Skocz do zawartości

[09/10] FBL 5


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera dobrze,ze jeszcze zajrzałem, jak dolacza nowa druzyna to ustawienia kolejnosci wyborow w drafcie szlak trafia. I druzyny ustawiaja sie losowo.

 

Prosze juz nie dolaczac itd. Wiem,ze tutaj byl jakis problem.

Co do Hesu to juz ustawilem przedchiwlka na max druzyn 11, takze juz nie moze dolaczyc. Bo juz nie bede mial czasu,zeby znowu kolejnosc ustawiac.

 

Pisalem mu PM o tym, wiec jakby chcial dolaczyl. Zreszta od 25 wrzesnia nie logowal sie na forum.

Do zobaczenia na drafcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ustawieniu na nowo kolejnosci draftu dostalem info,ze ustawienia zostaly anulowane, nie wiem,czy bylo jhuz za pozno czy jak. W kazdym razie juz nie moge nic zmieniac bo jest za krotko przed rozpoczeciem draftu, wiec albo czekamy i zobaczymy, moze bedzie dobra kolejnosc. Albo zostawiamy kolejnosc jaka yahoo nam da, albo robimy nowy draft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

WIęc do draftu jakoś się specjlanie nie przygotowywałem.

Miałem jednego dwóch zawodników, których pozyskał bym za wszellką cenę i obu ich mam. Niestety pozostali chyba nie należą do czołówki jak patrze na podsumowanie to lubowałem się rekonwalescentach - może zabłyśnie ktoś niespostrzeżenie. Zdarzył mi się wypadek przy pracy. Przez pomyłkę kliknołem na Murphy'ego zamiast na Garneta :o w drugiej rundzie. :)

Ale zauważcie ze w tym roku wyjatkowo wierzę w ludzi z Indiany. Moze nie tych co zawsze ale jednak 3 rezprezentantów mówi samo przez się..:)

 

Wybierałem planowo pick nr 4

1. Deron Williams - po pierwszę lubię gościa, po drugie mam z nim zdjecie, a po trzecie wierzę w niego. Po czwarte chciałem mieć zawodnika w zespole, któremu bym stale kibicował, a jednocześnie mam nadzieję pewniaka i w końcu ALL-Stara. 5+

2. Troy Murphy - absolutnie nie nudny białas. Ciupie trójki - tak jak sam lubię. A do tego powiniene grać jednak regularnie. Jedynie szkoda, ze nie ma co liczyć na zwyżki formy i szał fantasy points. 3+

3. Elton Brand - o ile zdrowie dopisze, bedzie ciupał przyjemne statystyki. Zupełnie rozważny krok. 4

4. Derrick Rose - takie życie. Czasem nie mozna kierować się jedynie sympatią. A Rose powinien dać radę. Dostępny był jeszcze choćby Boozer a jednak 4+

5. Paul Millsap - zdaje sobie sprawę, ze początek sezonu raczej bedzie grał ogony. Ale bardzo licze na łądny transfer Boozera i wówcza Mili będzie na wagę złota. Chyba była to ostatnia szansa wziąść go. 4-

6. Jeff Green - przynam że kolegi zbyt dobrze nie kojarzę i nie oczekuję kokosów. Choć statystycznie przypadł mi bardziej do gustu niż Marvin Williams. 3?

7. Stephen Jackson - zawsze miałem w swoich składach tego zawodnika. POtrafi od czasu do czasu zaskoczyć na parę tygodni. Jedyne co można mu zarzucić to wątpliwe zdrowie 3

8. T.J. Ford - jest też watson, choć tj powienien grać w miarę regularnie w s5. Też łamliwość i straty moga mu się nie raz przytrafić. 3+

9. Luol Deng - widziałem go na żywo. Bardzo mi się jego gra podobała. I liczę, ze bedzie tym razem zdrowy:) heh który to już z takim pobożnym zyczeniem. mam nadzieję na ocenę 5+

10. Roy Hibbert - oto nadchodzi wielki sezon Roya. 6? (obiektywniej 4)

11. Mike Conley - troche się za długo zastanawiałem cpu pick:) najwyżej dostepny wg rankingu Yahoo oto niezła rekomendacja (numer 100) :) 4

12. Kirk Hinrich - zastępca dla Rose'a jakby co. NIby ironmanem nie jest. Ale jak na 12 rundę myśle ze steal. 4+

13. Corey Maggetty - duet ze Stefkiem J. Jak sie jeden nie połamie to bedzie luksus 3+

 

 

ps tam znajdziecie moje zdjecie z Deronem:)

 

Relacja www.jazz.e-nba.pl z nba tour w Londynie. Zapraszam!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. (8) Dwight Howard C

