Skocz do zawartości

Draft 2022


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Halliburton ma świetna opinie wyprzedzająca jakość gry ale potencjał spory. Odwrotnie jak Sabonis który gra lepiej niż opinia. 
Mając na uwadze  pozbycie się Hielda wybranie dojrzałego rookie i przyczajenie z #4 dosyć dyskretne to widzę postęp. I kolejny ruch może służyć pójściu w tym samym kierunku. Do poziomu ekipy ponad Spurs Pels jest i daleko i blisko. Ale kierunek zbieżny. Czy się uda wątpię ale chodzi mi o zamierzenia a nie efekty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Robaq napisał:

Sochan na predrafcie w Sacto,

no i nic a ty nadal szukaj kropek do połączenia.

A ty nadal buduj narrację n/t rzeczywistości bazując na nic nie znaczących (przynajmniej na ten moment) przesłankach; na prywatnych treningach dla pistons było już ok. 10 grajków. Pewnie szykują trade down 😁... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe ja nie slędze Pistons, tylko Kings, a 

jeśli Kingsi - w zasadzie oficjalnie szukają tradedown, 

testują tylko Sochana ( chyba drugi zawodnik na predraftach w Kings( - ja nie mówie, że to się uda na 100 %  - ja po prostu uważam, że są jakieś tam ruchy mające na celu zejscie do picku 10-20  i pewnie Sochan jest dla Sacto  ważna opcja, ale draft to draft wyjść może różnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że gosciu mega się napalił na Ivey'a ale nie wiem gdzie chce zmieścić. 

Z drugiej strony Okla - Kingsom 12 , Sacto daje 4, - Sacto Sohana, ale myśłę, że nie ma w Okli zawodnika, który mógłby  ( bez oddania Shaia, Giddeya - a to też niepewne), który dałby duży impact w zakresie PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kcp78 napisał:

przestalem czytac, gdy zobaczylem sochana jako potencjalna '6' draftu...

Ja przy drafcie z dwóch roczników, w którym Wagner poszedł poza 10. A Suggs zdaje się był w tej 10. Ale nie obrażam się na piszącego, że Magic nie ogląda. W sumie nie ma się co dziwić. Chociaż jak się pisze artykuły, to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, spabloo napisał:

Ja przy drafcie z dwóch roczników, w którym Wagner poszedł poza 10. A Suggs zdaje się był w tej 10. Ale nie obrażam się na piszącego, że Magic nie ogląda. W sumie nie ma się co dziwić. Chociaż jak się pisze artykuły, to...

a ja sie obrazam?! nawet nie znam czlowieka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spabloo napisał:

Ja przy drafcie z dwóch roczników, w którym Wagner poszedł poza 10. A Suggs zdaje się był w tej 10. Ale nie obrażam się na piszącego, że Magic nie ogląda. W sumie nie ma się co dziwić. Chociaż jak się pisze artykuły, to...

Nie przeczytałeś tego fragmentu ze zrozumieniem. 
 

Żeby dodać naborowi kontekstu: gdyby wrzucić do jednej puli zeszłoroczne top5 i tegoroczne prognozowane top5 to ja osobiście i nie patrząc na drużyny wybierałbym tak:”

a plujesz jadem w stronę kolesia, który widać że  wykonał ogrom roboty. Czy się zgadzam się czy się nie zgadzam z nim i jego opinią, to chciałbym więcej takich tekstów o koszykówce w języku polskim. Troszkę szacunku bo jesli przypadkiem to przeczyta to może zniechęcasz gościa do pisania, a chyba widać nawet bez dokładniejszego czytania, że wykonał czasochłonną i dość solidną robotę. A kokosów na pewno z tego nie ma. Cenię takich ludzi. Jakbym się nazywał Marcin Gortat i był zainteresowany promowaniem i sponsorowaniem koszykówki i miał w c*** siana, to bym właśnie takich ludzi sponsorował. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.