Skocz do zawartości

[2036] Draft i Free Agency - Komentarze


Pablo81

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, julekstep napisał:

czemu?

 

W dniu 9.11.2016 o 18:16, SlaKB napisał:
Witam,

Chciałbym poinformować, iż są wolne miejsca w lidze Simbasket. Jeśli byłby ktoś chętny i chciałby wcielić się w rolę GMa jednej z drużyn, prosiłbym aby zgłosił się do mnie na PW. Gra polega na prowadzeniu drużyny NBA, mając do dyspozycji ograniczony budżet jaki można przeznaczyć na podpisywanie zawodników. Każdy ma możliwość ustawiać własną taktykę wg. której jego drużyna będzie rozgrywała mecze. W naszej lidze od jakiegoś już czasu po parkietach biegają tacy zawodnicy jak Michael Jordan, Hakeem Olajuwon czy Kobe Bryant. Natomiast w niedługim czasie dołączą do ligi tacy gracze jak Lebron James, Dwyane Wade czy Carmelo Anthony.
W ciągu roku kalendarzowego rozgrywamy dwa sezony Simbasketowe. Tak więc, gra się toczy szybciej niż w realu, dzięki czemu jest więcej zabawy. W chwili obecnej jesteśmy na początku sezonu regularnego. Tak więc jest to idealny moment na dołączenie się do ligi i rozpoczęcie budowania drużyny po swojemu. Zapraszamy wszystkich chętnych.

PS. Moda prosiłbym o podczepienie tego tematu.

Pozdrawiam,
SlaKB

A w FMie masz ustawione "Use fakt players"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, elwariato napisał:

pff zabiłoby klimat :P 

Też mi się zdaje, myślę, że jak skończą nam się gracze to można nie iść sezon po sezonie ale wszystkich nieaktywynych wrzucić do wielkiej komory i co roku losować 70 czy ilu do Draftu i tyle ;) tak, że wymieszali by się chłopacy nagle LeBron mógł by iść w jednym drafcie z Jordanem, albo Magic z CP3 :P to tylko przykłady - byle nie randomy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

 

A w FMie masz ustawione "Use fakt players"?

na starcie nie - ale potem co rok nie importuje Baresich czy Maradony, ale daje gierce tworzyc new-genow i miec mega frajde patrzac jak ktorys z nich moze zostac nowa legenda klubu

dziekuje za swietny przyklad na to o co mi chodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

na starcie nie - ale potem co rok nie importuje Baresich czy Maradony, ale daje gierce tworzyc new-genow i miec mega frajde patrzac jak ktorys z nich moze zostac nowa legenda klubu

dziekuje za swietny przyklad na to o co mi chodzi!

Ile najdłużej sezonów grałeś na jednym sejwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Ja najwięcej grałem 40. Ale brak nazwisk odbierał mi powoli frajdę z gry. Poza tym chcę pograć Lamelo jeszcze :)

no jak rozegrales 40 sezonow (na oko to pewnie z 1000 godzin w gierce single player) to chyba baaaaardzo wolno ci ta frajda uciekala

ja nie chce trzeciego Shaqa itp -> a powoli zblizamy sie do 'rzeczywistosci', wiec trzeba bedzie podjac decyzje (albo trzecie kolko, albo randomy, albo system mieszany - raz randomy, raz true rookasy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

no jak rozegrales 40 sezonow (na oko to pewnie z 1000 godzin w gierce single player) to chyba baaaaardzo wolno ci ta frajda uciekala

ja nie chce trzeciego Shaqa itp -> a powoli zblizamy sie do 'rzeczywistosci', wiec trzeba bedzie podjac decyzje (albo trzecie kolko, albo randomy, albo system mieszany - raz randomy, raz true rookasy)

Walczyłem o top50 w rankingu Managerów na koniec edycji. A szło łatwo, bo skład był tak silny, że wystarczyło klikać, a LM sama praktycznie co sezon wpadała do gabloty Lecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep

to jest ostateczna wersja draftowa? 

Zerknąłem pobieżnie przed chwilą. Małe uwagi:

1. Draymond powinien mieć trochę lepszy inside scoring, ale gorszy jump shot. 

2. Drummond imho za słabo zrobiony. Choć trochę mu post def dodaj, żeby był grywalny xd

3. Przecież Terrence Ross to zajebisty dunker, mega atletyczny gracz. Reguralnie +70% z pod dziury w rl, a tu inside scoring 42, jumping 65... o co chodzi? :)

4. Zrób trochę lepszego Fourniera. Nie rób drugi raz tego błędu co z IT czy z Bojanem rok temu ;)

Na razie tyle. Jak przejrzę dokładnie arkusz to jeszcze pewnie się odezwę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Braveheart22 napisał:

@julekstep

to jest ostateczna wersja draftowa? 

Zerknąłem pobieżnie przed chwilą. Małe uwagi:

1. Draymond powinien mieć trochę lepszy inside scoring, ale gorszy jump shot. 

2. Drummond imho za słabo zrobiony. Choć trochę mu post def dodaj, żeby był grywalny xd

3. Przecież Terrence Ross to zajebisty dunker, mega atletyczny gracz. Reguralnie +70% z pod dziury w rl, a tu inside scoring 42, jumping 65... o co chodzi? :)

4. Zrób trochę lepszego Fourniera. Nie rób drugi raz tego błędu co z IT czy z Bojanem rok temu ;)

Na razie tyle. Jak przejrzę dokładnie arkusz to jeszcze pewnie się odezwę. 

sugestie będą wiarygodniejsze jeśli na każdy boost-request przypadnie jeden nerf-request :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

sugestie będą wiarygodniejsze jeśli na każdy boost-request przypadnie jeden nerf-request :) 

Ale masz na myśli, że jak proponuję by jakiegoś grajka polepszych to mam napisać też kogo z listy powinieneś osłabić czy bardziej o to co w przypadku Draymonda, czyli jakiś konkretny skill do góry vs jakiś konkretny skill w dół? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Ale masz na myśli, że jak proponuję by jakiegoś grajka polepszych to mam napisać też kogo z listy powinieneś osłabić czy bardziej o to co w przypadku Draymonda, czyli jakiś konkretny skill do góry vs jakiś konkretny skill w dół? 

drugie optymalne, pierwsze ewentualne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Braveheart22 napisał:

Ale masz na myśli, że jak proponuję by jakiegoś grajka polepszych to mam napisać też kogo z listy powinieneś osłabić czy bardziej o to co w przypadku Draymonda, czyli jakiś konkretny skill do góry vs jakiś konkretny skill w dół? 

Tutaj sam troche zbyt przeszarżowałeś, by sie narobiło tych all star caliber grajków, a w sumie taki fournier o rosie nie wspominając to żadni wymiatacze. Choc Julek jak Brave wspomniał mozna by troche te atrybuty poprzestawiać, wedle sugestii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.