Skocz do zawartości

Power ranking albo kto ma szanse na wygranie NBA


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Główny faworyt

Nets – Wiadomo ,że Irvinga w tym zespole już nie ma / za chwilę nie będzie . Wiadomo ,że Harden sporo straci na nowych przepisach… Ale tak naprawdę duet Harden-Durant generuje ogrom łatwych pozycji. Do tego Cam Thomas wygląda kozacko. Millsap, Blake…. Trudno wskazać słabe punkty w Nets. A jeśli jeszcze za Irvinga dostaną cokolwiek sensownego to chyba tylko kontuzje mogą im zabrać tytuł

 

Powalczą o finał i tytuł

 

Bucks – bronią tytułu. Poniesli drobne straty jak PJ ale kto widział finały i PO ten wie ,że on nie wnosił tak dużo a w ataku był wręcz ujemnym graczem. Teraz Nets pozyskali Graysona, Hilla.. Jakby nie spojrzeć wzmocnili swoją obrone na obwodzie. Ich główna bolączka to nadal to ,że oni skupiają się na obronie pomalowanego i sami żyja z ataowania pomalowanego więc dla nich zespoły rzucające dużo za 3 z dobra obroną podkoszową to pięta achillesowa więc takie Nets czy potencjalne Golden mogą ich szybko odprawić ,. Ale mistrz to mistrz. Giannis nabrał pewności ,że jego sufit jest dwa piętra wyżej od każdego kto nie ma na imie Luka

 

Heat – wzmocnili mocno obronę… Rozegranie.. Tam nadal duży znak zapytania jeśli chodzi o zdobywanie punktów w HCO ale oni chyba jako jedyni mogą bronić każdego na parkiecie… W obronie stworzyli ośmiornice ale ten atak wciąż budzi moje wątpliwości

 

Jazz – pewnie będę niesprawiedliwy bo jednak 3 rok z rzędu ponoszą szybką porażkę w PO mając rywala na widelcu . Ale z drugiej strony Mitchell udowadnia ,że w PO jest bestią ( dopóki nie skręcił sobie kostki to był nie do zatrzymania przez Clippers mimo, ze ci go czasem potrajali) .. Do tego wzięli sobie dwóch graczy Paschall Gay mogących z łatwością grać jako small ball. Butler Hughes powinni zapewnić dobre minuty w przypadku odpoczynku kogoś z duetu Conley-Ingles ( wygląda na to ,że Snyder i Jazz często będą ich sadzać na odpoczynek). Większa głębia niż rok temu. Nadal wszyscy poza Gobertem i Whitesidem będą zasypywać rywali trójkami. W RS powinni znowy być TOP3 ligi . W PO nie wiem

 

Suns- może i będą jakieś małe kwasy w temacie Aytona skoro inni już dostali przedłużenie ale w dzisiejszej koszykówce to nie Ayton decyduje o sukcesie ale właśnie taki Mikal z Crowderem.. Czy nawet ten Shamet. O ile CP3 będzie w zdrowiu to Suns powinni być minimum w tej drugiej rundzie. Właściwie nie widze za dużo ich słabych punktów poza właśnie zdrowiem. Mają wielu dobrych zadaniowców. Dobrych obrońców na obwód . Najlepsze w lidze rozegranie. I nawet ten Booker podejmuje coraz lepsze decyzje pod presją a miał z tym przez lata spory problem

 

Lakers- Oj Lakers przyprawiają mnie o ból głowy. I nie chodzi o ich wiek ale o kompatybilność na parkiecie. Westrbrook to szkodnik jakich mało w tej lidze. Nie widze synergii pomiędzy nim a Jamesem poza faktem ,że w kontrach powinni być najlepsi w lidze ale HCO? Lakers nie ma najlepszego zdrowia co widać już na dzień dobry z THT… Stracili sporo na obronie ale dużo zyskali jeśli chodzi o rzut za 3. Rok temu uważałem ich za pewniaków ale kontuzje i niewypały transferowe dały inny rezultat . Więc teraz może być odwrotnie. Tzn będą zdrowi a to co uważam za niewypały transferowe okaże się strzałem w 10

 

