Skocz do zawartości

NFL rozmiarowka - pomoc


Wujek Wójcik

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

Szukam koszulki NFL steelers i tu mam cos takiego ale nie wiem czy nie bedzie za duże, nic mi nie mowi rozmiar 48, babka zmierzyla i powiedziala, ze od logo nfl na dekolcie do konca bluzki jest 67cm wydaje mi sie ze to duzo i wyjdzie z tego XL. Mam 183cm i nie chce żeby wyszło, że to będzie przescieradło. Ktoś juz moze kupował coś w tych klimatach?

 

https://www.olx.pl/d/oferta/koszulka-nfl-stellers-CID767-IDKz6gw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pepis21 napisał:

Game (gorsza) i Limited (lepsza) to są repliki, Elite natomiast jest najbliższa temu co noszą zawodnicy na murawie, więc rozmiarówka jest też troszkę inna abyś mógł sobie ochraniacze ew. założyć pod nią gdybyś chciał w niej grać.

A ta koszulka z linka wyżej jest og? Bo cena strasznie niska. W Niemczech mają większą zajawkę na NFL i ceny są sporo wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest w sumie pytanie od którego powinniśmy zacząć. Otóż ciężko mi stwierdzić, nie mam jakiegoś wielkiego rozeznania w koszulkach NFL pod kątem podróba/oryginał.

W tej nie pasuje mi nazwisko, że jest taką grubą czcionką napisane i te odstające nitki przy numerach na plecach, choć to drugie może być przez jakieś zahaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.