Skocz do zawartości

BeGM - Trade Request Anthonego Davisa - Obowiązkowe Głosowanie


cvbe

Anthony Davis - trade request  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wg Ciebie Anthony Davis składa trade request po wytransferowaniu z klubu Kawhi Leonarda i Kyrie Irvinga?



Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Qcin_69 napisał:

popieram, Wariat byłby świetny, o ile mniej jadu przy głosowaniach by było 

Słaby pomysł, jedna osoba jest zbyt narażona na błędy poznawcze i ciężko byłoby jej obiektywnie ocenic 30 druzyn (za dużo informacji, za mało motywacji, aby dokonywać wnikliwej i rzetelnej analizy). Chociaż gdyby była grupa osób spoza gry np. 10 userow. To byłoby to lepsze rozwiązanie niż to co mamy teraz. Tylko to niemożliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MMM2121 napisał:

Słaby pomysł, jedna osoba jest zbyt narażona na błędy poznawcze i ciężko byłoby jej obiektywnie ocenic 30 druzyn (za dużo informacji, za mało motywacji, aby dokonywać wnikliwej i rzetelnej analizy). Chociaż gdyby była grupa osób spoza gry np. 10 userow. To byłoby to lepsze rozwiązanie niż to co mamy teraz. Tylko to niemożliwe. 

to było prowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, january napisał:

 

Nie wiem co tam się wyprawia na privach, ale tu nie było jeszcze ani jednego sensownego argumentu czemu niby AD ma nie brać trade-request. A wygląda na to, że oczywisty TR  Davisa w głosowaniu przepadnie.

 

Np np Alonzo mi na priv napisał że się na mnie śmiertelnie obraził więc nie poprze mojego wniosku:) 

Chociaż sam wcześniej o tym trade request Davisa wspominał:) 

Ta gra robi się pogrzana:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ja sie ponownie pytam, dlaczego moj glos ma sie nie liczyc?

Bo tak jest w regulaminie napisane:

11.7 - Trade Request jest skuteczny i zobowiązujący GMa który zawodnika posiada do wytransferowania go w przypadku uzyskania kwalifikowanej większości głosów 20 na 29 głosujących

5 minut temu, cvbe napisał:

Szulim od razu mówił, że będzie na nie ;) Tak więc reszta musiałaby być na tak, co jest raczej nierealne.

Bez sensu jest w ogóle ten punkt w takim razie. Bardziej oczywistej sytuacji nie będzie. Dużo osób głosuje na nie bo było przeciwko trade request i wprowadzenie tr które wymaga az 20 głosów, gdy samo wprowadzenie tr do regulaminu przeszło bodajże wynikiem 15-14 powoduje ze jest to bez sensu. 

 

Godzinę temu, january napisał:

 

Nie wiem co tam się wyprawia na privach

To że qcin, sylvinho i lbs głosują tak samo chyba Cię już nie powinno dziwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

 

 

To że qcin, sylvinho i lbs głosują tak samo chyba Cię już nie powinno dziwic

Trade Request to chyba najc***owszy pomysł jaki został tu wprowadzony celem odwzorowywania real NBA :) Przy każdym nazwisku dałbym na Nie :) A czemu Davis miałby odchodzić od Knicks to już w ogóle nie mam pojęcia, bo rozumiem ze miałby to zrobić by osiągnąć mistrzostwo, problem polega na tym, ze drużyn w których jego obecność zwiększyłaby szanse na tytuł są może 2-3, z czego tylko Minnesota, Miami  i Dallas maja assety by przekonać Knicks, a - strzelam w ciemno- Karpik nie odda Younga za Davisa, Tangiers Doncicia, a my nie oddamy Tatuma :) Stad gdzie niby Davis miałby chcieć odejść z Nowego Jorku? do Thunder? Cavs? czy Bulls? No osobiście nie sadze, z kolei Lakers nie maja żadnych assetow by negocjować. 

Jest jeszcze Houston które mogłoby być czarnym koniem, ale to w zasadzie wszystko, reszcie ten Davis potrzebny jak złoty sracz w budowlanym toitoiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Trade Request to chyba najc***owszy pomysł jaki został tu wprowadzony celem odwzorowywania real NBA :) Przy każdym nazwisku dałbym na Nie :) 

No i tu właściwie moglibyśmy zakończyć sens wrzucania tego do regulaminu bo jak osoby które były przeciwko tr wcześniej, tak podchodzą do tematu to tr nie będzie nigdy w tej grze;) 

38 minut temu, Alonzo napisał:

Tradycyjnie kłamiesz.

