dodano 2 bardzo dobrych obrońców i należy spodziewać się lepszej defensywy niż tej z '08) Cavs (dodali Shaqa i nabrali doświadczenia), Spurs (najlepszy roster od kilku la), TrailBlazers (przy szerszym składzie od Magic dodali Millera i są bogatsi o rok doświadczenia) a są jeszcze Nuggets, którzy jak by nie było wymusili na nas 6 spotkań w WCF'09, to nie wygląda to wszystko różowo. Ale jeżeli będzie zdrowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to pieprzone lato nie mogło się bardziej ciągnąć. ;]

 

 

Z dobrych wieści - Bynum pracował nad wzmocnieniem nóg, Odom zjawił się na obozie w dobrej formie, Kobe pracował z Hakeemem. Great.

 

 

Artest już miał do czynienia z trójkątami, myślę, że możemy go spokojnie i bezstresowo wprowadzać. Większość poprzedniego sezonu spędziliśmy z Radmanovicem lub Waltonem w s5, więc powinniśmy sobie jakoś poradzić. ;]

 

 

Chciałbym, żeby Gelabele pokazał się z dobrej strony, ale Kupchak zapowiadał, że rozpoczną sezon z 13 graczy, więc się nie napalam. Mam nadzieję, że ominą nas urazy, zawodnicy skupią się na grze, a nie nagrywaniu klipów (do ciebie mówię, Ron), walczący o kontrakt Farmar nie będzie nam rozpieprzał gry w ataku i nie zabierze minut Brownowi, Gasol, Fisher i Kobe będą oszczędzani, a Vujacic będzie miał więcej podań niż airballi.

 

 

ps. bb2, nie byłeś przypadkiem na meczach ME w Łodzi? Wydawało mi się, że Cię widziałem. Białe kobe iv i niebieski strój Bryanta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, ze bylem:)

i oczywiscie w niebieskim jerseyu retro o bylem ja. ze mna byl moj ziomek w fioletowej meczowce kobego z 07/08 i zoltej bluzie rozgrzewkowej lakersow:) trzeba bylo podbic i zagadac!!

w lodzi i katowicach bylem na wszyskich meczach. w katowicach szlajalem sie juz tylko w zolej meczowce kobego:)

 

pytanie na ten sezon brzmi

czy zdrowy bynum i dodanie artesta wystarczy na zdrowych i wzmocnionych celtics, wzmocnionych shaqiem cavs i wzmocnionych magic.

 

bw. na nba.com jest wlasnie relacja z reningu lakers na zywo. kamla i miller reggie prowadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"moi mili" :D bede pierwszy i moze jedyny ktory to powie, ale obecni Lakers to najmocniejsi Lakers ever, ba to najmocniejszy team ever. 72 zostatnie pobite w tym sezonie. Jezeli nikt sie nie polamie, to w tym sezonie beda sie dzialy rzeczy wielkie. Jezeli moje przewidywania do Bynuma sie sprawdza, to bedziemy swiadkami czegos niesamowitego.

 

ja to powiedzialem pierwszy, pamietajcie o tym :)

 

PS. sashka wyglada lepiej, ale i tak juz by go nie chcial u nas widziec

 

EDIT: kalendarz mamy fajny :) pierwsze 21 meczy (17 gramy u siebie) a reszta druzyn jest blisko.. wiec na poczatek 21-0. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie. tydzien treningow za nami. dzisgramy pierwszy sparing z warriors. to oznacza, ze 1/3 przygotowan za nami. pozostaly 3 tygodnie do rozpoczecia sezonu.

co wiemy po tych treningach z recapow treningowych?

1.adam blyszczy. to jest taki moj nowy, tegoroczny sasha vujacic. patrzac na nasz sklad, przeglad kontuzji, cy i inne juz w trakcie zeszlego sezonu pisalem, ze dla morrisona bedzie to przelomowy sezon. tak prognozowalem i tak uwazam teraz. co wiecej goraco w to wierze. chlopak wyleczyl kontuzje, dobrze gral w lidze letniej i dobrze to wszystko wyglada.

phil rzadko kogos chwali. wczoraj pochwalil mocno morrisona. ze jest najlepszym shooterem w tym zespole jak do tej pory. ze solidnie pracuje i dobrze to wszystko wyglada. wciaz slabo go widzi na pozycji sf w nba ale byc moze zajmie minuty sashy na sg. tak czy siak sa wszelkie predyspozycje do tego by adam zagral najlepszy sezon w karierze. jak bardzo jest to nam potrzebne, nie musze chyba nikomu pisac. potrzebne jest wsparcie z lawki by utrzymywac intensywnosc w grze.