2. (15) Andre Iguodala SG,SF

3. (30) Rajon Rondo PG

4. (37) Baron Davis PG

5. (52) Gilbert Arenas PG

6. (59) Al Horford PF,C

7. (74) Kevin Love PF,C

8. (81) Andrew Bynum C

9. (96) Blake Griffin SF,PF

10. (103) Aaron Brooks PG

11. (118) Samuel Dalembert C

12. (125) Anthony Morrow SG,SF

13. (140) Ronnie Brewer SG,SF

 

1. Z Howarda jestem strasznie zadowolony, bylem przekonany, że pójdzie w top3, ew. 5, a tu proszę... Liczę, się z tym, ze troche moze miec slabszy sezon, bo Magic beda grali chyba prawdziwym pf, a to moze zabrac mu pare zborek, ale z drugiej strony naturalny wrozwój + VC i mysle ze bedzie sporo fppg dostarczał. ocena: 6

2. Sympatia zadecydowala, a poza tym system, w ktorym bedzie grala teraz Philly powinna podbic mu liczbę apg, liczę też na to, ze troche poprawi zdobycze punktowe, z tym, że moze mec wiecej strat tez sie liczę :) Przy tym wyborze mialem najwiecej watpliwosci chyba (z tych waznych). O wyborze przesądzilo, ze poszedl wczesjniej Roy i Al Jefferson ocena: 4+

3. Rajon Rondo - mam nadzieje, ze troszke to będzie taki moj maly steal, mimo stosunkowo wysokiego picku. Jest na CY, koncowke sezonu mial swietna i nie ma za bardzo kto mu zabrac minut.

4. Chcialem Rose'a, nie wiem, czemu wziąłem Barona. :) tzn. uwazam, ze to moze byc niezly steal, ale z drugiej strony, mozlwe ze ostalby się do kolejnej rundy.. 3+

5. Arenas... to co wyżej, ale widac ze w Wizards jest mobilizacja i oby Hibachi przypomnial sobie jak sie nabija fp :) ocena: 3+

6. Horford - stwierdzilem ze wystarczy mi juz PG i ryzykownych wyborow i... ponownie zaryzykowalem :lol: Horford rok temu tak roznie ze zdrówkiiem mial, ale to jeden z lepszych centrow mlodego pokolenia i patrzac kto mi uciekl tej rundy (sami pg nad ktorymi myslalem) , to chyba nie żałuję, jedynie troche Okafora, ale on to jednak loteria niestety. ocena: 4

7. Długo myslalem i wybralem Love'a... Nie wiem czemu nie Scolę, ale jest Love. W razie jak Al sie połamie (a bywa) to powinien nastukac troche fp, poza tym naturalny rozwój... gdyby nie to ze uciekl mi scola dalbym 5, a tak : 4

8. Bynum - STEAL jak dla mnie mega STEAL. szukalem jakiegos G/F, ale jak zobaczylem Andrew, pomyslalem, ze Pau musi odpocząc, to musialem. z tym numerem nie bylo to jakies ogromne ryzykow, wydaje mi sie, ze mocno spadl... 5+

9. Blake Griffin - dodalem sobie go na liste oczekujacych wyborow i myslalem w perspektywie dalszego numeru, ale ze dlugo nie mialem pomyslu co wybrac, to jakos tak prawie sam sie wybral :) 3+

10. Po Griffinie poszli wszyscy o ktorych myslalem, wiec zachecony dobrymi PO zdecydowalem sie na kolejnego PG - Brooksa. Nie pogniewalbym sie, jakby dodali mu SG, ale i tak mysle ze wybor niezly, z potencjałem: 4

11. ukradli mi tmaca, duhona i boguta, wiec wzialem DAlemberta, ktory ponoc dobrze czuje sie w princeton offense :)

12. z przymusu juz niemal wybralem SF - Morrowa ;| nie wiem czemu, chyba jakegos boxa widzalem gdzie rzuciil ponad 20pkt, zapomnialem o maggetim, jaxie i calej ekipie z ktora rywalizuje na swojej pozycj, ale mam cicha nadzieje, ze bedzie w GSW mala rewolucja i cos pogra... mimo to chyba mega bust, wymbardziej ze potem poszedl Chandler. ocena: ??? :o

13. wymyslilem sobie Brewera. Kiri coraz starszy, Harp to samo, Brewer na CY - pomyslalem - czemu nie? ocena: 4

 

w sumie jestem raczej zadowolony - sporo ryzykownych wyborow, ktore sie oplaca, albo mnie udupią, tj: Arenas, Baron, Bynum, Horford. No ale chyba wszyscy na raz sie nie połamią, co ? :) Brakuje mi troche SG,SF ale znajac zycie jakis fa sie szybko wybije, albo jakis tradzik zapuka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG Jason Kidd

SG Danny Granger

SF Boris Diaw

PF Al Jefferson

C Andris Biedrins

 

Monta Ellis

Luis Scola

Andrei Kirilienko

Rudy Gay

Michael Beasley

Tyreke Evans

Stephen Curry

Brandon Rush

 

 

Wszystko będzie zależeć od moich 2x pierwszych picków tj. Grangera i Jeffersona, które to uważam za bardzo dobre jak na nr 9 i 14.

