Skocz do zawartości
Vice-kontorezerwowe

Dallas Mavericks 2021/22

Rekomendowane odpowiedzi

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Szybkie pytanie, i szybka odpowiedz

Czego nie będzie w Mavericks na koniec sezonu z tego obrazka?

odpowiedz:  Jasona Kidda, i Pucharu Larrego O'Briena 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po początku meczu z Raptors myślałem ze znowu będzie wpierdziel i beka, ale towarzystwo sie ogarnęło. KP nawet coś tam porobił w obronie. Mavs stracili swój flow w ataku. Jakoś tak pod wodzą Kidda jeszcze nie wiem czego sie można spodziewać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, iglo13 napisał:

Po początku meczu z Raptors myślałem ze znowu będzie wpierdziel i beka, ale towarzystwo sie ogarnęło. KP nawet coś tam porobił w obronie. Mavs stracili swój flow w ataku. Jakoś tak pod wodzą Kidda jeszcze nie wiem czego sie można spodziewać

Bo Raptors to zespół bazujący na atletyżmie ale który pod koszem ma straszną biedę... I dlatego dostawali wczoraj tyle bloków od centrów Bostonu a i dziś KP mógł sobie dać radę... No I raptors w tej drugiej połowie wyglądali jakby im prąd odcięło. Do tego HCO w wykonaniu Raptors na początku tego sezonu jest koszmarne... Więc postawienie strefy przez Mavs prawie zawsze zatrzymywało ich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ely3 napisał:

No I raptors w tej drugiej połowie wyglądali jakby im prąd odcięło. Do tego HCO w wykonaniu Raptors na początku tego sezonu jest koszmarne... Więc postawienie strefy przez Mavs prawie zawsze zatrzymywało ich

tak, było widać ze Raptors grają b2b, strasznie osłabli w 2 połowie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi