Skocz do zawartości

Nagrody 21/22 - dyskusja


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

jak co roku proponuję zabawę w typowanie nagród

MVP: Curry

MIP: MPJ

ROTY: Barnes

6man: Clarkson

DPOTY: Giannis

COTY: Donovan (mocno życzeniowo)

1st all-NBA: Curry - Doncic - Giannis - James - Jokić

1st all-def: Holiday - Simmons - Dr.Green - J.Butler - Adebayo

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP: Doncic 

Chyba już jego czas, Mavs powinni zrobić w końcu te 50-53W a jak zrobią to narracja będzie jedna.

ewentualnie Curry, Giannis, Jokic powalczą jak będą zdrowi. 

MIP: Jaren Jackson jr. 
 

Tu najciężej było wybrać ale pomyślałem o JJJ. narazie to był taki gracz, który miał przebłyski fantastycznego potencjału ale generalnie, choć głównie przez kontuzje, to brakowało mu regularności i nie potwierdzał do tej pory wielkich nadziei z nim związanych. Jeśli będzie zdrowy w tym roku powinien się odbić, mam nadzieję, że poprawił grę na deskach, i kończenie akcji, bo jak na super two-way playera to były jego wyraźne wady.

ewentualnie: MPJ, Mo Bamba, Jordan Poole, hmm .. Mitchell Robinson ?!

ROTY: Davion Mitchell. 
 

tu mocno życzeniowo ale gość jest mistrzem ncaa jako kapitan drużyny i ponoć najbardziej NBA ready z tej klasy. To może być case ROTY dla Brogdona, gdzie wszyscy wyżej wybrani w drafcie gracze się wysypali/ byli jeszcze nie gotowi na 82 efektywne mecze w sezonie. Kings powalczą o playoffs jak co roku, wiec w sumie ma lepsza sytuacje drużynowa niż taki Cade czy Mobley. Ewentualnie Barnes jeszcze powalczy. 

6man: Tyler Herro

 

jesli go nie przesuną później do s5 jak ktoś się połamie to powinien dać radę. 
 

Ewentualnie: Jordan Clarkson, albo jakiś Montrezl Harrell ale ciekawym typem byłby również Kelly Olynyk gdyby Pistons jakos się liczyli w grze. 

DPOTY: Robert Williams 

jak dostanie minuty i Celtics zakręca się koło HCA w I rundzie PO,  to w sumie czemu nie.
 

ewentualnie: Pewnie znowu Gobert albo Giannis. Jakby Pacers zagrali jakiś super RS to może Turner.

 

COTY: Donovan faworytem.

Bulls będą pewnie „objawieniem sezonu” wiec ma szanse największe. Z innych to ewentualnie Rick Carlise, Steve Nash, lub Kings wchodzą do PO i Luke Walton. 
 

All-NBA : Curry - Doncic - Giannis - Durant - Jokic

2nd : Lillard - Harden - Beal - Lebron - Gobert

3rd : Trae - Booker - Tatum - George - Davis

All-DEF: Holiday - Thybulle - Giannis - Davis - Gobert 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6man Poole. Jaki on od IO zrobił postęp to głowa mała. Nawet z ławki za Klatek będzie robił, moim zdaniem, rozjeb po 15-20 pkt w większości spotkań. 

Mvp. Curry. GSW w tym sezonie wraca do top4 zachodu. Geniusz. Co tu pisać więcej?

DPOTY. Giannis. Zapowiada się kolejny MVP sezon okraszony tytułem Obrońcy Roku. Sorka, ale taki Gobert to nie ma co tu szukać. 

Roty: Cade. Zbyt wielki talent, by dał sobie wydrzeć ta nagrodę. A jeśli już to Mobley. Takich 5 nam trzeba w lidze. 

Coty: Kerr. Mając wszystkie klocki w układance po nowym roku powinni tworzyć monolit nie do zdarcia. 

MIP: Poole vs Randle. Tak mówię. 

1st. Curry Luka Giannis LBJ Jokic

1st der . Haliday, Ball, Giannis, Davis, Gobert/Adebayo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2021 o 15:57, KeepItDirty napisał:

6man Poole. Jaki on od IO zrobił postęp to głowa mała. Nawet z ławki za Klatek będzie robił, moim zdaniem, rozjeb po 15-20 pkt w większości spotkań. 

