Skocz do zawartości

Trade request Anthony Davis


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Lucas napisał:

No patrząc na Davisa to właśnie tym się powinniśmy przejmować. O ile sytuacja Knicks nie jest tak dobra jak niedawno była to biorąc pod uwagę preferencje AD to nie ma za bardzo gdzie uciec.

Ale mieliśmy się nie bawić w big/small markety a to jest ewidentny tego przykład - nie słyszałem, żeby jakiś gracz składając trade request zażądał gry w Cleveland, Minnesocie czy innym Utah (specjalnie przykłady trzech drużyn na różnych poziomach u nas), więc to z miejsca sprawia że tylko LA i NY będą mieli szanse na jakieś przejęcia graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

January nie ma na ten moment zbytnio kogo oddać. Bo przecież value takiego Butlera nie jest nawet blisko wartości Davisa 

Dlatego stwierdziłem, że u nas Davis za bardzo nie ma gdzie uciec. Ja nie neguje kiepskiej sytuacji Knicks, ale jakoś nie widzę miejsca ucieczki.

Może ewentualnie Miami? Też spoko rynek. Po prostu nie widzę AD wymuszającego wymianę z Knicks do Indiany czy innej "dziury".

1 minutę temu, cvbe napisał:

Ale mieliśmy się nie bawić w big/small markety a to jest ewidentny tego przykład - nie słyszałem, żeby jakiś gracz składając trade request zażądał gry w Cleveland, Minnesocie czy innym Utah (specjalnie przykłady trzech drużyn na różnych poziomach u nas), więc to z miejsca sprawia że tylko LA i NY będą mieli szanse na jakieś przejęcia graczy.

Przecież te markety u nas działają, LeBron wybrał Lakers przez szkołę syna.

Aha @cvbenie do końca, np Jerami Grant u nas jako #1 powinien mieć Pistons, biorąc pod uwagę kulisy jego odejścia z Denver i to jak chciał tam trafić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Dlatego stwierdziłem, że u nas Davis za bardzo nie ma gdzie uciec. Ja nie neguje kiepskiej sytuacji Knicks, ale jakoś nie widzę miejsca ucieczki.

Może ewentualnie Miami? Też spoko rynek. Po prostu nie widzę AD wymuszającego wymianę z Knicks do Indiany czy innej "dziury".

Też mi się tak właśnie wydaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Ale mieliśmy się nie bawić w big/small markety a to jest ewidentny tego przykład - nie słyszałem, żeby jakiś gracz składając trade request zażądał gry w Cleveland, Minnesocie czy innym Utah (specjalnie przykłady trzech drużyn na różnych poziomach u nas), więc to z miejsca sprawia że tylko LA i NY będą mieli szanse na jakieś przejęcia graczy.

Dlatego jest specjalny zapis w regulaminie przy trade Request ale widzę że pewne rzeczy są nie do przeskoczenia tutaj widzę. 

Na razie to są dwa argumenty przeciwko. 

Pierwszy że nie złoży tr bo to Knicks

Drugi że pójdzie tylko do Lakers a tr nie pozwala wybrać gdzie pójdzie. 

Jak już się zgodziliśmy na tr i jego mechanizm to powinniśmy go respektować. 

Potwierdzisz wniosek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

 

Przecież te markety u nas działają, LeBron wybrał Lakers przez szkołę syna.

Aha @cvbenie do końca, np Jerami Grant u nas jako #1 powinien mieć Pistons, biorąc pod uwagę kulisy jego odejścia z Denver i to jak chciał tam trafić :D

A nie powinny, takie były założenia od startu tej gry. A teraz 20 głowie siedzi tu żeby 10 się dobrze bawiło. A miało tak nie być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyliles Fluber przede wszystkim moment. Pprawidlowy moment bylby za rok, gdyby sie okazalo, ze moja organizacja daje rzeczywiscie gorsze warunki (wryfikacja simmonsa, mobley'a i ewentualnych ruchow) od druzyn ktore moga stanac po niego w boju (tym bardziej, ze przez najblizszy rok kawhi jest kontuzjowany).

a tak prawdopodobnie zmuszasz davis'a do odejscia do organziacji ktora leszych warunkw mu nie zapewni xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

pomyliles Fluber przede wszystkim moment. Pprawidlowy moment bylby za rok, gdyby sie okazalo, ze moja organizacja daje rzeczywiscie gorsze warunki (wryfikacja simmonsa, mobley'a i ewentualnych ruchow) od druzyn ktore moga stanac po niego w boju (tym bardziej, ze przez najblizszy rok kawhi jest kontuzjowany).