Mavs- Luka już jest nr 1 albo nr 2 w lidze( to zależy jak kto lubi Duranta) i on nawet bande nieudaczników wprowadzi do PO … Dallas mają swojego Irvinga bo Trey nie chce się zaszczepić i Dallas chce go przehandlować ale nie ma na niego kupców.. W sparingach atak Dallas wygląda niesamowicie ( ale widziałem tylko dwa mecze ). Duzo zależy od zdrowia KP ale Doncic jest niesamowity i będzie tylko lepszy

 

Warriors – Klay najpewniej wróci w okolicy Świąt.. Wiseman nie wiadomo ale Golden ma dwóch młodych graczy z TOP10 draftu i zdrowe BIG 3 więc Draymondowi będzie się dbardziej chciało. Pozbyli się kilku szkodników a pozyskali Otto Portera który jak na razie wygląda bardzo dobrze. Właściwie jeśli Klay ma jeszcze cokolwiek w baku to stawiałbym ich nawet wyżej od Lakers czy Jazz ale tak naprawdę to może Thompson już się będzie tylko snuł po parkiecie i będą tylko trochę lepsi od zeszłorocznej wersji

 

Hawks- lubię w jaki sposób się Atlanta rozbudowała i tylko żałuje ,że nie ma tam Doncica ale….Hawks nadal nie przepłaca za swoich zawodników. Collins tańszy niż Allen. Huerter tańszy niż Gordon. Capela I Trae przedłużeni. Trzon niezmiennie mocny a jeszcze mają potencjał na rozwój. Trener ich świetnie układa .Trochę mieli szczęścia w te PO ze zdrowiem ale z drugiej strony oni się wbili do finału Wschodu mając jeden z młodszych składów

 

PO tak więcej niż pierwsza runda nie

 

Nuggets—nie wiem kiedy i w jakiej formie wróci Jamal. Nie wiem czy Nuggets nie będą próbowali po drodze oddawać graczy typu Dozier ale bez Murraya Denver nie powinni zagrozić najlepszym na  Zachodzie.. Gordon w PO też potwierdził swoje wady . Denver ma sporo pecha i ten sezon raczej będą słabsi niż rok temu. No chyba ,że Porter eksploduje i rzeczywiście wskoczy do TOP 20 graczy tej ligi

 

Blazers – z jednej strony wzmocnili się Nance Jr z drugiej strony mają kolejnego kluczowego gracza o wątpliwym zdrowiu. Do tego trudno powiedzieć co się zacznie dziać w klubie jeśli początek sezonu nie będzie udany. Wciąż nad nimi wisi niezadowolenie Lillarda i choć jego umowa jest pokaźna to jestem pewien ,że kilku chętnych by się znalazło

 

76ers – nie wiem czy relacje wewnątrz klubu da się odbudowac. Czy Ben będzie udawał ,ze gra czy jednak na poważnie wróci do drużyny… Ale 76ers bez poważnej wymiany nie ma szans by poprawić swój wynik a może nawet i to być trudne. Joel jest coraz lepszy ale wsparcie które ma w klubie jest delikatnie mówiąc wątpliwe.  Drummond zamiast Howarda? Niang będzie fajnie pasował do Joela ale już do Drummonda niekoniecznie

 

Celtics – Boston tak nie do końca wie w którym kierunku chcą się rozwijać. Wrócili do Ala ale przecież maja Roberta III. Pozbyli się Kemby ale i Fourniera.. s5 będzie mocne ale ławka Celtów nie wygląda dobrze … I nie wiem kto tam będzie zdobywał punkty. Do tego nowy trener jeszcze bez doświadczenia . Mam wrażenie ,ze popadli w przeciętność i zamiast obudowywać swój zdolny duet młodziaków to szukają oszczędności i próbują przeczekać i tak naprawdę to nie wiem czy nie mam ich za wysoko bo dla mnie to raczej kandydat do play-in

 

Clippers – coraz więcej znaków wskazuje ,że Leonard nie wróci w trakcie sezonu więc Clippers z automatu będą w play-in i choć wciąż tam jest sporo talentu to oni mogą nawet nie być w PO. Zachód jest mocny wiele młodych ekip puka do niebios bram i Clippers mogą mieć najtrudniej z tych co rok temu byli w PO

 