...

MIP: Poole

Ciekawa opinia o gościu, który robi 14 ppg w s5. 

Ktoś tu jest w mocnym trybie dickridera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Poważnie się zastanawiam czy Curry jednak nie powinien być MVP

Ilość meczy w których ma bardzo słaba skuteczność w tym sezonie jest powalająca 

Do tego gra w całkiem napakowanym zespole

All around nie wiem czy Durant nie jest lepszy zwłaszcza patrząc na ile przeciwności w tym sezonie miał 

W dniu 19.10.2021 o 14:39, LeweBiodroSmoka napisał:

jak co roku proponuję zabawę w typowanie nagród

MVP: Curry

MIP: MPJ

ROTY: Barnes

6man: Clarkson

DPOTY: Giannis

COTY: Donovan (mocno życzeniowo)

 

U mnie na ten moment

Durant

Morant

Mobley

Clarkson

Draymond

Bickerstaff albo Donovan albo Kerr ale wskazanie na Bickerstaffa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kubbas W zeszłym roku mówiło się ze nie ma z kim grac a teraz od razu napakowany skład ? Nic tam się nie zmieniło przecież oprócz otto portera i Igoudali… 

Ja wiem że Poole zrobił postęp, Dray gra jak DPOY ale napakowanym bym tego składu jeszcze nie nazwał :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@Kubbas W zeszłym roku mówiło się ze nie ma z kim grac a teraz od razu napakowany skład ? Nic tam się nie zmieniło przecież oprócz otto portera i Igoudali… 

Ja wiem że Poole zrobił postęp, Dray gra jak DPOY ale napakowanym bym tego składu jeszcze nie nazwał :) 

Zmienilo się dużo mają masę świetnych rolesow, Draymond jak sam mówi gra o wiele lepiej po gra o cos, Looney jest bardzo dobry a Wiggins wyśmienity

Jeśli chodzi o rolesow to mają najlepsza kombinacje scorerow którzy bronią w lidze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kubbas napisał:

Poważnie się zastanawiam czy Curry jednak nie powinien być MVP

Ilość meczy w których ma bardzo słaba skuteczność w tym sezonie jest powalająca 

Do tego gra w całkiem napakowanym zespole

All around nie wiem czy Durant nie jest lepszy zwłaszcza patrząc na ile przeciwności w tym sezonie miał 

U mnie na ten moment

Durant

Morant

Mobley

Clarkson

Draymond

Bickerstaff albo Donovan albo Kerr ale wskazanie na Bickerstaffa

Clarkson??? Że co? 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kubbas napisał:

Ogladasz Utah? Mało który gracz robi z ławki w całej lidze taki rozpierdol w ataku jak Clarkson

Nie wiem co Ty oglądasz, ale gość przecież w tym sezonie mocno cegli. A jak jego jedyny atut nie czyni go efektywnym to kiepsko o dobrą ocenę. Spokojnie znajdzie się grupkę lepszych graczy do tej nagrody na ten moment. Herro (faworyt mocny, raczej nikt mu nie zagrozi) Brunson, Love, Oubre, LMA, Harrell, Rose. Spokojnie, by się jeszcze kogoś znalazło, bo pewnie kogoś pominąłem wymieniając z pamięci. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Braveheart22 napisał:

Nie wiem co Ty oglądasz, ale gość przecież w tym sezonie mocno cegli. A jak jego jedyny atut nie czyni go efektywnym to kiepsko o dobrą ocenę. Spokojnie znajdzie się grupkę lepszych graczy do tej nagrody na ten moment. Herro (faworyt mocny, raczej nikt mu nie zagrozi) Brunson, Love, Oubre, LMA, Harrell, Rose. Spokojnie, by się jeszcze kogoś znalazło, bo pewnie kogoś pominąłem wymieniając z pamięci. 

Clarkson impactem zjada Herro, jest lepszym driverem i kreatorem, czasami jak jest lineup z Clarksonem i Mitchellem to ten pierwszy bywa głównym zagrożeniem 

No ale można się w sumie kłócić a aż tak bardzo mi na tym nie zależy, moze być nawet na twoje, chciałem podkreślić że Clarkson jest fenomenalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.