a tak prawdopodobnie zmuszasz davis'a do odejscia do organziacji ktora leszych warunkw mu nie zapewni xd

Moment wyjebania z organizacji Irvinga i Leonarda wydał mi się całkiem odpowiedni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

moment w ktory obaj nie moga grac caly sezon

Ballmer twierdzi że Leonard może wrócić pod koniec regulara. Irving może sie w każdej chwili zaszczepić. Simmons w po jest tragiczny i tu już nie ma na co czekać. Mobley może za 5 lat będzie playable w po, a może będzie jak Wiseman. Davis nie ma na to czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucas napisał:

Dlatego stwierdziłem, że u nas Davis za bardzo nie ma gdzie uciec. Ja nie neguje kiepskiej sytuacji Knicks, ale jakoś nie widzę miejsca ucieczki.

Może ewentualnie Miami? Też spoko rynek. Po prostu nie widzę AD wymuszającego wymianę z Knicks do Indiany czy innej "dziury".

Przecież te markety u nas działają, LeBron wybrał Lakers przez szkołę syna.

Aha @cvbenie do końca, np Jerami Grant u nas jako #1 powinien mieć Pistons, biorąc pod uwagę kulisy jego odejścia z Denver i to jak chciał tam trafić :D

Pogłoski, które wychodzą od graczy są często niekompletne, a my tak defacto często wiemy bardzo mało, co naprawdę maja w głowach, wiec nie wiem czemu się jakoś ultra do tego przywiązywać zwłaszcza, ze ta gra faktycznie nie ma sensu, jeśli rynek stawiasz over wszystko. To jaka będzie ta gra zależy tez od ciebie, a fajnie by było jakbys dał w nią gra wszystkim, a nie tylko klubom z Los Angeles i New York.

Ps. San Francisco to tez fajny rynek, biznesy można robić xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten Trade Request został trochę zbyt szybko wrzucony. Jak pewnie można się domyślić (avatar) jestem fanem AD od jego czasów jeszcze NCAA i śledzę jego karierę od samego początku. 

Również prześledziłem z ciekawości różne TR w rl NBA w ostatnich latach i de facto AD był tym który ufał organizacji dość długo zanim zdecydował się na odejście. Tak naprawdę takim ekstremalnym przykładem jest jedynie Harden ale tam Hou zaorało zespół typowo pod tank. CM nie uważam że zaorał całkowicie zespół - ba, sam na jego miejscu wymieniał bym Leo.

Dlaczego? Ano dlatego że metical reporty wcale nie dają mu dużo mocy w baku na kolejne sezony - patrząc na jego historię kontuzji, absencji i ogólnie bardzo fragile zdrowia ostatnimi laty to dobry moment na taki trade. Zresztą - te same uwago pisałem do Pablo w kontekście zastanowienia się nad ryzykiem przejęcie Leo - sam zresztą też podpytałem CM o niego, choć raczej teoretycznie niż z przekonaniem, że to dobry kierunek. 

AD w tym momencie może być najlepszą gwiazdą Nowego Yorku, pokazać największą wartość - dodatkowo Simmons pewnie wkrótce wróci a to jest nadal all-star, top defensor który z AD może stworzyć zabójczą defensywę. Plus Mobley, którego ja akurat fanem nie jestem, ale na pewno jest to topowy prospekt który dość szybko powinien się rozwinąć. Nie bez powodu był traktowany jako najlepiej przygotowany rookie poza Cunnighamem z tego draftu. 

Ja bym dał szansę temu projektowi, najbliższy sezon powinien pokazać, a wtedy dopiero na wzór AD z rl NBA chciałbym zmienić klub. I nie uważam, że u nas są tzw big market - może ktoś z głosujących na to zwraca uwagę, ale dla mnie AD mógłby trafić gdziekolwiek, gdzie będzie miał zapewnione lepsze otoczenie. Choć póki co - wcale nie uważam że jest w złym otoczeniu. Wręcz jako AD chciałbym pokazać się jako główna opcja w ataku mając wokół świetnych defensorów i poczekał na kolejne offseason, gdzie NYK mając tak duże cap space może spokojnie urządzić pod siebie ( i przypominam, że wtedy nie będzie ich cisnąć hard cap jeśli dobrze policzyłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber a skąd wiesz jaka jest perspektywa czasowa Mobleya? robiłem skauting baaardzo mocno przed draftem - Mobley to był pretendent do nr 1 przez bardzo wielu ekspertów jako gotowy prospekt do gry od razu. Także z AD może się super uzupełniać bo dzięki temu AD nie będzie musiał grać na C więcej niż to potrzebne. 