No i dwóch rookie mam w drużynie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogłem wyrobić się na draft, więc komputer losowo wybrał mi zawodników (mój pierwszy sezon w fantasy i nie być w czasie draftu - wymarzony początek) KaBe właśnie z tego powodu masz Howarda w ekipie, bo dałem go wcześniej do exclude list, jako, że myślałem, że na pewno przed moim numerem ktoś go weźmie ;] Gdybym był, pewnie wziąłbym DH. W dodatku jak sprawdziłem co mi tam komputer wybrał, zaskoczony również byłem, że nie mam Derona Williamsa w składzie, który był planowany w pierwszej rundzie... Ale jak widzę, nie powinno mnie to w ogóle dziwić, bo przede mną wybierał ...Gimmie

No cóż, więc mój skład wygląda następująco:

 

1. (6) Kevin Durant

2. (17) Carmelo Anthony

3. (28) Josh Smith

4. (39) David Lee

5. (50) Anthony Randolph

6. (61) Russell Westbrook

7. (72) Jameer Nelson

8. (83) Leandro Barbosa

9. (94) John Salmons

10. (105) Josh Howard

11. (116) Marvin Williams

12. (127) Joakim Noah

13. (138) Francisco Garcia - już wyleciał ze składu, z powodu 4- miesięcznej przerwy a potem jeszcze dojdzie rehabilitacja.

 

Hmm, wydaje się być przyzwoity. Najbardziej jestem zadowolony z młodziaków: Randolpha i Westbrooka oraz Noaha, chociaż tego aż tak wysoko już nie stawiam. Znakiem zapytania będzie Marvin Williams. Najmniej mnie cieszą Salmons oraz Barbosa. Ciekawe jak będzie grał Josh Howard oraz Jameer Nelson. Pierwsza piątka jest bardzo w porządku.

 

No i potrzebuje centra, ale to pewnie znajdę kogoś w free agents. No i co ciekawe, tylko jeden z wybranych zawodników w poprzednim sezonie rozegrał wszystkie 82 meczów, powinienem się obawiać kontuzji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogłem uczestniczyć drafcie, ale na szczęście przewidziałem to i ustawiłę pre-ranking. Zawodnikó, których mam jestem z nich zadowolny. NIe będe kazego pojedyńczo poisywał, ale npewno Chris Pual będzie liderem mojej drużyny, bo jego asysty będą niesamowicie puntktowały ;] Zadowolony jestem, że mam Mayo, bo ten chłopak naprawde ma smykałke do zdobywania punktów ;p A dzięki gimmie'mu mam Garnetta ;p Patrząc na mój skłąd zorientowałem się, że mam tylko jednego PG Chrisa Paula ;p Mając kilka centrów bez wahania oddałęm Kamana, a wziąłęm Rafera Alstona, myślę, że już na początek dobry deal ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony z draftu, nie dosc ze jako numer 5 myslalem,ze wezme Chrissa Bosha a trafil mi sie Dwyane Wade (ktory bylem pewien,ze pojdzie w pierwszej 4), to jeszcze w 2 rundzie byl wolny Tim Duncan. Z kolejnych numerow rowniez jestem zadowolony. Jedyny wybor, ktory mnie nie cieszyl, bo jakos czas mi szybko zlecial jest Ron Artest, ale to bardziej z antypatii do LA niz slaby wybor.

 

W calym drafcie bardziej kierowalem sie matematyka i osiagami z ubieglego sezonu niz sympatia do zawodnikow i klubu (choć mam 2 graczy Spurs, Duncan i Parker).

Reszta malych komentarzy:

 

Nate RObinson - dopiero sie rozwija i dostaje coraz wiecej minut gry, w poprzednim grajac 29minut wykrecal srednio 65FP w tym licze,ze juz bedzie dostawac pelne ok. 36minut na mecz no i te 80FP powinien zdobywac. Dotego pozytywnie wypowiada sie o NY i chce tam dluzej grac.

John Flynn (PG/SG) - licze, ze bedzie dostawac duzo minut w Minnesocie jako rookie.

LaMarcus Aldridge - rowniez mlody chlopak i Portland otwarcie mowia, ze to jedenm z 2 filarow zespolu, wokol ktorego beda budowac team, takze licze ze powiekszy srednia 76FP z poprzedneigo sezonu)

 

 

 

Moj skład:

(nr draftu) Nazwisko (pozycje)

 

(5) Dwyane Wade (PG/SG)

(68) Nate Robinson (PG/SG)

(26) Antawn Jamison (SF/PF)

(17) Tim Duncan (PF/C)

(38) LaMarcus Aldridge (PF/C)

 

(47) Andre Miller (PG)

(59) Tony Parker (PG)

(89) Zach Randolph (PF/C)

 

(80) Ron Artest (SG/SF)

(101) Tayshaun Prince (SF/PF)

(110) Brad Miller ©

(122) Mike Miller (SG/SF)

(131) John Flynn (PG/SG)

 

Jak widać większość graczy gra na 2 pozycjach, takze przy ewentualnych kontuzjach nie powinienem miec kłopotu z obsadzeniem pozycji. Tez chciałem miec dobrze obsadzona pozycję Centra, bo wiem, że z tym w lidze cieżko i w sezonie mogą, z któregos dostać cos wartościowego przy ewentualnej wymianie.

 

Praktycznie z kazdego gracza jestem zadowolony, i bedzie ciezko wybrac 3 rezerwowych, choc narazie zostawie tak jak przedstawilem na gorze. Nic tylko czekac na sezon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także jestem zadowolony - z takim numerem nie spodziewałem się, że wezmę Dirka :D mam wszystkich, których chciałem oprócz Howarda, (ale z 10 pickiem...) i Rondo, który jest moim ulubionym grajkiem :D

 

Co do składu to mam rozumieć, że cały czas gramy tą samą pierwszą piątką tak?

 

1. (10) Dirk Nowitzki

mam nadzieję, że po raz kolejny wyjdzie mu sezon, co roku jest podstawowym graczem w lidze, moja ocena - 5+

2. (13) Brandon Roy

nie widziałem nikogo lepszego, choć mogłem wziąć Rondo :D moja ocena - 5

3. (32) Jose Calderon

dobry asystent, w Toronto na PG gra bardzo dobrze, nie miałem już Rondo, więc wziąłem go :) moja ocena - 4+

4. (35) Marcus Camby

z takim numerem? Camby dobry w zbiórkach, wiem, że może być jednym z lepszych na swojej pozycji w tym sezonie, więc bez zastanowienia go brałem :) moja ocena - 5

5. (54) Raymond Felton

dużo przechwytów i asyst, czyli to o co chodzi w Fantasy :D moja ocena - 4+

6. (57) Mario Chalmers

podobnie jak i Felton, moja ocena - 4+

7. (76) Greg Oden

dobry w zbiórkach i blokach, co roku robi postępy, więc dlaczego miałbym go nie wybrać, moja ocena - 5

8. (79) Kendrick Perkins

w Celtics, razem z Sheedem, powinni wymiatać, poza tym musiałem mieć kogoś z C's 8) moja ocena - 3+

9. (98) Trevor Ariza

w Rockets może grać pierwsze skrzypce, więc pokusiłem się na niego :) moja ocena - 4

10. (101) Jason Thompson

ma być objawieniem tego roku, mam nadzieję, że tak będzie :D moja ocena - 4+

11. (120) Chris Andersen

bloki, bloki i jeszcze raz bloki, moja ocena - 4

12. (123) Rudy Fernandez

mój cichy, hiszpański AS :D moja ocena - 4

13. (142) Brendan Haywood

w tamtym sezonie nie grał zbyt dużo, nadal zastanawiam się nad nim - może wziąć kogoś innego? 8) moja ocena - 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mój skład:

 

Round Pick Player Position

1. (1) LeBron James SF

2. (22) Steve Nash PG

3. (23) Vince Carter SG,SF

4. (44) Carlos Boozer PF,C

5. (45) Andrea Bargnani PF,C

6. (66) Ben Gordon SG

7. (67) Shaquille O'Neal C

8. (88) Jason Terry PG,SG

9. (89) Allen Iverson PG,SG

10. (110) Jermaine O'Neal C

11. (111) Tracy McGrady SG,SF

12. (132) Kenyon Martin PF

13. (133) DeMar DeRozan SG,SF,PF

 

Z draftu jestem bardzo zadowolony, nie spodziewałem się, że uda mi się wybrać LBJ, ale #1 w drafcie do czegoś mnie zobowiązał :)

 

Bardzo liczę na pierwszą piątkę, z których jedynie Boozer mi nie spasował, mogę nim potrejdować :wink:

 

Rezerwa wydaje mi się solidna, najlepszy 6th man poprzedniego sezonu Jason Terry, AI, który

pewnie spróbuje nową drużynę poprowadzić, Shaq, który do spółki z LBJ będą zdobywać pkt.

 

Bardzo ryzykowne zagranie to na pewno T-Mac i JO, ale co tam .. raz się żyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.