Skocz do zawartości

BeGM - Trade Request Anthonego Davisa - Obowiązkowe Głosowanie


cvbe

Anthony Davis - trade request  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wg Ciebie Anthony Davis składa trade request po wytransferowaniu z klubu Kawhi Leonarda i Kyrie Irvinga?



Rekomendowane odpowiedzi

Głosujemy nad trade request Anthonego Davisa.

Poniżej argumenty z tematu zbierającego głosy:

Cytat

Wydaje mi się, że to tylko formalność, ale przepisy przepisami, więc do rzeczy. Czas w końcu użyć tego narzędzia zgodnie z pierwotnym zamysłem.

Anthony Davis w New York Knicks w swoim najlepszym sezonie osiągnął 2 rundę play-offs.

Anthony Davis odszedł w RL NBA z Pelicans, bo… w swoim najlepszym sezonie osiągnął 2 rundę play-offs.

Knicks rok temu musieli do PO dostać się przez play-in. Teraz przed sezonem oddali Irvinga i Leonarda za Bena Simmonsa i Mobleya. Ich szanse na sukces w PO są w tej chwili żadne.

Sytuacje Davisa tutaj od tej z RL NBA w Pelicans odróżnia wyłącznie to, że Davis tutaj jest 2 lata starszy. No i był tu wciskany w wymianach przez Knicks jakiejś połowie ligi.

Anthony Davis swój ostatni kwiecień przed 30-stką wolałby spędzić w play-offs, a nie na rybach, więc myślę, że jedyną opcją jest tutaj wymiana.

Davis jest teraz w jeszcze gorszej sytuacji niż był w Pelicans kiedy składał trade request, w RL NBA a więc...

Składam oficjalny wniosek o trade request Anthony'ego Davisa

Proszę o potwierdzenie 6 GM-ów i jedziemy z głosowaniem.

@january @Eld @ozzy110 @MMM2121 @Ashigaru @BMF @tangiers

Pozostałych również zapraszam. Im szybciej to ogarniemy, tym szybciej przejdziemy do głosowania

Zachęcam do przedstawiania dodatkowych argumentów w tym temacie.

Głosowanie jest OBOWIĄZKOWE i trwa do 31.10.2021 do godz. 23.59.

@january @Eld jeśli możecie to podepnijcie chwilowo temat na górze.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january przypiął/eła ten temat
6 godzin temu, january napisał:

No jak AD nie złoży tutaj TR to możemy ten przepis w sumie wywalić.

Zgadzam się. Szkoda że tutaj obawa przed tym jak zareagujemy na potencjalne tr w przyszłości w rl nba ziona, townsa, czy aytona przekłada się na ocenę sytuacji. A dojdą tu głosy od tych którzy i tak byli przeciwko wprowadzaniu tr w tej zabawie lub mają problem z tym jaka jest później procedura. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Zgadzam się. Szkoda że tutaj obawa przed tym jak zareagujemy na potencjalne tr w przyszłości w rl nba ziona, townsa, czy aytona przekłada się na ocenę sytuacji. A dojdą tu głosy od tych którzy i tak byli przeciwko wprowadzaniu tr w tej zabawie lub mają problem z tym jaka jest później procedura. 

Szkoda, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Ja jestem na nie, bo Knicks i tak handlują na ten moment Davisem, nie jest to żadna tajemnica, więc po co Davis ma teraz robić jakieś halo w mediach? Co na tym zyska, skoro Knicks i tak nim handlują? A sytuacje Ziona i Townsa u nas są tak bardzo inne w stosunku do real, że nawet jakieś TR nie mają na nas żadnego przełożenia. Ayton? No może są jakieś podobieństwa, choć też nie wiem po co miałby składać TR. 

A jak tak bardzo chcecie jakieś TR, to u nas też są lepsi kandydaci - Westbrook i Draymond na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Szkoda, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Ja jestem na nie, bo Knicks i tak handlują na ten moment Davisem, nie jest to żadna tajemnica, więc po co Davis ma teraz robić jakieś halo w mediach? Co na tym zyska, skoro Knicks i tak nim handlują? 

W jakich mediach? Mamy jakieś media tutaj czy begm Ci już za mocno wjechało? :)

to że cm wysłał jakieś 15 ofert za Davisa w okienku to argument przeciwko trade request? Ciekawa logika. 

co zyska? Zyska pewność że w tym sezonie zmieni klub. Przecież to że Knicks szukali wymiany za Davisa i jej nie znaleźli nie oznacza że ja znajdą w najbliższym czasie. 

8 minut temu, karpik napisał:

 

A jak tak bardzo chcecie jakieś TR, to u nas też są lepsi kandydaci - Westbrook i Draymond na przykład.

Jak wysle Ci jakaś ofertę za Westbrooka na priv to zmienisz zdanie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

W jakich mediach? Mamy jakieś media tutaj czy begm Ci już za mocno wjechało?

Jaki Anthony Davis? Jakie trade request? Mamy tutaj jakiegoś Davisa czy begm Ci już za mocno wjechało? :)

4 minuty temu, fluber napisał:

to że cm wysłał jakieś 15 ofert za Davisa w okienku to argument przeciwko trade request? Ciekawa logika. 

co zyska? Zyska pewność że w tym sezonie zmieni klub. Przecież to że Knicks szukali wymiany za Davisa i jej nie znaleźli nie oznacza że ja znajdą w najbliższym czasie. 

Myślisz, że nikt sam nie złożył oferty za Davisa? 

c_m zjebał totalnie to offseason, nawet timing wymiany Kawhi był fatalny, czasu na wymianę Davisa nie starczyło. Co nie znaczy, że nie wymieni go w trakcie sezonu. Trzymanie Davisa w tym zespole nie ma sensu i c_m choć jest mocno past prime, to jest na tyle ogarnięty, że to wie. Na razie widzę to tak, że Davis spotkał się z GMem Knicks i obie strony ustaliły, że szukamy wymiany, co nie jest równoznaczne z TR. Jak Knicks będą się ociągać, to wtedy dopiero Davis może się zdenerwować i wziąć sprawy w swoje ręce. To, że się pospieszyliście z TR to nie moja wina. Ja oceniam sytuację na dzień dzisiejszy.

12 minut temu, fluber napisał:

Jak wysle Ci jakaś ofertę za Westbrooka na priv to zmienisz zdanie? ;)

A co Westbrooka ma interesować jakie oferty za niego dostajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

 

c_m zjebał totalnie to offseason, nawet timing wymiany Kawhi był fatalny, czasu na wymianę Davisa nie starczyło. Co nie znaczy, że nie wymieni go w trakcie sezonu. Trzymanie Davisa w tym zespole nie ma sensu i c_m choć jest mocno past prime, to jest na tyle ogarnięty, że to wie. Na razie widzę to tak, że Davis spotkał się z GMem Knicks i obie strony ustaliły, że szukamy wymiany, co nie jest równoznaczne z TR. Jak Knicks będą się ociągać, to wtedy dopiero Davis może się zdenerwować i wziąć sprawy w swoje ręce. To, że się pospieszyliście z TR to nie moja wina. Ja oceniam sytuację na dzień dzisiejszy.

Chętnie bym poczekał ale nasze tr daje 3 okienka na wymianę, czyli do końca tego sezonu. Nie uważam żeby to było szybko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, karpik napisał:

A jak tak bardzo chcecie jakieś TR, to u nas też są lepsi kandydaci - Westbrook i Draymond na przykład.

Co do Draya nie wiem, ale właśnie Westrbook, który w real NBA składający to co 3 razy z rzędu co rok, w czym jest rekordzistą tracący Sabonisa to nobrainer.

8 godzin temu, karpik napisał:

A co Westbrooka ma interesować jakie oferty za niego dostajesz?

Trade Request to chyba ważniejsze to co zawodnik sam o sobie myśli i tu RW chyba ma nadal wysokie mniemanie o sobie jako gracz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cvbe napisał:

Głos @Qcin_69 i @mac liczy się oczywiście jako 1 a głos @człowiek...morza nie liczy się wcale (xd) więc 11-4 za TR póki co.

a czemu moj glos ma sie nie liczyc?

nasze głosy chcąc nie chcąc liczą się pośrednio przy głosach za naszymi bilansami,

nadto, a przede wszystkim część głosujących tutaj jest równie zainteresowana tematem odejścia davisa jak ja.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cvbe napisał:

Wypada. Pomijając fakt, że głosowanie jest obowiązkowe, to nie wiem czemu byś nie miał głosować. Jeśli Ty nie, to Tecu też nie itd. Przemyśl temat i zagłosuj ;)

 

3 godziny temu, człowiek...morza napisał:

a czemu moj glos ma sie nie liczyc?

nasze głosy chcąc nie chcąc liczą się pośrednio przy głosach za naszymi bilansami,

nadto, a przede wszystkim część głosujących tutaj jest równie zainteresowana tematem odejścia davisa jak ja.

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cvbe napisał:

Myślałem, że nie mówisz serio i chyba inni też skoro nikt Ci nie odpisał. Czy choć w jednej sytuacji w beGM ktoś głosuje bezpośrednio na decyzje dotyczące własnego zespołu?

ale co to za argument, skoro nie ma analogicznej sytuacji?

skoro w głosowaniu bierze/biorą udział osoby, która pare razy składała mi oferte za davisa, to czym różni sie jej/ich stosunek do głosowania od mojego?

a o to chyba chodzi w glosowaniu, azeby bylo bezstronne/obiektywne?

daliscie regulaminowego farfocla, ktory ma kupe luk.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ale co to za argument, skoro nie ma analogicznej sytuacji?

skoro w głosowaniu bierze/biorą udział osoby, która pare razy składała mi oferte za davisa, to czym różni sie jej/ich stosunek do głosowania od mojego?

daliscie regulaminowego farfocla, ktora ma kupe luk.

No właśnie to częsty problem, że większośc głosowań jest postronna.

Ja bym np proponował elwariato - totalnie bezstronna osoba, nie mająca znajomych w naszej grze i dodatkowo właśnie brała w niej udział więc zna zasady.

I zamiast głosowań, jakiś kar etc, on by podejmował decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

No właśnie to częsty problem, że większośc głosowań jest postronna.

Ja bym np proponował elwariato - totalnie bezstronna osoba, nie mająca znajomych w naszej grze i dodatkowo właśnie brała w niej udział więc zna zasady.

I zamiast głosowań, jakiś kar etc, on by podejmował decyzje.

popieram, Wariat byłby świetny, o ile mniej jadu przy głosowaniach by było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.