Knicks – Z jednej strony zrobili fajne ruchy. Kemba po taniości… Fournier który miał świetne Igrzyska … Ale TT słynie z tego ,że zajeżdża swoje gwiazdy a Walker nie słynie z żelaznego zdrowia. Do tego Randle już może nie powtórzyć ta świetnego sezonu w rzutach z dystansu. Jeśli wszystko pójdzie po ich myśli to mogą być  w drugiej rundzie ale jak wiele pójdzie źle to będą w play-in

 

Play-in

 

Kings- No kiedy jak nie teraz. Drugi draft z rzedu udany. Fox , Halliburton Mitchell to fajny trzon… Kings jak mało kto ma potencjał do wymian. Bagley, Hield . Oni mogą pozyskać kogos sensownego pod kosz. Ba oni mogą też przebić każdą ofertę potencjalną za Lillarda czy Simmonsa.. Ja w nich wierzę ale czy oni wierza w siebie?

 

Raptors – Właściwie to oni chyba nie wiedzą czy się przebudować czy jednak udawać ,że coś znaczą. Oddali Lowryego. W drafcie wybrali Barnesa. W zdrowiu i znowu w Kanadzie powinni być groźni ale czy oni naprawdę cchą być w PO to pewny nie jestem

 

Pacers – Zespół środka od lat ale nie trafili z trenerem. Do tego Brogdon chyba trochę opuści meczów. Nadal Sabonis nie pasuje do Mylesa a przynajmniej żaden trener tego nie ogarnął bo potencjał by pasowali do siebie jest. Powinno być lepiej niż rok temu ale nie wiem czy to wystarczy by wejść do PO

 

Bulls – mocna przebudowa ale też tak naprawdę oni startowali z niskiego pułapu. Możliwe ,że to jest ten moment kiedy wszystkie elementy układanki zaskoczą i DeRozan wprowadzi ich do PO…Sparingi wyglądały dobrze ale sparingi to nie jest prawdziwe NBA . Ze wszystkich drużyn z tego poziomu widze u nich największy potencjał do powtórzenia sukcesu Suns ( oczywiście nie na taką skalę jak Phoenix) tj z niebytu wskoczyć do czołówki konferencji

 

Grizzlies- nie rozumiem ruchów Memphis w to lato. Tak jakby sukces przyszedł im za wcześnie i postanowili zrobić krok w tył. Raczej się osłabili niż wzmocnili. Culverowi nawet nie dali 4 roku umowy. Robili dobrze czołówce ligi sami biorac niechciane umowy. Morant to świetny gracz ale w tym sezonie będzie im ciężko powtórzyć  zeszłoroczny sukces

 

Pelicans--- to jest coś niesamowitego ale mając gracza TOP 15 Nowy Orlean może kolejny rok nie być nawet w play-in..Graham zamiast Lonzo to raczej fatalny pomysł. Choć Valanciunas zamiast Adamsa już lepszy… Zion moim zdaniem może nawet zostać wybrany do drugiej piątki ligi ale i tak NOP mogą do końca walczyć o bycie w PO

 

Hornets – LaMelo to najlepszy gracz ostatniego draftu. Charlotte powoli buduje sobie dobry zespół i mają szanse powtórzyć sukces Hawks ale nie wiem czy to już będzie w tym roku. Play -in powinno być  

 

Timberwolves- Minnesota ma talent. MA wielu młodych , którzy jak Edwards powinni być lepsi ale ten skład mnie nie przekonuje . Brak im weteranów , brak im solidności w obronie…

 

Wizards -jest Beal, jest Dinwidle podoba mi się Gaford ,którego zresztą przedłużyli ale jakoś całość tego projektu mnie nie przekonuje . Pozbycie się RW na plus ale Wschód wydaje się trochę mocniejszy niż rok temu ale Waszyngton może znowu walczyć do końca o PO i prawie na pewno będą w play-in

 

 

Walka o jak najwyższą pozycję w drafcie

 

Rockets, Pistons, Magic, Thunder, Cavs, Spurs

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, rw30 napisał:

pokażesz jakąś taką akcję Hardena z ostatnich lat na video? 

już kiedyś pisałem, on tak nie robi, chyba że ta zamiana jest szersza niż to, o czym mi wiadomo

To uwzględnia każdy nienaturalny ruch atakujacego a nie tylko przy rzucie za 3 np taka akcja Hardena kiedy on widzi wystawione ręce obrońcy i robi ruch z piłką zahaczając o te ręce już nie bedzie gratyfikowany gwizdkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamilcz. Flopujący gibon nadal ma 2 wymuszenia per mecz i nadal przoduje w oszukiwaniu sędziów. 150 clipów z ostatnich 2 lat można by tu wkleić jakby się komuś chciało. Nóżki do przodu, naturalny shooting motion tiaa... Przy wjazdach na kosz kreowanie kontaktu, wplątywanie łap i miny.

