Skocz do zawartości

Nagrody 21/22 - dyskusja


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

https://t.co/wWGNmWnCY9’s updated MVP Ladder: 

1. Nikola Jokic 
2. Giannis Antetokounmpo 
3. Joel Embiid 
4. Kevin Durant 
5. Chris Paul 
6. Stephen Curry 
7. DeMar DeRozan 
8. Ja Morant 
9. Rudy Gobert 
10. LeBron James

całkiem znaja się w rym nba.com na rzeczy, zajęło im 3 lata i po drodze jeden twórca tych rankingów musiał przedwcześnie umrzeć, ale ogarneli to

https://www.nba.com/news/kia-mvp-ladder-jan-21-2022-edition

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znają sie, te ich rankingi to zawsze nadawaly sie do podcierania dupy, CP3 sie nie liczy i nie ma zadnej szansy zeby wygrac, mimo ze powinien co mowie od poczatku sezonu, Gobert lol? Curry za Durantem ktory u bukow spadl z 2.50 na 11? Durant juz oficjalnie wypadl z wyscigu i nie ma zadnej szansy wygrac

chyba ze sie nasmiewasz i nie zlapalem ironii.

Jokic Giannis i Embiid na topie tylko to im wyszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

https://t.co/wWGNmWnCY9’s updated MVP Ladder: 

1. Nikola Jokic 
2. Giannis Antetokounmpo 
3. Joel Embiid 
4. Kevin Durant 
5. Chris Paul 
6. Stephen Curry 
7. DeMar DeRozan 
8. Ja Morant 
9. Rudy Gobert 
10. LeBron James

całkiem znaja się w rym nba.com na rzeczy, zajęło im 3 lata i po drodze jeden twórca tych rankingów musiał przedwcześnie umrzeć, ale ogarneli to

https://www.nba.com/news/kia-mvp-ladder-jan-21-2022-edition

No znają się znają. Twój MVP właśnie dostał lanie od 22 latka z Południowej Karoliny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

Większe, mniejsze co za różnica. Lanie to lanie ;)

nie jestem pewnien czy Ty ten mecz w ogóle oglądałeś, Grizz wyrobili sobie przewage standardowo na przełomie 3 i 4 kwarty w minutach bez Joka

ostatecznie Jok miał czwarte TD z rzędu bez straty i z lepszym +/- przy aż 6 stratach Moranta

czyli jednak nie oglądałeś?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie jestem pewnien czy Ty ten mecz w ogóle oglądałeś, Grizz wyrobili sobie przewage standardowo na przełomie 3 i 4 kwarty w minutach bez Joka

ostatecznie Jok miał czwarte TD z rzędu bez straty i z lepszym +/- przy aż 6 stratach Moranta

czyli jednak nie oglądałeś?

 

 

 

No nie oglądałem ;) Cieszy mnie sukces Memphis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
21 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jakbym miał wybrać jedną osobę, ktorą mógłbym wysłać rakietą na Pluton, to Perk byłby zdecydowanie w czołówce

 

A daj spokój. Za każdym razem jak widzę filmiki z nim na kanale ESPN o Morancie to mi się rzygać chcę. No, ale niestety ktoś musi robić za błazna xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Nuggets have a +10 Net Rating with Jokic on the floor this year.

For reference, the '01 Lakers with both Kobe AND Shaq on the floor were a +9.4.

In all of NBA history, only 1 player has ever averaged at least 25 PPG on 62.0 eFG% over an entire season.

That player is Steph Curry in the 2015-16 unanimous MVP season.

Nikola Jokic is currently on pace to join him, at 25.9 PPG and 62.1 eFG%.

Argumenty za nie dla Jokicia? Oprocz bilansu, bo przy dobrych wiatrach zrobi 5 seed na zachodzie ze szrotem, a tu jest konkretna dominacja indywidualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobi te 48-49 zwyciestw jak wtedy Westbrook to nie ma bata żeby nie dostał tego mvp moim zdaniem. 
 

W ogóle trza szacunek mu oddać - gość z poziomu MVP ligi zrobił jeszcze dość wyraźny progress - np na zbiórce, czy w obronie. Strach pomyśleć czy to już jest jego prime :D. W sensie widzę po innych gwiazdach ligi jak Lebron czy KD,że dopiero w 8,9, czy 10 sezonie gry nabierają wystarczająco doświadczenia żeby w pełni wykorzystywać swoje możliwości. Jokic akurat może nie mieć już więcej siły czy atletyzmu w baku ale z pewnością jeszcze wiele koszykarskich skilli może udoskonalić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2022 o 09:55, Reikai napisał:

Argumenty za nie dla Jokicia? Oprocz bilansu, bo przy dobrych wiatrach zrobi 5 seed na zachodzie ze szrotem, a tu jest konkretna dominacja indywidualna

ten sezon jest tak popitolony, że jak mu na koniec zbiorą te wszystkie Milstones, które ustanowił, to lista może być dość przydługa

This is Jokic’s 500th career game... he has 292 double-doubles.

REMINDER: Jokic is the only NBA player to ever have 9,000 points, 5,000 rebounds and 3,000 assists in his first 500 game.

i na koniec @Koelner pisał w temacie Nuggets, że ma wrażenie, że Jok z pewnego miejsca na półdystansie się nie myli

może tak być, nie wiem :)

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taka seria DDRa i bilans nie czynią z niego czarnego konia wyścigu o mvp? 

Jokic ma bilans w plecy, Durex liczbę spotkań, faworytem wydaje się być Ja, ale DeRozan wcale wg mnie nie jest bez szans na wysoką pozycję zważywszy, że ma w sumie wszystkie składowe mvp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że pstro 

 

Szósty bilans w konferencji, 12 w lidze 

Dla mnie ta nagroda może trafić nawet do Westbrooka, tak bardzo mnie to interesuje, ale są jasno określone zasady na podstawie których się mvp przyznaje a bilans jest jednym z kluczowych 

Do tego dochodzi jeszcze coś takiego jak skok jakościowy zespołu a tu Nuggets nie zaskakują, Memphis i Bulls jak najbardziej

Za fejsbukiem 

 

Sześć ostatnich meczów DeMara DeRozana:

 

🏀 45 PTS, 9 REB, 7 AST, 60% FG

🏀 38 PTS, 5 REB, 4 AST, 59% FG

🏀 36 PTS, 5 REB, 4 AST, 68% FG

🏀 35 PTS, 6 REB, 6 AST, 63% FG

🏀 38 PTS, 6 REB, 5 AST, 50% FG

🏀 40 PTS, 3 REB, 7 AST, 67% FG

 

Jedynym zawodnikiem z serią 35 punktów i co najmniej 50% skuteczności w sześciu spotkaniach był dotychczas Wilt Chamberlain. 

 

Jeśli koszykarz Bulls zagra jeszcze jeden taki mecz, pobije rekord legendy!

 

Amerykańscy znafcy kochają takie statystyki 

Przypomnij sobie za co Brick dostał MVP, choć gówno znaczyły te sts

Wciąż uważam Nuggets za lepszy zespół i mający większe szanse na finał NBA ale mvp to inna bajka 

 

 

FB_IMG_1644923749059.jpg

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.