 

2. bedziemy zaczynali piatka bynum-gasol-artest-kb-fish

ostatni trening troche wprowadzil w blad coniektorych dziennikarzy. phil szybko wyprostowal sprawe i jest juz jasne jak bedziemy grali.

 

3.fish jest w najlepszej kondycji fizycznej w zyciu. podobno fizycznie wyglada swietnie. wszyscy go chwala na okraglo, co oznacza, ze na treningach musi mu b.dobrze isc.

 

4.bynum lapie alleye. jest lzejszy i gra podobno swoje, czyli to co przed kontuzja.

 

5.kobe jest bardzo glodny. chyba gasol o nim mowil, ze wrocil stary dobry kobe, ze spodziewal sie luzu tymczasem kobe nie odpuszczanikomu na treningu i wygrywa kazda gierke. tzn, nie dopuszcza mysli, ze moz przegrac:)

 

o reszcie na dobra sprawe nic nie wiemy albo wiemy malo. mbenga juz trenuje z zespolem. o tym jak spisuje sie artest nie wiemy. nie wiemy kto wygrywa rywalizacje farmar-brown ani jak sobie radza dokoptowani gracze. zobaczymy najwczesniej dzisiaj ale tego co dzis zagraja nie ma co brac na powaznie. minimum jeszcze przez tydzien czeka nas wakacyjne granie. starterzy nie pograja wiecej niz 20 minut. phil sam mowil, ze to jest czas ogrywania rezerwowych by ci nabierali pewnosci siebie. rok temu poleglismy chyba w pierwszych 2-3 meczach i zabawa zaczela sie na dobre od meczu z barcelona. w tym roku bedzie pewnie podobnie dlatego radze nie napalac sie na ten pre season.

 

mistrzowskie ekipy phila robily z reguly 4-3 czy 5-2 wiec najwazniejsze zebysmy za dobrze nie grali:) a zwyciezcy pre z reguly nie wygrywali misia wiec... pozostaje odliczac kolejne dni do rozpoczecia prawdziwego sezonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy już po pierwszym sparingu.

 

Meczu nie oglądałem,sprawdziłem tylko highlightsy i opinie innych.

 

W oczy odrazu rzuca sie większa ilość minut dla Bynuma z az 24 punkty. Co ciekawe,tylko 5 zbiórek,tutal oczekuję poprawy. Drew wyglada naprawde dobrze,chyba knee brace mu juz nie przeszkadza. Bardzo dobre zgranie z Artestem jak na 1 mecz.

 

Kobe zagrałjak zwykle,pierwsze punkty zdobył Ron.Rezerwowi pograli sobie trochę.

 

Akcja meczu- Dunk Shanona na graczu GSW (był oto chyba Moore).

 

http://www.youtube.com/watch?v=K2QpIfgUtcg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewalem sie zwyciestwa. i nie spodziewalem sie takiej gry bynuma. chlopak pokazal, ze jezeli omina go kontuzje to bedzie tym starterem na asg. no chyba, ze duncan wysraszy sie gasola i przejdzie na c:P

tak czy siak dobrze wiedzieć, że stać go na dobrą gre.

 

dunk browna bylby bardziej wyrazisy gdyby nie upadl na tylek. choc i tak zmiazdzyl ta akcja. czekam caly czas na morrisona.

vujacic 3/4 z gry?! dawno tego nie bylo:D

 

artest pokazal, ze jest wszechstronnym graczem. duzo asyst i zbiorek. dolozy defensywe i bedzie z niego duuzo wiekszy pozyek niz z arizy.ariza jest po 2 meczach i poki co zanosi sie na to, ze bez kobego i gasola nie bedzie gral tak jak gral w zeszlym sezonie. chociaz zycze mu zeby jednak gral.