No w sumie nie napisałeś że się obraziłeś tylko w odpowiedzi na moje pytanie o poparcie tr Davisa zacząłeś coś pisac o mojej podłości, chamskosci i hipokryzji, wiec wybacz jeżeli wysnulem błędny wniosek:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

No i tu właściwie moglibyśmy zakończyć sens wrzucania tego do regulaminu bo jak osoby które były przeciwko tr wcześniej, tak podchodzą do tematu to tr nie będzie nigdy w tej grze;) 

nom, ja jestem przeciwko, patrząc po postach Januarego powinieneś wiedzieć dlaczego, a wydaje mi się ze wystarczająco argumentowałem dlaczego w przypadku Davisa taki TR jest zupełnie od czapy :) Odnosze wrażenie ze cześć GMow głosuje na tak, bo liczy ze jak już będzie konieczność oddania Davisa zgodnie z regulaminem to wydadzą swoje assety i pozyskają go za ~50% wartości a ten sam Davis zamieni siekierkę na kijek. To nie są licytacje komornicze :D 

Zgadzam się ze Davis mógłby być wiurwiony na to co się dzieje w Nowym Jorku, ale poza tymi zespołami które wymieniłem nie ma żadnego w którym Davisowi byłoby w jakimkolwiek stopniu lepiej niż jest w Nowym Jorku, to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Qcin_69 napisał:

 Tangiers Doncicia

Tangiers to ma akurat coś lepszego . Niezastrzeżony pick w 1 rundzie Knicks.

13 minut temu, Qcin_69 napisał:

 

Zgadzam się ze Davis mógłby być wiurwiony na to co się dzieje w Nowym Jorku, ale poza tymi zespołami które wymieniłem nie ma żadnego w którym Davisowi byłoby w jakimkolwiek stopniu lepiej niż jest w Nowym Jorku, to wszystko

No jeżeli to się ma sprowadzać do - to jest Nowy Jork i c***. To nie wiem co ja @cvbe, @ozzy110 i jeszcze paru innych GM-ów tu robimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

No jeżeli to się ma sprowadzać do - to jest Nowy Jork i c***. To nie wiem co ja @cvbe, @ozzy110 i jeszcze paru innych GM-ów tu robimy.

przeciez on nie mial na mysli miasta, tylko sytuacje kadrowa xd

a w niej jak slusznie zauwazyl 90 % ligi moze mi ssac pale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Tangiers to ma akurat coś lepszego . Niezastrzeżony pick w 1 rundzie Knicks.

No jeżeli to się ma sprowadzać do - to jest Nowy Jork i c***. To nie wiem co ja @cvbe, @ozzy110 i jeszcze paru innych GM-ów tu robimy.

aha, czyli wartość Davisa to pick z okolic loterii? serio ? :D 

//

Cavs Thunder Pistons i reszta nie chodzi ze są z zadupia, bo jak widzisz przykład Minnesoty czy Dallas które tez nie są najchętniej wybierane przez FA, tylko o to, se wy nie macie nic do zaoferowania Davisowi, przy założeniu ze chce odejść z Knicks do lepszego klubu, bo każdy z was jakby oddał swojego najlepszego gracza za Davisa to generalnie stałby w tym samym miejscu nadal jeśli chodzi o sile drużyny, czyli w dobrym przypadku był na poziomie obecnych Knicks- wiec po co Davis miałby tam odchodzić? 

Wymienilem drużyny które z miejsca wskoczyłaby tier wyżej gdyby oddały swoich topowych (no 2-3 najlepszego gracza + assety) za Davisa, a wymienione przez Ciebie kluby tego nie maja, za słabe zaplecze po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

aha, czyli wartość Davisa to pick z okolic loterii? serio ? :D 

//

Cavs Thunder Pistons i reszta nie chodzi ze są z zadupia, bo jak widzisz przykład Minnesoty czy Dallas które tez nie są najchętniej wybierane przez FA, tylko o to, se wy nie macie nic do zaoferowania Davisowi, przy założeniu ze chce odejść z Knicks do lepszego klubu, bo każdy z was jakby oddał swojego najlepszego gracza za Davisa to generalnie stałby w tym samym miejscu nadal jeśli chodzi o sile drużyny, czyli w dobrym przypadku był na poziomie obecnych Knicks- wiec po co Davis miałby tam odchodzić? 

Wymienilem drużyny które z miejsca wskoczyłaby tier wyżej gdyby oddały swoich topowych (no 2-3 najlepszego gracza + assety) za Davisa, a wymienione przez Ciebie kluby tego nie maja, za słabe zaplecze po prostu. 

Ja nie wiem, co takiego mają Knicks, czego nie mają inne zespoły. NIe mają kasy, nie mają picków i mają jednego all stara, który aktualnie nie gra w RL NBA. I to jest perspektywa w której Davis zaczyna 10 sezon w lidze. Sezon temu CM wrzucał highlighty Irvinga i Leonarda, a teraz wrzuca highlighty Mobleya i Bamby,. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Tangiers to ma akurat coś lepszego . Niezastrzeżony pick w 1 rundzie Knicks.

No jeżeli to się ma sprowadzać do - to jest Nowy Jork i c***. To nie wiem co ja @cvbe, @ozzy110 i jeszcze paru innych GM-ów tu robimy.

Ja podziwiam piękną grę Moranta i buduję mu ołtarzyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.