Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2021/22


Vice-kontorezerwowe

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgodzę się z Tobą ale szanuje odmienne zdanie. Bardziej chodziło mi o to że Luka świetnie gra z rollujacymi pod kosz centrami, można powiedzieć że pick and roll wzniósł na kolejny poziom (tak twierdzą eksperci i pokazują to zaawansowane statystyki), a Gobert nie grał z nikim nawet bliskim jego poziomu ( więc w tej sprawie akurat dywagacje kto lepiej rozgrywa są zupełnie zbędne.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kucharius1 napisał:

Nie zgodzę się z Tobą ale szanuje odmienne zdanie

Kultura dyskusji +10! Rzadkość na forach .. 

18 godzin temu, Kucharius1 napisał:

chodziło mi o to że Luka świetnie gra z rollujacymi pod kosz centrami

Prawda, ale to muszą być przy jego grze bardzo mobilni gracze, Gobert może nie jest wolny, ale... Mniejsza z tym, raczej chciałem powiedzieć, że ofensywy to nie poprawi, tylko defensywę. 

A co do samych p'n'r to nawet dziś Luka nie nie jest najlepszy w lidze. Kuriozalnie najlepszy jest... Mitchell, wysoko też... Conley, w topce oczywiście CP3,Trae, DDR, Brogdon ale też świetnie wygląda Simons. Luka to poziom Moranta bardziej. Zerknij sobie:

https://www.nba.com/stats/players/ball-handler/#!?sort=PPP&dir=1&CF=POSS*GE*6:GP*GE*40&SeasonType=Regular Season

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, dannygd napisał:

Kultura dyskusji +10! Rzadkość na forach .. 

Prawda, ale to muszą być przy jego grze bardzo mobilni gracze, Gobert może nie jest wolny, ale... Mniejsza z tym, raczej chciałem powiedzieć, że ofensywy to nie poprawi, tylko defensywę. 

A co do samych p'n'r to nawet dziś Luka nie nie jest najlepszy w lidze. Kuriozalnie najlepszy jest... Mitchell, wysoko też... Conley, w topce oczywiście CP3,Trae, DDR, Brogdon ale też świetnie wygląda Simons. Luka to poziom Moranta bardziej. Zerknij sobie:

https://www.nba.com/stats/players/ball-handler/#!?sort=PPP&dir=1&CF=POSS*GE*6:GP*GE*40&SeasonType=Regular Season

no to jak jest najlepszy to grubo, że postanowił nie podawać wcale jednemu z lepszych rolujących w lidze. 

gracze NBA nie przestają zaskakiwać mnie, ciekawe czy to jakiś prywatny beef, jakieś problemy w różnicy charakterów, czy donovan stwierdził po prostu że Gobert jest c***owy i mu nie może podawać :)

 

bo jak prywatny problem to trochę słabo o nim świadczy, jednak Gobert pewnie punktował zawsze w RS pod koszem, i zawsze te 14-18 dorzuci jak mu ktoś wykreuje okazje. 
 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

widzac jak katastrofalnie (szczegolnie w tych finalach konferencji) dallas broni (a raczej nie broni) blisko kosza i, ze nie ma zadnego rim-protectora nie wiem czy dobrym pomyslem nie bylalby proba sciagniecia mylesa turnera za tima hardawaya +pick.

myles jest mlodszy, dosiegla go stagnacja w indianie a taki transfer do dallas dalby mu nowa motywacje i rozwiazalby wiele bolaczek mavs.

braku tima mavs by nie odczulo,a trojki to i turner potrafi trafiac na fajnych procentach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, jordan20 napisał:

https://www.marca.com/baloncesto/nba/2022/06/27/62b9ef36ca47411c348b457f.html

fajnie,ze luca zaczal bardziej dbac o swoje cialo.

wg dziennikarzy schudl okolo 7 kg.

a od ostatniego meczu w nba nie mial nawet tygodnia wolnego tylko caly czas pracuje na silowni

Dobry prognostyk na najbliższy sezon 

Ale rok temu w reprezentacji też fajnie wyglądał a później...trochę gorzej ;)

Oby to sie przełożyło na formę od początku RS, bo w sumie jest o work ethic od bycia niekwestionowanym numerem jeden w NBA już od przyszłego sezonu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.