Skocz do zawartości

[09/10] Keeper League


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle że to odpowiedni temat na moje pytanie, jesli nie możecie przenieśc lub skasować post.

 

W związku z tym że wolnego miejsca do waszej ligi juz nie znajde, a chętnie bym spróbował, może uda się znaleźć paru chętnych osób i stworzyć Keeper League #2. Z tym pytaniem kieruję się głównie do Stromile'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle że to odpowiedni temat na moje pytanie, jesli nie możecie przenieśc lub skasować post.

 

W związku z tym że wolnego miejsca do waszej ligi juz nie znajde, a chętnie bym spróbował, może uda się znaleźć paru chętnych osób i stworzyć Keeper League #2. Z tym pytaniem kieruję się głównie do Stromile'a.

Raczej będziemy dążyli do powiększenia obecnie istniejącej 12-osobowej ligi w przyszłym sezonie.

Także do Keepera zapraszam gorąco za rok (najlepiej szybko się zgłosić ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zauważyłem, żeby wszyscy "starzy" GM-owie zastrzegli już swoich graczy :lol: A poważnie, dobrze byłoby uściślić zasady draftu, bo

draft będzie pewnie trwał kilka dni, ustalimy jeszcze ile będzie czasu na wybór

Od tego sporo zależy. Jak dużo czasu będziemy mieć na wybór, do kiedy musimy zakończyć cały draft? Nie wiem poza tym, jak technicznie będzie wyglądał sam draft, jeszcze w takim nie uczestniczyłem :wink: I drugie pytanie: czy w ED można wybierać TYLKO niezastrzeżonych zawodników istniejących zespołów, czy także z FA? Bo na FA będą łakome kąski z rozwiązanej drużyny Kily'ego. Czy z FA będzie można wybierać dopiero po tych 8 rundach ED?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zauważyłem, żeby wszyscy "starzy" GM-owie zastrzegli już swoich graczy :lol: A poważnie, dobrze byłoby uściślić zasady draftu, bo

draft będzie pewnie trwał kilka dni, ustalimy jeszcze ile będzie czasu na wybór

Od tego sporo zależy. Jak dużo czasu będziemy mieć na wybór, do kiedy musimy zakończyć cały draft? Nie wiem poza tym, jak technicznie będzie wyglądał sam draft, jeszcze w takim nie uczestniczyłem :wink: I drugie pytanie: czy w ED można wybierać TYLKO niezastrzeżonych zawodników istniejących zespołów, czy także z FA? Bo na FA będą łakome kąski z rozwiązanej drużyny Kily'ego. Czy z FA będzie można wybierać dopiero po tych 8 rundach ED?

Wybierać można będzie tylko z puli niezastrzeżonych graczy istniejących drużyn. FA będą dopiero dostępni podczas klasycznego draftu.

 

Jeśli chodzi o skład Kily'ego - będzie on jak najbardziej dostępny podczas Expansion Draft.

 

Co do czasu ba wybór - myślę, że najlepiej by było, żebyście się umówili na jakąś jedną konkretną godzinę i zrobili cały draft w ciągu godziny-dwóch (wszak to tylko 32 zawodników, po 8 dla każdej drużyny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o obowiązku zastrzeżenia 6 swoich graczy. Termin mija po dniu jutrzejszym.

 

Zalegają:

  • PI3TR45[/*:m:xvr55bxd]
  • Spabloo[/*:m:xvr55bxd]
  • Stromile[/*:m:xvr55bxd]
  • Szak[/*:m:xvr55bxd]

W przypadku nie zastrzeżenia graczy zarezerwowani zostaną Wam z automatu gracze (6ciu) którzy w ubiegłym sezonie uzyskali największe średnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wiekszosc zastrzezona :) moze by ustalic date expansion draft? w sumie malo nas wiec dlugo ten draft nie powinien trwac wiec.. moze zrobic go w tym tygodniu np. w piatek??

i jak ten draft wogole ma wygladac bo w sumie nie wiem? to jest offline draft czyli piszemy kogo chcemy na forum, czy live przez yahoo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być piątek, ale tak jak pisałem wcześniej, w godzinach wieczornych, proponuję 22:00. A chyba pisanie na forum byłoby nieco kłopotliwe, może dałoby się to zrobić na jakimś chacie albo coś w tym rodzaju, bo jest nas czterech, osiem rund, to już robi się 32 posty. Zresztą jak komu pasuje, mnie tam wszystko jedno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.