A wymiana Irvinga na Simmonsa? Propsuje, ale to może dlatego że nie trawie Irvinga i jego primadonnego podejścia do gry w NBA co pokazał po raz kolejny w poprzednim sezonie (nie uzasadnione absencje, wyjazdy z dupy na urodziny siostrzeńca itp) - to nie jest zawodnik którego mogę określić jako profesjonalny. 

Simmons - owszem, teraz odjebał maniane straszną czym stracił dużo mojego szacunku, ale still - on trafiając do dowolnego zespołu od razu poprawia wizję gry i defensywę. Owszem nie ma rzutu - ale akurat w naszych ma sporo dobrych strzelców wokół i AD którego może karmić pod koszem i nie tylko. Plus Mobley również jest dość mobilny i nie będzie typowo blokerem pomalowanego.

Nie chcę tu wyjść na jakiegoś obrońcę @człowiek...morza bo raczej nie mamy super dobrych stosunków XD  ale staram się obiektywnie podejść do tematu. TR jest super opcją, ale uważam że zbyt wcześnie uruchiomioną. Jeśli za rok ten projekt po kolejnym offseason nie miałby racji bytu - byłbym 100% za. W tym momencie jestem neutralny, bardziej na nie - to moja opinia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Szulim napisał:

AD w tym momencie może być najlepszą gwiazdą Nowego Yorku, pokazać największą wartość - dodatkowo Simmons pewnie wkrótce wróci a to jest nadal all-star, top defensor który z AD może stworzyć zabójczą defensywę. Plus Mobley, którego ja akurat fanem nie jestem, ale na pewno jest to topowy prospekt który dość szybko powinien się rozwinąć. Nie bez powodu był traktowany jako najlepiej przygotowany rookie poza Cunnighamem z tego draftu. 

 

AD w Pelicans też był największą gwiazdą i spierdolił (też był główną opcją w ataku xd). Poza tym jaka jest szansa na sukces z Benem Simmonem w Playoff? Defensywa NYK jest super i to trzeba przyznać, ale ten fit jest okropny w ataku.

Plus za rok ten projekt znowu może być inny Mobley zostanie np. sprzedany i Simmonsa uda się wymienić, więc argument z czekaniem jest też trochę bez sensu z punktu widzenia AD. bo on też aż tak dużo czasu, to nie ma.

Plus historycznie ziomale na rookie umowach, bardzo rzadko wchodzą do ligi z buta, potrzebny jest czas na adaptacje, a ja przynajmniej nie zakładam, ze Mobley to będzie od razu półka Doncica. 

Plus @Szulim jak się sprawdza fit Emibda z Simmonsem i na jakiej podstawie myslisz, że fit AD i Simmonsa będzie lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMM2121 nie napisałem nigdzie że będzie lepszy - ale nie będzie też tragiczny. Poza tym AD teraz jest starszy i bardziej dojrzały do tego aby być pierwszą opcją w ataku ;) więc wątpię, żeby teraz miał spi*****ić. 

Jak w LAL LBj był kontuzjowany to AD zajebiście ciągnął atak a nie miał na rozegraniu i w obronie kogoś pokroju Simmonsa. 

Chodzi mi o to, że obroną można zjeść każdy zespół praktycznie jeśli masz dobrze ustawione zagrywki. Czy w ataku pociągną? To jest pytanie - ale Mobley rzuci trochę, strzelcy wokół DDV, Osman, Beasley, Melo i AD na czele ofensywy - to ma rację bytu. 

Ja po prostu dałbym szansę, żeby zobaczyć jak to zaklika. A potem, jeśli kolejny offseason nie wypali jako wzmocnienie i kierunek finały - dawałbym TR z czystym sumieniem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szulim Davis olał w rl NBA jrue holidaya i ziona Williamsona i zgłosił trade Request a tu ma nie olać Bena Simmonsa i Evana Mobleya? Bo jest starszy? Bo nim handlowano? Bo klub właśnie oddał dwóch all NBA graczy z pierścieniem? Bo jest w Knicks dopiero 3 sezon? 

Anthony Davis zaczyna 10 sezon w nba, nigdy nie wyszedł z 2 rundy po. On nie ma czasu czekać na gościa który nie zagrał jeszcze meczu w NBA. 

Jezeli to tr nie przejdzie to usuńmy to z regulaminu bo bardziej oczywistej i analogicznej sytuacji nie znajdziemy nigdy. 

Tyle lat w to gramy i dalej można wypierdolic dwóch hofow na Long term max kontraktach bez żadnych konsekwencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.