 

Harden tak już nie robi ! Pokażcie mi klip z ostatnich lat ! No z przed tygodnia idealnie to o czym pisze @ely3

 

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2021 o 22:56, ttr napisał:

Zamilcz.

 

wiesz, tutaj to nie jest raperska ustawka ani flejmy pod sklepem monopolowym, żeby kto komu dojedzie lepszym textem był zwycięzcą. Oczywiście, jeśli wolisz tako dyskusję to ci nie zabronię, ja nie będę w to wchodził. Ale jak odpowiesz nie na temat, i 'zamilcz' jest najmocniejszym punktem twojego posta, to wg. mnie (i pewnie wg. paru innych znających się na koszykówce userów) trochę LOL. Bo cała reszta, którą napisałeś / wkleiłeś (filmiki) jest właśnie albo nie na temat, albo błędna.

 

żeby było po kolei I TO BARDZO WAŻNE, PROSZĘ UWAŻNIE PRZECZYTAĆ: moje pytania do @ely3 były nt. tego jak zmiany w przepisach wpłyną na grę Hardena, bo wg. mnie nijak (acz nie znam dokładnie tej zmiany w przepisach, więc mogę się mylić, dlatego prosiłem o doprecyzowanie w razie gdybym o czymś nie wiedział), gdyż Harden nie wykonuje dive'ów  w stronę obrońcy po fake'u, gdy obrońca w niego nie wpada.  

 

W odpowiedzi, oprócz jakże rzeczowego i znamionującego wiedzę w temacie 'zamilcz' otrzymuję 3 filmiki:

 

1:

 

W dniu 19.10.2021 o 22:56, ttr napisał:

 

 

 

no flop jak nic (przypomne, flopowali w tej lidze LeBron James, Michael Jordan jak i Bol Bol, nie wiem co tu takiego wyjątkowego Harden zrobił), gdyby był challenge został by ten gwizdek poprawiony. Ale to odpowiedź nie na temat, bo ja nie pytałem 'czy James Harden nigdy nie flopuje?', więc zupełnie nie rozumiem co to video tu robi, chyba po prostu że ktoś chciał wylać swoje żale & okazać niechęc wobec jakiegoś zawodnika. Wtedy ok, spoko, choć nie wiem czemu to w odpowiedz na mój akurat post.

 

...dalej...2:

W dniu 19.10.2021 o 22:56, ttr napisał:

 Nóżki do przodu, naturalny shooting motion tiaa...

 

 

 

no to jest gruby LOL. Parę miesięcy temu już  pisałem w tej sprawie, podaję link 

 

w ogóle wydaje mi się ze dyskutowałem z tobą bezpośrednio w tej sprawie też, i to też nt Hardena, ale aż tak mi się szukać nie chce. Jako,że nie wiem na ile forma pisana do ciebie trafia, a w dyskusji zdajesz się preferować filmiki, wrzucę też filmik dla Ciebie:

 

zobacz gdzie znajdują się jego nogi po fadeawayu. Albo może jeszcze ten:

 

 

no, to myślę że mamy już wyjaśnioną mechanikę ciała ludzkiego przy rzucie typu fade-away. Choć oczywiście nie zabronię ci twierdzić, że James Harden jako pierwszy wysuwa nogi do przodu przy tego typu rzucie.

i jedziemy dalej, filmik #3, ale zanim filmik to jeszcze...:

Cytat

Harden tak już nie robi !

nie 'już tak nie robi'. On nigdy tak nie robił.

