Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2021/22


Vice-kontorezerwowe

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, LAF napisał:

sam CP3, który był dagger w tym spotkaniu…

Bridges to ceglarz na potęgę jakich mało i jego cegłami można by obdzielić cały zespół masakra

…CP3 komentatorzy nie mieli słów aby opisać jego wyczyny boiskowe.

Bismarck nie pograł z Javalem bo centrzy Dallas to rosłe chłopy, ale pod koniec w chaosie, 

CP3 krył Lukę trzy razy w tym spotkanie i 0 punktów zdobył Luka. Aż strach pomyśleć co by było gdyby krył go cały czas ; D

Dobra teraz poważnie …. choć dajmy mu jeszcze chwile na dotarcie się z parkietem.

Dawno nie czytałem takiego opisu meczu. 
ps. Ja kiedyś tez myślałem z Bismack to Bismarck. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 24.01.2022 o 04:03, iglo13 napisał:

Czy jakiś statystyczny mózg z forum może mi wyjaśnić jak to sie stało że Mavs mają nagle topową defensywe w lidze? Starają sie, ale przecież skład jest praktycznie ten sam co rok temu

Ocena trenerów w NBA jest tricky i Kidd okazuje się lepszy od Carlisle :) 

Jak Doncic wróci do formy (29-10-10 na 58 TS% za ostatnie 14 meczów) to Mavs mogą być legit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2022 o 18:50, BMF napisał:

to Mavs mogą być legit.

Cuban się mocno stara by zniszczyć karierę Luce....

To ,że Porzingis go irytowałem słabym zdrowiem można zrozumieć ale mimo wszystko facet grał bardzo dobrze w obronie ostatnio po słabym początku sezonu. Mavs wyglądali całkiem całkiem po czym oddaje go za.......

Dinwidle ,który był koszmarny  w wizards i na dodatek gra na pozycji Brunsona

i Bertransa , który odkąd podpisał nową umowę to ani nie rzuca ani nie broni i w sumie obaj są szrotem i trzeba do nich dopłacać a tu oddaje się KP? Już mogli chociaż Kuzme zamiast Spencera wyciągnąć albo KCP a wybrali chyba dwóch najgorszych graczy Wizards

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ely3 napisał:

Porzingis go irytowałem słabym zdrowiem

Przecież Luca wyjątkowo nie trawił jednorożeca i było oczywiste, że trzeba ich rozdzielić. Łotysz ma ciągle minę jak ostatni jełop. Trejd pokazał jego wartość na rynku. Jest szrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.basketball-reference.com/contracts/DAL.html

po przedluzeniu w piatek przecietniaka jakis jest finney-smith (55/4 lata) dallas w przyszlym sezonie wydadza na swoj roster ponad 150 mln w tym 63 na taki szrot jak bertans,spencer,hardway czy bullock.

oby luca wytrzymal w dallas max jeszcze 1 sezon, bo szkoda jego wybitnych umiejetnosci na gre z takimi marnym rosterem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finney Smith jest bardzo niedoceniany, a jednocześnie bardzo ważny dla drużyny. Idealny jako 4-5 gracz S5. Bullock świetnie broni i sie odblokował jeśli mówimy o rzucie. Obaj przydatni, obaj powinni zostać. Taki kontrakt za DFS to wręcz steal dla mnie. Uratowali troche trade deadline 

Jasne że wydatki są duże, ale ja bym wymieniał Bertnasa(ale może w Mavs sie ogarnie), Klebera, Powella, THJ. Z drugiej strony wszystkie te kontrakty są przystępne, łatwo bedzie kogoś wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
21 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

niezwykle naiwne jest myślenie, że skoro teraz udaje się wygrywać bez pomocy KP, to w PO będzie podobnie gdy Twoimi najwyższymi graczami będą Powell i Kleber

PO to czas gdzie gra sie niskimi piątkami wiec jakoś to będzie. Ale masz racje, z grą to tak średnio. Szczegolnie rzut Klebera to jest co mecz zagadka. Na obecną chwile najlepsze w obu panach jest to że mają bardzo fajne kontrakty pod wymiany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam się dzieje w tym Teksasie?

Mavs 77 punktów z czego 31 Doncicia. Szczerze przyznam, że jego mega długi kontrakt aż do sezonu 26/27 staje się mało optymistycznym scenariuszem jeżeli mówimy o rozwój tego zawodnika (nie urażając fanów, bo sam bardzo lubię Mavs).

Dallas mają zapchany Payroll 217mln kontraktem Doncicia (oczywiście, że to było oczywiste, że jeżeli taki zawodnik chce u Ciebie grać to go podpisujesz). Jestem bardzo ciekawy jak wygląda przyszłość Mavs i jak będzie przebiegała dalsza "przebudowa" pod Lukę.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio media wspominają o zainteresowaniu Gobertem, w nadchodzącej przerwie po sezonie.

Na minus gra tu wysokość kontraktu i wiek koszykarza. Dorzucić by trzeba było jakieś first picki, bo koszykarzy mamy raczej tylko do wyrównywania kontraktu, a nie o realnej wartości transferowej. 

Z plusów na pewno wzmocnił by defensywę pod koszem, co kuleje od wielu sezonów. Jakby nauczył się rollować do kosza podczas zagrań Luki, to dało by niepowstrzymane combo, gdzie obrońcy mieli by do wyboru krycie olbrzyma pod koszem albo dać przestrzeń Donciciowi. Wiadomo że Francuz mistrzem ofensywy nie jest, ale też nie grał nigdy z PG tego kalibru, bo Donovan woli rzucić z połowy niż oddać piłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kucharius1 napisał:

Francuz mistrzem ofensywy nie jest, ale też nie grał nigdy z PG tego kalibru

Eee już bez przesady, Luka jest zajebisty w ofensywie, ale samo rozegranie to nie poziom Magica czy Stocktona. Rubio czy Conley to świetni rozgrywający, gdzie szczególnie ten pierwszy jest first pass top graczem. Luka po prostu lepiej pasuje do dzisiejszego stylu gry, gdzie dodatków size daje mu wiele przewag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.