Skocz do zawartości

[2036] Draft i Free Agency - Komentarze


Pablo81

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Suma scoringu:

Kemba - 210

IT - 232

Def skills (PostD + PerD + DD + steal)

Kemba - 263

IT - 164

Tak więc raczej ciężko będzie IT dorównać Kembie. I jeszcze ten passing :)

po co PostD dajesz, które jest totalnie zbędne u rozgrywajka? (czyżby dlatego że jest tam duża przepaść na korzyść Kemby? :))

i czemu piszesz o passingu a nie wspominasz o handlingu (gdzie jest jeszcze większa różnica na korzyść IT :))?

 

klasyczna pablowa analiza :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Suma scoringu:

Kemba - 210

IT - 232

Def skills (PostD + PerD + DD + steal)

Kemba - 263

IT - 164

Tak więc raczej ciężko będzie IT dorównać Kembie. I jeszcze ten passing :)

Ale też handling +18 IT względem Kemby. No i mam cichą nadzieję, że jumping jakoś sprzyja scoringowi, a tu też +15 IT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Ale też handling +18 IT względem Kemby. No i mam cichą nadzieję, że jumping jakoś sprzyja scoringowi, a tu też +15 IT :)

jumping poprawia inside scoring i zbiórkę (generalnie to chyba najważniejszy skill z tych 'fizycznych' - a na pewno najłatwiej 'mierzalny')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

po co PostD dajesz, które jest totalnie zbędne u rozgrywajka? (czyżby dlatego że jest tam duża przepaść na korzyść Kemby? :))

Bez PostD jest:

KW - 213

IT - 150.

Dalej przepaść :)

 

Wg @julekstep Kemba też dużo lepszy 35. miejsce w rankingu PG.  IT 56. :)

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Zgadzam się z Pablo. Thomas leszcz.

Pora sprzedawać przyjacielu @Braveheart22 póki jest coś warty. Moja oferta ciągle aktualna.

Calderon bis :) Tylko bez podania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Zgadzam się z Pablo. Thomas leszcz.

Pora sprzedawać przyjacielu @Braveheart22 póki jest coś warty. Moja oferta ciągle aktualna.

Myślałem oczywiście, ale ja jestem w mega trudnej sytuacji. 12 zawodników w składzie, payroll pełny. Ciężko tu o jakieś poważne ruchy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Wg @julekstep Kemba też dużo lepszy 35. miejsce w rankingu PG.  IT 56. :)

Znów mylisz mój ranking z moim zdaniem.

Tak - Kemba jest trochę lepszy od IT (overallowo sporo, ale różnice w scoringu są warte więcej niż te w D), ale Kemba to właśnie tier IT a nie tier Walla/Irvinga, więc Twoje pisanie o tercecie Kemba/Irving/Wall to jeszcze większa bzdurka niż Brave piszący że IT będzie lepszy od Kemby.

 

* wiadomo to wszystko jest o grajkach z górą potencjału, więc w przyszłości tam się 'wszystko' jeszcze może zdarzyć (dopisek na wypadek jakby Pablo po kolejnych dwóch mega campach Kemby coś chciał cytować xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

Znów mylisz mój ranking z moim zdaniem.

Tak - Kemba jest trochę lepszy od IT (overallowo sporo, ale różnice w scoringu są warte więcej niż te w D), ale Kemba to właśnie tier IT a nie tier Walla/Irvinga, więc Twoje pisanie o tercecie Kemba/Irving/Wall to jeszcze większa bzdurka niż Brave piszący że IT będzie lepszy od Kemby.

 

* wiadomo to wszystko jest o grajkach z górą potencjału, więc w przyszłości tam się 'wszystko' jeszcze może zdarzyć (dopisek na wypadek jakby Pablo po kolejnych dwóch mega campach Kemby coś chciał cytować xD)

Nie manipuluj, to nie polityka.

Zapomniałeś dodać, że Kemba ma 81 potencjału, Kyrie 73. Ot taki detal, że Walker ma jedne campy zapasu. 

Następna bzdurka to stwierdzenie, że ranking nie pokrywa się że zdaniem /opinią. To dlaczego PowerRanking był dokładnym odzwierciedleniem rankingu excelowego? 

@julekstep

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał:

To dlaczego PowerRanking był dokładnym odzwierciedleniem rankingu excelowego? 

power rankingu jeszcze nie było afaik

a nawet w prezentacji grajków (która z założenia miała iść z rankingu akurat) były zmiany tam gdzie to aż za bardzo zgrzytało (chociażby Rondo <-> Curry)

6 minut temu, Pablo81 napisał:

Nie manipuluj

xD

przyganiał....

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

power rankingu jeszcze nie było afaik

 

 

Teraz Kyrie jest oczywiście lepszy, ale campy z potencjałem >80 to statystycznie ok +20-30 wzrost ovr i profilowanie skilla. Więc nie można pisać, że Walker i Irving to inne tiery. Wall chyba jednak tier wyzej. Kyrie absolutnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie

na mój tekst 'power rankingu jeszcze nie było afaik' wrzuciłeś post gdzie w pierwszym zdaniu piszę 'Ranking drużyn po waiverach'

dafuck

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Teraz Kyrie jest oczywiście lepszy, ale campy z potencjałem >80 to statystycznie ok +20-30 wzrost ovr i profilowanie skilla. Więc nie można pisać, że Walker i Irving to inne tiery. Wall chyba jednak tier wyzej. Kyrie absolutnie nie.

aha

a Blejk to tier Josha - wiemy, znamy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

fajnie

na mój tekst 'power rankingu jeszcze nie było afaik' wrzuciłeś post gdzie w pierwszym zdaniu piszę 'Ranking drużyn po waiverach'

dafuck

aha

a Blejk to tier Josha - wiemy, znamy :) 

Kto zna? Kto tak twierdzi? 

Jak podasz cytat, to ładnie przyznam Tobie rację i obejdzie się bez wstydu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAKI W SKŁADACH:

Mavericks ( @Roger) - 4

poza tym reszta ekip jest kompletna, więc jak wszystko się dobrze poukłada to w pt/sb wieczór można ruszyć z sezonem - zobaczymy jak będzie szło z ustawianiem składów (za 10 min zupdejtuję bazę)

aha - standardowo, jak macie jakichś emerytów w taktyce to dawajcie znać

 

 

informacyjnie - co do C's to jest dziwna sytuacja bo Cichy się pojawił, potwierdził chęć i tyle go widzieli. To bardzo zasłużona dla simki osoba, więc ja osobiście bym do końca stycznia poczekał i ew. wtedy szukał innego GMa - @Krzemo jbc dasz radę ich poprowadzić póki co?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, julekstep napisał:

BRAKI W SKŁADACH:

Mavericks ( @Roger) - 4

poza tym reszta ekip jest kompletna, więc jak wszystko się dobrze poukłada to w pt/sb wieczór można ruszyć z sezonem - zobaczymy jak będzie szło z ustawianiem składów (za 10 min zupdejtuję bazę)

aha - standardowo, jak macie jakichś emerytów w taktyce to dawajcie znać

 

 

informacyjnie - co do C's to jest dziwna sytuacja bo Cichy się pojawił, potwierdził chęć i tyle go widzieli. To bardzo zasłużona dla simki osoba, więc ja osobiście bym do końca stycznia poczekał i ew. wtedy szukał innego GMa - @Krzemo jbc dasz radę ich poprowadzić póki co?

W Kings jest Kenyon Martin, który nie jest mi za bardzo potrzebny  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.