 

No i teraz już....#3:

W dniu 19.10.2021 o 22:56, ttr napisał:

 

 Pokażcie mi klip z ostatnich lat ! No z przed tygodnia idealnie to o czym pisze @ely3

 

 

 

LOL.To chyba właśnie nieoficjalnie się nazywa JAmes Harden rule, czyli wyjście do rzutu gdy nawet wcześniej się nie planowało rzutu, ale gość walczy over the screen by ścignąć driveującego zawodnika spodziewając się drive'u właśnie (więc przebija się over the screen z dużą energią, nie biorąc pod uwagę że shooter wyjdzie w górę i tenże obrońca wpadnie w niego). Zasada ta została zmodyfikowana bodajże latem 2018 bądź 19 (z kwalifikacji jako shooting foul, dający często 3 rzuty) na non shooting foul. Też z kimś o tym niedawno dyskutowałem, ale nie umiem znaleźć. Rozmawiałęm o tym z Tobą nie tak dawno::

Tylko zę tu nie ma żadnego nienaturalnego ruchu w stronę obrońcy, a jedynym świadczącym o ruchu w stronę obrońcy czynnikiem jest błędny komentarz komentatorów, którzy bardzo się chcieli pochwalić że poznali najnowsze zmiany w przepisach. 

 

 

Także jakbyś chciał jeszcze odpowiedzieć na pytanie jakie wcześniej zadałem @ely3 to proszę bardzo, ale nie trać już więcej mojego czasu odpowiedziami i wynurzeniami nie na temat.

 

 

*******************************************

 

teraz w odpowiedzi do @LeweBiodroSmoka

W dniu 19.10.2021 o 23:11, LeweBiodroSmoka napisał:

....jak będziesz tęsknić 

co ? 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2021 o 23:11, LeweBiodroSmoka napisał:

.... to nagram Ci k**** kompilacje

to nagraj czy  rób co tam chcesz jeśli masz ochotę odpowiedzieć na moje pytanie / wątpliwość (przy czym przypomnę, chodzi mi głównie o 'po zmianie przepisów' czyli zaczynając od preseason 2021), obojętnie, ale o co ci  chodzi gościu z jakimiś tęsknotami? 

W dniu 21.10.2021 o 19:26, ignazz napisał:

Nie pajacuj bo bronisz przegranej sprawy. Nawet w USA zastanawiają się czy to nie nazwać Harden rule. 

dzięki za cenny głos w dyskusji zią. pozdrawiam

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rw30

Za zamilcz przepraszam jeśli uraziło Cię to słowo lol. W żaden sposób nie miało być to ofensywne, ale faktycznie mogłem np napisać "daj spokój".

 

W dniu 19.10.2021 o 22:05, ely3 napisał:

Że atakujący już nie dostanie faulu jeśli wykona nienaturalny ruch w kierunku zawodnika broniacego

W dniu 19.10.2021 o 22:18, ely3 napisał:

To uwzględnia każdy nienaturalny ruch atakujacego a nie tylko przy rzucie za 3 np taka akcja Hardena kiedy on widzi wystawione ręce obrońcy i robi ruch z piłką zahaczając o te ręce już nie bedzie gratyfikowany gwizdkiem

W dniu 19.10.2021 o 22:07, rw30 napisał:

pokażesz jakąś taką akcję Hardena z ostatnich lat na video? 

już kiedyś pisałem, on tak nie robi, chyba że ta zamiana jest szersza niż to, o czym mi wiadomo

Ok Harden tak nie robi. Nigdy nie robił. Fadewaye Jordana i Kobiego mnie przekonały. No i faktycznie nie zrozumiałem o czym dyskusja. Muszę poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem.

2 godziny temu, rw30 napisał:

gdyż Harden nie wykonuje dive'ów  w stronę obrońcy po fake'u, gdy obrońca w niego nie wpada.  

Firmóweczka ❤️ Wiele razy w czasach Houston za takie zagrania pachniało Metta World Peacem jak Harden szedł rzucać osobiste.

Czyli to jest naturalny shooting motion tak? Fadewaye Kobiego i MJa dowodem bo oni tez wyciągali nogi do przodu przy rzucie.

Jeśli to nie jest nienaturalny ruch w kierunku zawodnika broniącego to ok masz rację, Harden tak nie robi/robił. No tylko, że to nie prawda.

https://fivethirtyeight.com/wp-content/uploads/2021/10/Harden-Clip.mp4

https://streamable.com/h24g4

Tu też wszystko git.

Lista rzeczy, których Harden nie robi.

kicking leg at abnormal angle - check.

hooking defender with off-arm - check

Launching into defender - check.

