Skocz do zawartości

Draft 2022


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz najfajniejszy okres w NCAA, bo sporo meczów o Europejskiej porze. Turnieje konferencyjne i pierwsze dwie rundy.

Dużo się dzieje, sporo niespodzianek, ale jeszcze nie tak bolesnych.

Jutro dowiemy się jak wygląda drabinka i się zacznie bracketowanie 😀

A i podobno March Madness na C+, ale szczegółów nie znam. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ozzy110 napisał:

Pewnie tak długo jak Jeremy będzie w grze

Raczej nie, bo już kiedyś Final Four seryjnie pokazywali a poza tym raczej kupili pełne prawa. 

Nie wiem po prostu ile meczów i jakie będą pokazywali, bo chyba nie dadzą rady wszystkich 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Tecu napisał:

Raczej nie, bo już kiedyś Final Four seryjnie pokazywali a poza tym raczej kupili pełne prawa. 

Nie wiem po prostu ile meczów i jakie będą pokazywali, bo chyba nie dadzą rady wszystkich 😀

Nigdy nikt w Polsce nie pokazywał FF seryjnie. Razy tylko było w Polsat Sport, jak Karnowski grał.

Canal+ pewnie będą pokazywać wybrane mecze i wszystkie Baylor dopóki będą w grze. Nie nastawiałbym się na mecze NCAA od wieczora do rana, ale obym się mylił.

 

Przy okazji bracket aktywowany. Zeszłoroczni uczestnicy powinni dostać maila. Jeśli nie, to:

https://twitter.com/CollegeHoopspl/status/1503030173846884359

 

Coś tam może będę pisał na stronie.

Edytowane przez Kosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kosi napisał:

Nigdy nikt w Polsce nie pokazywał FF seryjnie. Razy tylko było w Polsat Sport, jak Karnowski grał.

Jestem prawie pewien, że to Canal+ pokazywał FF i to niejeden raz. Może było to dawno, lata 90te 2000 cenę, ale pamiętam, choć stary może już jestem 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 10-15 lat FF było raz w Polsce w Polsacie Sport.

NASN, a później ESPN America miało Turniej, ale to w latach 2012-2013 i oczywiście bez polskiego komentarza. Wcześniej był za darmo w Internecie na stronie NCAA, a później odpłatnie też w internecie poprzez ESPN Player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

O 23:00 masz powtorke na Canal+Sport2 z tego co widze po programie + na ich VOD mozesz chyba przewinac sobie

Dzięki, z tym że ja niekoniecznie chcę tylko Baylor oglądać... NCAA jest dużo bliżej europejskiej koszykówki więc może bym coś dla siebie wyłapał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.