 

wiem, ze to tylko pre i to do tego 1 spotkanie. ale jak patrze na nasz sklad to naprawde dobrze wygladaja nasze szanse na repeat. choc rzeba bedzie przebic sie przez obrone celtow z kg i sheedem ale damy rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dzisiaj przegralismy, ale to jes pres, wiec nie ma czym sie przejmowac. Najwazniejsze, ze Bynum jest w formie i w tym sezonie moze byc nawet 2 opcja w ataku. Co lepsze Brown chyba jeszcze bardziej poprawil wyskok, bo to co on ostatnio wyprawia, to przechodzi wszelki granice wysokiego skakania..to juz jest inny level. To jest 99 level w mario bros, nie, to jest 101, dotad nieodkryty level, dajacy 3 grzybki i 3 ciasteczka.

 

jego dzisiejszy dunka, mamamia:

 

http://www.youtube.com/watch?v=YHVYFpZcEW8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bywa i tak:)

dobrze, ze przegrali bo spadaja nasze szanse na wygranie preseason. a ten kto wygrywa preseason nigdy nie wygral jeszcze ligi:)

najwazniejsze, ze bynum jest w gazie, podobnie jak i mali. poki co wyglada na to, ze nie mamy dziur. ale to dopiero wyjdzie w trakcie sezonu. ciesza mnie te akcje browna bo rok temu w ten sam sposob gral ariza. tyle. odliczamy do rs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewalem sie zwyciestwa. i nie spodziewalem sie takiej gry bynuma. chlopak pokazal, ze jezeli omina go kontuzje to bedzie tym starterem na asg. no chyba, ze duncan wysraszy sie gasola i przejdzie na c:P

tak czy siak dobrze wiedzieć, że stać go na dobrą gre.

 

 

choc rzeba bedzie przebic sie przez obrone celtow z kg i sheedem ale damy rade.

na razie Duncan schódł 15 funtów i po raz pierszy od 4 lat nie czuje bólu w kolanach a w szatni Dice'owi powiedział ' stary grasz Centra ja wracam na naturalna PF pozycję'"

 

te opaski na kolana AB nic dobrego nie wróża ale zgodze sie ze potencjał macie przeogromny.....

 

co do Fisha i jrgo najlepszej formy troche przesadzacie tak samo jak z blizej nieznanymi graczami których część dzis Lakers wypieprzyli..... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz napisał :

co do Fisha i jrgo najlepszej formy troche przesadzacie

badboys2 :

poki co wyglada na to, ze nie mamy dziur

Na inaugurację sezonu obejrzałem pierwszą połowę drugiego meczu z GSW.

Ponieważ to sparing, i do tego prawem serii zwycięzca "pre" nie wygrywa ligi,

to wynikiem nie ma co się przejmować, ale ...

Twierdzenie że nie mamy dziur i Fish jest w dobrej formie jest delikatnie mówiąc błędne.

Jego gra /dla mnie/ to masakra, zostawał na każdej zasłonie, był wolny i apatyczny.

Nie te lata już, nie te siły. Na jego tle Farmar i Brown wyglądali zajebiście.

Biorąc pod uwagę ostatni rok kontraktu, to obok Morrisona właśnie na Fishera można

/ba nawet trzeba/ szukać leszcza żeby zejść z salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz napisał :

co do Fisha i jrgo najlepszej formy troche przesadzacie

badboys2 :

poki co wyglada na to, ze nie mamy dziur

Na inaugurację sezonu obejrzałem pierwszą połowę drugiego meczu z GSW.

Ponieważ to sparing, i do tego prawem serii zwycięzca "pre" nie wygrywa ligi,

to wynikiem nie ma co się przejmować, ale ...

Twierdzenie że nie mamy dziur i Fish jest w dobrej formie jest delikatnie mówiąc błędne.

Jego gra /dla mnie/ to masakra, zostawał na każdej zasłonie, był wolny i apatyczny.

Nie te lata już, nie te siły. Na jego tle Farmar i Brown wyglądali zajebiście.

Biorąc pod uwagę ostatni rok kontraktu, to obok Morrisona właśnie na Fishera można

/ba nawet trzeba/ szukać leszcza żeby zejść z salary.[/quote:1tpyl01t]

 

 

dokładnie tak! rozumiem zeby "zejść z salary" to tyczy sie drugiej strony trejdu? bo pozyskujecie PG niezależnie od salary w latach nastepnych....

 

tylko, ze Lakers niełatwo bedzie biznesowo zimno spóścić Fisha, nie tylko za zasługi ale i z faktu przejścia do nich go w okresie problemów zdrowotnych córki...a nie wiem czy problem znikął?

