Skocz do zawartości

Indiana Pacers 2021/22


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulujemy broniacym tytulu najbardziej ignorowanej druzyny forum ;-]
Moze taki los sredniaka z mniej popularnego miasta... albo ciezko cokolwiek pisac gdy 2 starterow wciaz nie dolaczylo do druzyny...?

Na szybko jak wyglada sytuacja ze skladem:
PG Brogdon / Mcconnell / Wanamaker
SG Levert [inj] / Duarte / Lamb
SF Warren [inj] / J.Holiday / Lamb
PF Sabonis / Brissett
C Turner / IJackson

Kluczowe pytania na sezon to:
1) na ktorych wingow stawiac na przyszlosc? Same krotkie kontrakty, a LeVert kolejny sezon jest polamany, Warren mial jakiegos mega pecha z kontuzja, wiec pewnie go odpuszcza jak Oladipo. Duarte ladnie zaczal, ale juz ma 24 lata, wiec bedzie max rolesem. Czy ta pozycja jest do zaorania i za 1,5 roku bedzie tu 2 nowych gosci? Na przyklad w wymianie za...
2) Turner i Sabonis podejscie nr 5, czyzby ostatnie?
Z racji dlugosci kontraktu jakas decyzja chyba musi zapasc w najblizszym roku...?
3) co wniesie nowy stary trener?
Czy powrot po 14 latach w to samo miejsce mozna nazwac powiewem swiezosci? ;->
Ciekawe czy Mavs beda zalowali jego odpuszczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duarte bardzo dojrzały jest i nie rozumiem tekstów tylko rols... Brogdon też wchodził jak miał 24 lata - obyśmy takich "rolsów" mieli ;)

Zdecydowanie brakuje im strzelby, jaka zaczynał być Warren a miał papiery LaVert, tyle że obaj kontuzjowani. To może być jeszcze fajna ekipa, choć aż się prosi o jakiś blockbuster deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosi to się od kilku sezonów żeby przytankować po jakiegoś Lamelo, Luke czy Younga, ale głupio bo przecież od wielu lat jest (tylko) fajnie. Plus to Pacers, tu się nie tankuje. 

Still, oglądam i kibicuje mocno. Pokładam wielkie nadzieje w nowym trenerze, może tu sobie sporo poeksperymentować przy całkiem solidnej rotacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

GM PAcers Pritchard robi wszystko by rozsadzić drużynę. Może Sabonis to nie jest gwiazda pokroju PG ale na pewno jest TOP25-30 graczem i cała wypowiedź Pritharda conajmniej dziwna

https://eu.indystar.com/story/sports/nba/pacers/2021/12/11/pacers-domantas-sabonis-reacts-presidents-search-real-star/6476546001/

Zwłaszcza jeśli uznałe, ze Oladipo gwiazdą był a Sabonis nie jest. Lepiej już niech oddadzą Sabonisa do dobrze zarządzanej organizacji. Trochę ma pecha Indiana z kontuzjami ale też duzo dziwnych ruchów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

GM PAcers Pritchard robi wszystko by rozsadzić drużynę. Może Sabonis to nie jest gwiazda pokroju PG ale na pewno jest TOP25-30 graczem i cała wypowiedź Pritharda conajmniej dziwna

https://eu.indystar.com/story/sports/nba/pacers/2021/12/11/pacers-domantas-sabonis-reacts-presidents-search-real-star/6476546001/

Zwłaszcza jeśli uznałe, ze Oladipo gwiazdą był a Sabonis nie jest. Lepiej już niech oddadzą Sabonisa do dobrze zarządzanej organizacji. Trochę ma pecha Indiana z kontuzjami ale też duzo dziwnych ruchów

ely a ty masz subskrypcje do tego ich indystar? : ) troszke zasmialem

te plotki nt jakis idiotycznych zachowan we FO malych marketow to trzeba brac zawsze z dystansem, bo dziennikarze ze swiecznika zawsze chca jakies gwiazdy po taniosci dla "swoich ulubionych druzyn".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, Kubbas napisał:

Indiana musi na prawdę rozpierdolic ten skład przegrac z tak osłabionym Miami w pełnym w składzie w takim stylu wstyd po prostu

Jak oglądałem mecz to chciałem to samo napisać... Niech płacza po McMillanie, który mega ogarniał tę ekipę - ale miał też i pecha do kontuzji kluczowych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@matek

I jak ci się oglądało Stephensona bo jak patrzyłem na te jego 20 pkt i ten rzut na koniec pierwszej kwarty to aż skakałem z radości. Niesamowita historia ,że gościu wraca z emeryturki o potrafi kopać tyłek gwiazdom tej ligi. Pacers niestety jest do gruntownej przebudowy. Nic tam nie działa. Ani GM ani Carlisle nie umieją tego poukładać więc pewnie Myles Turner poleci do Hornets ( dziwne ,że jeszcze nie doszli do porozumienia)lub Blazers .

W Indianie nikt nie pójdzie w ostry tank ala Thunder czy 76 ers więc pewnie tylko oddadzą Mylesa i może jeszcze jednego gracza np Warrena ( o ile będzie kupiec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ely3 napisał:

gościu wraca z emeryturki

Oj przepraszam, 31 lat, jaka emeryturka :)

 

Historia wspaniała, co tu dużo gadać. Kto jest na forum dłużej, doskonale wie ze Lance to mój człowiek i kibicuję mu od zawsze. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się dużo, byłem bardzo ciekawy po ogłoszeniu powrotu, jak będzie wyglądał. Zaskoczenie na plus, bo fizycznie wygląda lepiej, niż w Lakers. Samą grą się cieszę. Jak na yahoo zobaczyłem, że zagrał na Cavs, to mecz wjechał od razu. Tylko on się tak rusza ;) Szczerze mówiąc nie widziałem nawet sekundy z tych spotkań w Hawks. 

Pierwsza kwarta z Nets świetna. Dymał ich jak chciał, wjeżdżał na spokojnie jak LeBron. Do pełni zabrakło, żeby grali na Brooklynie. Nie spodziewam się, żeby zagościł na długo, ale spoko przygoda. Z drugiej strony wygląda rewelacyjnie, a w Pacers zawsze był traktowany inaczej, to jest jego dom. 

Turnera będzie mi szkoda, bardzo. Szczególnie, gdy wyląduje na jakimś zadupiu u Jordana. Szczerze mówiąc dla mnie to mogliby wypchnąć Sabonisa, ale tutaj wchodzi już kwestia sympatii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cyk Rick Carlise przyszedł robić za trenera i mamy najgorszy sezon od wielu, wielu lat w Pacers. Ciekawe. Gdyby to był jakiś Nate McMillan, to by został zwolniony jakby tak zaczął przygodę od 15-29. Widać renoma zrobiona na Dirku i ostatnio Doncicu jest niezłą ściemą. 
 

No teraz dwa mecze rezerwami wygrał ale gość nie ma moim zdaniem pomysłu na ten zespół i się miota - w każdym meczu stawia na inne konie itd itp

 

 


 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.