Skocz do zawartości

Random shit 21/22


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Koelner napisał:

Co się stało z dress codem coachów? kiedyś jak George Karl odstawił się w Jersey Denver to dostał karę a teraz znieśli ten przepis oficjalnie ?

A dress code zawodników i to grających?

Jakiś clown sobie zakłada buty z jakimiś przesłaniami politycznymi.

To mnie mocno zaskoczyło, bo myślałem, że jest tylko jakaś lista firm dopuszczonych jako możliwe buty, a tu np można by sobie zagrać w jakiś zwykłych trzewikach promując jakieś mało znane marki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma i z tego co wiem nigdy nie było takiej listy, każdy mógł grać w takiej marce w jakiej chciał. Jedynie do niedawna były restrykcje dot. kolorystyk, które luzowano, luzowano aż w końcu się ich pozbyto. Został za to przepis w myśl którego każde logo stron trzech musi zostać zaakceptowane przez ligę zanim pojawi się na bucie jak np. logo PlayStation na butach PG13.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.11.2021 o 10:36, BMF napisał:
Triple double to najbardziej rakotwórcza statystyka ever. 

W TVN właśnie powiedzieli, że LeBron z ,,łatwością bije kolejne rekordy'' i ,,w przegranym meczu z Utah Jazz 96-118'' (grali z Memphis i było 95-108) LeBron popisał się ''niesamowitym osiągnięciem'' notując 100. triple double jako 5. gracz w historii, i na pewno będzie bić ''kolejne rekordy''.

Jak u Kurskiego nie hype'ują Westbrooka, to ***** **n za promocję tej g...o-statystyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, kcp78 napisał:

Wyjątkowo łatwy terminarz + remisja raka (nieobecność Greena) zrobiły swoje 😉... 

Że co? Rockets pokonali Nets, Hornets i Bulls .. Nie nazwałabym tego łatwym a co dopiero wyjątkowo łatwym terminarzem.. Do tego Pelicans ostatnio to też nie jest łatwy rywal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ely3 napisał:

Że co? Rockets pokonali Nets, Hornets i Bulls .. Nie nazwałabym tego łatwym a co dopiero wyjątkowo łatwym terminarzem.. Do tego Pelicans ostatnio to też nie jest łatwy rywal

nie rozsmieszaj mnie. 2 razy okc, magic, pelikany, grajacy w kratke brooklyn (ich b2b), bobcats (typowy sredniak) i bulls, przy czym 6 z tych siedmiu spotkan grali u siebie i ani razu b2b. niemniej nie musisz tego nazywac 'latwym terminarzem', jesli nie chcesz...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, kcp78 napisał:

nie rozsmieszaj mnie. 2 razy okc, magic, pelikany, grajacy w kratke brooklyn (ich b2b), bobcats (typowy sredniak) i bulls, przy czym 6 z tych siedmiu spotkan grali u siebie i ani razu b2b. niemniej nie musisz tego nazywac 'latwym terminarzem', jesli nie chcesz...

Powtarzam aż 3 zwycięstwa z 7 byłyz czołówką Wschodu .Bulls, Nets i Hornets to nie są słabe ekipy.Ba Bulls w pełnym składzie to TOP3 Wschodu. Nets bez Duranta to nadal TOP 3 Wschodu. A Hornets to jedna z lepszych ekip. Nie wiem gdzie Ty widzisz tych rywali jako słabych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.