 

nie do końca jest to moralnie poprawne choc z drugiej strony mozna powiedzieć "no cóz Fish pomogliśmy tobie 2 lata temu, pomóż nam teraz..."

 

trzeba tylko poczekać na paru niezłych PG ( np. Andre Miller pierwszy w kolejce gdy nie dostanie S5 job w PTB - oczywiście go do lakers nie przypinam :wink: ) którzy w lutym juz bedą niezdowoleni...

 

jedyne co mnie zastanowiło to właśnie teks o Fishu w formie ever

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie panowie wyluzujcie z tym fishem:)

w najlepszym wypadku, jezeli bedzie slabo gral wyladuja na lawce, choc i to watpliwe.

na dzien dzisiejszy sytuacja jest klarowna i faktycznie na pg mamy najlepsza sytuacje od x czasu.

 

ignazz wszyscy patrzymy przez pryzma swoich zespolow i mamy tendencje do przeceniania swoich graczy.

niech ten czas leci.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka sparingów już mamy za sobą. Ogólnei wrażenie pozytywne,w ostatnich 2 nie grali Odom i Gasol i dobrze,jeżeli mają małe urazy niech je zaleczą.

 

Zadnego meczu mi nie udalo się obejrzeć,ale tak patrzac po highlightsach

 

1- Bynum najlepszy nas strzelec,tak powinno być przez większość sezonu. Nie forsować Kobasa,dać odpocząć gasolowi po jego drugich z rzędu wakacjach z koszykówką reprezentacyjną.

 

Drew z meczu na mecz poprawia sie w defensywie a w ataku wreszcie zostaje ładnie obsłużony przez kolegów.

 

Kolejna sprawa. Jak narazie to zrzucenie wagi wychodzą bardzo na +. Przy pick and rollach jest duzo szybszy, w ataku łapie ofensywne zbiórki po swoich missach i w obronei przy przejmowaniu guardów przeciwnika nie jest juztak wolny jak w zeszłorocznych PO.

 

Jeżeli ominago w tym roku kotuzje to przy takeij grze ( a pewnie się ejszcze rozkręci,dziś mecz 20/13/2) naprawdę ma szanse i to bardzo duze na ASG.

 

2- Sasha zaczyna powoli łapać swój rytm,nei jest cto to co sezon temu,ale juz jest lepiej

 

3- Shanon z Farmarem,bardoz ladnie wygląda takei nasze zestawienie guardów. Widać,ze Farmar walczy o kontrakt,łapie chlopak duzo asyst. Shanon jak to Shanon,bardzo dobrze i efektownie.

 

4- Morison. Spodziewałem sie p onim troche więcej,w końcu on też ma o co walczyć. Jak narazie wyglada na troche zagubionego. Myślałem,że będzie stał w kolejce do rozgrywania,tymczasem gra bardzie jw roli Sashy.

 

5-Gaffney pewnei załapie się do drużyny,za duzo o jego grze nie mogę powiedzieć...

 

6... tak samo jak nie mogę za dużo powiedzieć o rze Ron Rona. Dałą się zauważyć dobra współpraca z Bynumem. Na myśl o Ronie narazie przychodzą mi do głowy tylko jego teledyski i piosenki,szczególnie "Georgetown Girl" :roll: :D

 

Obejrze pewnie dopeiro drugi mecz z Denver,zawsze to poważniejszy test naszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym co widzialem(kawalki 2 polowy vs clippers + hajlajty ze wszystkich spotkan) moge napisac, iz moje przewidywania sie spelniaja.

 

1. bynum. tak jak wyzej, chlopak wraca do grania, modlmy sie tylko o brak kontuzji. to jest jedyny srodkowy w tej chwili, ktory ma cos co mieli starozytni wielcy centrzy. technicznie bije na glowe polowe ligi. choc sa jeszcze duze braki, ale jezeli spojrzymy na reszte ligi to jest nprawde dobrze.

 

2. artestowi potrzeba grania by zaczaic trojkaty. poki co widac, ze sie uczy. ale nie przejmuje sie wcale jego slabsza gra. ta przyjdzie wraz z rozegranymi meczami, najwazniejsze by dawal defensywe.

 

3. wypoczety kobe. szkoda urazow pau i lamara ale o nich sie nie martwie. wygladaja tez swietnie. odom bedzie dzwigal w tym roku na swoich barkach wiecej i wyglada na to, ze bedzie xfactorem tego sezonu. byc moze nawet powalczy o 6thman award.

 

4. pozycja pg i kombo farmar-brown. nie martwilbym sie w tym roku o te pozycje. zawsze jeden z trojki bedzie w formie. choc po tym co widzialem nie bylem zbyt zadowolony z jordana i shannona ale vs clipps zagrali duzo lepiej.

 

5.sasha wraca do gry. nie jest to tak spektakularne jak w 07/08 ale sa zadatki na to, ze jak bedzie wchodzil to bedzie dawal punkty. jezeli tak sie stanie to bedziemy w stanie utrzymac non stop pewien okreslony poziom grania w ataku. a wtedy szanse innych zespolow maleja.

 

6. morrison. vs clippers zagral swietnie i mam nadzieje, ze w sezonie bedzie tego wiecej. moze nie bedzie tak wystrzalowo jak przeczuwam czy przeczuwalem, ale najwazniejsze by cos od siebie dolozyl. choc wciaz w niego wieze.

 

7.powell i mbenga tez niezle wygladaja. doszedl tez gaffney, ktory wyglada na kogos, kto mialby ochote pozostac z lakers na dluzej. czy mu sie to uda? watpie, ale jestem w szoku, ze z kelatim tak dlugo sa w skladzie. rok temu o tej porze, ci co mieli odleciec juz odlecieli. a tu choc kelati gra ogony i bankowo zostanie spuszczony o tyle gaffney... z 1 strony przydalby sie taki gosc, ale z 2 dostalby minuty tylko w razie urazow naszych wysokich. a jest jeszcze w rotacji powell. fajnie byloby go miec bo milo oglada sie tego walczaka ale lepiej dla niego zeby gdzies pogral. jak wyjdzie zobaczymy.

 

reasumujac. poki co wygladamy b.dobrze i nie widze zadnych problemow. kobe nawet pokazuje, ze po treningach z olajuwonem dodal kilka ciekawych manewrow do swojego wahlarza zagran. czesciej tez gral lewa reka. byle by nie bylo kontuzji. na papierze mamy chyba chyba najlepszy zespol. oby tak pozostalo do konca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4- Morison. Spodziewałem sie p onim troche więcej,w końcu on też ma o co walczyć. Jak narazie wyglada na troche zagubionego. Myślałem,że będzie stał w kolejce do rozgrywania,tymczasem gra bardzie jw roli Sashy.

przecież to jest typowy strzelec, jakie rozgrywanie? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Może źle napisałe.Spodziewałem się po nim nie tyle więcej rozgrywania tylko wiecej akcji jak z Gonzagi,jakiejś penetracji i rzutu,ewentualnei oddania do partnera.Z tego co widziałem to narazie ograniczą się przeważnie do statycznych pozycji gdzieś na obwodzie.

 

Opinię spróbuję zweryfikować dzisiaj,obejrzę mecz z GSW może wtedy bede mogł cos wiecej powiedziec o grze Adama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś gramy ostatni sparing, b2b z Denver.

 

Bardzo dziwny wczorajszy mecz. Zagraliśmy bez Gasola i Bynuma,do skłądu wrócił Walton. S5 Fish-Kobe-Artest-Odom-Mbenga to naprawdę rarytas. Kilka spraw bieżących.

 

Kontuzja bynuma nie jest groźna,nie wiadomo jeszcze czy dziś wystąpi,nie ma zresztą takiej potrzeby. Na opener vs Clippers będzie gotowy,może tkaże zagrać dzis....

 

..zupełnie inaczej niż Pau,którego szanse na gre w 1 meczu zmalały i nie wiadomo czy wróci na czas. Tutaj nei ma także takiej potrzeby,niech chlop odpoczywa. 2 sezony po max meczy przez dojście do finałów+ 2 wakacje z reprezenacją. Mógłby dostac dużo wolnego albo możnaby zredukowac jego minuty,w każdym razie nie ma po co go pospieszać. Lamar wskoczy za niego do S5 i będzie czas na wiecej odpowiedzialności dla Bynuma.

 

Ze składu poleciał Kellati,został tylko Gaffney. Jestem ciekaw czy dostanei angaż,a wszystko na to wskazuje.

 

Co do wczorajszego meczu- Bardzo dobre spotkanie Josha Powella no i oczywiście wyczyn dnia- 7 bloków DJ'a w tym blok dunka Martina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.