Wszystko w terminologii sędziowskiej. Lista wymuszeń, z których Harden nie korzystał. Tak się po prostu zdarzyło, że był najczęściej faulowanym zawodnikiem w lidze za 3 z przewagą jakiś 600 FTs swego czasu. Z niczego się to wzięło. Jesteś mocno biased więc z mojej strony EOT. Nie chce mi się czytać jak ktoś próbuje wymyślić kwadratowe koło i insynuować, że ktoś nie zrozumiał tematu/zmian w przepisach LOL.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę już cytował, bo szkoda czasu

 

nie napisałem że 'zamilcz' mnie obraża, tylko że śmieszy mnie taki sposób prowadzenia rozmowy . Dlatego tym zabawniej czyta sie potem twoje ironiczne 'Muszę poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem.' . No, nie musisz, ale pewnie by nie zaszkodziło.

spoko, że nie odniosłeś się do tego, że żaden z 3 filmików (2.5 bo można tam dywagować czy nie wyrzucił celowo mocno do przodu przy fadeawayu, ale tu dochodzi specyfika fadeawaya, którą zupełnie ignorujesz) które wrzuciłeś wcześniej nie był na temat, tylko zacząłeś wrzucać kolejne. No,  słusznie założyłeś że nie będę każdego kolejnego komentował.

Ja ci piszę, że Harden nie dive'uje (myślałem, że rozumiesz, co znaczy dive po angielsku, ale być może się myliłem), ty mi w odpowiedzi na to wrzucasz filmik, gdzie wystawia nogi.....

a, i jeszcze nabijasz się że 'filmiki z Kobem i Jordanem mają być dowodem na cokolwiek' ?????

 

no i pretensje, że Harden miał dużo wolnych.....  ojp

 

bez sensu rozmowa, naprawdę

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez sensu bo styl w jaki gra Hardy każdy widzi. A twoja obrona Stalingradu jest bez sensu. To tak jakby fan Shaqa tworzył teorie ze Kaktus rzucał świetnie wolne a na filmiki czy argument o definicji hack a shaq zrobił fikołka krasomówczego  i udawał ze to przypadek i zbieżność nazwisk a rzuty niecelne to złośliwość wklejajacwgo dany film. Podpowiem ze jeszcze możesz próbować kolejnych kontrargumentów typu. shaq miał za duże dłonie. A ogólnie gdyby nie te dłonie to trafia. 

Harden może się garbi po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2021 o 23:49, rw30 napisał:

gdyż Harden nie wykonuje dive'ów  w stronę obrońcy po fake'u, gdy obrońca w niego nie wpada.  

 

W dniu 23.10.2021 o 12:03, rw30 napisał:

Ja ci piszę, że Harden nie dive'uje (myślałem, że rozumiesz, co znaczy dive po angielsku, ale być może się myliłem), ty mi w odpowiedzi na to wrzucasz filmik, gdzie wystawia nogi.....

Może faktycznie ja nie wiem co to znaczy dive po angielsku i te filmiki tego nie pokazują. Trochę spotkań Rockets na przestrzeni lat obejrzałem, z Westbrookiem ostatni sezon też. No było takich zagrań sporo, faktycznie z czasem mniej, ale still. Jak chcesz konkretnie zagrania z fejkiem i wskoczeniem bezczelnie w obrońcę też znajdziesz jeśli dla Ciebie to coś zmienia skoro w kwestii przepisów to jest jedno i to samo, ale ten konkretny przypadek jest już tak bezczelny, że gwizdali to raz na 50 komuś stąd mało kto tak robił, aż tak na "przypale".

Przy repertuarze Hardena w kwestii wymuszania/oszukiwania... a zresztą. Nie chce mi się.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

Tylko to akurat nie tylko kwestia nowych przepisów. On jest ociężały na początku sezonu. Jak kozluje to mam wrażenie że zaraz trafi się piłką w czoło niż coś z tego wyjdzie. Problem Nets wynika z tego że Harden na razie jest cieniem samego siebie. Jakieś niedoloty z czystych pozycji . Dwa razy pod rząd wpadł na Codyego choć tu akurat rok temu pewnie by dostał jeden gwizdek. Wkozlowanie się w aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.